MENÜ

Reklam Afişleri

Reklam Afişleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Reklam Afişleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Reklam Afişleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 327 Reklam Afişleri haberi bulunmuştur.

Reklam Afişleri Haberleri

Eskişehirde Fener Ol afişleri kaldırıldı

Eskişehir'de Fener Ol afişleri kaldırıldı

Eskişehir'de Fenerbahçenin ’Fener Ol’ kampanyası için asılan bilbord afişleri, Eskişehirspor taraftarınca sprey boyalarla kırmızı renge boyanarak üzerine ’ESES OL’ yazıldı.

14.05.2019Futbol
‘Başbakan partimizi kapatmak istiyor’

‘Başbakan partimizi kapatmak istiyor’

Macaristan Devlet Denetleme Kurumu (ASZ), ülkenin ikinci büyük partisi Jobbik’e kestiği para cezasının 15 gün içinde ödenmesi gerektiğini açıkladı.

9.01.2018Dünya
Dünya devinin reklam yüzüydü... Mahkemelik oldular

Dünya devinin reklam yüzüydü... Mahkemelik oldular

Geçen aralık ayında reklam yüzü olduğu akaryakıt şirketiyle anlaşması biten Mustafa Sandal, bu tarihten sonra kendi fotoğraflarının kullanılması üzerine yargıya gitti. Daha önce Sandal'a 4 yıl izin 5 milyon 452 bin TL ücret ödeyen şirket, istasyonların her birinin ayrı yönetimi olduğunu belirterek davanın reddini istedi.

8.12.2017Gündem
MÜSİAD Berlin adını değiştiriyor

MÜSİAD Berlin adını değiştiriyor

MÜSİAD Genel Merkezi ile MÜSİAD Berlin arasındaki aidat kavgası ayrılıkla bitti. Genel Merkez'in ilişkiyi kestiklerine yönelik gönderdiği ihtarnameye kabul eden MÜSİAD Berlin üyeleri, yeni bir oluşum için karar aldı. MÜSİAD Berlin yönetimi, tabela da dahil, logo, kartvizit ve diğer benzeri malzemeleri postayla MÜSİAD Genel Merkezi'ne gönderecek.

30.10.2016Dünya
Tarihi evler reklam panosu

Tarihi evler reklam panosu

İZMİR'de sahipleri tarafından kaderine terk edilen cumbalı eski İzmir evleri restorasyonla hayata dönmeyi beklerken otoparkçıların, esnafın reklam panosu haline geldi.

21.07.2015Ege
CHP’li Başkan, Çanakkale’de nükleer santral afişlerini kaldırttı

CHP’li Başkan, Çanakkale’de nükleer santral afişlerini kaldırttı

ÇANAKKALE’deki billboardlara yapıştırılan Akkuyu Nükleer Güç Santrali’ne ait reklam afişleri, CHP’li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın talimatıyla kaldırıldı.

10.04.2015Ege
Atatürk’ün ekmeğini yiyen insanlarla dolu ülke

Atatürk’ün ekmeğini yiyen insanlarla dolu ülke

‘Atatürk’ü Ben Öldürdüm’, gazeteci İsmet Orhan’ın kaleme aldığı biyografik romanın adı. Atatürk’ün doğumundan Türkiye Cumhuriyeti’ni kurduğu 1923’e kadarki hayatını anlatıyor Orhan. Ancak asıl söyleyeceğini kitabın adında ve önsözünde söylüyor! Atatürk’ü neden öldürdüğünü de romanında açıklıyor. İsmet Orhan’la buluştuk, reklamları engellenen ve adıyla tartışma yaratan kitabını konuştuk.

25.01.2015Keyif
Iggy Pop ve Dalai Lamayı dövdüler

Iggy Pop ve Dalai Lama'yı dövdüler

Iggy Pop, Dalai Lama ve Karl Lagerfeld Uluslararası Af Örgütü'nün 'İskenceyi Durdur' kampanyasına destek verdi. Ancak Dalai Lamalı poster Budistlerden tepki çekti ve ajans reklamı geri çekti.

20.06.2014Hayat
1000 güzel kitap sahibini arıyor

'1000 güzel kitap' sahibini arıyor

Denizler Kitabevi yarın Point Otel’de düzenleyeceği antika kitap, gravür ve harita müzayedesi ‘1000 Güzel Kitap’ta Mehmet Akif Ersoy’un öğretmenlik döneminde yazdığı 11 imzalı mektubunun da içinde bulunduğu pek çok değerli eser satılacak.

14.06.2014Keyif
Ronaldo sansürü

Ronaldo sansürü

Türkiye'de belediyeler ünlü futbolcunun reklamına izin vermedi.

15.04.2014Ekonomi
Fransada yeni bir karikatür krizi

Fransa'da yeni bir karikatür krizi

Karikatür krizleriyle sık sık gündeme gelen Fransa, bu kez de bir Türk firmasının reklam afişlerini yasakladı.

2.12.2013Dünya
Muğlada Başbakan öncesi etek boyu tartışması

Muğla'da Başbakan öncesi 'etek boyu' tartışması

Başbakan'ın Muğla ziyareti öncesi etek boyunun uzatıldığı iddia edilen epilasyon merkezi afişi tamamen kaldırıldı.

1.12.2013Gündem
Başbakan öncesi Muğlada etek boyu tartışması

Başbakan öncesi Muğla'da etek boyu tartışması

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın Muğla ziyareti öncesinde, bir epilasyon merkezinin billboardlardaki reklam afişinde yer alan mankenin etek boyunun uzatıldığı iddia edildi.

30.11.2013Ege
Tarihin ilginç sansür örnekleri

Tarihin ilginç sansür örnekleri

Sansür… İlk örnekleri milattan öncesine dayanan, sanat tarihinin en eski ve tartışmalı uygulamalarından biri…

18.02.2013Gündem
‘Kırmızı Pazartesi’ cinayetine ömür boyu

‘Kırmızı Pazartesi’ cinayetine ömür boyu

Ayşe İnce, Nobel ödüllü yazar Gabriel Garcia Marquez’in ‘Kırmızı Pazartesi’ romanında anlattığı gibi, cinayet işleneceğini herkesin bilmesine rağmen kimse bir şey yapmayınca, eşinin 17 bıçak darbesiyle can verdi.

22.09.2012Gündem
Mutluluğa giden yolun 125 yılı

Mutluluğa giden yolun 125 yılı

Formülü hâlâ sadece birkaç kişi tarafından biliniyor. Tadınıysa tüm dünya... Her yaştan kişinin severek içtiği Coca-Cola, bu yıl tam 125. yaşını kutluyor.

8.12.2011Kelebek
4 konu mercek altında

4 konu mercek altında

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik ikinci operasyonda sorgulamanın, ESHOT’un otobüs duraklarındaki ilan ve reklam afişleri, Grand Plaza’nın hizmet ve alımları, amatör kulüplere yönelik destekler ve işe alımlarda yoğunlaştığı öğrenildi.

23.11.2011Ege
Çin’de sahte Apple mağazaları kapatılıyor

Çin’de sahte Apple mağazaları kapatılıyor

Çinli yetkililer, Kunming kentinde ortaya çıkarılan sahte Apple mağazalarını kapatıyor.

25.07.2011Ekonomi
Bayrak siyaseti yapıyorum

Bayrak siyaseti yapıyorum

Başbakan Tayyip Erdoğan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun, “Bayrak siyaseti yapıyor” sözlerine Erzurum’dan yanıt verdi, “Eğer tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet demekse bayrak siyaseti yapıyorum” dedi. Konuşmasına, “Hele Dadaş, eyi misen, hoş musan” sözleriyle başlayan Erdoğan, şöyle konuştu:

10.06.2011Gündem
BKM’den Türkiye’nin en uzun soluklu kampanyası

BKM’den Türkiye’nin en uzun soluklu kampanyası

Bankalararası Kart Merkezi(BKM) alışverişlerde nakit yerine banka kartı kullanımını yaygınlaştırma amacı doğrultusunda, 2023 yılına kadar, tam 12 yıl boyunca sürecek Türkiye’nin en uzun soluklu kampanyasını başlattığını açıkladı.

24.05.2011Ekonomi
Çinin modern yüzü Kanton

Çin'in modern yüzü Kanton

Hong Kong’dan sonra gerçek Çin’e geçip, Kanton kentinde kalabalıklara karıştım. Çin’in üçüncü büyük kentindeki modern gökdelenler, caddelerinde cirit atan lüks otomobiller, mini etekli kızlar, saçları briyantinli erkekleri görünce biraz şaşırdığımı itiraf etmeliyim. On yıl önce gördüğüm Çin’de artık eski görüntüler yoktu. Milyarlık ülke modern bir görünüm kazanmıştı.

22.05.2011Seyahat
Çinin modern yüzü Kanton

Çin'in modern yüzü Kanton

Hong Kong’dan sonra gerçek Çin’e geçip, Kanton kentinde kalabalıklara karıştım. Çin’in üçüncü büyük kentindeki modern gökdelenler, caddelerinde cirit atan lüks otomobiller, mini etekli kızlar, saçları briyantinli erkekleri görünce biraz şaşırdığımı itiraf etmeliyim. On yıl önce gördüğüm Çin’de artık eski görüntüler yoktu. Milyarlık ülke modern bir görünüm kazanmıştı.

21.05.2011Seyahat

Bu sergide otomotivin nasıl uçtuğunu görün

Münir Nurettin Selçuk’un meşhur bestesi ‘Otomobil Uçar Gider’ bu kez bir sergiye ilham verdi. ‘Otomotiv Uçar Gider’ sergisi 23 Nisan’a kadar Gebze Organize Sanayii Bölgesi’nde. ‘1905-1982 Dönemi Türkiye’de Otomotiv Afişleri Sergisi’nde Süleyman Dilsiz Koleksiyonu’ndan yaklaşık yüz tane orijinal otomobil reklam afişi yer alıyor. Dünya Genç Girişimciler Örgütü (JCI) Türkiye tarafından ‘Türkiye’nin En Başarılı On Genci’ yarışmasında Ahlaki Liderlik ve Çevre Bilinci kategorisi birincisi seçilen Süleyman Dilsiz’in tek özelliği otomotiv sektöründe iş geliştirme müdürü olması değil. Dünya Gazetesi’ne makale yazıyor, sosyal sorumluluk projeleri yürütüyor ve televizyonda özel tariflerle balık pişiriyor

25.03.2011Kelebek
TAKSİMDE TURİSTLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ

TAKSİM'DE TURİSTLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Beyoğlu'nda iddiaya göre, Mehmet Nurçin, taksisiyle Topkapı'da otelden aldığı iki Japon turisti Taksim'e götürmek için yola çıktı. İçerisinde 3 kişinin bulunduğu taksi Piyalepaşa Bulvarı üzerine geldiği sırada, yolun sol şeridinde park halinde olan ve reklam afişleri taşıyan kamyoneti fark edemedi. Sol şeritte durmasına rağmen hiçbir uyarı levhasının bulunmadığı iddia edilen kamyonete çarpan taksideki 3 kişi yaralandı. Nurçin'in kullandığı otomobil bu sırada seyir halinde bulunan gelin arabasına da çarptı. Gelin arabasında maddi hasar meydana geldi.Kaza sonrası, hafif yaralanan turistler ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Otomobil içerisinde sıkışan sürücü için olay yerine itfaiye ekipleri çağırıldı. Kaza yerine gelen itfaiyenin uzun uğraşları sonunda sıkıştığı yerden çıkarılan yaralı sürücü, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre kazada kusurlu olan kamyonet sürücüsü polis tarafından gözaltına alındı. (Kubilay AYDIN/DHA)

24.01.2011Haber
Pembe Hitler tartışması

'Pembe Hitler' tartışması

Nazi Almanya'nın diktatör lideri Adolf Hitler'i pembe kıyafetler içinde ve kolunda damalı haç yerine kırmızı bir kalbin yerleştirildiği pazı bandıyla gösteren reklam afişleri, İtalya'da hararetli tartışmalara neden oldu.

22.05.2010Dünya
Kirlilik savaşı

Kirlilik savaşı

İzmir’in bulvar ve caddelerinde duvarlara izinsiz yapıştırılan reklam afişleri hem kirilik yaratıyor hemde kent imajını zedeliyor.

25.03.2010Ege
Kamyon şoförlerine adandı

Kamyon şoförlerine adandı

Almanya'nın Hamburg kentinde açılan bir fotoğraf sergisinde 2009 yılında Almanya'da yayımlanan en iyi dergi kapağı ve reklam afişleri sergilendi.

23.03.2010Dünya
Seda tüm imajını sarsacak

Seda tüm imajını sarsacak!

Anketlerde en güvenilir sanatçı seçilen Seda Sayan öyle bir pazarlık masasına oturdu ki, bir milyon dolara anlaştığı firma için zayıflama hapı reklamı yaparken, iki milyona anlaştığı patates cipsi firması için de 'Yiyin gari' diyor.

8.02.2010Kelebek
İslam dünyası ayaklandı

İslam dünyası ayaklandı!

Bir iç çamaşırı firması internet reklamında önce jartiyer giyen bir kadının üzerine yalnızca burka giymesini gösterip “Herkes için her yerde seksilik” sloganını kullanması Müslümanları kızdırdı.

26.01.2010Kelebek
Atatürke büyük terbiyesizlik

Atatürk'e büyük terbiyesizlik

Hollanda'nın en büyük turizm şirketinin yeni başlattığı reklam kampanyasında kullandığı afişlerde, Atatürk'ün para üzerindeki fotoğrafıyla, bikinili genç kızların fotoğrafının birleştirilmesi, gurbetçileri ayağa kaldırdı. Tepkiler üzerine Hollandalı şirket, herhangi bir art niyet taşımadıklarını ve afişleri toplattıklarını açıkladı.

21.01.2010Dünya
69u çok seveceksiniz

69'u çok seveceksiniz!

Reklamcılık sektörü müşterilerin ilgisini çekebilmek için adeta bin bir takla atıyor. Hal böyleyken Atlasjet'in kampanya espirisi '69'u çok seveceksiniz' espirisini çok da yadırgamamak gerek. Kelebek yazarı Mevlüt Tezel, afiş üzerine yazdı.

3.12.2009Kelebek
Hitler Ölmedi yazılı reklam tepki çekti

'Hitler Ölmedi' yazılı reklam tepki çekti

Tayland'da, Hitler'in selam veren bir görüntüsünün yer aldığı reklam afişi diplomatik soruna yol açtı.

18.10.2009Dünya
Hayvan kafalı insan vücutlu reklam afişlerine tepki

Hayvan kafalı insan vücutlu reklam afişlerine tepki

ESKİŞEHİR'de kent merkezinin çeşitli yerlerindeki billboardlara asılan bir elektronik eşya mağazasının, insan vücudunun üzerine yerleştirilmiş hayvan kafasından oluşan reklam afişleri tepki görüyor.

11.10.2009Gündem
Avcılarda afiş kavgası

Avcılar'da afiş kavgası

İSTANBUL Byükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri, üzerinde Avcılar Belediye Başkanı ve CHP adayı Mustafa Değirmenci'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladığı afiş bulunan Avcılar Spor Kulübüne ait olan iki bilbordu söktü. Yaşanan arbedede bir kişi gözaltına alındı.

5.03.2009Gündem
Avcılarda afiş kavgası

Avcılar'da afiş kavgası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler Avcılar Spor Kulübü'ne ait olan iki bilboard'ı kaldırmak isteyince gerginlik yaşandı.Üzerinde CHP'li Avcılar Belediye Başkanı'nın da vermiş olduğu reklam bulunan bilboardların sökülmesine karşı çıkan Avcılar belediye ekipleri ile büyükşehir belediyesi ekipleri arasındaki kavga kameralara da yansıdı.

5.03.2009Gündem
Cep telefonunda yeni isim

Cep telefonunda yeni isim

Dünyanın önde gelen dev bir şirketlerinden biri daha cep telefonu üretimine başlıyor: İşte ilk modellerin detayları...

27.01.2009Teknoloji

Yazar Sonuçları

Bu mafya bozuntularına haddini bildirme zamanı

NASIL bir ülke olduk biz... Profesörü çıkıyor, “Silahları gömdük, bizim parti seçilmezse çıkarıp savaşa başlarız” diyor...

5.06.2018

Öyle bir dönemdeyiz ki...

Bugünlerde, eskilerin “adam fıkdanı” dediği, “devlet adamı kıtlığı” çekilen bir dönemdeyiz.

19.02.2015

Bu pazarın rengi ‘Mavi Senfoni’

BURHAN DOĞAN- ÇAY’ın Mavi Senfoni yapıtı üzerine yazmıştım.

25.08.2012