MENÜ

Rüzgar Erkoçlar Kimdir

Rüzgar Erkoçlar Kimdir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Rüzgar Erkoçlar Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Rüzgar Erkoçlar Kimdir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12 Rüzgar Erkoçlar Kimdir haberi bulunmuştur.

Onur Rüzgar Erkoçlar, 26 Mart 1986 tarihinde İstanbul'da doğdu. Eski adı Nil Erkoçlar olan, Türk oyuncu ve fotomodeldir.

Oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin'in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış ve bu dizinin ardından Kadir İnanır'ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır. Rüzgar Erkoçlar, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

 

Rüzgar Erkoçlar Kimdir Haberleri

Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi Tuğba Erkoçlar (Beyazoğlu) kim

Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi Tuğba Erkoçlar (Beyazoğlu) kim?

Rüzgar Erkoçlar ve eşi Tuğba Beyazoğlu, katıldığı programlar ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla uzun süre konuşulan Rüzgar Erkoçlar, 2017 eylül ayında Tuğba Beyazoğlu ile dünyaevine girmişti. Peki, Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi Tuğba Erkoçlar (Beyazoğlu) kim?

28.11.2018Magazin
Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi kim

Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi kim?

Rüzgar Erkoçlar, sosyal medya paylaşımları ve konuk olduğu programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. En son 'Baba 1.5’ filminin kadrosunda yer alan Rüzgar Erkoçlar, Peker Açıkalın'ın oğlu Barış karakterini canlandırdı. Peki, Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi kim?

21.09.2018Kelebek
Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi kim

Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi kim?

Rüzgar Erkoçlar, Zeynep Sağdaş ile yaptığı düetle gündeme geldi. İlk olarak oyunculuk kariyeriyle tanınan Rüzgar Erkoçlar’ın özel hayatı, yaşı, eğitimi merak konusu oldu. Peki Rüzgar Erkoçlar kimdir, eşi kim?

13.02.2018Magazin
Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu düğün tarihi verdi… Ne zaman evleniyorlar

Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu düğün tarihi verdi… Ne zaman evleniyorlar?

Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu’nun düğün tarihi belli oldu. Bodrum'da nişanlısı Tuğba Beyazoğlu ile görüntülenen Rüzgar Erkoçlar nikâh tarihini açıkladı. Peki Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu ne zaman evleniyor?

13.07.2017Magazin
Rüzgar Erkoçlar kimdir Kaç yaşındadır

Rüzgar Erkoçlar kimdir? Kaç yaşındadır?

Son dönemlerde medyada oldukça ön plana çıkan Rüzgar Erkoçlar, geçtiğimiz haftalarda nişanlandığını ilan ederek gündeme bomba gibi düşmüştü. Peki, Rüzgar Erkoçlar kimdir? Kaç yaşındadır?

2.03.2017Televizyon
Cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar setlere geri dönmek istiyor

Cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar setlere geri dönmek istiyor!

Cinsiyet değiştirme operasyonu sonrasında televizyon ekranlarından uzak kalan Rüzgar Erkoçlar, artık setlere geri dönmek istediğini açıkladı. Detaylar haberimizde...

19.02.2016Kelebek
Rüzgar Erkoçlar modaya el attı Rüzgar Erkoçlar kimdir

Rüzgar Erkoçlar modaya el attı! Rüzgar Erkoçlar kimdir?

Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen ancak kısa bir süre önce cinsiyet değiştirdiği için gündemde yer alan Rüzgar Erkoçlar, oyunculuğu bırakmasının ardından farklı alanlara yöneldi. Hayatını kazanmak için çeşitli işlerde çalışan Rüzgar Erkoçlar şimdilerde uzun zamandır hayalini kurduğu bir iş yapıyor. Peki Rüzgar Erkoçlar’ın yeni işi ne? Rüzgar Erkoçlar kimdir? İşte tüm detaylar...

3.02.2016Kelebek
Rüzgar Erkoçlar hayalindeki işine kavuştu

Rüzgar Erkoçlar hayalindeki işine kavuştu!

Geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirerek magazin gündemine damga vuran oyuncu Rüzgar (Nil) Erkoçlar sonunda hayal ettiği işi bulduğunu açıkladı. Modaya el atan Erkoçlar, kendi çoraplarını tasarlayıp internetten satıyor. İşte detaylar…

3.02.2016Kelebek
Tuğba Beyazoğlu kimdir Rüzgar Erkoçların eşi kaç yaşında

Tuğba Beyazoğlu kimdir? Rüzgar Erkoçlar'ın eşi kaç yaşında?

Tuğba Beyazoğlu, Rüzgar Erkoçlar ile dün akşam rüya gibi düğünle evlendi. Magazin dünyasından uzak olan ancak Rüzgar Erkoçlar ile yaşadığı ilişkiyle sık sık gündeme gelen Tuğba Beyazoğlu'nun yaşı, eğitimi, mesleği gibi pek çok bilgi merak konusu oldu. Peki Tuğba Beyazoğlu kimdir? Rüzgar Erkoçlar'ın eşi kaç yaşında?

28.09.2017Magazin
Rüzgar Erkoçlardan ağlatan evlilik teklifi - Rüzgar Erkoçların sevgilisi kimdir

Rüzgar Erkoçlar'dan ağlatan evlilik teklifi - Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi kimdir?

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar sevgilisi ile evlilik kararı aldı. Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, bir süredir birlikte olduğu 24 yaşındaki sevgilisi Tuğba Beyazoğlu'na evlenme teklif etti. Peki, son aylarda her yaptığı çok konuşulan Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi kimdir?

16.02.2017Magazin
Rüzgar Erkoçların sevgilisi kimdir

Rüzgar Erkoçlar'ın sevgilisi kimdir?

3,5 yıl önce cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar aradığı aşkı buldu. Rüzgar Erkoçlar'ın kalbini çalan Tuğba Beyazoğlu kimdir?

7.12.2016Magazin
Ünlüler podyumda modacılar iş değil reklam peşinde

Ünlüler podyumda modacılar iş değil reklam peşinde

Geçtiğimiz hafta düzenlenen İstanbul Moda Haftası’nda neredeyse her modacının defilesinde bir ünlü podyuma çıktı. Sinan Akçıl’dan Rüzgar Erkoçlar’a kadar birçok ünlü defilelerde görev aldı. Podyuma ünlü çıkarmak neye hizmet ediyor? Modacılar reklam peşinde mi, yoksa işin raconu bu mu?

16.10.2016Magazin