MENÜ

Saç Bakım Tavsiyeleri

Saç Bakım Tavsiyeleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Saç Bakım Tavsiyeleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Saç Bakım Tavsiyeleri haberi bulunmuştur.

Saç Bakım Tavsiyeleri Haberleri

Muhteşem geceye hazırlanırken

Muhteşem geceye hazırlanırken

42. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için geri sayım başladı. Türkiye’nin televizyon ve müzik dünyasının yıldızları bu yıl da okurların oylarıyla parlayacak. Geçen yıllardan farklı olarak ise Hürriyet ve Pantene tarafından sağlıklı ve güçlü görünen saçlarına göre belirlenen okurlar, geceye yıldızlar kadar özel hazırlanma ve sevdiği sanatçılara sahnede ödül verme şansı yakalayacak.

31.10.2015Advertorial
Muhteşem geceye hazırlanırken...

Muhteşem geceye hazırlanırken...

Bu yıl 42.si düzenlenecek Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde kırmızı halı heyecanına ortak olacak ve sahneye çıkıp hayranı olduğu sanatçıya ödül verecek, sağlıklı ve güçlü görünen saçlarına göre belirlenen 15 şanslı kız Pantene ve Hürriyet tarafından seçildi.

21.10.2015Magazin
Dolgun Saçlara Sahip Olmanın İpuçları

Dolgun Saçlara Sahip Olmanın İpuçları

Saçı daha iyi gösteren belli saç kesimleri vardır ama önce iyi saçın ne olduğunu anlamak gerekir, çünkü bilinenin aksine iyi saçın ince olması şart değildir.

9.06.2014Saç
Dolgun saçlara sahip olmanın ipuçları

Dolgun saçlara sahip olmanın ipuçları

"İyi", bir saç telinin çapına işaret eder. Bu yüzden, çok olan iyi saçlara sahip olabilirsiniz, çünkü bir santimetre kare’de birçok saç teliniz olabilir.

30.07.2007Sağlık

Yazar Sonuçları

Ciltlere ozon takviyesi

"Ozon Paris" ürünleri, Haziran ayından itibaren Tekin Acar Cosmetics standlarında satışa sunuluyor.

19.06.2008

Metroseksüelliğe AKP yaklaşımı

Çankaya Köşkü’nde Cumhuriyet Bayramı için verilen resepsiyonda, siyaset, iş, spor, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetli hazır bulundu. Katılanlar arasında 33 türbanlı bayan ve ilk kez Köşk protokolünde yerini alan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ün, frak vari kıyafeti dikkat çekti.

3.11.2007

Bu kış saçlar ortadan ayrılıyor

Missoni, Gucci, Louis Vuitton ya da Versace...

19.09.2006

Günümüzün eczacısı bir sağlık danışmanı

Sağlığımızın en değerli hazinemiz olduğunu biliyoruz, ama onu koruma ve mümkün olduğu kadar güçlendirip geliştirmeye yeteri kadar önem veriyor muyuz?

8.11.2005

Güzelliğin sonu yok

Botoks, dolgu, mezolifting, peeling ya da epilasyon? Bakım ve güzellik adına uygulanan her yenilik, kadınların mutlu olması için de bir adım demek.

14.12.2004

Ağzına layık bakımlar

Banyolar artık çikolata kokuyor. Bu koyu renkli mutluluk tabletleri son zamanlarda kozmetik ürünlerinin bakım ürünlerine girmeye başladı. Çünkü çikolata sadece mutluluk vermekle kalmıyor aynı zamanda cildi de güzelleştiriyor. Nasıl mı?

13.12.2004