MENÜ

Sağlıklı Zayıflamak

Sağlıklı Zayıflamak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sağlıklı Zayıflamak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 795 Sağlıklı Zayıflamak haberi bulunmuştur.

Sağlıklı Zayıflamak Haberleri

Ender Saraç, Özlem Yıldıza dava açtı

Ender Saraç, Özlem Yıldız'a dava açtı

Doktor Ender Saraç, Özlem Yıldız’a 70 bin TL’lik tazminat davası açtı.

10.01.2016Magazin
Buzlu Su Zayıflatıyor

Buzlu Su Zayıflatıyor!

Vücut sağlığımız için su içmeliyiz ancak amacımız kilo vermek ve sağlıklı zayıflamak ise sadece su yeterli değil, buzlu su içmelisiniz!

Denenmiş En İyi Göbek Eritme Yöntemleri

Denenmiş En İyi Göbek Eritme Yöntemleri!

Her geçen gün büyüyen göbeğinize ‘dur!’ demenin zamanı geldi. Göbek eritme çayından yağ yakıcı yiyeceklere kadar gereken tüm bilgileri sizler için sunuyoruz...

Sağlıklı Zayıflamak Akdeniz Diyetiyle Mümkün

Sağlıklı Zayıflamak Akdeniz Diyetiyle Mümkün!

Hem sağlıklı besleneyim, hem zayıf kalayım istiyorsanız bu diyet tam size göre!

24.03.2014Diyet Rehberi
Aman dikkat

Aman dikkat!

Detoks ve şok diyetlerden, hap ve ilaçlardan uzak durun... Kilo verirken sağlığını kaybedenler, hatta yaşamını yitirenler var!

8.02.2014Ege
Sağlıksız zayıflamaya hayır

Sağlıksız zayıflamaya hayır!

Zayıflamak için kısa sürede hızlı kilo kaybı sağlayan "sağlıksız zayıflama" diyetlerinden kaçınmak gerekiyor.

Sağlıklı zayıflamak için ne yapmalı

Sağlıklı zayıflamak için ne yapmalı?

Kilo vermek için herşeyi deniyorsanız, dikkat etmeniz gereken birkaç durum var. Yaptığınız katı diyetler ve içeriği bilinmeyen zayıflama ürünleri sizi sağlığınızdan ediyor

25.10.2010Advertorial
Sağlıklı zayıflamak için yulaf tüketin

Sağlıklı zayıflamak için yulaf tüketin!

Bilimsel araştırmalar yulafın içerdiği betaglukan isimli etken maddenin kolesterolü düşürmeye, kan şekerini dengelemeye ve kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olduğunu gösteriyor.

Yaza formda girmek isteyenlere...

Yaza formda girmek isteyenlere...

Yaz tatiline kilolarından kurtularak girmek isteyenlerin şimdiden uzmanlarca hazırlanacak beslenme ve spor programına uymaları gerektiği belirtildi.

Zayıflamada beşi bir yerde mucizesi

Zayıflamada "beşi bir yerde" mucizesi

Beş şifalı bitki ile yapılan özel bir çay bu sezonun zayıflama trendi oldu. "Beşibiryerde" adı verilen yöntem, üç ayda 20 kilo verdiriyor. "Beşibiryerde" doğanın yağ yakıcı gücünün de kanıtı. Bu bitkiler özellikle yağ yakıcı ve selülit giderici olanlardan seçilmiş. Doğal hayattan edilen bu yöntem gerçek zayıflamayı sağlıyor.

Sağlıklı zayıflamak için...

Sağlıklı zayıflamak için...

Sağlıklı zayıflamanın temel bileşenleri sağlıklı beslenme programı ve düzenli egzersizdir. Başarılı kilo kontrolünde ise bu iki temel bileşenin alışkanlık haline getirilmesi gerekir.

Zayıflarken Yoyo Sendromuna yakalanmayın

Zayıflarken "Yoyo Sendromuna" yakalanmayın!

Doğal Tıp Derneği Başkanı Dr. Ender Saraç, yanlış diyetlerle hızla verilen kiloların aynı hızla geri alındığına dikkat çekerek, zayıflamak isteyenleri ``Yoyo Sendromu`` denilen bu duruma karşı uyardı.

Ülkü Adatepenin sağlık durumu ciddi

Ülkü Adatepe'nin sağlık durumu ciddi

Bodrum'da sağlıklı zayıflamak için girdiği detoks kampında rahatsızlanan Atatürk'ün manevi kızı 73 yaşındaki Ülkü Adatepe, İstanbul Alman Hastanesi'ne nakledildi. Adatepe'nin kalın bağırsak ameliyatı olacağı belirtildi.

13.03.2006Gündem
Diyetiniz başarılı olsun

Diyetiniz başarılı olsun

Zayıflamak için büyük bir çaba harcıyorsunuz fakat bir türlü başarılı sonuç elde edemiyorsanız işte size önerilerimiz...

Zayıflamanın da bir sınırı var

Zayıflamanın da bir sınırı var

Zayıflamanın sınırı sağlıklı kiloyu iyi bilmekten geçiyor. İdeal kilo, kişinin kendisini iyi hissettiği sağlıklı kilodur.

Starların sırrı bu diyette

Starların sırrı bu diyette

Karın, bel çevresi, basen ve bacak bölgesindeki fazlalıkları olanlara önerilen Yağ Yakıcı Diyet, kısa sürede etkili oluyor.

Gergin insan kilo veremez

Gergin insan kilo veremez

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Banu Kazanç sürekli bozulup yeniden başlanan diyetlerin vücuda zarar verdiğini söylüyor.

Gergin insan kilo veremez

Gergin insan kilo veremez

‘Emel Sayın’ı zayıflatan diyetisyen’ olarak ünlenen Banu Kazanç, ‘Önemli olan zayıflamak değil, sağlıklı ve metabolizmayı hızlandıracak rejimler yapmak’ diyor.

20.07.2004Kelebek
Sağlıklı zayıflamak için

Sağlıklı zayıflamak için

Karbonhidratların kilo aldırdığı söylenir. Peki karbonhidrat ağırlıklı beslenen Çinliler neden hep inceciktir, hiç düşündünüz mü?Yediğiniz karbonhidrat türüne de, protein türüne de dikkat etmedikçe sağlıklı olamazsınız. Karbonhidratları taneli besinlerden, proteinleri ise sebzelerden almalısınız.

Sağlıklı zayıflamak için alışkanlıklarınızı değiştirin

Sağlıklı zayıflamak için alışkanlıklarınızı değiştirin

Eğer yaşamımız boyunca istediğimiz kilo ve görünümde olmak istiyorsak o zaman yaşamımız boyunca uygulayacağımız ve vazgeçmeyeceğimiz doğruları, yani sağlıklı beslenme ilkelerini öğrenmemiz şarttır.

Sağlıklı zayıflamak için kahvaltıyı atlamayın

Sağlıklı zayıflamak için kahvaltıyı atlamayın!

Zayıflamak için öğün atlamanın büyük hata olduğunu söyleyen uzmanlar, "Atladığınız öğünler size kilo aldırır. Özellikle kahvaltı çok önemli" diyor...

SAĞLIKLI YAŞAM: Diyet ama nereye kadar

SAĞLIKLI YAŞAM: Diyet ama nereye kadar?

Çağımızın en önemli sorunlarından biri de şişmanlık. Teknolojinin getirdiği yaşam şekli ve ayaküstü beslenmenin ağırlık kazanması şişman insan sayısını artırıyor. Bu nedenle başta kadınlar olmak üzere birçok kişi diyetlere başvuruyor. Ancak çoğu aşırı düşük kalorili ve yetersiz beslenmeyi beraberinde getiren bu şok diyetler, yarardan çok zarar getiriyor.

15.09.2003Gündem
Zayıflarken Yoyo Sendromuna Yakalanmayın

Zayıflarken "Yoyo Sendromu"na Yakalanmayın

Doğal Tıp Derneği Başkanı Dr. Ender Saraç, yanlış diyetlerle hızla verilen kiloların aynı hızla geri alındığına dikkat çekerek, zayıflamak isteyenleri ``Yoyo Sendromu`` denilen bu duruma karşı uyardı.

Yasak ama satışı sürüyor Ünlü kalp doktoru uyardı: Ani ölüme neden olabilir

Yasak ama satışı sürüyor! Ünlü kalp doktoru uyardı: 'Ani ölüme neden olabilir'

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın gıdada taklit ve tağşiş yapılan ürünleri açıkladığı listede içinde ilaç etken malzemeleri yer alan bitki çayları ve çikolataların satışı birçok yerde sürüyor. Prof. Dr. Bingür Sönmez, "Ritim bozukluğu nedeniyle ani ölümlere neden olabilirler" dedi. İstanbul polisi de bu tür ürünlere yönelik operasyonlarını sürdürüyor.

22.10.2019Gündem
Nefesle zayıflama

Nefesle zayıflama

Sağlıklı beslenme alanında Türk girişimciler yeni icat geliştirdi. Avokadio isimli cihazı geliştiren girişimin kurucu ortağı Gökçen Garipoğlu, “Cihaz, kullanıcının nefesinden vücudun yağ yakma metabolizmasını ölçüyor. Buna bağlı olarak da kişisel veriye dayalı beslenme tavsiyeleri veriyor” dedi.

5.09.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Enerjisiyle ışık saçıyor

YAŞAMIMIZDA öyle güzellikler var ki, onları keşfedip paylaşmak bana ayrı keyif veriyor.

3.06.2016

Martha Stewart’la İstanbul hatırası

Dünyaca ünlü Amerikalı televizyon yıldızı Martha Stewart, Brand Week İstanbul’da konuşma yapmak üzere ülkemize geldi. İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri de Stewart’ı ağırlamak için sıraya girdi.

5.11.2014

Ekmeğe iade-i itibar

Ankara’daki Beslenme Eğitimi ve Araştıma Vakfı toplantısının başlığı ‘Diyette Sağlıklı Ekmek Yemek Gerek’. Uzmanlar, ekmeğe itibarını iade edecek. Beyaz ekmek hariç!

23.11.2012

Hayat bir enerjidir

Ekonomik krizin ruh sağlığında oluşturabileceği tahribatlar yavaş yavaş fark edilmeye başladı.

4.11.2008

Vitamin mi flavonoid mi

Son zamanlarda çok sık karşılaştığımız bir soru var: İyi, güzel ve sağlıklı yaşamak için multivitamin desteklerinden mi yoksa antioksidanlardan mı faydalanalım?

22.05.2008

Kalp krizini önleyebilirsiniz

Kalp krizi karşılaşabileceğiniz tehlikelerin belki de en önemlisidir ama onun da önlenebilir sağlık riskleri arasında yer aldığını bilmelisiniz.

26.03.2008

Hipertansiyona özel bir beslenme planı var mı

Kan basıncı, kanın damar duvarına yaptığı basınçtır. Vücudunuzun ihtiyacına göre kan basıncınız, gün içinde değişen zamanlarda yükselir veya düşer.

16.04.2007

Sürdürülebilir mutluluk ‘Hande by Özge’

Hayatı düzensiz yaşadığınızda unuttuğunuz bedeniniz, kendini hatırlatmakta gecikmiyor. Ya hastalıklarla sinyal veriyor ya da bedeniniz -siz görmezden gelseniz de herkesin rahatlıkla fark edeceği oranda- şekilden şekle girerek mesajını ulaştırıyor.

15.11.2019

Yürümek dinlendirir!

Yürümek ruhu dinlendirir ve sakinleştirir. Üst beyin ile alt beyin arasındaki itiş kakışa son vermek, dolayısıyla stres meselesinin üstesinden gelmek istiyorsanız fırsat buldukça yürüyün.

17.07.2019