MENÜ

Şans Oyunu

Şans Oyunu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Şans Oyunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Şans Oyunu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.969 Şans Oyunu haberi bulunmuştur.

Şans Oyunu Haberleri

19 Kasım Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı MPİ sorgulama ve sıralı tam liste

19 Kasım Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! MPİ sorgulama ve sıralı tam liste

Her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleşen Milli Piyango'nun 19 Kasım tarihli çekilişleri tamamlandı. Noter huzurunda salı akşamı başlayan canlı çekilişin ardından, Milli Piyango'da büyük ikramiyeyi kazandıran şanslı numaralar belli oldu. Peki, Milli Piyango çekilişinde hangi numaralar büyük ikramiyeyi kazandırdı? İşte, 19 Kasım Milli Piyango çekiliş sonuçları ve MPİ sorgulama ekranı.

19.11.2019Gündem
Süper Loto 14 Kasım çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı Milli Piyango Süper Loto sorgulama

Süper Loto 14 Kasım çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı! Milli Piyango Süper Loto sorgulama

Perşembe günleri düzenlenen Süper Loto oyununun 630. hafta çekilişleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. 14 Kasım akşamı noter huzurunda başlayan canlı çekilişin ardından, bu hafta Süper Loto'da ikramiye kazandıran numaralar belli oldu. Haftanın şanslı numaraları MPİ'nin internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Peki, Süper Loto'da hangi numaralar çıktı? İşte, MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları.

14.11.2019Gündem
1270. hafta Sayısal Loto sonuçları açıklandı - İşte Sayısal Lotoda büyük ikramiye kazandıran sayılar

1270. hafta Sayısal Loto sonuçları açıklandı - İşte Sayısal Loto'da büyük ikramiye kazandıran sayılar

Milli Piyango İdaresi'nin beş şans oyunundan biri olan Sayısal Loto'nun sonuçları için araştırmalar 13 Kasım akşamından bu yana devam ediyor. Sayısal Loto biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını merak eden şans oyunu tutkunları, MPİ'nin resmi sayfasını ziyaret ediyor. Peki, bu haftanın şanslı numaraları hangileri oldu? İşte, 13 Kasım Sayısal Loto sonuçları...

14.11.2019Ekonomi
13 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı Milli Piyango Şans Topu sorgulama

13 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı! Milli Piyango Şans Topu sorgulama

Çarşamba günleri düzenlenen Şans Topu oyunun 961. hafta çekilişleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. 13 Kasım akşamı noter huzurunda başlayan canlı çekilişin ardından, bu hafta Şans Topu'nda ikramiye kazandıran numaralar belli oldu. Haftanın şanslı numaraları MPİ'nin internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Peki, Şans Topu'nda hangi numaralar çıktı? İşte, MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları.

13.11.2019Gündem
Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor

Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

Şans oyunu tutkunları Sayısal Loto heyecanı yaşıyor. Haftada iki kez gerçekleşen Sayısal Loto’da son çekiliş 9 Kasım Cumartesi günü yapılmıştı. Bugünkü çekiliş sonucunda biletlerine ikramiye çıkıp çıkmayacağını merak eden vatandaşlar saat detayını araştırıyor. Peki, Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

13.11.2019Gündem
11 Kasım On Numara sonuçları - On Numarada büyük ikramiye hangi illere çıktı

11 Kasım On Numara sonuçları - On Numara'da büyük ikramiye hangi illere çıktı?

Haftada bir kez gerçekleşen On Numara'nın sonuçları 11 Kasım akşamı önce canlı yayında ardından Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. On Numara'da büyük ikramiye üç kişi arasında paylaşıldı. Peki, bu haftanın şanslı sayıları hangileriydi? On Numara'da büyük ikramiye hangi illere çıktı?

12.11.2019Gündem
On Numarada 192 bin TL sahibini buldu 11 Kasım MPİ On Numara çekiliş sonuçları sorgulama

On Numara'da 192 bin TL sahibini buldu! 11 Kasım MPİ On Numara çekiliş sonuçları sorgulama

Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) ilgi gören şans oyunlarından olan On Numara'nın 11 Kasım Pazartesi günkü çekilişleri, noter huzurunda tamamlandı. On Numara'nın 901. hafta çekilişinde 10 bilen 3 kişi, 192 bin 270 lira 70'er kuruş ikramiye kazandı. Büyük ikramiyeyi kazanan talihlilerin İstanbul, Konya ve İzmir'den kuponlarını yatırdığı öğrenildi. İşte,MPİ On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

11.11.2019Gündem
Sayısal Loto devretti, ikramiye 3 milyon TLyi buldu 9 Kasım MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Sayısal Loto devretti, ikramiye 3 milyon TL'yi buldu! 9 Kasım MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) en fazla ilgi gören şans oyunlarından olan Sayısal Loto'nun 9 Kasım 2019 tarihli çekilişi cumartesi akşamı gerçekleşti. 1269. hafta heyecanının yaşandığı Sayısal Loto'da 6 bilen çıkmayınca, 3 milyon 382 bin 760 lira 98 kuruş tutarındaki ikramiye devretti. Peki, Sayısal Loto'da hangi numaralar bu hafta çıktı? İşte, MPİ MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

9.11.2019Gündem
9 Kasım Milli Piyango çekiliş sonuçları belli oldu... MPİ sorgulama ekranı  ve sıralı tam liste

9 Kasım Milli Piyango çekiliş sonuçları belli oldu... MPİ sorgulama ekranı  ve sıralı tam liste

Milli Piyango İdaresi tarafından her ay üç defa düzenlenen Milli Piyango oyunun 9 Kasım 2019 Cumartesi günkü çekilişleri gerçekleşti. Canlı çekiliş ile tamamlanan Milli Piyango çekilişinde, büyük ikramiyeyi kazandıran bilet MPİ'nin internet sitesinden ilan edildi. Peki, Milli Piyango çekilişinde hangi numaralar büyük ikramiyeyi kazandırdı? İşte,  Milli Piyango çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı.

9.11.2019Gündem
Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi sonuçları saat kaçta

Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi sonuçları saat kaçta?

Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) düzenlediği Sayısal Loto çekilişinde haftanın ilk etabı bu akşam tamamlanacak. Sayısal Loto'nun yanı sıra şans oyunu tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği Şans Topu çekilişi de bu akşam yapılacak. Peki, Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi saat kaçta?

6.11.2019Gündem
MPİ On Numara çekiliş sorgulama ekranı | 4 Kasım On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ On Numara çekiliş sorgulama ekranı | 4 Kasım On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ'nin en çok tercih edilen oyunlarından On Numara'da 900'ncü hafta çekilişi tamamlandı. On Numara çekilişinin ardından, bu hafta kazandıran şanslı numaralar sorgulanmaya başladı. İşte, MPİ On numara sonuç sorgulama ekranı...

4.11.2019Gündem
Süper Lotoda 4 milyon TL devretti Milli Piyango 31 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da 4 milyon TL devretti! Milli Piyango 31 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'nun 31 Ekim 2019 tarihli çekilişleri, Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından noter huzurunda gerçekleşti. Şans oyunu meraklılarının ilgi gösterdiği Süper Loto oyununun 628'inci hafta çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 4 milyon 673 bin 977 lira 48 kuruş devretti. Peki, bu hafta Süper Loto'da hangi şanslı numaralar çıktı? İşte, Milli Piyango 31 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları.

31.10.2019Gündem
Sayısal Loto ve Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu | MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı

Sayısal Loto ve Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu | MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı

Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) düzenlediği Sayısal Loto çekilişinde haftanın ilk etabı geride kaldı. Sayısal Loto'nun yanı sıra şans oyunu tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği Şans Topu çekilişi de dün akşam tamamlandı. İşte, haftanın Sayısal Loto ve Şans Topu çekiliş sonuçları...

31.10.2019Gündem
Sayısal Lotoda 6 milyon TL haftaya devretti - 30 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama

Sayısal Loto'da 6 milyon TL haftaya devretti - 30 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sorgulama

Sayısal Loto oyununda haftanın ilk çekilişi Milli Piyango İdaresince (MPİ) gerçekleşti. Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Sayısal Loto'nun 30 Ekim tarihli çekilişinde, büyük ikramiyeyi ve teselli ikramiyesini kazandıran numaralar belli oldu. Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 4 milyon 932 bin 148 lira tutarındaki ikramiye devretti. Peki, bu hafta Sayısal Loto'da hangi numaralar kazandırdı?

30.10.2019Gündem
Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta

Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişleri bu akşam düzenlenecek. Şans oyunu oynamak isteyen vatandaşlar Sayısal Loto ve Şans Topu oyunu çekilişlerinin bu akşam saat kaçta düzenleneceğini merak ediyorlar. Peki Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişi bu akşam saat kaçta?

30.10.2019Gündem
MPİ sonuç sorgulama ekranı | Milli Piyango 29 Ekim özel çekilişinin sonuçları belli oldu

MPİ sonuç sorgulama ekranı | Milli Piyango 29 Ekim özel çekilişinin sonuçları belli oldu

Her çekilişte yüz binlerce şans oyunu tutkununun heyecanının yaşadığı MPİ çekilişinde, bu ayki son etap tamamlandı. 29 Ekim çekilişi, MPİ'nin Ankara'da bulunan Genel Müdürlük binasında, noter ve çekiliş heyeti huzurunda yapıldı. İşte, MPİ çekiliş sonuçları sıralı tam liste...

30.10.2019Gündem
Milli Piyango 29 Ekim özel çekilişi saat kaçta MPİ çekiliş sonuçları ne zaman belli olacak

Milli Piyango 29 Ekim özel çekilişi saat kaçta? MPİ çekiliş sonuçları ne zaman belli olacak?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her ayın 9-19 ve 29'unda yapılan çekilişin, ekim ayında yapılacak son etabı için nefesler tutuldu. Şans oyunu tutkunları, aynı zamanda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na denk gelen çekilişin saat kaçta yapılacağını merak ediyor. Peki, Milli Piyango 29 Ekim özel çekilişi saat kaçta?

29.10.2019Gündem
MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı | 28 Ekim On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı | 28 Ekim On Numara çekilişi tamamlandı

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği haftanın ilk çekilişi On Numara tamamlandı. Çekilişin ardından bu haftanın şanslı numaralarının belirlenmesiyle, kupon sorgulamaları hız kazandı. Peki, On Numara'da bu hafta hangi şanslı rakamlar kazandı?

29.10.2019Gündem
Sayısal Loto 2. kez devretti 26 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası

Sayısal Loto 2. kez devretti! 26 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası

Şans oyunu meraklılarının en çok ilgi gösterdiği Sayısal Loto oyununda, haftanın ikinci çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi düzenlenen Sayısal Loto'da 6 bilen çıkmayınca 3 milyon TL haftaya devretti. 2. kez devreden Sayısal Loto'da diğer numaraları tahmin eden vatandaşlar ikramiyelerine kavuştu. İşte, 26 Ekim 2019 Sayısal Loto çekilişinde çıkan şanlı numaralar.

26.10.2019Gündem
Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta

Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Süper Loto çekilişi bu akşam Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi gerçekleştirilecek şans oyunu arasında yer alıyor. Süper Loto'nun bu akşamki çekilişinin saat kaçta olacağı ise vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? İşte detaylar

24.10.2019Gündem
Sayısal Loto ne zaman çekiliyor Sayısal Loto çekilişi saat kaçta

Sayısal Loto ne zaman çekiliyor? Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam tamamlanacak. Her hafta çarşamba ve cumartesi günleri yapılan Sayısal Loto çekilişi, binlerce kişi tarafından milyoner olma hayali ile takip ediliyor. Peki, Sayısal Loto çekilişi saat kaçta başlayacak?

23.10.2019Gündem
Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto oyunu hem çarşamba günleri hem de cumartesi günleri hafta iki kez çekilişi düzenlenen şans oyunu olarak dikkat çekiyor. Vatandaşlar bu akşamki çekiliş sonuçlarının saat kaçta açıklanacağını merak ediyorlar. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta yapılacak?

19.10.2019Gündem
Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta

Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunları arasında yer alan Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Düzenlenecek çekiliş öncesinde şans oyunu oynayacak vatandaşlar bu çekilişin saat kaçta yapılacağını merak ediyorlar. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

17.10.2019Gündem
MPİ On Numara çekiliş sonuçlarını açıkladı Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama (14 Ekim 2019)

MPİ On Numara çekiliş sonuçlarını açıkladı! Milli Piyango On Numara sonuç sorgulama (14 Ekim 2019)

Pazartesi günleri düzenlenen On Numara şans oyununun 897. hafta çekilişleri Milli Piyango İdaresince (MPİ) gerçekleşti. Noter huzurunda yapılan canlı kuranın ardından, On Numara çekilişinde ikramiye kazandıran şanslı numaralar ilan edildi. Çekiliş sonrası On Numara'da bu hafta çıkan şanslı numaraların hangileri olduğu merak konusu oldu. İşte, MPİ 14 Ekim 2019 On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.

14.10.2019Gündem
Süper Loto’da 4’ncü devir- 10 Ekim tarihli Süper Loto sonuçları

Süper Loto’da 4’ncü devir- 10 Ekim tarihli Süper Loto sonuçları

Süper Loto’nun 625. Hafta çekilişi 10 Ekim Perşembe günü gerçekleşti. Her hafta perşembe günleri yapılan Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 10 milyon 203 bin 893 lira devretti. 5 bilen 59 kişi ise 11.201,45 TL'lik ikramiyenin sahibi oldu. Peki, bu haftanın şanslı numaraları hangileriydi. İşte, 10 Ekim tarihli Süper Loto sonuçları

11.10.2019Gündem
Süper Lotoda 10 milyon TL devretti MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları (10 Ekim 2019)

Süper Loto'da 10 milyon TL devretti! MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları (10 Ekim 2019)

Her hafta perşembe günleri çekilişi gerçeklen Süper Loto'nun 625. hafta çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından açıklandı. Zengin olma hayali kuranların sabırsızlıkla beklediği Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 10 milyon 203 bin 893 lira devretti. 4 kez devrini gerçekleştiren Süper Loto'da, bu hafta kura ile belli olan numaralar açıklandı. İşte, 10 Ekim MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları...

10.10.2019Gündem
9 Ekim Milli Piyango sonuçları - MPİ bilet sorgulama ve sıralı tam liste

9 Ekim Milli Piyango sonuçları - MPİ bilet sorgulama ve sıralı tam liste

Her ayın 9,19 ve 29’unda gerçekleşen Milli Piyango’nun 2019 ekim ayı ilk çekilişi tamamlandı. Milli Piyango biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını merak eden şans oyunu tutkunları, bilet sorgulama yapıp sıralı tam listeyi kontrol ediyor. İşte, 9 Ekim 2019 Milli Piyango sonuçlarına ilişkin bilgiler ve MPİ bilet sorgulama sayfası…

10.10.2019Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı MPİ 9 Ekim Milli Piyango sıralı tam liste ve sonuç sorgulama

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! MPİ 9 Ekim Milli Piyango sıralı tam liste ve sonuç sorgulama

Her ayın üç günü çekilişi yapılan Milli Piyango'da, ekim ayının ilk çekilişi tamamlandı. Noter huzurunda Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen kura sonrası 9 Ekim Milli Piyango çekilişinde, büyük ikramiyeyi kazanan bilet merak konusu oldu. Peki, Milli Piyango'da ikramiye isabet eden numaralar hangileri oldu? İşte, 9 Ekim Milli Piyango sıralı tam liste ve sonuç sorgulama sayfası...

9.10.2019Gündem
MPİ On Numara çekiliş sorgulama ekranı | 7 Ekim On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ On Numara çekiliş sorgulama ekranı | 7 Ekim On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ'nin en çok tercih edilen oyunlarından On Numara'da 896'ncı hafta çekilişi tamamlandı. On Numara çekilişinin ardından, bu hafta kazandıran şanslı numaralar sorgulanmaya başladı. Peki, bu hafta On Numara'da hangi numaralar kazandı?

7.10.2019Gündem
On Numara çekilişi ne zaman, hangi gün çekiliyor MPİ On Numara çekilişi saat kaçta başlıyor

On Numara çekilişi ne zaman, hangi gün çekiliyor? MPİ On Numara çekilişi saat kaçta başlıyor?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen On Numara oyununu çekilişinin hangi gün yapıldığı ve noter huzurundaki çekilişin saat kaçta başladığı, şans oyunu tutkunları tarafından merakla araştırılıyor. Peki, On Numara çekilişi ne zaman? On Numara çekilişi saat kaçta başlıyor?

30.09.2019Gündem
MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı | 29 Eylül 2019 Milli Piyango çekilişi tamamlandı

MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı | 29 Eylül 2019 Milli Piyango çekilişi tamamlandı

Her ay 3 defa çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'nun 29 Eylül tarihli sonuçları, piyango bileti alan on binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Bu yıl eylül ayında yapılan son MPİ çekilişinin ardından bilet alan şans oyunu tutkunları, kazanan numaraların hangileri olduğunu araştırıyor. Peki, bu çekilişte büyük ikramiye hangi numaralara çıktı?

29.09.2019Gündem
Milli Piyango 29 Eylül çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak

Milli Piyango 29 Eylül çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak?

Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) 29 Eylül tarihli çekilişi için geri sayım devam ediyor. Her ay üç kez yapılan Milli Piyango’nun bu ayki son çekilişiyle şans oyunu tutkunları yeni bir heyecan yaşayacak. Milli Piyango 29 Eylül çekilişinin sonuçları önce canlı yayında, ardından internet sitesi üzerinden duyurulacak. Peki, Milli Piyango 29 Eylül çekilişi sonuçları saat kaçta belli olacak?

29.09.2019Gündem
Sayısal Loto sonuçları saat kaçta belli oluyor

Sayısal Loto sonuçları saat kaçta belli oluyor?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapılacak. Vatandaşlar yapılacak çekilişin saat kaçta olacağını ve bu çekiliş sonuçlarının ne zaman öğrenilebileceğini merak ediyorlar. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta yapılacak?

28.09.2019Gündem
On Numara çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı 23 Eylül 2019 Milli Piyango On Numara sorgulama

On Numara çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı! 23 Eylül 2019 Milli Piyango On Numara sorgulama

Bir haftalık bekleyişin ardından On Numara oyununun 894. hafta çekilişleri, saat 21:15'te Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından tamamlandı. Şans oyunu tutkunlarının ilgi gösterdiği On Numara'da bu hafta çıkan şanslı numaralar kurumun internet sitesinden ilan edildi. Peki, On Numara'da hangi kupon ikramiye kazandırdı? İşte, 23 Eylül 2019 Milli Piyango On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.

23.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda 1 milyon TL devretti 21 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da 1 milyon TL devretti! 21 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çarşamba ve cumartesi günleri düzenlenen Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi gerçekleşti. İstanbul Beyoğlu'da Milli Piyango İdaresi'nin (MPİ) ofisinde tamamlanan çekilişte 1255. hafta heyecanının yaşandığı Sayısal Loto'da bu hafta 6 bilen çıkmayınca, 1 milyon 888 bin 915 lira ikramiye devretti.Peki, Sayısal Loto'da hangi numaralar çıktı? İşte, 21 Eylül Sayısal Loto sonuçları.

21.09.2019Gündem
MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı 19 Eylül Milli Piyango çekilişi tamamlandı

MPİ çekiliş sonucu sorgulama ekranı! 19 Eylül Milli Piyango çekilişi tamamlandı

Her ay 3 defa çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'nun 19 Eylül tarihli sonuçları, piyango bileti alan on binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Bu yıl eylül ayında yapılan ikinci MPİ çekilişinin ardından bilet alan şans oyunu tutkunları, kazanan numaraların hangileri olduğunu araştırıyor. Peki, bu çekilişte büyük ikramiye hangi numaralara çıktı?

19.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda büyük ikramiye 3 kişiye çıktı MPİ 14 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da büyük ikramiye 3 kişiye çıktı! MPİ 14 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çarşamba ve cumartesi günleri çekilişi yapılan Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi, saat 21:15'te Milli Piyango İdaresince (MPİ) gerçekleşti. 1253. hafta heyecanın yaşandığı Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre, 6 bilen 3 kişi, 1 milyon 35 bin 671 lira 10'ar kuruş ikramiye kazandı. İkramiyeyi kazanan kuponların İstanbul ve İzmir'den yatırıldığı öğrenildi. İşte, MPİ 14 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

14.09.2019Gündem
MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı | 9 Eylül On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı | 9 Eylül On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ'nin en çok tercih edilen oyunlarından On Numara'da 892'nci hafta çekilişi tamamlandı. MPİ'nin İstanbul Galatasaray Şube Müdürlüğü'nde düzenlenen On Numara çekilişinin ardından, çekilişte kazandıran şanslı numaralar sorgulanmaya başladı. Peki, bu hafta On Numara'da hangi numaralar kazandı?

9.09.2019Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı 9 Eylül 2019 MPİ sonuçları

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 9 Eylül 2019 MPİ sonuçları

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her ayın 9, 19 ve 29'unda yapılan Milli Piyango çekilişinin, 9 Eylül 2019 tarihli sonuçları belli oldu. MPİ'nin Ankara'da bulunan Genel Müdürlük binasında, noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası eylül ayında yapılan ilk çekilişte ikramiyeler sahiplerini buldu. Peki, bu hafta büyük ikramiye hangi numaralara çıktı?

9.09.2019Gündem
Sayısal Lotoda büyük ikramiye 7 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto'da büyük ikramiye! 7 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Şans oyunu meraklılarının ilgiyle takip ettiği Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi tamamlandı. Cumartesi akşamı gerçekleşen Sayısal Loto'nun 1251. hafta çekilişinde, 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 880 bin 114 lira 85 kuruş ikramiye kazandı. Peki, bu hafta Sayısal Loto'da ikramiye kazandıran talihli numaralar hangileri oldu? İşte, Milli Piyango 7 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları.

7.09.2019Gündem
Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 1 kişiye çıktı Milli Piyango 5 Eylül Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 1 kişiye çıktı! Milli Piyango 5 Eylül Süper Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresince (MPİ) her perşembe çekilişi gerçekleşen Süper Loto'nun 620. hafta sonuçları açıklandı. Kurumun, Galatasaray Şubesindeki merkezinde, çekilişi tamamlanan Süper Loto'da, 6 bilen 1 kişi, 4 milyon 631 bin 884 lira ikramiyenin sahibi oldu. Büyük ikramiyeyi kazanan kuponun Malatya'nın Doğanşehir ilçesinden yatırıldığı bildirildi. İşte, 5 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları.

5.09.2019Gündem
Şans Topunda büyük ikramiye 1 kişiye çıktı 4 Eylül MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları

Şans Topu'nda büyük ikramiye 1 kişiye çıktı! 4 Eylül MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları

En fazla ilgi gören şans oyunları arasında yer alan Şans Topu'nun 951. hafta çekilişi Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. Noter huzurunda yapılan kura ile beraber, Şans Topu çekiliş sonucunda, 5 artı 1 bilen 1 kişi, 841 bin 898 lira ikramiye kazandı. Büyük ikramiye isabet eden kuponun, Ankara'nın Sincan ilçesinden yatırıldığı öğrenildi. İşte, 4 Eylül MPİ Şans Topu sonuç sorgulama ekranı.

4.09.2019Gündem
On Numarada büyük ikramiye 1 kişiye çıktı MPİ 2 Eylül On Numara çekiliş sonuçları

On Numara'da büyük ikramiye 1 kişiye çıktı! MPİ 2 Eylül On Numara çekiliş sonuçları

Şans oyunu meraklıları tarafından ilgi gören On Numara oyununun 891. hafta çekilişleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce (MPİ) gerçekleşti. On Numara'nın bu haftaki çekilişinde 10 bilen 1 kişi 343 bin 57 lira 15 kuruş ikramiye kazandı. Çekilişin ardından, On Numara'da hani numaraların çıktığı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İşte, 2 Eylül Milli Piyango On Numara sonuçları.

2.09.2019Gündem
Milli Piyango sonuçları MPİ tarafından açıklandı - MPİ bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango sonuçları MPİ tarafından açıklandı - MPİ bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango 30 Ağustos özel çekilişinin sonuçları vatandaşlar tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Her ay üç dağıtılan Milli Piyango ikramiyelerinden birinin kendilerine çıkıp çıkmadığını merak eden şans oyunu tutkunları internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Milli Piyango'da hangi numaralar çıktı? İşte, Milli Piyango çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

30.08.2019Gündem
MPİ 28 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları Sayısal Lotoda büyük ikramiye devretti

MPİ 28 Ağustos Sayısal Loto çekiliş sonuçları! Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti

1248. hafta heyecanının yaşandığı Sayısal Loto'nun 28 Ağustos 2019 tarihli çekilişleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşti. Noter huzurunda MPİ'nin sitesinde yapılan canlı çekilişin ardından, bu hafta ikramiye kazandıran numaralar ilan edildi. Peki, Sayısal Loto'da hangi şanslı numaralar çıktı?  İşte, Sayısal Loto'da ikramiye kazandıran numaralar...

28.08.2019Gündem
MPİ Şans Topu sorgulama ekranı 28 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı

MPİ Şans Topu sorgulama ekranı! 28 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı

Şans Topu oyununun 28 Ağustos tarihli çekilişleri Milli Piyango İdaresince (MPİ) tamamlandı. Şans Topu'nun 950. hafta çekilişinde, büyük ikramiyeyi kazandıran şanslı numaralar MPİ'nin internet sitesindeki canlı çekilişin ardından ilan edildi. Peki, Şans Topu'nda bu hafta hangi numaralar çıktı?  İşte, merakla beklenen Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar...

28.08.2019Gündem
MPİ 26 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları On Numarada 57 bin TL sahibini buldu

MPİ 26 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları! On Numara'da 57 bin TL sahibini buldu

Şans oyunu meraklılarının ilgiyle takip ettiği On Numara oyununun 890. hafta çekilişi Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından tamamlandı. Noter huzurunda gerçekleşen On Numara çekilişinde, ikramiye kazandıran numaralar MPİ'nin internet sitesinde ilan edildi. Peki, On Numara'da bu hafta şanslı numaralar hangileri oldu? İşte, haftanın On Numara çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar...

26.08.2019Gündem
MPİ Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı 24 Ağustos Sayısal Loto çekilişi tamamlandı

MPİ Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı! 24 Ağustos Sayısal Loto çekilişi tamamlandı

Şans oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Sayısal Loto'nun, bin 247'nci hafta çekilişi tamamlandı. Sayısal Loto'nun geçtiğimiz çarşamba günü yapılan son çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 164 bin liralık ikramiye bu haftaya devretmişti. Peki, Sayısal Loto'da bu hafta hangi numaralar kazandı?

24.08.2019Gündem
Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor

Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

Şans oyunu tutkunlarının her hafta heyecanla beklediği Sayısal Loto çekilişi, bir süredir haftada iki kez yapılıyor. Bu haftanın ilk çekilişi 21 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşmiş, Sayısal Loto büyük ikramiyesi bir kez daha devretmişti. Peki, Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor?

24.08.2019Gündem
Süper Lotoda dev ikramiye sahibini buldu 22 Ağustos MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da dev ikramiye sahibini buldu! 22 Ağustos MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'nun 22 Ağustos tarihli çekilişleri Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından noter huzurunda gerçekleşti. 9 haftadır devreden ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Süper Loto'nun 618'inci hafta çekilişinde, 6 bilen 1 kişi, 36 milyon 524 bin 373 lira 95 kuruş ikramiyenin sahibi oldu. İşte, Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları.

22.08.2019Gündem