MENÜ

Rezan Epözdemir

Rezan Epözdemir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Rezan Epözdemir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Rezan Epözdemir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 221 Rezan Epözdemir haberi bulunmuştur.

Rezan Epözdemir Haberleri

Sılanın avukatından savcılığın itirazına açıklama

Sıla'nın avukatından savcılığın itirazına açıklama

Oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun arasındaki darp davasında, savcılığın yaptığı itiraz sonrasında, Sıla'nın avukatı Rezan Epözdemir tarafından basın açıklaması yapıldı. Açıklamada, savcılığın istinaf talebinin sadece, "Hakaret" ve "Tehdit" suçlarına ilişkin olduğu, "Kasten yaralama" suçuna ilişkin bir itirazda bulunulmadığı belirtildi. Öte yandan, avukat Epözdemir, Kural'ın cezasının ertelenmesi kararına da itirazda bulundu.

25.04.2019Magazin
Ahmet Kuralın avukatlarının kanlı gömlek başvurusundan sonra Sıladan karşı hamle

Ahmet Kural'ın avukatlarının 'kanlı gömlek' başvurusundan sonra Sıla'dan karşı hamle

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nu darp ettiği iddiasıyla yargılanan oyuncu Ahmet Kural’ın önümüzdeki pazartesi günü İstanbul 60 Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek duruşmasından önce taraf avukatları dosyaya dilekçe üzerine dilekçe verdi. Kural'ın avukatının Sıla’nın olay günü üzerindeki kanlı gömlek ile ilgili inceleme talep etmesi üzerine ünlü şarkıcının avukatı Rezan Epözdemir'den karşı dilekçe geldi.

16.04.2019Gündem
TFF ile Fatih Terim arasındaki tazminat davasında karar; 5 milyon 180 bin lira

TFF ile Fatih Terim arasındaki tazminat davasında karar; 5 milyon 180 bin lira

Türkiye Futbol Federasyonu ile Fatih Terim arasındaki tazminat davası, 5 milyon 180 bin lira olarak sonuçlandı.

12.04.2019Futbol
İtirazı reddedildi

İtirazı reddedildi!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’na hakaret ettiği iddiasıyla 8 bin 500 lira adli para cezasına çarptırılan Davut Güloğlu’nun itirazı reddedildi.

10.04.2019Magazin
Sıladan mahkeme sonrası ilk açıklama: Bu durumu yadırgadım

Sıla'dan mahkeme sonrası ilk açıklama: Bu durumu yadırgadım!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'na karşı "hakaret, tehdit ve kasten yaralama" suçlarını işlediği iddiasıyla yargılanan sanık Ahmet Kural, ilk duruşmada yaptığı savunmada, "Evde 3-5 saat daha içtikten sonra içimde olan şüpheden dolayı aynı soruyu (aldatma) sormakta ısrar ettim. Bana, 'evet senin canını yakmak istedim' diyerek o kişiyle birlikte olduğunu söyledi. O anda hayal kırıklığına uğradım ve derhal evden gitmesini istedim. Elimden tuttu, bileklerimi kavradı. Bileklerimi kurtarmak için kendimi çektim. Suçlamaları kabul etmiyorum." dedi. Sıla Gençoğlu ise, 'Seni gebertirim, öldürürüm' diyerek kül tablasını kaldırdı. 4-5 kere söyledi bunu. Ardından mutfaktan salona savrulduk, kafamı duvarlara vurdu ' ifadelerini kullandı. Tarafları dinleyen mahkeme heyeti duruşmanın 22 Nisan'a ertelenmesine karar verdi.

7.03.2019Magazin
Fatih Terim, resmen 5 yıl daha Galatasaray’da….

Fatih Terim, resmen 5 yıl daha Galatasaray’da….

Galatasaray Kulübü, tecrübeli teknik adamın avukatı Rezan Epözdemir ile bir araya geldi ve noktayı koydu. Tecrübeli teknik adamla 5 yıl daha anlaşmaya varıldı.

27.02.2019Futbol
Rasim Ozan Kütahyalının cezası ertelenmedi Aysal ve Terim ise...

Rasim Ozan Kütahyalı'nın cezası ertelenmedi! Aysal ve Terim ise...

Fatih Terim'in A Milli Futbol Takımı Direktörü olduğu dönemde, Fatih Terim ile Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal arasındaki telefon mesajlarını TV programında gösteren Rasim Ozan Kütahyalı hakkında “Haberleşmenin gizliliğini ihlali ve hakaret suçundan verilen cezaları ölçüsüz bulan Yargıtay'ın kararına, yerel mahkeme direndi. Mahkeme Ünal Aysal'a beraat kararı verirken, Rasim Ozan Kütahyalı'ya "Haberleşmenin gizliliğini ihlal" suçundan 2 yıl hapis cezası, alenen hakaret suçundan da 9 bin 150 TL adli para cezasına çarptırdı.

20.02.2019Futbol
Şarkıcı Sıla Gençoğlu müşteki olarak ifade verdi

Şarkıcı Sıla Gençoğlu "müşteki" olarak ifade verdi

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, şiddet gördüğü iddiasıyla davalık olduğu oyuncu Ahmet Kural'ın avukatı Sibel Aydın'a yönelik şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında "müşteki" sıfatıyla ifade verdi.

13.02.2019Gündem
Selahaddin Aydoğduya Fatih Terime tehdit davasında hapis cezası

Selahaddin Aydoğdu'ya Fatih Terim'e tehdit davasında hapis cezası

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Çeşme’deki kavgalarıyla gündeme gelen iş adamı Selahaddin Aydoğdu yargılandığı iki ayrı davadan ceza aldı.

12.02.2019Futbol
Kayıp 700 bin Euro davasında flaş gelişme

Kayıp 700 bin Euro davasında flaş gelişme!

Münevver Karabulut’u başını testereyle keserek öldüren Cem Garipoğlu’nun olay yeri de olan ailesiyle birlikte yaşadığı villadan kayıp olan 700 bin Euro’yu tutanaklara geçirmeyen ve güvenlik kamerası görüntülerini yeterince incelemeyen 6 polis ile 2 site görevlisine verilen 6’şar bin TL adli para cezasını İstinaf Mahkemesi yerinde buldu. Yerel mahkemenin 8 sanığa verdiği kararı, avukat Rezan Epözdemir, ’vicdan sızlatan’ karar diyerek, İstinaf Mahkemesi’ne taşımıştı. Bir üst mahkeme olan İstinaf Mahkemesi, cezayı isabetli bularak, başvuruyu esastan reddetti.

28.11.2018Gündem
Fatih Terimin cezası... Açıklandı

Fatih Terim'in cezası... Açıklandı!

Tahkim Kurulu Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in cezasını onadı.

22.11.2018Futbol
SON DAKİKA... Sıla ve Ahmet Kural dosyasında yeni gelişme

SON DAKİKA... Sıla ve Ahmet Kural dosyasında yeni gelişme

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile oyuncu Ahmet Kural arasında yaşandığı iddia edilen dayak olayına ilişkin yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı.

9.11.2018Gündem
Avukatları mahkemelik oluyor

Avukatları mahkemelik oluyor

Sıla Gençoğlu'nun Ahmet Kural'dan şikayetçi olması üzerine başlatılan soruşturma sürerken, iki ünlü ismin avukatları birbirine girdi.

5.11.2018Magazin
Sıla Gençoğlu’nun avukatından flaş açıklama

Sıla Gençoğlu’nun avukatından flaş açıklama

Ahmet Kural'ın avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamaların ardından bir açıklama da Sıla Gençoğlu’nun avukatı Rezan Epözdemir'den geldi.

4.11.2018Magazin
Sılanın avukatından yeni dilekçe

Sıla'nın avukatından yeni dilekçe

Sıla Gençoğlu'nun avukatı Rezan Epözdemir, Ahmet Kural hakkındaki soruşturma dosyasına yeni belgeler ekleyerek "Şüphelinin eylemlerine karşılık gelen 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 86.maddesindeki 'Kasten Yaralama', 106. Maddesindeki 'Tehdit', 125. Maddesindeki 'Hakaret' ve Sayın Başsavcılığınızca tespit edilecek suçlardan emsal mahiyette cezalandırılması adına kamu davası ikame edilmesini talep ederiz." dedi.

3.11.2018Magazin
Sılanın darp raporu ortaya çıktı: Korkunç detaylar

Sıla'nın darp raporu ortaya çıktı: Korkunç detaylar

Sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiğini belirten Sıla Gençoğlu, 31 Ekim öğlen saatlerinde gittiği özel bir hastanede adli muayene raporu aldı.

2.11.2018Magazin
Ahmet Kural ve Sılanın dayak soruşturmasında flaş gelişme WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı

Ahmet Kural ve Sıla'nın dayak soruşturmasında flaş gelişme! WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı

Ahmet Kural, sevgilisi ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu’nu darp ettiği iddiasıyla açılan soruşturmada tanıklar ifade verdi. İfadelerde, bir tanığın WhatsApp konuşmaları dosyaya girdi. Yazışmalarda, Kural'ın evinde bir kızı dövdüğü iddia ediliyor.

2.11.2018Magazin
Son dakika... Sılanın avukatından çarpıcı sözler

Son dakika... Sıla'nın avukatından çarpıcı sözler

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun avukatı açıklama yaptı. Epözdemir, "Sıla'nın da yaşadıkları kolay değil. 45 dakika süren ağır şiddet var. Bizi aradığında da olayın şokunu yeni atlatmıştı. Ertesi gün doktora götürdük. Koruma talebimizi de başvurmuş olduk" dedi.

2.11.2018Gündem
Son dakika... Şarkıcı Sıla: Ahmet Kural beni yerlerde sürükledi, kafamı duvarlara vurdu

Son dakika... Şarkıcı Sıla: Ahmet Kural beni yerlerde sürükledi, kafamı duvarlara vurdu

ÜNLÜ şarkıcı Sıla, beraberlik yaşadığı Ahmet Kural’dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu. Avukatıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gelen Sıla, Ahmet Kural’a karşı üç ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Sıla ifadesinde " Yerlerde sürüklendim, kafamı duvarlara vurdu." dedi.

1.11.2018Magazin
Buse Terime sosyal medyadan hakarete tazminat cezası

Buse Terim'e sosyal medyadan hakarete tazminat cezası

Fatih Terim'in kızı Buse Terim'e sosyal medya hesabından hakaret ettiği gerekçesiyle Anıl Ulaş Durna'nın 15 bin lira tazminat ödemesine karar verildi.

11.10.2018Magazin
Sıla, uzlaşmak istemedi

Sıla, uzlaşmak istemedi

Damalis Bar’ın işleteni Orhan Yılmaz’dan “Ben Sıla’nın menajeriyim” diyerek 25 bin lira aldığı ve tehdit ettiği iddiasıyla yargılanan Ali Şenol’a, Sıla’nın  şikayeti üzerine “dolandırıcılık” suçundan ikinci bir dava daha açıldığı ortaya çıktı. Adını kullanarak haksız kazanç elde ettiğini ve toplumdaki güvenilirliğinin zedelendiğini iddia eden Sıla Gençoğlu, uzlaşmak istemedi.

19.07.2018Magazin
Fermuar kararı Paksoylar yeniden yargılanacak

Fermuar kararı! Paksoylar yeniden yargılanacak

BEYOĞLU'nda 8 yıl önce Boston Üniversitesi mezunu 24 yaşındaki Nazlı Sinem Erköseoğlu'nun apartman boşluğuna düşerek yaşamını kaybetmesine ilişkin yargılanan Paksoy kardeşlerin beraat kararı Yargıtay'dan döndü. Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na dava ve duruşmaların bildirilmediğini belirterek, davanın oybirliğiyle bozulmasına karar verdi. 8 yıl sonra dava yeninden görülecek.

29.06.2018Gündem
TFF ve Terimden tazminat itirazı

TFF ve Terim'den "tazminat" itirazı

İstanbul 17. İş Mahkemesinin TFF'nin Fatih Terim'e 9 milyon 324 bin lira ödemesi kararına, davanın her iki tarafı da farklı gerekçelerle itiraz etti.

5.06.2018Futbol
Fatih Terim ve ailesi hakareti affetmedi

Fatih Terim ve ailesi hakareti affetmedi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, eşi Fulya Terim ve kızları Buse Terim Bahçekapılı, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla Anıl D.’ye 60 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

10.04.2018Gündem
Terim cephesinden şok TFF çıkışı: 80 milyon istifa bekliyor

Terim cephesinden şok TFF çıkışı: 80 milyon istifa bekliyor!

Fatih Terim'in, sözleşmesi gereği Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)'den talep ettiği 3 milyon 500 bin euro'nun tahsili için açılan davanın görülmesine devam edildi. Mahkeme, TFF'nin tanık dinletme talebini reddederken avukatların atışması duruşmaya damga vurdu. TFF'nin avukatı 50 milyon kişinin Fatih Terim'e tazminat ödenmemesi yönünde istediğinin olduğunu ileri sürerken Terim'in avukatı, "Şu an 80 milyon insan, TFF'nin verdiği kararlardan rahatsız. TFF yönetiminin istifasını istiyorlar. Şimdi TFF'nin istifa etmesi mi gerekir" ifadesinde bulundu.

7.03.2018Spor Arena
Kayıp 700 bin Euro davasında yeni gelişme

Kayıp 700 bin Euro davasında yeni gelişme

Münevver Karabulut'un öldürülmesiyle ilgili olarak katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun evindeki 700 bin Euro'yu tutanaklara geçirmedikleri ve güvenlik kamerası görüntülerini yeterince incelemedikleri iddiasıyla yargılandıkları davada 6'sı polis 8 sanığı 6'şar bin TL adli para cezasına çarptıran mahkeme, gerekçeli kararını açıkladı. Mahkeme, gerekçeli kararında cinayetin işlendiği evde makul bir rakamın üzerinde yabancı ülke parasının bulunduğunu ancak sanık polislerce tutanağa geçirilmediği vurgulayarak, "Sanıklar kamu görevlisinden beklenen yeterli ihtimamı göstermemişlerdir. Olaya ait tüm delilleri toplamayarak görevlerinin gereklerine aykırı olarak hareket ettikleri anlaşılmıştır" ifadelerine yer verdi. Karabulut ailesinin avukatı Rezan Epözdemir de Bölge Adliye Mahkemesi'ne dilekçe sunarak, yerel mahkemenin kararının kaldırılmasını, yeniden hüküm kurulmasını talep etti.

17.02.2018Gündem
Seren Serengile kötü haber

Seren Serengil'e kötü haber

İstinaf Mahkemesi, Özlem Yıldız’ın kazandığı 17 bin liralık tazminat davasını temyiz eden Seren Serengil’i haksız buldu.

17.01.2018Magazin
Son dakika: Kayıp 700 bin Euro davasında karar çıktı

Son dakika: 'Kayıp 700 bin Euro' davasında karar çıktı

CEZAEVİNDE intihar eden Cem Garipoğlu’nun Münevver Karabulut’u öldürdüğü villadaki paraları tutanağa geçirmedikleri iddia edilen 6 polis ile villanın güvenlik kamerası görüntülerini sildikleri iddia edilen iki site görevlisine 1’er yıl hapis cezası verildi. Cezaları iyi tutum nedeniyle 10’ar aya indiren mahkeme daha sonra da para cezasına çevirdi. Karabulut Ailesi’nin avukatı Rezan Epözdemir, “Dava tam 8.5 yıl sonra karara bağlandı. Cezayı az bulduğumuz için istinaf yoluna gideceğiz” dedi.

16.01.2018Gündem
Kurbanı oldum

'Kurbanı oldum'

Evlilik dışı oğluna babalık yapmadığı iddiasıyla 201 bin liralık tazminat davası açan anne Sinem Yanmaz’a cevap veren teknik direktör Hamza Hamzaoğlu davanın reddini istedi.

11.01.2018Gündem