MENÜ

Sanal Para

Sanal Para ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sanal Para haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sanal Para haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.960 Sanal Para haberi bulunmuştur.

Sanal Para Haberleri

“Bitcoine yatırımın Çiftlikbanka yatırımdan farkı yok”

“Bitcoin'e yatırımın Çiftlikbank'a yatırımdan farkı yok”

Sanal para birimi bitcoin, sert yükselişi ve düşüşüyle tüm dikkatleri üzerine çekerken, uyarılar ise peş peşe geliyor. Bitcoin'e yatırım trendini değerlendiren Ödeme ve Elektronik Para Derneği Başkanı Burhan Eliaçık, “Bitcoin, Çiftlikbank gibi kısa yoldan para kazanma aracı olarak görülüyor. Bitcoin'e yatırım yapılması sakıncalı” diye konuştu.

4.04.2018Ekonomi
Sanal para borsalarının sayısı 10 bini aştı

Sanal para borsalarının sayısı 10 bini aştı

İstanbul, 4 Nisan (DHA) Kripto para birimleri piyasalarıyla ilgili çeşitli ülkelerden getirilen düzenleme haberleri ve tepki alımlarının da etkisiyle piyasadaki artış seyri dalgalı olarak devam ederken, sanal para birimi borsalarının sayısı da 10 bini aştı.

4.04.2018Ekonomi
Fedden kripto para açıklaması

Fed'den kripto para açıklaması

Fed Yönetim Kurulu Üyesi Brainard, "Fed, bazı kripto paralardaki yüksek volatiliteyi takip ediyor. Bu tür piyasalar, yatırımcıların ve tüketicilerin güvenilirliği açısından önemli sorunları beraberinde getirmekle beraber, kara para aklama gibi endişelere karşı da korumasız" dedi.

4.04.2018Ekonomi
Fed kripto paralardaki volatiliteyi takip ediyor

Fed kripto paralardaki volatiliteyi takip ediyor

ABD Merkez Bankası (Fed) Yönetim Kurulu Üyesi Lael Brainard, bankasının kripto paralardaki volatiliteyi takip ettiğini söyledi.

4.04.2018Teknoloji
Online chat uygulaması kripto para basacak

Online chat uygulaması kripto para basacak

Rus yazılımcılar tarafından geliştirilen online mesajlaşma uygulaması Telegram, "Gram" adlı kripto paranın halka arzı için kolları sıvadı

31.03.2018Ekonomi
Düştükçe düşüyor Birkaç ay öncesine kadar rekor kırıyordu

Düştükçe düşüyor! Birkaç ay öncesine kadar rekor kırıyordu

Çeşitli ülke ve kurumlardan kripto para birimlerine getirilen kısıtlama ve düzenleme haberleri ve geçen hafta piyasadaki genel düşüş eğiliminin ardından Bitcoinin fiyatı 6 bin 600 dolara kadar geriledi.

30.03.2018Ekonomi
Bitcoinden açığa alınan imamlardan ilk açıklama

Bitcoin'den açığa alınan imamlardan ilk açıklama

ZONGULDAK’ta sanal para birimi ’Bitcoin’ ticareti yaptıkları iddiasıyla açığa alınan imamlar Mecit Kırımlı ve Satılmış Bayram, konuyu mahkemeye taşıdıklarını ve görevlerine döneceklerine inandıklarını söyledi.

28.03.2018Gündem

Bitcoin ticareti yapan 2 imam görevden alındı

Zonguldak'ta, sanal para birimi 'Bitcoin' ticareti yaptıkları iddia edilen 2 imam görevden alındı. Diyanet İşleri Başkanlığı kripto paralar hakkında açıklama yapmıştı

28.03.2018Gündem
300 milyar dolarlık düşüş

300 milyar dolarlık düşüş

Kripto para birimleri piyasalarına çeşitli ülke ve kurumlardan gelen kısıtlama ve düzenlemelerin ardından Bitcoin sekiz bin dolar altına düşerkenÿpiyasa hacmi iseÿ 300 milyar dolar seviyesine indi.

27.03.2018Ekonomi
3 kripto parada yükseliş

3 kripto parada yükseliş

Çeşitli kurum ve ülkelerin açıklamalarıyla kripto para birimleri piyasalarındaki dalgalanmalar sürerken, en yüksek hacimli ilk 10dan yalnızca üçü yükseldi.

26.03.2018Ekonomi
Bitcoin yeniden 9 bin doları aştı

Bitcoin yeniden 9 bin doları aştı

Kripto para birimleri piyasalarında yaşanan dalgalanmalar devam ederken tepki alımlarının da etkisiyle Bitcoin 9 bin dolar eşiğini geçti.

21.03.2018Ekonomi
Bitcoin yeniden 8 bin doların üzerinde

Bitcoin yeniden 8 bin doların üzerinde

Kripto para birimleri piyasasında dün gözlemlenen genel düşüş eğiliminin ardından Finansal İstikrar Kurumunun (FSB) G20 Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen toplantıda kripto paraların bir risk oluşturmadığını duyurması ve tepki alımlarının etkisiyle Bitcoin son 24 saatte yüzde 8.37 arttı.

19.03.2018Ekonomi