MENÜ

Sanal Para

Sanal Para ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sanal Para haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sanal Para haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.961 Sanal Para haberi bulunmuştur.

Sanal Para Haberleri

Litecoin yükselmeye devam ediyor

Litecoin yükselmeye devam ediyor

Kripto para birimleri piyasasındaki dalgalanmaların etkisiyle, son 24 saatte en yüksek hacimli ilk 10 sanal para biriminden yalnızca üç tanesi yükseldi.

26.02.2018Ekonomi
Malezyadan kripto para kararı

Malezya'dan kripto para kararı

Malezya Ulusal Bankası (BNM) Başkanı Muhammed İbrahim, kripto para birimlerinin ülke içerisinde işlem görüp görmemesinin halkın sanal para birimlerini kabul edip etmeyeceğine bağlı olduğunu söyledi.

24.02.2018Ekonomi
Kripto para piyasasında artış

Kripto para piyasasında artış

ABD merkezli yatırım şirketi Robinhood'un kripto para birimleri ticareti hizmeti sunacağı haberleri, piyasadaki gelişmeler ve tepki alımlarının ardından piyasadaki artış eğilimi sürüyor.

24.02.2018Ekonomi
Milyarlarca Euro, kripto paralar üzerinden aklanıyor

Milyarlarca Euro, kripto paralar üzerinden aklanıyor

Uluslararası yasa dışı faaliyetlerin finansmanında her yıl yaklaşık 3,4 ila 4,5 milyar Euro'luk kara paranın kripto para birimleri üzerinden aklandığı tahmin edilirken, Avrupa Polis Teşkilatı (Europol), söz konusu "karanlık trafiği" durdurmanın yollarını arıyor.

23.02.2018Ekonomi
Venezueladan bir haftada ikinci kripto para birimi

Venezuela'dan bir haftada ikinci kripto para birimi

Venezuela Cumhurbaşkanı Nicol s Maduro, bir hafta içinde Petro Gold isimli yeni bir kripto para biriminin tanıtılacağını açıkladı.

23.02.2018Ekonomi
Bitcoin yeniden yükselişe geçti

Bitcoin yeniden yükselişe geçti

Çeşitli ülkelerden gelen düzenleme haberlerinin ardından tepki alım ve satımlarıyla piyasadaki dalgalanmalar sürerken, Bitcoin 10 bin dolar sınırında hareket ediyor. Bitcoin, dün akşam saatlerinde 24 saatli 7.19 düşüşle 9,962 dolara geriledikten sonra, sabah saatlerinde gelen alımlarla, 24 saatlik kaybı yüzde 8.24’ü bulmasınad karşın 10 bin 7 dolara döndü.

23.02.2018Ekonomi
Kripto paranın piyasa hacmi yükseldi

Kripto paranın piyasa hacmi yükseldi

Kripto para birimleri piyasasındaki dalgalanmalar ve tepki alımlarının ardından, piyasa hacmi 500 milyar dolar üzerine yükseldi.

18.02.2018Ekonomi
Sevgililer Günü için gereksiz harcama uyası

Sevgililer Günü için gereksiz harcama uyası

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, tüketicileri, tüm dünyada her yıl 14 Şubat'ta kutlanan "Sevgililer Günü"ne aldanılmaması, gereksiz harcamalar yapılmaması yönünde uyardı.

14.02.2018Ekonomi
Bitcoin nedir Bitcoin mining nasıl yapılır

Bitcoin nedir? Bitcoin mining nasıl yapılır?

Bitcoin madenciliği aldı başını gidiyor. Bitcoin son bir yıla damga vuran ve değerini neredeyse 17 kat artıran bir sanal para birimi. Dolar ve euro ile alternatif olmaktan ziyade çok farklı bir mantıkta çalışan bitcoin Ocak ayında 1000 dolar seviyelerinde işlem görürken Aralık ayı sonu itibariyle 17 bin TL'yi de aşarak rekor kırdı. Peki bitcoin nereye gidiyor? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin ne kadar? İşte her geçen gün değerlenen bitcoin'le ilgili bilmeniz gerekenler...

13.02.2018Teknoloji