MENÜ

Rob Kapilow

Rob Kapilow ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Rob Kapilow haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Rob Kapilow haberi bulunmuştur.

Rob Kapilow Haberleri

Liderlik senfonisi

Liderlik senfonisi

Stanford Üniversitesi’nde üst düzey yöneticiler için müzik ve iş dünyasında liderlik arasındaki ilişkiyi anlattığı seminerleri ile dikkat çeken dünyaca ünlü besteci ve orkestra şefi Rob Kapilow, bu kez Türkiye’de bugünün ve yarının CEO’larıyla buluştu. Mozart’ın müzik dehasından örnekler vererek mükemmel liderliğin ipuçlarını anlatan Kapilow, zaman zaman orkestrayı CEO’lara emanet edip ortaya çıkan karmaşayla liderliğin önemini gözler önüne serdi.

21.04.2019Ekonomi
CEOlardan liderlik reçetesi

CEO'lardan liderlik reçetesi

Üst düzey yönetici araştırma ve değerlendirme şirketi Odgers Berndtson'ın bugünün liderleri ile geleceğin lider adaylarını bir araya getirmek üzere Ekim 2017'de Türkiye'de başlattığı sosyal sorumluluk projesi Bir Gün CEO programı tamamlandı.

“Bir gün CEO programı” ile bugünün liderlerinden geleceğin liderlerine deneyim aktarımı…

“Bir gün CEO programı” ile bugünün liderlerinden geleceğin liderlerine deneyim aktarımı…

Geleceğin lider adaylarını Türkiye’nin alanında öncü şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile buluşturacak olan program, gençlere teorik eğitimin üzerine uygulamayı da görme şansı verecek.

27.09.2017Kampüs
CEO’lar orkestra şefi oldu

CEO’lar orkestra şefi oldu

Amerikalı besteci ve orkestra şefi Rob Kapilow, iş dünyası için bir müzik semineri vermek üzere Türkiye’ye geldi. CEO ve CFO’lar, Kapilow ile birlikte sahneye çıkıp orkestra şefliği yaptılar.

Potansiyel yetenekleri ortaya çıkaracaklar

Potansiyel yetenekleri ortaya çıkaracaklar

Üst düzey yönetici araştırma şirketi Odgers Berndtson, Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile yöneticilerdeki potansiyel yetenekleri ortaya çıkaracak. Kurumlar, yetenek olduğunu düşündükleri, gelişmesine ivme kazandırmak istedikleri yöneticilerini 18 ay sürecek ‘Stratejik Yetenek Geliştirme’ programına gönderebilecekler.