MENÜ

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sağlık Bakanlığı Personel Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sağlık Bakanlığı Personel Alımı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 579 Sağlık Bakanlığı Personel Alımı haberi bulunmuştur.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Haberleri

Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı.. KPSS-2019/7 yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı

Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı.. KPSS-2019/7 yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı'nın internet sayfasında yer alan duyuruya göre, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 2019/7 kılavuzuna göre 13-19 Aralık arasında, Sağlık Bakanlığı'nın kadro ve pozisyonları için alınan tercihlerde yerleştirme işlemleri tamamlandı. İşte, KPSS-2019/7 yerleştirme sonuçları...

27.12.2019Gündem
KPSS 2019/7 tercih sonuçları ile Sağlık Bakanlığı personel alımı yapıyor

KPSS 2019/7 tercih sonuçları ile Sağlık Bakanlığı personel alımı yapıyor!

Sağlık Bakanlığı'nın KPSS 2019/7 tercih sonuçları ile gerçekleştireceği personel alımı, binlerce aday tarafından merakla bekleniyor. 19 Aralık tarihinde sona eren KPSS 2019/7 tercih işlemleri sonrasında sonuçların açıklanacağı tarihe odaklanan vatandaşlar, konuyla ilgili detayları sorgulamaya başladı. Peki, Sağlık Bakanlığı alımı için yapılan KPSS 2019/7 tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

26.12.2019Eğitim
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu mu

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

KPSS 2019/7 tercih kılavuzu bilgileri doğrultusunda tercihleri yapılan Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları için geri sayım başladı. 13 19 Aralık tarihleri arasında başvurularını yapan 17 bin sağlık personeli adayı ÖSYM'den yapılacak açıklamayı heyecanla bekliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Tercih sonuçlarında tarih belli oldu mu?

22.12.2019Gündem
17 bin sağlık personeli alımı başvuruları ne zaman bitecek Sağlık Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu bilgileri

17 bin sağlık personeli alımı başvuruları ne zaman bitecek? Sağlık Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu bilgileri

Sağlık Bakanlığı 17 bin 689 sağlık personeli alımı kapsamında, KPSS 2019/7 tercih kılavuzu yayımlandı. Kılavuz bilgilerine göre Sağlık Bakanlığı tercihlerini yapan adaylar, bir yandan da son tercih tarihini sorguluyor. Peki, 17 bin sağlık personeli alımı başvuruları ne zaman bitecek? İşte, Sağlık Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu bilgileri ve sağlık personeli alımında son başvuru tarihi ile ilgili ayrıntılar.

18.12.2019 Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman bitecek Başvuru şartları neler

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru şartları neler?

Sağlık Bakanlığı 8 bin 845 sözleşmeli sağlık personeli alacak. Sağlık Bakanlığınca KPSS puanıyla atanacak 8 bin 845 sözleşmeli sağlık personeli için ilan, Resmi Gazete'de yayımlandı. Gözler şimdi ilanın başvuru şartları ve son başvuru tarihinde. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman bitecek?

16.12.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başlıyor ÖSYM KPSS-2019/7 Tercih Kılavuzu yayımlandı

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başlıyor! ÖSYM KPSS-2019/7 Tercih Kılavuzu yayımlandı

Sağlık Bakanlığı'nın merkez ve taşra teşkilatlarındaki binlerce boş kadroya yapılacak atamalar için ÖSYM'den beklenen açıklama geçtiğimiz günlerde geldi. KPSS-2019/7 tercihleri kapsamında alınacak başvurular bugün itibariyle başlıyor. Söz konusu ilana başvuru yapabilmek için belirlenen şartları taşımak gerekiyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler?

13.12.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı | KPSS 2019/7 tercih kılavuzu

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı | KPSS 2019/7 tercih kılavuzu

Sağlık Bakanlığınca, tercih yapılabilecek sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarının bulunduğu Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 2019 tercih kılavuzu yayımlandı. Bu gelişmenin ardından, Sağlık Bakanlığı personel alımının tüm ayrıntıları merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler?

12.12.2019Gündem
ÖSYM Başkanı duyurdu: KPSS 2019/7 tercih kılavuzu bilgilerini yayımladı Sağlık Bakanlığı personel alımı detayları

ÖSYM Başkanı duyurdu: KPSS 2019/7 tercih kılavuzu bilgilerini yayımladı! Sağlık Bakanlığı personel alımı detayları

Sağlık Bakanlığı 17 bin sağlık personeli alımları için Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) KPSS 2019/7 tercih kılavuzu bilgilerini yayımladı. Personel alımı başvurusunda bulunacak olan adaylar tercihlerini 13-19 Aralık 2019 tarihleri arasında kılavuz bilgilerinden faydalanarak yapacaklar. İşte, Sağlık Bakanlığı personel alımı KPSS 2019/7 tercih kılavuzu hakkında detaylı bilgiler.

11.12.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman Başvuru şartları belli oldu mu

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman? Başvuru şartları belli oldu mu?

Atama bekleyen sağlık personelleri, Sağlık Bakanlığı'nın merkez ve taşra teşkilatları için yapılacak personel alımının başvuru sürecini merak ediyor. Söz konusu alımlar için başvuruların başlayacağı tarih ve diğer ayrıntılar merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

10.12.2019Gündem
7 bin 525 hemşire alımı ne zaman Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler

7 bin 525 hemşire alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler?

Sağlık Bakanlığı tarafından ataması yapılacak olan 17 bin 689 sözleşmeli sağlık personeli alımı için kadro dağılımı ve başvuru dönemleri açıklandı. Buna göre, 7 bin 525 kişilik kontenjanı hemşireler oluşturacak. Kadro dağılımında, 2 bin 182’si ebe ve 6 bin 951’i sağlık teknisyen istihdam sağlayacak. Peki, 7 bin 525 hemşire alımı ne zaman? Sağlık Bakanlığı personeli alımı başvuru şartları neler? İşte, detaylar....

2.12.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı 17 bin personel alımı başvuruları ne zaman

Sağlık Bakanlığı 17 bin personel alımı başvuruları ne zaman?

Sağlık Bakanlığı'nın merkez ve taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere; 17 bin 689 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. Farklı branşlardan yapılacak binlerce personel alımı için başvuru şartları ve diğer detaylar, atama bekleyen sağlık bölümü mezunlarınca araştırılıyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman başlayacak?

1.12.2019Gündem
Son dakika: Sağlık Bakanlığı 17 bin 689 personel alımı yapacak.. İşte alım yapılacak o tarihler

Son dakika: Sağlık Bakanlığı 17 bin 689 personel alımı yapacak.. İşte alım yapılacak o tarihler

Son dakika haberi.. Sağlık Bakanlığınca 17 bin 689 sözleşmeli sağlık personeli alımı aralık ve 2020 yılı şubat aylarında iki dönem olarak yapılacak. Sağlık Bakanlığı personel alımı ile ilgili kadro detaylarını paylaştı. Buna göre alım yapılacak 17 bin 689 personelin büyük çoğunluğunu 7 bin 525 kişilik ihdas ile hemşireler oluşturacak

29.11.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

Sağlık Bakanlığı'nın merkez ve taşra teşkilatlarına yapılacak personel alımları için artık sona gelindi. Farklı branşlardan, 17 bin 689 personelin istihdam edileceği Sağlık Bakanlığı personel alımının ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

25.11.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman Sağlık Bakanı Koca tarih verdi

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Sağlık Bakanı Koca tarih verdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bakanlık olarak 17 bin 689 atama ile ilgili hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi. Bu gelişmenin ardından, Sağlık Bakanlığı personel alımı hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

19.11.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman Tarih belli oldu mu

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Tarih belli oldu mu?

2019'da Sağlık Bakanlığı'na yapılacak 29 bin personel alımına ilişkin, 12 binlik ilk atama sonuçları eylül ayında belli oldu. Geriye kalan personelin atanması için ise heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

4.11.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanlığı'nın ihtiyaç olan birimlerine KPSS puanıyla atanacak sözleşmeli sağlık personeli için sürecin ne zaman başlayacağı, bu kapsamda beklenti içinde olan sağlık bölümünden mezun vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

9.10.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımında başvuru tarihleri belli oldu mu Personel alımı ne zaman yapılacak

Sağlık Bakanlığı personel alımında başvuru tarihleri belli oldu mu? Personel alımı ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanlığı personel alımı ile ilgili vatandaşların merak ettiği detaylar yer alıyor. ÖSYM üzerinden alınan başvurular ile personel alımları gerçekleştiriliyor. En son yapılan 12 bin personel atamasının ardından şimdi gözler diğer personel alımına çevrildi. Peki Sağlık Bakanlığı personel alımında başvuru tarihleri belli oldu mu? Personel alımı ne zaman yapılacak?

26.09.2019Ege
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru tarihi belli oldu mu Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru tarihi belli oldu mu? Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

Sağlık Bakanlığı'nın 2019 yılında yapacağı personel atamalarına ilişkin beklenti devam ediyor. Geçtiğimiz ağustos ayında 12 binlik ilk atama sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, bu kez 17 bin kişilik personel ataması için sürecin başlatılması bekleniyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

25.09.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

Sağlık Bakanlığı personel alımlarında ilk etap tamamlandı. ÖSYM tarafından alınan tercihlerin ardından 12 bin personelin yerleştirilmesi sağlandı. Bu gelişmenin ardından toplamda yapılacak 29 bin personel atamasından geriye 17 bin kişilik atama kaldı. Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman?

10.09.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman Başvuru tarihi belli oldu mu

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Başvuru tarihi belli oldu mu?

Sağlık Bakanlığı bünyesinde 29 bin personel alımına ilişkin, ilk atama sonuçlarının tamamlanması sonrası gözler bir sonraki sürece çevrildi. Ağustos atamasında 12 bin personelin farklı branşlara yerleşmesiyle, adaylar, diğer alımların ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladı. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman? Başvuru tarihi belli oldu mu? İşte, o konuya dair bilgiler.

3.09.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımları ne zaman

Sağlık Bakanlığı personel alımları ne zaman?

Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirmeler açıklandı. Açıklanan kontenjanlara 2 bin 243 ortaöğretim, 2 bin 592 ön lisans ve 7 bin 165 lisans düzeyi olmak üzere toplam 12 bin personelin yerleştirmesi sağlandı. Şimdi ise bu yıl yapılacak diğer personel alımı bekleniyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımları ne zaman?İşte, Sağlık Bakanlığı personel alımına ilişkin ayrıntılar...

29.08.2019Gündem
ÖSYM duyurdu: 2019/4 KPSS yerleştirme sonuçları açıklandı

ÖSYM duyurdu: 2019/4 KPSS yerleştirme sonuçları açıklandı

Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçları ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden açıklandı. Sağlık Bakanlığı personel atamaları için belirlenen 12 bin kadrodan 6 bin 835'i hemşire, bini ebe ve 3 bini sağlık teknisyeni ile sağlık teknikerinden oluşuyor. İşte, 2019/4 KPSS yerleştirme sonuç sorgulama sayfası

28.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları için bugün son gün - Sonuçları ne zaman açıklanacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları için bugün son gün - Sonuçları ne zaman açıklanacak?

KPSS-2019/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri için 21 Ağustos son gün. Sağlık Bakanlığı’nın farklı branşları için başvurusunu gerçekleştiren adaylar şimdi sonuç bilgisini merak ediyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

21.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sağlık Bakanlığınca KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için başvurular yarına sona eriyor. Tercihlerinin tamamlanmasının ardından, ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeylerinde toplam 12 bin sözleşmeli sağlık personeli istihdam edilecek. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları devam ediyor - İşte branş dağılımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları devam ediyor - İşte branş dağılımı

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonucuna göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeylerinde toplam 12.000 sözleşmeli sağlık personeli alınacak. Sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarının unvan/branş ve öğrenim düzeylerine göre dağılımı Sağlık Bakanlığı'nın resmi sayfası üzerinden paylaşılmıştı. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları için son gün ne zaman?

14.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman bitecek

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman bitecek?

ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile Sağlık Bakanlığı bünyesine, 6 bin 835'i hemşire, bini ebe ve 3 bini sağlık teknisyeni/sağlık teknikeri olmak üzere pek çok branştan uzman sağlık personeli alınacak. 7 Ağustos'ta başlayan başvuru sürecinin ne zaman biteceği ise merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman bitecek?

12.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı tercihleri nasıl yapılır 12 bin sözleşmeli personel başvuru şartları

Sağlık Bakanlığı personel alımı tercihleri nasıl yapılır? 12 bin sözleşmeli personel başvuru şartları

Sağlık Bakanlığı tarafından istihdam edilecek olan 2 bin sözleşmeli sağlık personeli alımına dair süreç başlatıldı. 7 Ağustos'ta alınmaya başlanan tercih süreci 21 Ağustos'a kadar devam edecek. ÖSYM'nin AİS sistemi üzerinden alınacak tercihler için ise ücret 20 TL olarak belirlendi. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı tercihleri nasıl yapılır? İşte, Sağlık Bakanlığı personel alımının detayları...

8.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

Sağlık Bakanlığı bünyesine, ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile ilk etapta; 6 bin 835'i hemşire, bini ebe ve 3 bini sağlık teknisyeni/sağlık teknikeri olmak üzere psikolog, sosyal çalışmacı, biyolog, odyolog, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, fizyoterapist, iş ve uğraşı terapisti, dil ve konuşma terapisti, perfüzyonist ve sağlık fizikçisi gibi unvanlarda, 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak. Peki, başvurular ne zaman başlayacak?

5.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

Sağlık Bakanlığı'nca KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için ilan Resmi Gazete'de yayımlandı. Gözler şimdi başvuru işlemlerinin başlayacağı tarihte. Öte yandan söz konusu ilana başvuru yapabilmek için gerekli şartlar da merak ediliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

1.08.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alımı için başvuru nasıl yapılır

Sağlık Bakanlığı 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alımı için başvuru nasıl yapılır?

Sağlık Bakanlığı bünyesine gerçekleştirilecek 12 bin sözleşmeli personel alımı ilan detayları açıklandı. ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bilgilere göre tercihler 7 Ağustos tarihinde alınacak. Sözleşmeli sağlık personeli alımı için kadroya dahil edilecek unvanlar arasında hemşire, ebe, psikolog gibi birçok branş yer alacak. Peki, Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alımı için süreç nasıl işleyecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

31.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

Sağlık Bakanlığınca, KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için ne zaman ilan yayımlanacağı merak konusu oldu. En çok hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni gibi branşlara yapılacak alımların ne zaman başlayacağı merak eden sağlık bölümü mezunları, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

30.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurular ne zaman başlıyor

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurular ne zaman başlıyor?

Sağlık Bakanlığı tarafından istihdamı yapılacak olan personel alımlarında bekleyiş sürüyor. İlk etapta 6 bin 835'i hemşire, bini ebe ve 3 bini sağlık teknisyeni/sağlık teknikeri olmak üzere psikolog, sosyal çalışmacı, biyolog, odyolog, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, fizyoterapist, iş ve uğraşı terapisti, dil ve konuşma terapisti, perfüzyonist ve sağlık fizikçisi gibi unvanlarda, ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak. Peki, başvurular ne zaman başlıyor?

22.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı mı

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı mı?

2019 yılı içerisinde Sağlık Bakanlığı'na bağlı branşlarda alımı yapılacak olan 29 bin 689 sözleşmeli personel alımı başvuruları gündemdeki yerini koruyor. Bakanlık kapsamında istihdam sağlamaya hazırlanan adaylar, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın konuya yapacağı açıklamaları merak ediyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı mı? İşte, o konuya ilişkin bilgiler.

16.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı binlerce hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni alacak Başvurular ne zaman

Sağlık Bakanlığı binlerce hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni alacak! Başvurular ne zaman?

Sağlık Bakanlığınca, KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için yakın zamanda ilana çıkılacağı açıklandı. Söz konusu alımlarda en çok kadro hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni gibi branşlara ayrıldı. Gözler şimdi Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurularının alınacağı tarihlerde. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

11.07.2019Gündem
29 bin 689 sağlık personeli alınacak Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman

29 bin 689 sağlık personeli alınacak! Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bu yıl Ağustos'ta 12 bin, Eylül-Ekim'de de 17 bin 689 olmak üzere 29 bin 689 sağlık personeli alınacağını söyledi. KPSS puanıyla atanacak, ilk etap 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için başvuruların ne zaman başlayacağı ve branş dağılımı merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

8.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak ÖSYM ilan yayınlayacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? ÖSYM ilan yayınlayacak

Sağlık Bakanlığı'nın bünyesine alacağı 12+17 olmak üzere 29 bin personel alımı biçin ÖSYM detayı açıklandı. ÖSYM'nin takviminde yayımlanacak olan Sağlık Bakanlığı 29 bin personel alımı ilanı, mülakat sistemini içerisinde barındırmayacak. İlan gelecek ay çıkarken, diğer ilanın ise sonbaharda erişime açılması bekleniyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak?

7.07.2019Gündem
Sağlık Bakanı duyurdu: 12 bin personel alacak Başvurular ne zaman alınacak

Sağlık Bakanı duyurdu: 12 bin personel alacak! Başvurular ne zaman alınacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından istihdamı gerçekleştirilecek olan 29 bin personel alımına ilişkin detaylar belli olmaya başladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yaptığı açıklamaya göre, 29 bin 689 yeni sağlık çalışanının kamuda istihdamına yönelik ilk etabı olan 12 bin sağlık çalışanı ataması alınmaya başlandı. Peki, başvurular ne zaman alınacak? şte, farklı branşlarda alım yapılacak Sağlık Bakanlığı personel istihdamının detayları...

5.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru süreci ne zaman başlayacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru süreci ne zaman başlayacak?

Hemşire, sağlık memuru, sosyal çalışmacı, biyolog, odyolog, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, fizyoterapist, iş ve uğraşı terapisti, dil ve konuşma terapisti, perfüzyonist ve sağlık fizikçisi branşları başta olmak üzere sağlık alanında istihdamlar devam edecek. 2019 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesinde 29 bin personelin istihdamı bekleniyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

27.06.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı kurası ne zaman Sağlık Bakanlığı kura çekim tarihi

Sağlık Bakanlığı personel alımı kurası ne zaman? Sağlık Bakanlığı kura çekim tarihi

Sağlık Bakanlığı bünyesine 2019 yılında yapılacak 25 bin personel alımında ilk atamalar için tarih belli oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bin 480 sağlık personelinin atamasına yönelik tarih verdi. Kura çekimi sonucu çeşitli branşlarda personel alımının ataması gerçekleşecek. Peki, Sağlık Bakanlığı atama kurası ne zaman?

19.02.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımında tarih belli oldu Atamalar ne zaman yapılacak

Sağlık Bakanlığı personel alımında tarih belli oldu! Atamalar ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanlığı'nın hastaneleri bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak sağlık personeli alımında önemli bir gelişme yaşandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık personeli atamasıyla ilgili, ilk atamaların tarihi hakkında bilgi verdi. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak?

16.02.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı için istenen gerekli evraklar nelerdir

Sağlık Bakanlığı personel alımı için istenen gerekli evraklar nelerdir?

Sağlık Bakanlığı bünyesine yapılacak olan 6 bin 409 sürekli işçi alımı için kura sonuçları açıklandı. Bölgelere göre ihtiyaç olarak belirtilen kişi sayısının 4 katı kadar adayın sözlü mülakatlara katılım sağlayacağı süreçte, adayların bazı evrakları il sağlık müdürlüklerine teslim etmesi gerekecek. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı için gerekli evraklar nelerdir? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

17.01.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı başvuru sonuçlarına ilişkin yeni gelişme

Sağlık Bakanlığı başvuru sonuçlarına ilişkin yeni gelişme

Sağlık Bakanlığı personel alımına başvuru yapan binlerce vatandaş sonuç heyecanı yaşıyor. www.yhgm.saglik.gov.tr’ internet adresinden yapılan duyuruya göre, Sağlık Bakanlığı personel alımı kurası bugün gerçekleşecek. Sağlık Bakanlığı personel alımı kesin sonuçları ise yapılan mülakatlar ardından belli olacak.

14.01.2019Gündem
İŞKUR Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak

İŞKUR Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı personel alımı kapsamında ambulans sürücüsü, hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi ve güvenlik görevlisi gibi birçok farklı branşta yapılacak alımlar için süreç devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başvurularını tamamlayan vatandaşlar, şimdi İŞKUR ve Sağlık Bakanlığı'ndan gelecek haberlere odaklanmış durumda. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

9.01.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı'nın taşra teşkilatlarında görevlendirmek üzere, sürekli işçi kadrolarına yapılacak alımlar için başvurular tamamlandı. Personel alımı için süreç tamamlandığında 6 bin 409 sürekli işçi, Bakanlık bünyesinde istihdam edilecek. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.01.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı için son güne girildi İŞKUR üzerinden yapılıyor

Sağlık Bakanlığı personel alımı için son güne girildi! İŞKUR üzerinden yapılıyor!

İl sağlık müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere 6 bin 409 işçi alımı yapacak olan Sağlık Bakanlığı, İŞKUR üzerinden müracaatları kabul ediyor. 31 Aralık tarihinde ilanı başvuruya açan Sağlık Bakanlığı, 4 Ocak Cuma günü son başvuruyu kabul edecek. Ambulans şoförü, güvenlik görevlisi, elektrikçi, hasta karşılama ve yönlendirme başta olmak üzere birçok sınıfta alım yapacak olan Sağlık Bakanlığı, personel alımı başvurusunu İŞKUR üzerinden kabul edecek. İşte, Sağlık Bakanlığı İŞKUR başvuru detayları ve şartları hakkında bazı bilgile

4.01.2019Gündem
İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu başladı | Başvuru şartları neler

İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvurusu başladı | Başvuru şartları neler?

Sağlık Bakanlığı'nın taşra teşkilatlarında görevlendirmek üzere, sürekli işçi kadrolarına yapılacak alımlar için başvurular başladı. Bakanlığın taşra teşkilatı hizmet birimlerine yapılacak personel alımına başvuru yapabilmek için bazı şartları taşımak gerekiyor. Öte yandan söz konusu alımlar için başvuruların ne zaman biteceği de merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alım başvuruları ne zaman bitecek? Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler?

2.01.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı 25 bin personel alımı ne zaman yapılacak Başvuru tarihleri belli oldu mu

Sağlık Bakanlığı 25 bin personel alımı ne zaman yapılacak? Başvuru tarihleri belli oldu mu?

Sağlık Bakanlığı yapacağı personel alımları ile kadrosunu 2019'da güçlendirmeye devam edecek. 2018'de binlerce personel istihdamı yapan Bakanlık, gelecek yıl da farklı branşlarda personel alımı yapacak. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

19.12.2018Gündem
Sağlık Bakanlığı 25 bin personel alımı yapacak | Başvuru şartları ve tarih belli oldu mu

Sağlık Bakanlığı 25 bin personel alımı yapacak | Başvuru şartları ve tarih belli oldu mu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 2019 yılında pratisyen hekim, uzman hekim, diş hekimi ve eczacı olmak üzere yaklaşık 25 bin sağlık personelinin atamasının yapılacağını söyledi. Bu gelişmenin ardından söz konusu personel alımının detayları merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

14.12.2018Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı | Göreve başlama işlemleri süresi uzatıldı

Sağlık Bakanlığı personel alımı | Göreve başlama işlemleri süresi uzatıldı

Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere kura usulü ile sürekli işçi alımı göreve başlama işlemleri hakkında duyuru, geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Buna göre 13 Kasım'a kadar göreve başlama işlemi başvurularının yapılması gerekiyordu, ancak süreç uzatıldı. İşte, Sağlık Bakanlığı personel alımı göreve başlama işlemleri hakkında detaylar...

14.11.2018Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı | Göreve başlama işlemleri başladı

Sağlık Bakanlığı personel alımı | Göreve başlama işlemleri başladı

Sağlık Bakanlığı'nın yapacağı en az ilkokul mezunu 5 bin 298 ilkokul mezunu personel alımına yönelik kura çekimi geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Bu gelişmenin ardından göreve başlama işlemleri merak konusu oldu. Konuya dair beklenen açıklama bakanlığın, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü (YHGM) tarafından duyuruldu. İşte, Sağlık Bakanlığı personel alımı göreve başlama işlemleri hakkında detaylar...

6.11.2018Gündem