MENÜ

Rektör

Rektör ile ilgili tüm haberleri, son dakika Rektör haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Rektör haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 21.900 Rektör haberi bulunmuştur.

Rektör Haberleri

Hollanlı kahraman Türk’e bir ödül de Gebze’den

Hollanlı kahraman Türk’e bir ödül de Gebze’den

Hollanda’da evlerinde yangın çıkan komşularını kurtaran ve ilk müdahaleyi yapan Ekrem Karadeniz’e Hollanda’dan sonra bir ödül de Türkiye’de verildi. Gebze Teknik Üniversitesi, Karadeniz’e cesaret ödülü verdi.

12.11.2018Avrupa
Söyleyecek lafım varsa söylemek istiyorum

Söyleyecek lafım varsa söylemek istiyorum

İçinde ne olduğunu bilmeden taşıdığı flaş diskten bazı gizli bilgiler çıkınca kendini tehlikenin tam ortasında bulan bir kadın... Ayşe Kulin, 33’üncü romanı ‘Son’da bizi bir polisiyeye dahil ediyor. Bu vesileyle buluştuğumuz ünlü yazar, “30 sene sonra romanımı okuduklarında, bilsinler ki benim yaşadığım yıllarda bunlar oldu” diyor.

TEInin geliştirdiği motorlar test edildi

TEI'nin geliştirdiği motorlar test edildi

Eskişehir'de kurulu TUSAŞ Motor Sanayii AŞ (TEI), ANKA platformuna güç verecek PD170 turbodizel havacılık motoru ve T625 Özgün Helikopteri'ne güç verecek TS1400 turboşaft motorunun testlerini gerçekleştirdi.

9.11.2018Teknoloji
2. Uluslararası Bilimler Işığında Yaratılış Kongresi düzenlendi

2. Uluslararası Bilimler Işığında Yaratılış Kongresi düzenlendi

Erzurum'da Atatürk Üniversitesi ev sahipliğinde, Türkiye'nin yanı sıra 8 ülkeden yaklaşık 130 araştırmacının katıldığı "2. Uluslararası Bilimler Işığında Yaratılış Kongresi" düzenlendi.

8.11.2018Teknoloji
Kuranla alay ettiği iddiasıyla açığa alındı

Kuran'la alay ettiği iddiasıyla açığa alındı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde (ADÜ) Araştırma Görevlisi C.G., sosyal medya üzerinden Kuran-ı Kerim ayetleriyle ilgili alaycı paylaşım yaptığı gerekçesiyle başlatılan idari soruşturma sonucu açığa alındı.

7.11.2018Gündem

Yazar Sonuçları

O plaket hâlâ MİT’in duvarında asılıysa

O plaketi gözlerimle gördüm ve o gün yazdım.

8.11.2018

O üç iğrenç yöntem ilk defa o gün kullanılmış

ÖNCEKİ gün itibariyle artık şunu kesin olarak biliyoruz.

6.11.2018