MENÜ

Rıza Baba

Rıza Baba ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Rıza Baba haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.486 Rıza Baba haberi bulunmuştur.

Rıza Baba Haberleri

Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Rıza Baba hapishanedeydi. Engin ziyaret sırasına Rıza’yı atılan iftiralardan kurtaracağına söz verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.11.2018Televizyon
Artık sadece huzur arıyorum

Artık sadece huzur arıyorum

İlker İnanoğlu, 3 yılın ardından Amerika’dan döndü ve yine Engin Komiser olarak “Arka Sokaklar” ekibine katıldı. Ekip arkadaşlarıyla buluşmanın kendisini “yuvada” hissettirdiğini söyleyen oyuncu, “Hayatta artık sadece huzur arıyorum. Zenginlik sadelikte” diyor.

8.11.2018Magazin
Arka Sokaklara hangi ünlü isim konuk oyuncu oluyor

Arka Sokaklar'a hangi ünlü isim konuk oyuncu oluyor?

Kanal D'nin Arka Sokaklar dizisi, 13. sezonunda da seyirciden büyük ilgi görüyor. Erler Film imzalı dizi, geçen hafta 493. bölümüyle seyirciyle buluşmuş ve Engin Komiser rolüne hayat veren İlker İnanoğlu projeye geri dönmüştü.

5.11.2018Televizyon
Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Ekip, Rıza Baba'yı kurtarmak için tüm imkanlarını kullanıyor. Rıza Baba'nın yerine göreve gelen Engin, tüm imkanlarını kullanarak bu yanlış durumu düzeltmeyi kafasına koymuştur. Ama bu süreçte gelişen olaylar onun da sinirlenmesine sebep olacaktır. Aylin'in başı beladadır. Aylin'i kurtarabilmek için ekip işin peşine düşecektir. İşte Arka Sokaklar son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

3.11.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Organize Şube Amiri İsmail, savcı gelene kadar Rıza Babaya kötü davranmaktaydı. Rıza Baba sorgulandı ve mahkemeye sevk edildi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.11.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne.. Rıza Baba sorgulanıyor

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne.. Rıza Baba sorgulanıyor

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Arka Sokaklar'da dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Son bölümde Organize Şube tarafından sorguya alınan Rıza Baba, sorgusunda şaşırtan suçlamalarla karşı karşıya kalıyor. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanın başka hangi detaylar var.. İşte yeni bölüm fragmanından ilk sahneler ve o anlar

27.10.2018Televizyon
Arka Sokaklarda Engin Müdür sürprizi İlker İnanoğlu geri döndü

Arka Sokaklar'da Engin Müdür sürprizi! İlker İnanoğlu geri döndü

Arka Sokaklar dizisinde daha önce Engin Müdür olarak boy gösteren ve İlker İnanoğlu, gelecek hafta ekrana gelecek olan bölümle izleyici karşısına çıkacak. Dizide farklı bir görev yerine gönderilen Engin Müdür, Rıza Baba ve eski arkadaşlarının bulunduğu ekibin içerisine yeniden dahil olarak aksiyon dolu operasyonlara imza atmaya hazırlanmaktadır.

26.10.2018Televizyon
Arka Sokakların son bölümü heyecan doluydu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar'ın son bölümü heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerini yine ekran başına kilitledi. Dizinin yayınlanan son bölümünde ekip, Mesut'un başına ödül koyan çete liderini yakalamak için operasyon düzenledi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.10.2018Televizyon
Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sebahat ve İrfan, henüz reşit olamayan kızları Nergis’i, akrabalarıyla evlendirme niyetindeydi. Nergis, duruma itiraz ederek evden kaçtı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde aksiyon tavan yaptı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde aksiyon tavan yaptı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mesut, Polat’ı konuşturmayı başardı. İsmail Dağdeviren’in dosyasını Rıza Baba’ya verdi. İsmail, Polat’ın konuştuğunu öğrenince Yavuz’u, Oğuz’u vurması için görevlendirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon
Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Rıza Baba ve ekibi çok büyük bir suç çetesinin peşine düşmüştür. Mesut, kötü adamların eline düştüğünde işler değişiyor! Selin'in tayin olayları olmasaydı Mesut'un aklındaki plan ortaya çıkıyor. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında meyadan gelen olaylar ve yeni bölüm öncesi kısa özet

29.09.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde aksiyon oldukça arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde aksiyon oldukça arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Selin tayin konusu ile ilgili arada kaldı. Mesut ise, bu konu ile ilgili Selin’e tavır aldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.09.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hakan ve Aylin’in barıştığından ekip habersizdi. Hakan herkesi operasyona gidermişçesine bir mekana topladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.09.2018Televizyon
Arka Sokaklar ne zaman başlıyor İşte, yayın tarihi

Arka Sokaklar ne zaman başlıyor? İşte, yayın tarihi

Arka Sokaklar yeni sezonu yine bomba gibi karşılamaya hazırlanıyor. İstanbul ve zaman zaman tüm Türkiye'ye uzanan suç girişimlerinin Rıza Baba ve ekibi tarafından takip edildiği dizide, yeni sezonun ilk konusu ise çocuk kaçırma vakası olacak. Yeni sezona her zaman olduğu gibi aksiyon dolu bir bölümle adım atacak olan dizi, bu hafta izleyicisiyle buluşacak. İşte, 13. sezonuna başlayacak olan Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

11.09.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni sezona başlıyor İşte, ilk fragmanlar

Arka Sokaklar yeni sezona başlıyor! İşte, ilk fragmanlar

Arka Sokaklar 13. sezon 1. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon finalinde aksiyon dolu dakikaları ekranlara getiren Arka Sokaklar, yeni sezona hızlı bir giriş yapacak. Aksiyon dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin ilk bölümünde, çocuk kaçırma olayının peşine düşen Rıza Baba ve ekibi, ellerinden geleni yapmaya gayret gösterecek. İşte, Arka Sokaklar yeni sezon ilk bölümü ve detaylı bilgiler

4.09.2018Televizyon
Arka Sokaklar ne zaman başlıyor İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar ne zaman başlıyor? İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar yeni sezona bomba gibi bir bölümle girmeye hazırlanıyor. Bu yıl 13. sezonu ile ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar'da heyecan yine dorukta olacak. Rıza Baba ve ekibi, İstanbul'un asayişini sağlamak için elinden geleni yapmaya devam edecek. Peki, Arka Sokaklar yeni sezona ne zaman başlayacak? İşte, dizinin yayımlanan yeni sezon fragmanı ve detaylı bilgiler

16.08.2018Televizyon
Arka Sokaklar 13.sezonuna hazırlanıyor

Arka Sokaklar 13.sezonuna hazırlanıyor

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar 13.sezonuna hazırlanıyor. Kadroya sürpriz isimlerin katılacağı Arka Sokaklar'ın yeni sezon çekimleri başlıyor.

30.07.2018Televizyon
Arka Sokaklar sezon finali yaptı Hüsnü öldü mü

Arka Sokaklar sezon finali yaptı! Hüsnü öldü mü?

Kanal D ekranlarının uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar bu hafta 485. bölümüyle sezon finali yaptı. Sevilen dizinin sezon finalinde hasta olan Hüsnü ameliyata girdi. Peki, Arka Sokaklar'ın sezon finalinde ne oldu? Hüsnü öldü mü?

21.06.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Arka Sokaklar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hüsnü’nün sonuçları çıktı ve ameliyat olacağı kesinleşti. Ekip bu kez Hüsnü’ye destek olmak yola çıktı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.06.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şok Mesut’un oğlu Tunç öldü mü

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında şok! Mesut’un oğlu Tunç öldü mü?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanıyla şok etkisi yarattı. 18 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar'ın 481. bölümünde Mesut'un evi kurşunlandı ve Tunç ağır yaralandı. Son bölüm ardından ‘Tunç öldü mü?’ soruları gündeme geldi. Bu soruya yanıt Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanıyla geldi.

19.05.2018Televizyon
Arka Sokaklar 481. yeni bölüm fragmanında Rıza Babaya zorla getirme kararı

Arka Sokaklar 481. yeni bölüm fragmanında Rıza Baba'ya zorla getirme kararı

Arka Sokaklar son bölümü ile yine izleyicileri ekrana kilitledi. Başlarında bir süredir türlü sıkıntılar eksik olmayan Rıza Baba ve ekibi, son bölümün ardından 481. yeni bölüm fragmanıyla aksiyonun devam edeceği sinyalini verdi. Hüsnü'nün hastalığının nüksetmesi, ailede korkuya neden olurken, Mesut ise evine düzenlenen saldırının şokunu yaşamaktadır. İşte, Arka Sokaklar 481. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

10.05.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı... Hüsnünün hastalığı ölümcül mü

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı... Hüsnü'nün hastalığı ölümcül mü?

Arka Sokaklar 480.bölüm fragmanı yayınlandı! Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’ın yeni bölümüne dair ipuçları veren fragmanda Hüsnü’nün hali kafalarda soru işareti bıraktı. Yayınlanan son bölümde sürekli yorgun olan ve uyuyamayan Hüsnü'nün burnundan kan gelmişti. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

5.05.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Arka Sokaklar dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Arka Sokaklar dizisi bu akşam neden yok sorusu sevilen dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Kanal D ekranlarının efsanevi dizisi Arka Sokaklar bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda yer almayacak. Dizinin yeni bölümü kanal tarafından yayın akışından çıkartıldı. Peki, Arka Sokaklar dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

13.04.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında büyük şok.. Tekin cinayetle suçlanıyor

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında büyük şok.. Tekin cinayetle suçlanıyor!

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından aksiyon sahneleri ile dikkat çekti. Tekin cinayetle suçlanırken, ekip ve Rıza Baba'nın elinden bir şey gelmezken, bir yandan da olayın gerçeği araştırılıyor.. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

9.04.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı..

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı..

Arka Sokaklar 476. Bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Ferman'ın kaçması, ekibi zor duruma sokuyor Umut'un kaçırılmasında etkisi olan Şükran terör suçlusu olarak kabul ediliyor. Ekip ve özel terör ekipleri, çok riskli bir çatışma içerisine girer. Selin, Umut'un kaçırılmasından sonra yıkılmıştır. Mesut, Umut'u kaçıranların peşinden amansız bir takibe düşer. Peki yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

5.04.2018Spor Arena
Arka Sokaklar yine ekrana kilitledi İşte, son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar yine ekrana kilitledi! İşte, son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar 476 yeni bölüm fragmanında aksiyon doruklara çıkmaya devam ediyor. Şükran'ın peşine düşen Rıza Baba ve ekibi, Arka Sokaklar'ın son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanında da aksiyona kaldığı yerden devam ediyor. Mesut, Umut'u kaçıranların peşinden amansız bir takibe düşmüştür. İşte Arka Sokaklar 476. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı bilgiler

30.03.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne!

Selin, Umut'un kaçırılmasıyla yıkılıyor! Ekip, linç girişimini engellemeye çalışıyor.. Selin ve Mesut, güvenip bıraktıkları bakıcının ihanetine uğrar. Bakıcı Şükran, geriye sadece bir not bırakmış ve Umut'u alarak kaçmıştır. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizi yayınlanmadan ekranlara gelen yeni bölüm fragmanı

26.03.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara.. Ekip çıkışı olmayan bir operasyonda

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara.. Ekip çıkışı olmayan bir operasyonda!

Arka Sokaklar 474. bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Ekip, rehin alınan Tunç'u kurtarmak için uyuşturucu şebekesinin peşine düşüyor. Arka Sokaklar yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile nefes kesti. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Peki Arka Sokaklar yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar

20.03.2018Televizyon
Arka Sokaklar gelecek hafta 474. yeni bölüm fragmanı ile bomba gibi geliyor

Arka Sokaklar gelecek hafta 474. yeni bölüm fragmanı ile bomba gibi geliyor

Arka Sokaklar son bölümü ile izleyicileri yine ekranlara kilitledi. Aksiyon ve adrenalini doruk noktasına taşıyan Arka Sokaklar, son bölümü sonrasında 474. yeni bölüm fragmanı ile merak konusu olmuştu. Peki, Mesut'un oğlunu kurtarmak için mücadele ettiği Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

16.03.2018Televizyon
Sen iki sene sonra diziye girip, onların önüne geç, yok böyle şey

Sen iki sene sonra diziye girip, onların önüne geç, yok böyle şey!

Türk sinemasının efsane ismi Türker İnanoğlu, Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e verdiği röportajda sanat dünyasına örnek olacak sözler dile getirdi. Türker İnanoğlu, yapımcısı olduğunu Arka Sokaklar dizisinde oynayan oğlu İlker İnanoğlu'nun zam isteğine öyle bir cevap vermiş ki...

4.03.2018Magazin
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Selinin hayatı tehlikede

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Selin'in hayatı tehlikede

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar 23 Şubat tarihli 470. bölümünde de Can'ı kurtarmak için gizli operasyonla Suriye'ye giden Selin'in, hayatı tehlikesi sürüyor. Öte yandan gizli görevini yerine getirmeye giden Bahar, ifşa olma ihtimaliyle karşı karşıya geliyor. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti!

21.02.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Arka Sokaklar'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde gizli görev için Suriye'ye giden Selin'i yalnız bırakmak istemeyen Mesut onun peşinden gitti. Bu bölgeyi herkesten çok daha iyi tanıyan Mesut, kendilerini bekleyen tehlikenin farkındaydı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.02.2018Televizyon
Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanında Mesutun hali merak uyandırdı

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanında Mesut'un hali merak uyandırdı!

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Mesut ve ekip Selin'i bulmak için tehlikeli bir operasyonun içinde yer alıyorlardı. Şimdi gözler yeni bölüm fragmanındaki sahnelere çevrildi. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

12.02.2018Televizyon
Arka Sokaklar son bölümü ile heyecanı doruklara taşıdı İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümü ile heyecanı doruklara taşıdı! İşte yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümü ile izleyicilere adrenalin dolu dakikalar yaşattı. Sınırda gizli bir görevde olan Selin, zor anlarla karşı karşıya kalır. Selin'in sınırda olduğunu duyan Mesut ise vakit kaybetmeden arkasından gider. Peki, teröristlerin eline geçen Selin, Mesut tarafından kurtarılabilecek midir? İşte, Arka Sokaklar 469. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar hakkında bazı bilgiler

10.02.2018Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında gündem Selin

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında gündem Selin

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin geçtiğimiz haftaki bölümü yayınlanmamış ve izleyenler yeni bölümde neler yaşanacağını merakla beklemişti. Bu hafta dizinin yeni bölümü ekranlara gelecek. Peki Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

9.01.2018Televizyon
Ah be Mahmut Hoca

Ah be Mahmut Hoca

Türk tiyatrosu ve sinemasının dev aktörü, İsmail Dümbüllü’nün kavuğunun sahibi büyük oyuncu Münir Özkul yaşama veda etti. Kel Mahmut, Yaşar Usta, Turşucu Kâzım ve canlandırdığı onlarca güzel karakterle milyonların kalplerinden silinmeyecek.

5.01.2018Gündem
Futbol camiasında Münir Özkul üzüntüsü

Futbol camiasında Münir Özkul üzüntüsü

 Yeşilçam'ın usta oyuncusu Münir Özkul 93 yaşında hayatını kaybetti. Özkul'un ölüm haberi futbol camiasında da büyük bir üzüntüye neden oldu.

5.01.2018Futbol
Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak İşte, tarihi

Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, tarihi

Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusu merakla araştırılmaya devam ediyor. Her cuma akşamı heyecanlı dakikaların izleyicilerle buluştuğu Arka Sokaklar'ın yeni bölümünün yayınlanmaması, izleyicilerin merakına neden oldu. Peki, Arka Sokaklar 434. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, dizinin yeni bölümünde yaşanacak olaylar ve detaylı bilgiler

4.01.2018Televizyon
Arka Sokaklar 464. bölüm fragmanında Selin açığa alınıyor

Arka Sokaklar 464. bölüm fragmanında Selin açığa alınıyor

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan 464. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Kanal D ekranlarının soluksuz olarak takip edilen dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Selin, Rıza Baba tarafından açığa alınıyor. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.

30.12.2017Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza Baba ve ekibine şok

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında Rıza Baba ve ekibine şok

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında aksiyonu bol sahneler dikkat çekerken, Rıza Baba ve ekibi hiç beklemedikleri bir olay ile karşı karşıya geliyor. Balistik raporlarına göre ekipten birinin silahı cinayette kullanılmış.. Peki Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

28.12.2017Televizyon
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.. Balistik raporun gizemi çözülecek mi

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı.. Balistik raporun gizemi çözülecek mi?

Ekipten birisinin silahıyla cinayet işleniyor. Rıza Baba, elindeki balistik raporunun gizemini çözebilecek mi. Selin'in abisi, işlediği suçlardan dolayı sorguya alınır. Selin, Rıza Baba'ya içerdeki adamla bir bağı kalmadığını söyler.

23.12.2017Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Tekin öldü mü Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar son bölümde Tekin öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde hem ekran başındakiler hem de Hüsnü büyük bir şok yaşadı. Tekin'in ölümle burun buruna geldiği anlar nefeslerin tutulmasına sebep olurken; Hüsnü'nün hali yüreklere dokundu. Peki Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? Tekin öldü mü? İşte Arka Sokaklar son bölümde yaşananların detayları!

21.12.2017Televizyon
Arka Sokaklarda büyük şok Tekin ölecek mi

Arka Sokaklar'da büyük şok! Tekin ölecek mi?

Arka Sokaklar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Telsizden gelen haber şoke ediyor. Hüsnü Çoban'ın oğlu Tekin'in durumu ağır ve hastaneye kaldırılıyor. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında yaşananlar

16.12.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

İlahi Nilüfer!

Geçtiğimiz hafta Nilüfer Belediyesi önünde bir arkadaşımla buluşacaktım.

8.11.2018

Sürekli el değiştiren bir konum: Makbul vatandaşlık

ESKİNİN el üstünde tutulan, örnek gösterilen makbul vatandaşları...

13.06.2018