MENÜ

Resmi Tatil

Resmi Tatil ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Resmi Tatil haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.997 Resmi Tatil haberi bulunmuştur.

Resmi Tatil Haberleri

Bakan açıkladı: Yolcu sayısı 310 milyona yaklaştı

Bakan açıkladı: Yolcu sayısı 310 milyona yaklaştı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Asya ve Avrupa yakalarını deniz altından birleştiren Marmaray ile bugüne kadar 310 milyon yolcu, güvenle ve konforla kıtalar arasını 4 dakikada geçti. Marmaray'ı her geçen yıl daha fazla vatandaşımız tercih ediyor. 2017'ye göre 2018'de yolcu sayısında yüzde 7,5'lik artış gerçekleşti" açıklamasında bulundu.

11.01.2019Ekonomi
2019da kaç gün tatil var 2019 resmi tatil günleri

2019'da kaç gün tatil var? 2019 resmi tatil günleri

Yeni yılın gelmesiyle birlikte en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri de 2019 yılı içinde yapılacak resmi tatiller oldu. Çalışma hayatında yer alan vatandaşlar ve eğitimine devam eden öğrenciler, konuya dair bilgi almak adına internetteki sorgulamalarına hız verdi. Peki, 2019'da kaç gün tatil var?

10.01.2019Gündem
Ukrayna’da öldürülen öğrencilerin aileleri Harkov’da

Ukrayna’da öldürülen öğrencilerin aileleri Harkov’da

Ukrayna’nın Harkov kentinde öldürülen üniversite öğrencileri Zeynep Hüsünbeyi (22) ile Buket Yıldız’ın (20) aileleri, cenazeleri teslim almak için Ukrayna’ya gitti.

7.01.2019Dünya
2019’da kaç gün resmi tatil var İşte 2019 yılı tatil takvimi

2019’da kaç gün resmi tatil var? İşte 2019 yılı tatil takvimi

Ocak ayını gelmesi ile birlikte 2019 tatil takvimi de merak konusu oldu. Yaz tatilini şimdiden planlamak isteyenler ve bayram günlerini şehir veya ülke dışında geçirecek olanlar, resmi tatil takvimini internet üzerinden araştırıyor. Peki, 2019’da kaç gün resmi tatil var?

4.01.2019Gündem
Küresel piyasalar yeni yıla negatif başladı

Küresel piyasalar yeni yıla negatif başladı

Küresel piyasalar, Asya bölgesi ile yeni yılın ilk işlem gününe negatif başlarken, bu hafta yurt içinde enflasyon, yurt dışında ABD'nin istihdam raporu takip edilecek.

2.01.2019Ekonomi
Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yok mu 1 Ocak Atv yayın akışı

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yok mu? 1 Ocak Atv yayın akışı

Gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in Atv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yok mu? İşte, Atv yayın akışında yer alan programlar

1.01.2019Televizyon
İstanbulda trafik yoğunluğu yüzde 1

İstanbul'da trafik yoğunluğu yüzde 1

Yılbaşı tatili dolayısıyla İstanbul'da yollar boşalırken trafik yoğunluğu da yüzde 1 seviyesine kadar düştü.

1.01.2019Gündem
SOCAR, Alman EWEnin Türkiye enerji varlıklarını almak üzere anlaştı

SOCAR, Alman EWE'nin Türkiye enerji varlıklarını almak üzere anlaştı

Alman enerji şirketi EWE'nin Türkiye'de sahip olduğu iki doğalgaz dağıtım bölgesi başta olmak üzere enerji faaliyetlerinin tamamının SOCAR'a satışını yılın ilk aylarında tamamlaması bekleniyor.

31.12.2018Ekonomi
2019da kaç gün tatil var İşte 2019 tatil takvimi

2019'da kaç gün tatil var? İşte 2019 tatil takvimi

2019’a saatler kala en çok araştırılan konulardan biri de tatil takvimi oldu. Gelecek yıl için tatil planlarına şimdiden başlayan vatandaşlar, ‘2019'da kaç gün tatil var?’ sorusuna yanıt arıyor. Peki, 2019 'da kaç gün tatil yapacağız? İşte, 2019 tatil takvimi

31.12.2018Gündem
31 Aralıkta sağlık ocakları açık mı Aile hekimleri yılbaşında çalışıyor mu

31 Aralık'ta sağlık ocakları açık mı? Aile hekimleri yılbaşında çalışıyor mu?

Sağlık ocaklarının 31 Aralık'taki çalışma saatleri merak konusu oldu. Konu hakkında araştırma yapan vatandaşlar, bulacaklara yanıtlara göre planlarını şekillendirmek istiyor. Peki, 31 Aralık'ta sağlık ocakları açık mı?

30.12.2018Gündem
31 Aralık’ta bankalar açık mı Bugün bankalar çalışıyor mu

31 Aralık’ta bankalar açık mı? Bugün bankalar çalışıyor mu?

Her yıl olduğu gibi bu sene de 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de 2019’un ilk günü olarak kutlanacak. Bu nedenle 31 Aralık Pazartesi günü ile ilgili birçok soru var. Bunlardan biri de özel ve devlet bankalarının çalışma takvimi. Peki, 31 Aralık’ta bankalar açık mı? Bugün bankalar çalışıyor mu?

30.12.2018Gündem
31 Aralık’ta PTT ve kargolar açık mı PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu

31 Aralık’ta PTT ve kargolar açık mı? PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu?

Yılbaşı öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de PTT ve kargoların durumu oldu. Gönderi veya ödeme yapacak olan vatandaşlar, ‘31 Aralık’ta (yarın) PTT ve kargolar açık mı?’ sorusuna internet üzerinden yanıt arıyor. Peki, PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu?

30.12.2018Gündem
Yılbaşı tatili kaç gün Salı günü tatil mi

Yılbaşı tatili kaç gün? Salı günü tatil mi?

Her yıl olduğu gibi bu sene de 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de 2019’un ilk günü olarak kutlanacak. Yılbaşını tatil fırsatı olarak gören vatandaşlarsa tatil takvimini merak ediyor. Peki, yılbaşı tatili kaç gün? Salı günü tatil mi?

30.12.2018Gündem
Sekiz gün izinle 38 gün tatil bizi bekliyor Uzman jüriden 8 öneri...

Sekiz gün izinle 38 gün tatil bizi bekliyor! Uzman jüriden 8 öneri...

Yeni yıldan herkesin beklentisi farklı. Seyahat tutkunlarının beklentisi daha fazla tatil olabilir diye düşündük ve çalışanlar için 2019’un tatil takvimini hazırladık. Görünüşe bakılırsa sadece sekiz gün izin alarak toplamda 38 gün tatil yapılabilecek. Peki ama o tatillerde nereye gideceğiz? Onu da gezginlere, gezmeyi sevenlere sorduk. İşte size sekiz resmi tatil için sekiz uzman önerisi… Mutlu yıllar, bol tatilli seneler!

30.12.2018Seyahat
31 Aralık Pazartesi günü okullar ve kamu kurumları tatil mi Yılbaşı tatili kaç gün olacak

31 Aralık Pazartesi günü okullar ve kamu kurumları tatil mi? Yılbaşı tatili kaç gün olacak?

Haftanın son gününde planlarını harekete geçirmek isteyen binlerce vatandaş, 31 Aralık tatil mi sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Pazartesi gününün tatil olması halinde yılbaşı tatilini 4 güne çıkaracak olan vatandaşlar, konuyla ilgili resmi tatil bilgilerini internet üzerinden araştırma devam ediyor. Peki, son gelişmelere yılbaşı tatili kaç gün sürecek? Pazartesi günü okullar tatil mi olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.12.2018Gündem
31 Aralık Pazartesi günü noterler açık mı

31 Aralık Pazartesi günü noterler açık mı?

Pazartesi günü noterler çalışıyor mu sorusu, tasdik, alım satım ve diğer işlemleri olan vatandaşların gündeminde yer alıyor. Gelecek haftanın ilk gününün 31 Aralık tarihi olması ve bu günün yılbaşı gecesine denk gelmesi dolayısıyla pazartesi günü noterler açık mı sorusu gündemde yer aldı. Peki, 31 Aralık Pazartesi günü noterler çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.12.2018Gündem
31 Aralık Pazartesi günü bankalar açık mı

31 Aralık Pazartesi günü bankalar açık mı?

31 Aralık Pazartesi günü bankalar tatil mi sorusu, nakit ya da farklı işlemi olan birçok kişinin merakla araştırdığı konu oldu. 1 Ocak tarihinin resmi tatil olması ve 31 Aralık tarihinin ise pazartesi gününe denk gelmesi dolayısıyla o günün tatil olup olmadığını merak eden birçok kişi, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiriyor. Peki, 31 Aralık Pazartesi bankalar çalışıyor mu? İşte, o gün bankaların açık olup olmadığını merak eden vatandaşlar için bazı bilgiler

28.12.2018Ekonomi
Yılbaşı tatili kaç gün olacak 31 Aralık resmi tatil mi

Yılbaşı tatili kaç gün olacak? 31 Aralık resmi tatil mi?

Yılbaşını tatil fırsatına çevirmek isteyen çalışanlar, yılbaşı tatilinin kaç gün olacağını öğrenmek istiyor. Vatandaşlar bunun yanında 1 Ocak 2019 tarihinin resmi tatil ilan edilip edilmediğini araştırıyor. Öte yandan 31 Aralık günün tatil olup olmayacağı da araştırmalara konu oluyor. Peki, yılbaşı tatili kaç gün olacak? 31 Aralık resmi tatil mi?

27.12.2018Gündem
31 Aralık Pazartesi günü tatil mi Yılbaşı ne zaman hangi gün kutlanacak

31 Aralık Pazartesi günü tatil mi? Yılbaşı ne zaman hangi gün kutlanacak?

Yılbaşı tatiline yönelik araştırmalar hız kazandı. 1 Aralık Pazartesi gününün tatil olması halinde buna göre planlarını şimdiden gerçekleştirecek olan birçok vatandaş, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, 31 Aralık Pazartesi günü yarım gün tatil mi olacak?

25.12.2018Gündem
31 Aralık resmi tatil mi Yılbaşı ne zaman hangi güne denk geliyor

31 Aralık resmi tatil mi? Yılbaşı ne zaman hangi güne denk geliyor?

Yeni yıl planlarını kurgulamak isteyen binlerce kişinin merakla araştırdığı 31 Aralık resmi tatil mi sorusu, araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yılbaşı tatilinin kaç gün olacağını merak eden ve buna göre planlarını gerçekleştirmek isteyen birçok kişi, 31 Aralık Pazartesi günü resmi tatil mi olacak sorusuna cevap arıyor. Peki, yılbaşı tatili kaç gün olacak? İşte, 31 Aralık tatil mi sorusunun cevabı ve yeni yıldan tatil günleri bilgisi

24.12.2018Gündem
Yılbaşı ne zaman kutlanacak İşte yılbaşının kutlanacağı gün

Yılbaşı ne zaman kutlanacak? İşte yılbaşının kutlanacağı gün

Yılbaşı ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtı vatandaşların en çok merak ettiği ve sorguladığı konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yılbaşı kutlamalarına çok az bir zaman kala planlarını yapan vatandaşlar, yılbaşından sonraki günün resmi tatil olması sebebiyle, yılbaşının hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Peki, yılbaşı ne zaman hangi gün kutlanacak?

19.12.2018Gündem
Yılbaşı tatili kaç gün 31 Aralık tatil mi

Yılbaşı tatili kaç gün? 31 Aralık tatil mi?

Yılbaşı tatiline günler kala birçok kişinin merakla araştırdığı konular arasında 31 Aralık tatil mi sorusu yer almaya başladı. Pazartesi gününün tatil olup olmadığı konusunda bilgi almak isteyen binlerce kişi, yılbaşı tatili kaç gün sorusuna yanıt arıyor. Peki, 31 Aralık tatil mi olacak? İşte, o konuyla ilgili bazı bilgiler ve tatil günleri

18.12.2018Gündem
Yılbaşı ne zaman hangi gün kutlanacak Yılbaşı tatili kaç gün olacak

Yılbaşı ne zaman hangi gün kutlanacak? Yılbaşı tatili kaç gün olacak?

Yılbaşı ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtı yüz binlerce vatandaş tarafından merakla sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. 2019 yılına merhaba diyecek olan vatandaşlar, bu yıl yılbaşının hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Peki, yılbaşı ne zaman hangi gün kutlanacak? Yılbaşı tatili kaç gün olacak?

14.12.2018Gündem
2019 Babalar Günü ne zaman

2019 Babalar Günü ne zaman?

Hayatlarını çocuklarına adayan babaların kendilerini özel hissetmeleri için yılda bir gün 'Babalar Günü' olarak kutlanıyor. Anneler Günü kutlamaları kadar popüler olmasa da uzun yılladır kutlanmaya devam eden Babalar Günü 2019'da da tüm dünyada kutlanmaya devam edecek. Peki, 2019 Babalar Günü ne zaman?

14.12.2018Gündem
AIM Memuru nedir

AIM Memuru nedir?

Havacılık sektörü içinde yer alan mesleklerden biri de AIM Memurluğu, bu mesleğin adını daha önce duymayan ya da tam olarak görev tanımlarını bilmeyen vatandaşlar, 'AIM Memuru nedir?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, AIM Memurluğu hakkında tüm detaylar...

11.12.2018Gündem
Yılbaşı ne zaman kutlanacak İşte 2019 yılı resmi tatil günleri

Yılbaşı ne zaman kutlanacak? İşte 2019 yılı resmi tatil günleri

Yılbaşı ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Çalışan milyonlarca vatandaş bu yıl yılbaşı tatilinin hangi güne denk geldiğini sorguluyor. Peki, yılbaşı ne zaman kutlanacak? İşte 2019 yılı resmi tatil günleri

9.12.2018Gündem
2019da kaç gün tatil var 2019 resmi tatil günleri

2019'da kaç gün tatil var? 2019 resmi tatil günleri

Milyonlarca çalışan ve öğrenci 2019 yılında kaç gün resmi tatil yapılacağını araştırıyor. Resmi tatil planına göre kendi yaz tatili ve yıllık izin programlarını yapacak olan vatandaşlar, bu konu hakkında internette yaptıkları araştırmalarla fikir sahibi olmaya çalışıyor. Peki, 2019'da kaç gün tatil var? Ramazan ve Kurban Bayramı'nda kaç gün tatil yapılacak?

7.12.2018Gündem
Yılbaşı ne zaman hangi güne denk geliyor İşte 2019 yılı resmi tatil günleri

Yılbaşı ne zaman hangi güne denk geliyor? İşte 2019 yılı resmi tatil günleri

Yılbaşı ne zaman hangi güne denk geliyor sorusunun yanıtı çalışan milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanmaya başlayan konular arasında yer almaya başladı. 1 Ocak tarihinde kutlanacak olan yılbaşının bu yıl hangi güne denk geldiği tatil yapacak olan vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İşte, 2019 yılı resmi tatil günleri.

4.12.2018Gündem
Eczaneler cumartesi günü açık mı Hafta sonu eczane açık olur mu

Eczaneler cumartesi günü açık mı? Hafta sonu eczane açık olur mu?

Eczaneler cumartesi günü açık mı sorusu, hastalıklarına yönelik ilaç temin etmek isteyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. Tatil günlerinde nöbetçi olarak hizmet veren eczaneler, bölgelere göre ortak ve ulaşılabilir konumlarda bulunmaktadır. Peki, eczaneler cumartesi günü açık mı? İşte, hafta sonu eczanelerin açık olup olmadığını merak eden vatandaşlar için bazı detaylar

1.12.2018Gündem
Haliç kıyısında bulunan parkın adı nedir

Haliç kıyısında bulunan parkın adı nedir?

Tarihi eserlerin orantılı olarak küçültülmüş maketlerinin sergilendiği, Haliç kıyısında bulunan park, her gün resmi tatil ve bayramlarda da ziyarete açıktır, kapalı günü yoktur. Bu park, hoş bir gezi parkı olmasının yanı sıra, aynı zamanda bir kültür ve sosyal sorumluluk projesidir. Peki, Haliç kıyısında bulunan parkın adı nedir?

30.11.2018Gündem
Yılbaşı tatili ne zaman İşte 2019 tatil günleri

Yılbaşı tatili ne zaman? İşte 2019 tatil günleri

Yılbaşı tatili ne zaman sorusunun yanıtı, yeni yıl heyecanı yaşayan vatandaşlar tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer alıyor. Yeni yıla girerken birçok eğlenceye dahil olacak vatandaşlar, yılbaşı tatilinin hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Peki, yılbaşı tatili ne zaman? İşte 2019 tatil günleri.

29.11.2018Gündem
ABDde petrol sondaj kulesi sayısı azaldı

ABD'de petrol sondaj kulesi sayısı azaldı

ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta azaldı.

22.11.2018Ekonomi
2019 yılında kaç gün tatil yapılacak 2019 yılı resmi tatil günleri

2019 yılında kaç gün tatil yapılacak? 2019 yılı resmi tatil günleri

Çalışanlar ve öğrenciler 2019 yılının resmi tatil günlerinin neler olduğuna ilişkin sorgulamalara başladı. Son zamanlarda özellikle takip edilen 2019 yılının resmi tatil günleri belli oldu.

21.11.2018Ekonomi
Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak Black Friday ne zaman

Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak? Black Friday ne zaman?

Black Friday hakkındaki araştırmalar son günlerde hız kazandı. Alışveriş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Black Friday, her yıl olduğu gibi bu yıl da milyonlarca lira değerinde alışverişin yapıldığı bir gün olacak. Peki, Black Friday ne zaman? Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

17.11.2018Gündem
Tanık 3 gün sonra adliye tuvaletinde ölü bulundu

Tanık 3 gün sonra adliye tuvaletinde ölü bulundu

Almanya'da bir duruşmada ifade vermek üzere adliyeye giden 70 yaşındaki bir tanık, tuvalette kalp krizi geçirdi. Hayatını kaybeden tanığın cesedi 3 gün sonra bulundu.

7.11.2018Dünya
Altın fiyatları günün sonunda ne kadar oldu 29 Ekim çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün sonunda ne kadar oldu? 29 Ekim çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Günün kapanışında çeyrek altın 356 liradan işlem görürken, gram altın fiyatları 218 lirada seyretti. İşte, 29 Ekim çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum.

29.10.2018Ekonomi
29 Ekimde kargolar açık mı Kargo şubeleri 29 Ekimde çalışıyor mu

29 Ekim'de kargolar açık mı? Kargo şubeleri 29 Ekim'de çalışıyor mu?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın resmi tatil olması nedeniyle, kargo işleri olan vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de kargo şubelerinin 29 Ekim'de çalışıp çalışmadığı oldu. '29 Ekim'de kargolar açık mı?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, konu hakkında bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki, kargolar 29 Ekim'de açık mı? Kargolar 29 Ekim'de çalışıyor mu?

29.10.2018Gündem
29 Ekim Vergi Dairesi ve Nüfus Müdürlüğü açık mı

29 Ekim Vergi Dairesi ve Nüfus Müdürlüğü açık mı?

29 Ekim Pazartesi gününün resmi tatil olması dolayısıyla birçok vatandaşın merakla sorguladığı konu Nüfus Müdürlükleri ve Vergi Dairelerinin çalışıp çalışmadığı oldu. Resmi işlemlerini tamamlamak için pazartesi günü kamu dairelerine gidecek olan vatandaşlar, bu kurumların 29 Ekim Pazartesi günü açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, 29 Ekim Pazartesi günü Vergi Dairesi ve Nüfus Müdürlüğü açık mı olacak? İşte, o detaylar

28.10.2018Ekonomi
29 Ekim Pazartesi günü borsa açık mı

29 Ekim Pazartesi günü borsa açık mı?

Pazartesi günü Borsa İstanbul açık mı sorusu, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların internet üzerinden sorguladığı konu olmaya başladı. Piyasaların yönlendiği nokta olan Borsa İstanbul (BİST) açık mı sorusu, borsa endeksli işlemleri bulunan vatandaşların merak ettiği konu oldu. Peki, Borsa 29 Ekim Pazartesi günü açık olacak mı? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

26.10.2018Gündem
29 Ekim’in en özel adresleri: Atatürk müze evleri

29 Ekim’in en özel adresleri: Atatürk müze evleri

Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, bundan tam 95 yıl önce takvimler 29 Ekim 1923’ü gösterdiğinde ilan edilen Cumhuriyet ile birlikte, artık egemenlik kayıtsız-şartsız milletin oldu. Her yıl büyük bir coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet Bayramı’nın bu yıl 95. yılını kutlayacağız. 29 Ekim’in pazartesi gününe gelmesi ve resmi tatil olmasını fırsat bilerek siz de Cumhuriyet’in ruhunu ve Ulu Önder Atatürk’ün anılarını yaşatmak için, Atamızdan yadigâr kalan evleri ziyaret etmeye ne dersiniz? İşte detaylar...

26.10.2018Seyahat
29 Ekim resmi tatil mi olacak Pazartesi günü tatil mi

29 Ekim resmi tatil mi olacak? Pazartesi günü tatil mi?

29 Ekim Pazartesi günü resmi tatil mi sorusu, haftanın son gününde planlarını yapmak isteyen vatandaşların araştırdığı konu olmaya başladı. 29 Ekim tatil mi olacak sorusuna yanıt arayan binlerce vatandaş, konuyla ilgili resmi bilgileri internet üzerinden sorguluyor. Peki, 29 Ekim Pazartesi günü resmi tatil mi olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

26.10.2018Gündem
29 Ekim’de eczaneler ve aile hekimliği (sağlık ocakları) açık mı

29 Ekim’de eczaneler ve aile hekimliği (sağlık ocakları) açık mı?

29 Ekim 2018 öncesinde en çok merak edilen konulardan biri de eczaneler ve aile hekimliğinin durumu oldu. Aile hekimliğinden randevu alarak muayene olmak isteyen vatandaşlar, konuyla ilgili araştırmalarını internet üzerinden sürdürüyor. Peki, 29 Ekim’de eczaneler ve aile hekimliği açık mı?

26.10.2018Gündem
29 Ekim Pazartesi günü noterler çalışıyor mu Pazartesi noter açık mı

29 Ekim Pazartesi günü noterler çalışıyor mu? Pazartesi noter açık mı?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla birçok kurum resmi tatil yapacak. Noterler çalışıyor mu sorusuna cevap arayan vatandaşlar, bu kurumun pazartesi günü açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, 29 Ekim Pazartesi günü noterler çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

26.10.2018Gündem
Black Friday 2018 (Kara Cuma) ne zaman

Black Friday 2018 (Kara Cuma) ne zaman?

Black Friday yani Kara Cuma ne zaman sorusunun yanıtı alışveriş tutkunları tarafından büyük bir merakla araştırılmaya devam ediyor. Her yıl milyonlarca vatandaşın sabırla beklediği Kara Cuma'da, gerek teknoloji gerek giyim her konuda büyük indirimler gerçekleşiyor. Peki, Black Friday 2018 (Kara Cuma) ne zaman?

18.10.2018Gündem
29 Ekim resmi tatil mi Üniversiteler ve okullar tatil olacak mı

29 Ekim resmi tatil mi? Üniversiteler ve okullar tatil olacak mı?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, yurt genelinde birbirinden güzel etkinliklerle kutlanacak. Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yılının kutlanacağı 29 Ekim tarihi, bu yıl pazartesi gününe denk gelecek. Peki, hafta sonuyla birleştirilmesiyle birlikte 3 günlük bir tatil imkanı yaratması beklenen 29 Ekim üniversitelerde, okullarda ve kamu kurumlarında resmi tatil mi olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

18.10.2018Gündem
HGS geçiş bilgileri ve bakiye sorgulama ekranı

HGS geçiş bilgileri ve bakiye sorgulama ekranı

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile köprü ve otoyollarda yaptıkları geçiş ihlallerini merak eden araç sahipleri, borç durumlarını internet üzerinden görüntülemek istiyor. Karayolları Genel Müdürlüğü'nün (KGM) sunduğu imkan aracılığıyla ihlal durumunda ödemelerini internet üzerinden gerçekleştirebilecek olan sürücüler, tarih ve saat bilgisini de öğrenebilecek. İşte, sadece plaka ile sorgulayabileceğiniz HGS bakiye ve geçiş bilgileri

16.10.2018Gündem
29 Ekim resmi tatil mi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatiller içerisinde mi

29 Ekim resmi tatil mi? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatiller içerisinde mi?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için geri sayım başladı. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 29 Ekim 1923'te ilan ettiği Cumhuriyet'in 95. yıl dönümü her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlanacak. Peki, 29 Ekim tatil mi? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatiller içerisinde mi?

15.10.2018Gündem
29 Ekim resmi tatil mi olacak

29 Ekim resmi tatil mi olacak?

29 Ekim resmi tatil mi olacak sorusu, Cumhuriyet Bayramı'nın Pazartesi gününe gelmesi dolayısıyla hafta sonuyla birlikte 3 günlük tatil kaçamağı yapmak isteyenlerin sorguladığı konu oldu. Cumhuriyetin ilan edilişinin 95. yıl dönümü kapsamında yurt genelinde etkinliklerle kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı, akıllara 29 Ekim resmi tatil mi olacak sorusunu getirdi. Peki, Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yıl dönümü kapsamında 29 Ekim resmi tatil mi olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.10.2018Gündem
29 Ekim resmi tatil mi

29 Ekim resmi tatil mi?

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılı her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. 95. yılında Cumhuriyet Bayramı'nı coşkuyla kutlayacak olan vatandaşlar, "29 Ekim resmi tatil mi olacak?" sorusuna yanıt arıyor. Peki, 29 Ekim resmi tatil mi?

7.10.2018Gündem