MENÜ

Şahin Irmak

Şahin Irmak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Şahin Irmak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Şahin Irmak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 528 Şahin Irmak haberi bulunmuştur.

Şahin Irmak Haberleri

Ayakta alkışlandı

Ayakta alkışlandı

Önceki akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen 17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri törenine protestolar damgasını vurdu. Birçok sanatçı, İstanbul şehir Tiyatroları yönetiminin bürokratlara devredilmek istenmesini ve Başbakan’ın bu karara tepki gösteren sanatçılara “Siz kendinizi ne sanıyorsunuz” diye seslenmesini protesto etti.

8.05.2012Kelebek
Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

Sadri Alışık Ödülleri sahiplerini buldu

"17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri" sahiplerini buldu. 'Yılın en iyi erkek oyuncusu' ödülü Bir Zamanlar Anadolu'da'dan Yılmaz Erdoğan, Taner Birsel ve Muhammed Uzuner'e verildi.

8.05.2012Gündem
12 yeni dizi geliyor

12 yeni dizi geliyor

İşte önümüzdeki aylarda ekranlarda göreceğimiz diziler.

30.04.2012Kelebek
Kim bu güzel

Kim bu güzel?

Bir yıl ilişki yaşadıktan sonra ayrıldığı Gülcan Arslan’la yeniden bir araya gelen Şahin Irmak, geçtiğimiz gün esmer bir güzelle Nişantaşı City’s’deydi.

17.02.2012Kelebek
Tüm ekip bir arada

Tüm ekip bir arada

Kanal D'de yakında yayınlanacak olan, 'Ayrılık Olmasıydı/Ben-u-Sen' adlı dizinin çekimleri Diyarbakır'da sürüyor.

23.01.2012Gündem
Sete şok baskın

Sete şok baskın

Nurgül Yeşilçay’ın yeni dizisi ‘Ayrılık Olmasaydı’nın Diyarbakır’daki seti bir grup genç tarafından basıldı. Ekip 'can güvenliğimiz yok' diyerek Mardin’e taşındı.

17.01.2012Gündem
Ve barıştılar...

Ve barıştılar...

Bir yıllık ilişkilerini geçen ağustosta noktalayan şahin Irmak ve Gülcan Arslan, yeniden birlikte.

11.01.2012Kelebek
Arkadaşız sonuçta

Arkadaşız sonuçta

Bir yıllık ilişkilerini geçen ağustosta noktalayan şahin Irmak ve Gülcan Arslan, aylar sonra objektife yine birlikte yansıdı.

3.01.2012Kelebek
Nurgül ve Şahin aynı dizide

Nurgül ve Şahin aynı dizide

"Ayrılık Olmasa" iki oyuncuyu bir araya getiriyor.

3.01.2012Gündem
Rolün Cem’den bana gelmesi endişe verdi

Rolün Cem’den bana gelmesi endişe verdi

Yüksel Aksu’nun “Entelkoy Efeköy’e Karşı” filminin başrolünde şahin Irmak’ı izliyoruz. Filmde köy muhtarı Ali’yi canlandıran ve rolüne hazırlanmak için iki ay köylülerle birlikte yaşayan Irmak, bu tecrübenin kendisine yeni ufuklar açtığı görüşünde.

6.12.2011Kelebek
Yüksel Aksu’dan organik komedi

Yüksel Aksu’dan organik komedi

‘Organik komedi’ diyorlar Yüksel Aksu’nun Entelköy Efeköy’e Karşı filmi için. Aksu, şehirden doğaya kaçma planları kurar dururmuş yıllardır. Giderek şehirleşen köy ortamında gerçek bir köy yaratmakmış amacı. Bunun olması bir hayal bizim ülkemizde. Ya trajik olur ya da komik. Aksu, komik tarafından almış konuyu. Ve ortaya hem güldüren hem eğiten hem de düşündüren; hormonsuz, katıksız bir organik komedi çıkmış. Başrolünde Şahin Irmak’ın olduğu filmde pek çok tanıdık yüzü bir arada görmek mümkün.

3.12.2011Kelebek
6 yeni film vizyonda

6 yeni film vizyonda

Türk sinemaseverler, bu hafta komedi, korku, gerilim, dram ve animasyon tarzı 6 yeni filmle buluşacak.

2.12.2011Gündem
Sihirbazlıktan 3 boyutlu filme

Sihirbazlıktan 3 boyutlu filme

Martin Scorsese, sinemanın nereden nereye geldiğini, efektlerin ilk kullanıldığı günlerden 3 boyutlu serüvene kadar gelişi, teknolojinin tavan yaptığı ama hikâyeden de ödün verilmediği bir film yapmış. Hugo, Paris garında yaşayan kimsesiz bir çocuğun hüzünlü hikâyesi üzerinden sinema tarihinin büyülü geçmişine uzanıyor.

1.12.2011Kelebek
Bu filmle Türkleştim

Bu filmle Türkleştim

Türk kökenli Alman oyuncu Ayşe Bosse, Yüksel Aksu’nun “Entelköy Efeköy’e Karşı” filminde başrolü üstlendi. Çekim sürecinde Türk yemekleri yapmayı öğrenen, türküler söylemeye başlayan ve Türkçesini ilerleten Bosse, “Ben bu filmle Türkleştim” diyor.

1.12.2011Kelebek
Entelköy Efeköy’e Karşı

Entelköy Efeköy’e Karşı

YÜKSEL Aksu’nun senaryosunu yazıp yönettiği Entelköy Efeköy’e Karşı filminin galası, İzmir Sineması’nda gerçekleşti.

1.12.2011Ege
Ekolojist enteller termik santrala karşı

Ekolojist enteller termik santrala karşı

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, ‘Entelköy Efeköy’e Karşı’ çevre sorunlarına duyarlı bir komedi filmi. Şehir yaşamından bıkarak bir Ege köyüne yerleşen ekolojik aktivistlerin, köyde kurulacak termik santrali engelleme çabaları sırasında köylülerle aralarında geçen komik olayları anlatan filmin oyuncuları gerçekten de çevre konularına hassas

19.11.2011Seyahat
2 Aralık’ta sinemalarda

2 Aralık’ta sinemalarda

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, ‘doğa sorunlarına duyarlı organik komedi’ diye lanse edilen “Entelköy Efeköy’e Karşı” filmi, 2 Aralık’ta seyirciyle buluşacak.

15.11.2011Kelebek
İstiklal Marşı’nı meze yapmam

İstiklal Marşı’nı meze yapmam

Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin iptal edilmesine rağmen Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nde, vatandaşlar tarafından coşkuyla kutlandı.

31.10.2011Gündem
Deprem acısı BKMyi de vurdu

Deprem acısı BKM'yi de vurdu

Organize İşler, Hokkabaz, Bodrum Hakimi, Fırtınalı Hayatlar ve Bir Demet Tiyatro'da rol alan BKM oyuncularından Metin Keçeci geçen pazar Van'dan gelen acı haberle sarsıldı.

31.10.2011Gündem
ÜNLÜ OYUNCULARDAN DESTEK

ÜNLÜ OYUNCULARDAN DESTEK

Van'da meydana gelen deprem sonrası bölgeye yardım için düzenlenen kampanyaya ünlü oyunculardan destek geldi.

24.10.2011Spor Arena
Şahin’in doğum günü

Şahin’in doğum günü

BKM Mutfak ekibinden Şahin Irmak, doğum gününü önceki akşam Asmalımescit’te kız arkadaşıyla kutladı.

2.10.2011Gündem
Entelköyde Alman politikacı

Entelköy'de Alman politikacı

Aydın, Doğanbey Köyü'nde çekimleri süren “Entelköy-Efeköy” adlı filmde, Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth konuk oyuncu olarak rol aldı.

30.05.2011Gündem
Efeköy’e yıldız yağdı

Efeköy’e yıldız yağdı

Yönetmen Yüksel Aksu’nun “Entelköy-Efeköy” filminin çekimlerine Aydın Söke’ye bağlı eski Rum köyü Doğanbey’de devam edildi. Filmde, Alman Yeşiller Partisi Eş Başkanı Claudia Roth ve eski bakanlardan Yüksel Yalova da rol aldı.

29.05.2011Ege
Köy stüdyo oldu

Köy stüdyo oldu

DONDURMAM Gaymak filmi ile ciddi bir çıkış yakalayan yönetmen Yüksel Aksu'nun 4 yıl aradan sonra hazırladığı Entelköy-Tepeköy filminin çekimlerine, Muğla'nın Milas İlçesi'ne bağlı Pınarcık Köyü'nde başlandı.

30.04.2011Gündem
Entelköy-Tepeköy filmi motor dedi

Entelköy-Tepeköy filmi motor dedi

Yönetmen Yüksel Aksu’nun yeni filmi Entelköy-Tepeköy’ün çekimlerine Milas’ın Pınarcık Köyü’nde başlandı. 1200 kişilik köy tamamen stüdyo haline getirildi.

27.04.2011Ege
İşte Hıyarlı Baba’nın aşkı

İşte Hıyarlı Baba’nın aşkı

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” programındaki ‘Hıyarlı Baba’ tiplemesiyle ünlenen Şahin Irmak, önceki gün İstinye Park’taydı. Kız arkadaşıyla el ele mağazaları dolaşan Irmak, gazetecileri görünce panikledi.

26.02.2011Gündem
Ayrılık yok mesajı

Ayrılık yok mesajı

İstinye Park AFM Sinemaları, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun alkollü içkilere dair yönetmeliği yürürlüğe girdikten sonra ilk kez “Kutsal Damacana Dracoola” filminin galasına ev sahipliği yaptı.

22.01.2011Kelebek
6 yeni film vizyonda

6 yeni film vizyonda

Türk sinemaseverler, bu hafta 2'si yerli 4'ü yabancı 6 filmle buluşacak.

İSTANBUL (A.A)

21.01.2011Gündem
6 yeni film vizyonda

6 yeni film vizyonda

Türk sinemaseverler, bu hafta 2'si yerli 4'ü yabancı 6 filmle buluşacak.

20.01.2011Gündem
Alkolsüz gala

Alkolsüz gala

"Kutsal Damacana Dracoola" filminin İstinye Park AFM Sinemaları'nda gerçekleşen galasında Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu'nun yeni yönetmeliği kapsamında içki ikramı yapılmadı. Oyuncular ve galaya katılan davetliler yasağa tepki gösterdi.

20.01.2011Gündem
Sinema

Sinema

19.01.2011Kelebek
Galada içki yok

Galada içki yok

TAPDK’nın tartışma yaratan yeni yönetmeliğinin yürürlüğe girmesi nedeniyle ‘Kutsal Damacana Dracoola’ filminin İstinye Park AFM Sinemaları’nda düzenlenecek galasında içki ikramı yapılamayacak

18.01.2011Gündem
En saçma sevişme sahnesi bu filmde

En saçma sevişme sahnesi bu filmde

“Kutsal Damacana 3: Dracoola”, 21 Ocak’ta vizyona giriyor. Başrol oyuncuları Şahin Irmak, Ersin Korkut ve Özge Ulusoy, filmin “kahkaha garantili” olduğunu söylüyor. Irmak, film daha vizyona girmeden gündeme gelen yatak sahneleri hakkında ilginç bir de itirafta bulunuyor: “Türk sinema tarihinin en saçma sevişme sahnesini çektik.”

14.01.2011Kelebek
Parti kankaları

Parti kankaları

“Gişe Memuru” filmi için önceki gece İstanbul Ruj’da renkli bir parti düzenlendi.

26.12.2010Kelebek
Aramızda sorun yok

Aramızda sorun yok

Yılmaz Erdoğan geçtiğimiz günlerde BKM oyuncuları Murat Eken, Bülent Emrah Parlak ve Şahin Irmak ile Kanyon’ da görüntülendi.

10.12.2010Gündem
Oyunculuk pazarlama işi

'Oyunculuk pazarlama işi'

Ekin Türkmen, Amerika dönüşü ‘köylü kızı Pamuk’ olarak karşımıza çıktı. Oyuncu, Hollywood'dan, hakkında çıkan aşk dedikodularına her şeyi Hafta Sonu dergisine anlattı.

4.12.2010Kelebek
Şafak niye yok diye sormak ayıp

Şafak niye yok diye sormak ayıp

Her pazar “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programıyla ekrana konuk olan BKM Mutfak oyuncuları Ersin Korkut ve Şahin Irmak, “Kutsal Damacana” serisinin üçüncü filmi “Dracoola”da başrolü paylaştı. Film hakkında merak ettiklerimizi iki genç oyuncuya ve filmin yapımcısı Şenol Zencir’e sorduk.

5.11.2010Kelebek
Hıyarı bıraktı kana başladı

Hıyarı bıraktı 'kan'a başladı!

"Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın Hıyarlı Baba'sı Şahin Irmak'ın vampiri, Ersin Korkut'un ise fakir bir delikanlıyı canlandırdığı "Kutsal Damacana Dracoola"nın çekimleri tamamlandı. Film, 14 Ocak'ta vizyona girecek.

3.10.2010Gündem
Ersinin üç hali

Ersin'in üç hali

Kanal D 'de yayınlanan " Çok Güzel Hareketler" prograımyla ünlenen Ersin korkut ve Şahin Irmak, " Kutsal Damacana 3" filmi için birlikte kamera karşına geçti.

5.09.2010Gündem
İşte Denizi çıldırtan yakınlaşma

İşte Deniz'i çıldırtan yakınlaşma

Deniz Akkaya'nın 4 aylık kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin şu sıralar oyuncu Gamze Topuz ile bir yakınlaşma içerisinde.

21.04.2010Kelebek

Yazar Sonuçları

Entelköy’ü sevmiştik

1980’lerdeki Gökova ve Aliağa termik santralları direnişlerini yaşayan çevreci kitleler, mücadelelerini anlatan bu filmi çocuklarına izletsin..

14.01.2012

Bana ne Köşk’teki adamın dindarlığından

CAN Dündar’ın kitabından öğrendik:

İsmet Paşa’nın cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü’nde hüküm sürdüğü yıllarda bir yılbaşı gecesi Mevlid Kandili’ne denk gelmiş.

31.10.2011

Her İstiklal Marşı’nda ayağa kalkılır mı?

Psikiyatri bilimi 75 milyonu aynı anda terapiye sokacak bir uzman hekim yetiştirmedi henüz ama toplum olarak bizim buna ihtiyacımız var.

30.10.2011

Yeni sezonda bu filmleri izleyeceğiz

Türkiye’nin seçime kilitlendiği pazar günü seçim yasakları kalkıp, siyaset konuşulana kadar biz de CNN Türk’te “Yaza Yelken Açtık” adlı programda sinemadan, müzikten, modadan, yemekten, içmekten, gezmekten, yani aslında hayatın ta kendisinden konuştuk.

13.06.2011

Bir film bayramı

GEÇEN çarşamba günüydü. Bir köye gittim. O da ne be! Davullar, zurnalar. Kocaman adamlar ortada oynuyor. Çökertme mi, biraz da harmandalı gibi mi?

3.05.2011

Elele 35 yıl

Kadın ve moda dergisi Elele, 35’inci yaşını önceki akşam W Otel Lounge’da kutladı.

20.01.2011