MENÜ

Sanatçı Argun Okumuşoğlu

Sanatçı Argun Okumuşoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sanatçı Argun Okumuşoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Sanatçı Argun Okumuşoğlu haberi bulunmuştur.

Sanatçı Argun Okumuşoğlu Haberleri

22. Kişisel sergisi, 44A Sanat Galerisinde...

22. Kişisel sergisi, 44A Sanat Galerisi'nde...

Sanatçı Argun Okumuşoğlu’nun, kişisel sergii 3 Nisan’da açıldı.

16.04.2019Keyif
Sanaldan fiziksel sergiye

Sanaldan fiziksel sergiye

HAYAKA ARTI’nın ‘sanatın sanal ile fiziksel dünya arasında serbest dolaşımını sağlamayı’ amaçlayan projesi www.arayuzgaleri.com’un ikinci sergisi açıldı. Küratör Deniz Erbaş’ın 300’den fazla sanatçı profili arasından ‘SAYI NO.2 - Iskarta’ sergisini ve ‘arayuzgaleri.com’u, kurucusu Dilara Akay’la konuştuk.

19.04.2013Gündem
ArtBeat’te çocuklar sanatla tanışıyor

ArtBeat’te çocuklar sanatla tanışıyor

14 Eylül’de kapılarını açan Türkiye’nin yeni çağdaş sanat fuarı ArtBeat, yalnızca İstanbulluları sanatla buluşturmakla kalmıyor, minik sanatseverlere yönelik atölye çalışmalarıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor

16.09.2011Kelebek
Çağdaş sanatın kalbi Art Beat Istanbul’da atacak

Çağdaş sanatın kalbi "Art Beat Istanbul"’da atacak

İstanbul’un yeni çağdaş sanat platformu Art Beat Istanbul, 14-18 Eylül’de sanatseverlerle buluşuyor. İstanbul’daki çağdaş sanat galerilerini ve profesyonel sanat dünyasını temsil eden Art Beat, İstanbullu sanat profesyonellerine ve yatırımcılarına yeni bir zemin oluşturmayı, aynı zamanda İstanbul sanat dünyasını, sanatçılarını ve galerilerini dünyaya tanıtmayı hedefliyor.

12.09.2011Kelebek
Modadan kazanıyor, sanata yatırıyor

Modadan kazanıyor, sanata yatırıyor

Yıllarca moda ile uğraşmış, bir dolu marka yaratmış bir tasarımcı nasıl olur da dönüp dolaşıp sanatta karar kılar? Bu röportajın kilit sorusu buydu. Biz onu Dice Kayek markasının yaratıcısı, Di’si olarak tanıdık. Markanın ilk beş yılında bilfiil çalıştıktan sonra ayrıldı. Ama tasarımdan hiç kopmadı. İstanbul, Milano ve Moskova’da birçok markaya danışmanlık yaptı, hálá da yapıyor.

12.07.2007Kelebek