MENÜ

Sağlık İksiri

Sağlık İksiri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sağlık İksiri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 159 Sağlık İksiri haberi bulunmuştur.

Sağlık İksiri Haberleri

Kartalkaya’nın eğlencesi yok, kayakçısı çok

Kartalkaya’nın eğlencesi yok, kayakçısı çok

Bolu’daki Kartalkaya, kayak sporuna gönül verenlerin “eğlenceden çok gerçek kayak merkezi” diye tanımladıkları önemli bir kış turizmi bölgesi. Burayı tercih edenler, günlerini pahalı ve renkli kıyafetlerini, karda bronzlaşan tenlerini sergilemekle geçirmiyor, karın ve kayağın tadını çıkarıyor. Köroğlu Dağları’ndaki tesisler çam ormanları içinde. Manzarası muhteşem, kar kalitesi yüksek, kayak pistleri dağın kuzey bölgesinde olduğu için lodostan etkilenmiyor. Bu yıl, sezon başında esen sert lodos Türkiye’nin neredeyse tüm merkezlerinde kar kalınlıklarını düşürürken Kartalkaya rekor kırıyordu. Geçen hafta sonunda kar kalınlığı 100 santimetreydi. Sömestr tatili nedeniyle şu anda tüm oteller dolu. Kartalkaya, tatil sonrasında kayak meraklılarını cazip fiyat seçenekleriyle ağırlayacak.

31.01.2010Seyahat
Kara üzüm cildi güzelleştiriyor

Kara üzüm cildi güzelleştiriyor

Kara üzümün güzellik iksiri, gerçek beyin besini ve zayıflama rejimlerinin de ana ürünü olduğu belirtiliyor.

3.12.2009Kelebek
Kefir içemiyorsanız hapını için

Kefir içemiyorsanız hapını için

Kefir kapsülü, yurt dışında çok rağbet görüyor ve artık Türkiye'de de satışa sunulan bu doğal içerikli hapın birçok faydası var.

Cildinize özen gösteriyor musunuz

Cildinize özen gösteriyor musunuz?

Güçlü bir kahvaltı, sağlık ve güzelliğin olmazsa olmazı. Peki ama kahvaltı da ne yemeli?

Üzüm ekstresi hayat veriyor

Üzüm ekstresi hayat veriyor

ADANALI girişimci Hasan Tepgeç, çeşitli gıda maddeleri ürettiği tesisinde kurduğu özel bölümde, birçok hastalığa iyi geldiği belirtilen kırmızı şaraplık üzümü, çekirdeğiyle birlikte öğüterek tortulu içecek halinde piyasaya sürdü.

21.05.2008Sağlık
14 günlük Yogi programıyla 4 kilo verin

14 günlük Yogi programıyla 4 kilo verin

Yoganın, ruhsal ve fiziksel olarak hayatımıza kattığı artıları artık hepimiz biliyoruz. Bu kez size, yoga felsefesine göre yaşayan yogilerin beslenme alışkanlıklarından oluşan 14 günlük bir program sunuyoruz. Bu programın sonunda 4 kilo vereceksiniz.

29.11.2007Sağlık
14 günde 4 kilo verin

14 günde 4 kilo verin

Yoga felsefesine göre yaşayan yogilerin beslenme alışkanlıklarından oluşan 14 günlük programla, program sonunda 4 kilo verebilirsiniz...

Salkım mucizesi

Salkım mucizesi

Yazın bol bol üzüm tüketin. Cildi besleyici yüksek değerde vitaminler içerdiğinden dolayı da üzüm çok önemli.

Afrodizyak her zaman uyarmıyor

Afrodizyak her zaman uyarmıyor

Çin de yapılan araştırmalara göre, yiyecekler mideyi olduğu kadar ruhu ve libidoyu da besliyor.

Bir tapınak kurmak için ötekini yıkmak gerekir

Bir tapınak kurmak için ötekini yıkmak gerekir

Uzun süren sessizliğini "üretimlerimin şahikası" olarak nitelediği "Cennet İlahileri" albümüyle bozan İlhan İrem, yıllar sonra ilk kez Kelebek'e konuştu. Sorularımızı kendi şiirsel üslubuyla yanıtlayan İrem, "Engizisyon hücrelerinde çığlıklar hâlâ çarmıha gerili... Bir tapınak kurmak için, ötekini yıkmak gerekir" gibi Da Vinci Şifresi'ni anımsatan mesajlar verdi.

6.06.2006Kelebek
Bu adada bir gün 48 saat sürüyor

Bu adada bir gün 48 saat sürüyor

Okinawa’da yaşam, rölantide işliyor. Her şey, yavaşlatılmış bir film gibi. Tane tane konuşuyor, sakin sakin dinliyorlar. Ağır ağır yiyor, yavaş yavaş içiyorlar. Sokaklarda koşturan, hızlı hızlı yürüyen görmedim. Kimse zamanla yarışmıyor.

17.05.2006Kelebek
Mutfağınız eczaneniz olsun

Mutfağınız eczaneniz olsun

Sağlık deposu olarak adlandırılan meyve, sebze, süt ürünleri veya balığın hangi önemli maddeleri içerdiklerini biliyor musunuz?

Aloe Veralı tişört

Aloe Veralı tişört

Lilies, ‘tabiat serisi’nin ilk ürünü olan Aloe Veralı tişörtleri piyasaya çıkardı.

16.05.2005Kelebek
Gençliğin formülü

Gençliğin formülü

Günümüz kadınları zamanın ciltlerinde oluşturduğu acımasız izlerden kurtulmak için teknolojinin tüm nimetlerini cesurca uyguluyorlar. Ciltteki kırışıklık ve lekelere karşı savaşan mezolift doğal olmasıyla diğerlerinden ayrılıyor

Doğal güzellik iksirinden faydalanın

Doğal güzellik iksirinden faydalanın!

İnsan vücudunun yüzde 70'i sudan oluşuyor. Vücudun yaşam fonksiyonlarını devam ettirebilmesi için suya ihtiyacı var. Yine de yeterince su içmiyoruz...

Gençleştiren diyet kokteyli

Gençleştiren diyet kokteyli

Bilimadamları yiyeceklerine anti-oksidan takviye ettikleri farelerin gençleşmesini sağladılar. Yaşlı farelerin bir süre sonra zihni açılmaya, hareketleri dinamikleşmeye başladı.

20.02.2002Gündem
Tıpta umut veren gelişmeler

Tıpta umut veren gelişmeler

Bilim adamları sağlıklı ve uzun bir ömrün sırrını bulmak için durmadan çalışıyor. Artık hayat iksiri, hayal ürünü olmaktan çıktı. Meyve sineklerinin ömrünü uzatan bilimadamları, mucize ilacı bulmaya çok yaklaştı.

25.01.2002Gündem
Tıpta umut veren gelişmeler

Tıpta umut veren gelişmeler

Bilim adamları sağlıklı ve uzun bir ömrün sırrını bulmak için durmadan çalışıyor. Artık hayat iksiri, hayal ürünü olmaktan çıktı.

24.01.2002Gündem
Gençliğin Yeni Formülü Mezolift

Gençliğin Yeni Formülü Mezolift

Günümüz kadınları zamanın ciltlerinde oluşturduğu acımasız izlerden kurtulmak için teknolojinin tüm nimetlerini cesurca uyguluyorlar. Basenler küçülüyor, göğüsler dikleşiyor, cilt kusursuz bir porselene dönüşüyor. Sürekli gelişen ve yenilenen estetik dünyası, son günlerde ciltteki kırışıklık ve lekelere karşı savaşan yepyeni doğal bir yöntemden bahsediyor.

23.10.2001Kişisel Bakım
Gençlik İksiri Thalassoterapi

Gençlik İksiri Thalassoterapi

Mineralleri ve tuzlarıyla oldukça zengin olan Akdeniz suyu gençlik, güzellik ve sağlık dağıtıyor. Yosun ve deniz suyu mucizesi Thalassoterapi Türkiyede de sağlık turizmini patlattı. Daha çok kadınların rağbet ettiği bu terapi, erkekler için de bir gençlik iksiri.

11.07.2001Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!

Doğan Ürün Uzmanı Volkan Kurt, nar çekirdeği yağının bilinmeyen yönlerini açıklıyor.

2.01.2010

Uzun ömrün sırrı ‘telomer’de gizli

‘Neden ölüyoruz?’ sorusuna cevap bulmaya çalışan çok sayıda bilimci ve araştırma merkezi var.

7.12.2009

Uzun ömrün sırrı rezveratrol mü?

Sağlıklı ve uzun bir hayatın sırrını yiyip içtiklerimizde aramak eski, hem de çok eski bir inanış.

19.09.2009

Kırışıklıkları önlemede 7 önemli soru

Batı ülkelerinde insanlar daha fazla yaşlanıyor. Bugün doğan her iki kız çocuğundan biri 100 yaşına kadar yaşama şansına sahip.

14.08.2009

Neşeli ol ki genç kalasın

Akdeniz Üniversitesi’nin yürüttüğü bir çalışmanın sonuçları, ülkemizde 100 yaşını geçenlerin en yoğun olduğu yerin Aydın’ın Nazilli ilçesi olduğunu gösteriyor.

21.05.2009

İşte isteğiniz üzerine yeniden mucize sarmısak tarifi

Canım okurlarım, biliyorum, köşemde çıkan önemli yazıları, bazı ufak ipuçlarını, bir uzman adını, bir püf noktasını kesip saklıyorsunuz.

5.01.2009

Yıllara meydan okumak isteyenlere beslenme kılavuzu

Yaş ilerledikçe kalori ihtiyacı düşüyor, besin değeri açısından kaliteli gıdaları tercih etmek ve günlük kalori alımını kısıtlamak, formu korumak açısından daha da önem kazanıyor. Yaşlanmanın etkilerini azaltmak ve sağlıklı yaşamak için de "anti-aging" beslenme öne çıkıyor.

3.08.2008

Mehmet Öz’ü kınıyorum...

Havalar ısındı.

Mehmet Öz geldi gene.

28.06.2008

Kaliteli bir hayat için duygusal aşırılıklardan kaçının

Dr. Maoshing Ni modern tıp ve Çin tıbbının uyguladığı koruyucu yöntemlerden yola çıkarak "100 Yıl Yaşamanın Sırları"nı araştırmış.

24.11.2007

Egzersiz huyunuzu bile değiştirir

Hastalarımın "iyi ve güzel bir yaşlanma" süreci geçirmelerine yardımcı olmak bana büyük keyif verir.

21.05.2007

Anti-aging cilt ürünleri: Rüya gerçekleşiyor mu

Hiç yaşlanmamak, mümkünse sonsuza kadar yaşayıp, hep genç kalmak, insanoğlunun en eski ve en büyük hayallerinden biridir.

3.04.2007

Herkes farklı yaşlanır!

Fanilik ve ölümsüzlük arasındaki çekişme insanlık tarihi kadar eskidir ve bu çekişme belki de beden ve ruhun yaşadığı en ciddi çelişkidir.

30.12.2006

İnsan yeniden kodlanabilir

"Yaşamınızı sınırlayan, engelleyen, siz fark etmeden sizin olan düşünce kalıplarınızın farkına varıp bunların yerine, gücünüze güç katan ve bilinçle sizin olan aydınlığı koyabilirsiniz.

10.09.2006

Cildin ’doğal’ ilacı Oksijen

Oksijen, yaşamak için gerekli ve yaşamın sürmesi de enerjiyle mümkün. Daha sağlıklı bir yaşamın anahtarı ise vücudumuzdaki enerji değerlerinde gizli.

16.07.2006

Dr. Aylin Karabeyoğlu: Botoks’ta marifet yüzün doğallığını korumak

Kadınsanız, aynadaki yüzünüze kayıtsız kalabilmeniz imkansızdır. Yalan mı? Yüzünüzdeki ilk kırışıklığı bir dedektif gibi takip eden, yakaladığında şaşıran siz değil misiniz? O kırışıklıklara alışamayıp, onlarla mücadele etmeye karar veren siz değil misiniz?

29.04.2006

Bitkiler cildin can dostu

Gül dengeliyor, lavanta rahatlatıyor... Kırışıklıklara karşı açılan savaşta, yüksek toknolojili bileşenler içeren biyolojik kremlerin etkisi inanılmaz.

16.11.2004