MENÜ

Reklam Afişleri

Reklam Afişleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Reklam Afişleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Reklam Afişleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 328 Reklam Afişleri haberi bulunmuştur.

Reklam Afişleri Haberleri

İtalyan gazetecileri işte böyle susturdum

İtalyan gazetecileri işte böyle susturdum

Türk yönetmen Ferzan Özpetek'in İtalya'da gişe rekoru kıran son filmi ‘‘Cahil Periler’’, Türkiye'de de vizyona girdi. İtalyan gazetelerinin, ‘‘İtalyan sinemasının ilkbaharını yaşatacak’’ diyerek göklere çıkardığı Özpetek, filminin gösterimi için geldiği Türkiye'de de basının ilgi odağı oldu. Filminin gösterimi için İstanbul'a gelen Özpetek, bir günde 25 Türk gazetecisiyle ayrı ayrı röportaj yaptı.

28.09.2001Gündem
Orhan Pamuk’un yeni romanı Kar 100 bin basıldı

Orhan Pamuk’un yeni romanı Kar 100 bin basıldı

Ünlü romancı Orhan Pamuk'un yeni romanı ‘‘Kar’’ dün yayımlandı. 100 bin basılan roman 11 milyon 500 bin lira fiyatla satışa sunuldu. ‘‘Kar,’’ 1998 yılında yayınlanan ve büyük ilgi gören ‘‘Benim Adım Kırmızı’’dan sonra, üç yılda yazıldı. Roman 428 sayfadan oluşuyor.

17.01.2002Gündem
Oscar’lı filmlerde Emrah’ın imzası var

Oscar’lı filmlerde Emrah’ın imzası var

Oscar hedefleyen iddialı filmlerin afiş ve fragmanlarına bir Türk imza atıyor: Emrah Yücel (34). Hollywood'da kendi kurduğu Iconisus L&Y isimli firmasında dev projeler gerçekleştiriyor.

29.03.2002Gündem
Yüksek Topuklar Company

Yüksek Topuklar Company

Geçtiğimiz hafta, dokuz yıldır üzerinde çalıştığı ilk romanını koltuğunun altına alan Murathan Mungan, yüksek topuklu ayakkabılarını da giyerek çıkageldi. Ayakkabılar biraz gürültü çıkaracağa benziyordu. Arkasında 25 yıllı aşkın edebiyat birikimi ve gücünün yanısıra, kocaman bir reklam-tanıtım kampanyası da vardı. Kampanyanın mimarları, kendi alanlarında önde gelen isimler. Türkiye'de ilk kez bir kitap için gazetelere tam sayfa ilan vermeyi de içeren kampanyanın afiş, billboard ve gazete ilanlarını Bülent Erkmen yaptı.

11.05.2002Gündem
İdeoloji yiyip içiyorlar

İdeoloji yiyip içiyorlar

Herkes Dünya Kupası için akın akın Güney Kore'ye giderken Atlas Dergisi tam tersini yaptı, Kuzey Kore'ye gitti. Elli yıl önceki Kore Savaşı’ndan sonra Kim İl Sung yönetiminde Uzakdoğu'nun demirperde ülkelerinden biri haline gelen Kuzey Kore, bugün dünyanın en dışa kapalı ülkesi.

29.06.2002Gündem
Reklamcıların seçim yarışı

Reklamcıların seçim yarışı

3 Kasım seçimleri sadece siyasi partiler için değil, reklam ajansları için de bir yarışa dönüştü. Erken seçim nedeniyle hazırlıksız yakalanan ajanslar, müşterileri olan siyasi partiler için bu seçimde ilk kez cep telefonları ve interneti de bir mecra olarak kullandı.

30.10.2002Ekonomi
Tasarım Oscar’ı sahibi Türk

Tasarım Oscar’ı sahibi Türk

Emrah Yücel, şimdilerde Hollywood'un en gözde grafik tasarımcısı. En ünlü film şirketleri, henüz kasting aşamasında onun kapısını aşındırmaya başlıyor. Tom Hanks, Brad Pitt gibi isimlerin web tasarımını da hazırlayan Yücel, dünyaya açıldığımız şu dönemde yıldızı Hollywood'da yükselen bir başka parlak yetenek...

31.05.2003 Gündem
Hollanda’da havuzlar bakteri yuvası

Hollanda’da havuzlar bakteri yuvası

Hollanda'daki kapalı yüzme havuzlarının yüzde 40'ında lejyonella bakterisi bulunduğu belirlendi.

25.06.2003Gündem
Bu dükkanda sadece teneke satılıyor

Bu dükkanda sadece teneke satılıyor

Adını Londra'daki ünlü antika ve hediyeciler sokağından alan Portobello'da sadece teneke satılıyor. Bunlar sıradan tenekeler değil elbette, yurtdışında yaygın olarak koleksiyonerler tarafından kullanılan eski reklam panoları.

19.12.2003Kelebek
Aşık köpeği haşladılar

Aşık köpeği haşladılar

Aşık olduğu dişi köpeğin sahibinin babası tarafından üzerine kaynar su dökülen 15 yaşındaki Hagi’nin dramı, Rumelihisarı Mahallesi’nde yaşayanları isyan ettirdi.

31.03.2004Gündem

Yazar Sonuçları

‘Danışman’ kadroları

‘BİZLER belediyelerde ve diğer resmi kuruluşlarda kira parasını bile karşılayamadan çalışan memurlarız’ diye yazan bir okurumuz şunları anlatıyor:

16.01.2002

Bundan sonra olmayacağım

Gürtuna, bağımsız kalacağını söylüyor ve...

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna ile söyleşimize devam ediyoruz.

19.01.2002

Turizm Bakanı kriz ortamında iyimser

TURİZM Bakanı Güldal Akşit'in işi zor.

3.03.2003

Mülayimlerin değil isyankárların yüzyılı

Size bugün yararlı, önemli, eğlenceli, hüzünlü, kahkahalar atacağınız, ağlayacağınız bir sözlüğü tanıtacağım.

30.04.2004