MENÜ

Salih Güney

Salih Güney ile ilgili tüm haberleri, son dakika Salih Güney haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Salih Güney haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.523 Salih Güney haberi bulunmuştur.

Salih Güney Haberleri

Parça var mı abi, parça

Parça var mı abi, parça!

Eli kadın eline değmemiş gencecik Türk erkekleri ilk cinsel eğitimlerini bu sayede almışlardı. Erotik diye sunulan, aslında hard porno olan, şimdi baktığımızda biraz da komik gelen eğlenceli filmlerdi onlar...

5.07.2002Gündem
‘Hülya Avşar’ marka zeytinyağı geliyor

‘Hülya Avşar’ marka zeytinyağı geliyor

Sanatçı Hülya Avşar, markalaştırdığı ismini, yeni yılda zeytinyağı ve sabuna da vermeye hazırlanıyor. Sanatçı, Hülya Avşar markası ile üreteceği zeytinyağını Türkiye dışına da ihraç etmek istiyor. Avşar, ayrıca yine kendi adını taşıyan markayla beyaz tişört üretmeye hazırlanıyor.

29.12.2002Ekonomi
Yurtdışından çifte teklif

Yurtdışından çifte teklif

Ünlü tiyatro sanatçısı Nurseli İdiz, arkadaşlarıyla birlikte gittiği Fishmekan'da karşılaştığı, merkezi Londra'da bulunan Perfect Picture adındaki bir İngiliz reklam firmasından teklif aldığını söyledi.

3.08.2003Gündem
Türkiye’nin en iyi 10 aktarı

Türkiye’nin en iyi 10 aktarı

Evliya Çelebi'nin seyahatnamesine göre 17. Yüzyıl'da, İstanbul'da 2 binin üzerinde aktar yaşıyormuş. O yıllarda 'kökçü' diye de çağırılan aktarlar, arabalar üzerinde zencefil, ravent, karanfil, biber, tarçın, sümbül yağı, sarısabır gibi 3 bin çeşit mal satarlarmış.

9.10.2003Seyahat
Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın

Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın?

Konservatuvarlı tiyatro ve sinema oyuncuları televizyon dizilerinde oynamayı tercih etmesin de ne yapsın? Kabaca yaptığımız hesaplara bakılırsa devlet tiyatrolarında oynayan bir oyuncunun aylığı, dizi oyuncusunun makyaj masraflarını bile karşılamıyor. Öyle ya, ayda 100 milyar lira nerede, 1.5 milyar lira nerede...

11.10.2003Gündem
Pamuk Prenses’i kim zehirletti

Pamuk Prenses’i kim zehirletti?

Eğer sorumun cevabını biliyorsanız bu haberi okumayın. Olur a, belki de siz benim yeni öğrendiğim acı gerçeği çoktandır biliyorsunuzdur. Bilen söylemesin ki, yazının canına okumasın...

14.10.2003Kelebek
En lezzetli börekleri yapan 10 adres

En lezzetli börekleri yapan 10 adres

Bu hafta en iyilerin konuğu kıymalısı, peynirlisi, ıspanaklısı veya patateslisiyle börekler. Türk mutfağında hatırı sayılır bir yere sahip olan böreklerin yöreye, kullanılan malzemeye veya pişirme yöntemine göre değişen pek çok çeşidi var.

2.01.2004Seyahat
Kadınlara düşkünlüğün nereden kaynaklanıyor

Kadınlara düşkünlüğün nereden kaynaklanıyor

Hülya Avşar Show’un bu haftaki konukları arasında Mehmet Ali Erbil de yer alıyor. Bol kahkahalı geçen sohbette Erbil'in, ‘‘Sevgiyi çok yoğun yaşayan bir çocuk olarak büyümedim’’ sözlerine Avşar, ‘‘Kadınlara düşkünlüğün bundan kaynaklanıyor olabilir’’ yanıtını verdi.

10.03.2004Gündem
Türkiye’nin en iyi 10 gözlemecisi

Türkiye’nin en iyi 10 gözlemecisi

Mantı Kayseri’nin, Künefe Hatay’ın, tantuni Mersin’in, etli ekmek Konya’nındır. Türkiye’nin neresinde yerseniz yiyin, ait oldukları ilin adıyla anılırlar. Bu hafta en iyilerini seçtiğimiz gözleme ise tüm Türkiye’nin geleneksel lezzetidir.

27.05.2004Kelebek
Türkiye’nin en iyi 10 gözlemecisi

Türkiye’nin en iyi 10 gözlemecisi

Mantı Kayseri’nin, Künefe Hatay’ın, tantuni Mersin’in, etli ekmek Konya’nındır. Bu hafta en iyilerini seçtiğimiz gözleme ise tüm Türkiye’nin geleneksel lezzetidir.

27.05.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Kararsız Kazım

HAYATTA ne olacağıma karar vermek meselesi, çoğu arkadaşımdan önce kurcalamaya başlamıştı kafamı.

3.05.2002

Aboov! Adanalı olmak

Bilmem farkında mısınız, son zamanlarda memleketimden her zamankinden daha fazla söz edilir oldu. Farkında değilseniz de, şimdi farkında olun! Bir Adana modası başladı. Milliyet Gazetesi'nde bir Adana dosyası yayınlandı, Tempo Dergisi bir Adana rehberi verdi, Reyan Tuvi Antakya yapacak, dönüşte Adana'ya uğrayacak, izlenimleri bizim gazetenin seyahat ilavesinde yer alacak.

19.10.2003