MENÜ

Saç Şekli

Saç Şekli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Saç Şekli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Saç Şekli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 624 Saç Şekli haberi bulunmuştur.

Saç Şekli Haberleri

4 YIL SONRA AYNI ELBİSEYİ GİYİNCE...

4 YIL SONRA AYNI ELBİSEYİ GİYİNCE...

Aşırı tutumluluğu ile tanınan Almanya Başbakanı Angela Merkel'in katıldığı Bayreut Opera Festivali'ne 4 yıl önce giydiği kıyafeti giyerek gitmesi medyada ön plana çıkarıldı.Alman gazete ve televizyonları Merkel'in giyim konusunda cimri tutumunu sürdürdüğünü vurgulayan haberler yayınladı. Merkel'in 2008 yılındaki bir etkinlikte çekilen görüntüleri ile yeni görüntülerini yan yana getiren RTL kanalı modacıların bunlar arasında fark bulmada zorlandığını, aynı saatlerde çekilen görüntülerde Almanya Başbakanı'nın aynı saç şekli ve kolyeyi tercih ettiğini elindeki çantasının değişik renkli ve ayakkabısının farklı olduğunu vurguladı.DHA

28.07.2012Haber
İki resim arasındaki 3 fark

İki resim arasındaki 3 fark

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Bayreuth Opera Festivali’ne dört yıl önce giydiği petrol yeşili tuvaletle gelmesi eleştiri konusu oldu.

26.07.2012Kelebek
Saçım Polat gibi olsun

Saçım Polat gibi olsun

Türk dizilerinin Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki popülaritesinin artmasıyla Türk oyuncuları bölgede idol haline geldi.

11.04.2012Kelebek
Güzellik sırrı

Güzellik sırrı

Hadise güzellik sırrını açıkladı.

10.11.2011Kelebek
Öyle bir erkek oldu ki, jüri zor tanıdı

Öyle bir erkek oldu ki, jüri zor tanıdı

Oysa Best Model tescilli bir modeldi...

1.09.2011Gündem
Nötr cinsiyetli çocuk yetişir mi

Nötr cinsiyetli çocuk yetişir mi

Bazı Batılı ülkelerde aileler, nötr cinsiyetli çocuklar yetiştirmeye çalışıyor. Oğlan çocuklara oyuncak bebekler alınıyor, peri kıyafetleri giydiriliyor, ev işi yaptırılıyor. Babalar kızlarının önünde ağlıyor, prenslerin kurtarıcı olmadığı masallar anlatılıyor. Amaç, geleneksel ve cinsiyetçi rol modellerini kırmak. Giderek yaygınlaşan bu eğilim Türkiye’ye kadar uzanır mı bilinmez ama uzmanlara nötr cinsiyetli çocuklar yetiştirmek doğru mu diye sorduk

11.03.2011Kelebek
104 kez saç şekli değişiyor

104 kez saç şekli değişiyor

İç dünyalarını saçlarına yansıtan kadınların hayatları boyunca ortalama 104 kez saç stili değiştirdiği ortaya çıktı.

18.07.2010Gündem
Erkeklerin ayrılma bahaneleri

Erkeklerin ayrılma bahaneleri

Bazı erkekler lafı hiç dolandırmadan ayrılmak istediklerini söylerken, bazıları da dürüst olamayıp bahanelere sığınmayı tercih ediyorlar. Yapmanız gereken tek şey mesajları doğru analiz etmek. İşte 7 klasik ayrılma bahanesi!

17.06.2010Aşk
Burcunuza göre saç şekli

Burcunuza göre saç şekli

Akrepler saçlarını ne renk boyatmalı? Yengeçler nasıl toplamalı? İşte burcunuza göre saç rehberiniz...

30.04.2009Kelebek
Yüzünüze göre saç şekli

Yüzünüze göre saç şekli

Saçlarınızı kestirmek istiyor ama size yakışacak modele bir türlü karar veremiyor musunuz?

25.03.2009Kelebek
Ne kadar aşıksınız

Ne kadar aşıksınız?

Maddi sıkıntılar ilişkinizi ne kadar etkiler, tartışmalarınızda genelde özür dileyen kim olur, İlk buluşmanızı hatırlıyor musunuz? Siz hayatınızdaki insana ne kadar aşıksınız? Testi çözün, cevabı öğrenin...

9.01.2009Kelebek
Bu modeller bir başka

Bu modeller bir başka

İnsanın güzelliğini tamamlayan en önemli ayrıntılardan birirdir saç şekli... Ama bazen verilen şekiller görenleri şaşırtmaya yetiyor.

22.10.2008Gündem
Şarkı söylemeyi bırakıp Afrika’da yaşayacağım

Şarkı söylemeyi bırakıp Afrika’da yaşayacağım

Sertab Erener, görüntüsüyle birlikte hayat felsefesinin de değiştiğini söyledi.

1.05.2008Kelebek
Saçınız mutluysa siz de mutlusunuz

Saçınız mutluysa siz de mutlusunuz

Hangi coğrafyada ve kültürde yaşarsa yaşasın saçını güzel bulan kadınlar, kendilerine daha fazla güveniyor. Hatta iyi saçın yeni fırsatlar açtığını düşünüyor. Rusya, ABD, Hindistan, Brezilya, Tayland ve Meksika’nın yanı sıra Türkiye’den toplam 3 bin 500 genç kızın katıldığı anket, bu tezi bir kez daha doğruladı. Araştırmaya göre, genç kızların yüzde 97’si saçlarının görünüşünün ruh halini etkilediğini söylüyor. Kişiyi saçlarına göre değerlendirenlerin oranı da az değil. Genç kızların yüzde 83’ü karşılarındakiyle ilgili fikir yürütürken, saçlarına bakıyor!

4.04.2008Kelebek
İngiliz Gülşen

İngiliz Gülşen

Gülşen’in yeni albümü için çektirdiği fotoğraflara esin kaynağı olan kişiler ortaya çıktı: Pirelli takvimi de çeken dünyaca ünlü moda fotoğrafçıları Mert Alaş ve Marcus Piggott.

17.07.2007Gündem
Aşkını test et

Aşkını test et!

Aşkın dereceleri var mı? Peki bu neye göre belirlenir? Birlikte olduğunuz kişinin sizi ne kadar sevdiğini merak ediyorsunuzdur. Peki siz ona ne kadar aşıksınız? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz?

13.07.2007Aşk
En iyiler ödüllerini aldı

En iyiler ödüllerini aldı

Türkiye'nin ilk özel radyolarından biri olan İstanbul FM her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği ödül töreninin "10. İstanbul FM Altın Ödülleri"nde en iyiler Bostancı Gösteri Merkezi'nde ödüllerini aldılar.

10.11.2006Kelebek
Ne kadar aşıksınız

Ne kadar aşıksınız?

Aşkın dereceleri var mı? Bu sorunun yanıtını gerçekten biliyor musunuz? Öyle hemen kendinizden emin bir şekilde "Tabii ki biliyorum" demeyin. Aşağıdaki soruları bir yanıtlayın. Daha sonra puanlama bölümünü okun, ne kadar aşık olduğunuzu görün. Haydi bakalım, sıvayın kolları...

2.09.2006Aşk

Dubai sıcağında çekici bir cabriole

Volvo için yaz şimdiden başladı. Biz de onun Dubai’nin sıcak ikliminde tanıştığımız ve dünyada daha çok kadınların tercih ettiği yeni modeli C70’le üç gün boyunca güneşin tadını çıkardık.

22.02.2006Kelebek
Cerrah Demir İlter kalp cerrahisini bıraktı yöntem geliştirip saç ekimine başladı

Cerrah Demir İlter kalp cerrahisini bıraktı yöntem geliştirip saç ekimine başladı

On yıl plastik, sekiz yıl da kalp ve damar cerrahı olarak çalıştıktan sonra saç naklinde karar kıldı. Dr. Demir İlter (46), "FUE plus" adı verilen, enseden alınan saç köklerinin saçsız bölgeye ekilmesi tekniğini geliştirdi. Tekniğin en önemli özelliği, "iz bırakmaması". Dr. İlter, karşıdan bakınca "saç nakli yapılmış" dedirtmeyen operasyonlarını 18 yıldır yaşadığı Stockholm’deki kliniğinde yapıyor.

3.02.2006Kelebek
Beyaz İnci Ödülleri sahiplerini buldu

Beyaz İnci Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl ilki düzenlenen Beyaz İnci Ödülleri, önceki akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi. Televizyon dizileri, oyuncular, yönetmenler ve müzisyenlerin ödüllendirildiği geceyi, Mehmet Ali Ilıcak’ın eşi Meyra şarkılarıyla renklendirdi. Meyra’nın ilginç kıyafeti, saç şekli ve makyajı dikkat çekti.

18.06.2005Kelebek
Beyaz İnci Ödülleri sahiplerini buldu

Beyaz İnci Ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl ilki düzenlenen Beyaz İnci Ödülleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da izlediği önceki akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi.

18.06.2005Kelebek
Cobainin son günleri Cannesda

Cobain'in son günleri Cannes'da

58'inci Cannes Film Festivali, ünlü yönetmen ve oyuncuların yanısıra plajları renklendiren yıldız adaylarının da katılımıyla devam ediyor.
  Cannes 2005'ten fotoğraflar

13.05.2005 Gündem
Cobainin son günleri Cannesda

Cobain'in son günleri Cannes'da

Fransa'nın Cannes kenti bugünlerde her zamankinden daha hareketli. 58'inci Cannes Film Festivali, ünlü yönetmen ve oyuncuların yanısıra plajları renklendiren yıldız adaylarının da katılımıyla devam ediyor. Woody Allen'ın yarışma dışı gösterilen Match Point, Iraklı Kürt yönetmen Hiner Saleem'in Altın Palmiye için yarışan Kilometre Zero ve ABD'li Gus Van Sant'in Last Days'i festivalin ilk günlerinde adından çok söz edilen filmler oldu.
  Cannes 2005'ten fotoğraflar
  Cannes'da festival başladı

13.05.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Yılın en spor saç modelleri

Sıcak yaz aylarının en rahat ve en pratik saç modellerinden biri olan atkuyruğu, doğru uygulamayla gece gündüz sportif bir şıklık vadediyor.

6.07.2012

Keşke futbolcu İlhan Mansız’a sorsalardı...

Türkiye’de son dönemde sık karşılaştığımız “moda” bir söylem var. Dinsel öğelere ağırlık veren bu söylemin hedefinde laiklik var. Laikliği, -salt bize özgüymüş gibi- Kemalist Devrim’in “icadı” gösteriyorlar! Ve hep takdir ederek Japonya örneğini veriyorlar: “Geleneklerini hiç değiştirmeden Batı medeniyetinin sadece kendilerine yarar teknolojisini aldılar. Bizde türban yasak ama Japon kadınları hâlâ kimono giyiyor.” Gerçekler öyle mi, yoksa saptırma mı? Ya da bilgi yetersiz mi? Bakalım...

17.04.2010

Saçlarda anahtar kelime doğallık

1940’lara gönderme yapan feminen ve klasik topuzlar, özellikle gençlerin tercihi burgulu ve örgülü topuzlar sezonda sıkça karşımıza çıkacak modeller arasında...

9.04.2010

Obama’dan Erdoğan’a: “Medeniyetler Çatışması”nın açmazında...

Amerika’nın 20 Ocak 2009’da Beyaz Saray’a oturacak olan yeni başkanı Barack Obama, dış politika ve ulusal güvenlik ekibini açıkladığı sırada, cami avlusuna bırakılmış bir bebek gibi dünyanın potansiyel olarak en amansız ihtilâfını kucağında buluverdi. Asya alt-kıtasının iki nükleer gücü Hindistan ile Pakistan –ki, zaten nükleer güç olmadan önce üç kez savaşmışlardı- arasında tehlikeli bir durum var.

2.12.2008

Yaza en yakışan spor: YÜZME

Şu günlerde serinlemenin en keyifli yolu, suyun tadını çıkarmak. O, yaşam kaynağı; üstelik yüzyıllardır hastalıkların tedavisi için kullanılıyor. Yaz mevsimine en çok yakışan spor formu da yine yüzme...

5.07.2007

Hayal görmeyelim

Inamoto’nun bedavaya alındığı, forma satışına da yardımcı olacağından ticari getiri de sağlayacağı söylendi. Fiziği, giyimi, saç şekli ve futbolu ile idol olan futbolcunun forması alınır. Bu futbolcuyu kim seçti? Nerede izledi? Bu da diğer örnekler gibi menajerlerin kazığı olmasın?

7.09.2006

Bitkisel botox

Ebru-Deniz Akel kardeşler, önceki gün Nişantaşı’ndaki Akel’s Studio’da ’Yaza Merhaba’ partisi düzenledi.

11.05.2006

Tarkan’ın dizisi

Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk’le önceki gece Etiler’deki Mojito’da eğlendi. Gece kulübüne Atilla Saral ve Murat Erdoğan’la birlikte giden Tarkan, sevgilisini çok özlediğini söyledi.

19.03.2006
Yıldönümü kutlaması

Yıldönümü kutlaması

Bu haftaki konuğumuz Yasemin Utlu, bugün kutlayacağı evlilik yıldönümü için kendini yenilemek istiyordu.

19.10.2005

Tatlıses hayranları

İbrahim Tatlıses’i sahibi olduğu Bodrum’daki Aso Bar’da izleyenler arasında geçen akşam Ajda Pekkan, kız kardeşi Semiramis Pekkan, İpek Tuzcuoğlu ve Selma Türkeş de vardı.

16.08.2005
Daha canlı ve modern

Daha canlı ve modern

Bu haftaki konuğumuz Hüsniye İşler, uzun zamandır kendinde bir değişiklik yapmadığını söyleyerek bize başvurdu.

15.08.2005

Kibarlar’ın damat adayı

Hyundai Assan’ın sahibi Ali-Şafak Kibar çiftinin kızı Senem Kibar, eğitimini sürdürdüğü Boston’dan yaz tatili için İstanbul’a, ailesinin yanına geldi.

26.06.2005

Bir ayağı Los Angeles’ta

Müzik çalışmaları için gittiği Los Angelas’tan dönen Şebnem Ferah, önceki akşam arkadaşlarıyla Cihangir Doğa Balık’ta yemek yedi.

3.03.2005