MENÜ

Referandum2017

Referandum2017 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Referandum2017 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.513 Referandum2017 haberi bulunmuştur.

Referandum2017 Haberleri

Britanya için istediğim ABnin daha iyi hale gelmesi

Britanya için istediğim AB'nin daha iyi hale gelmesi

İngiltere Başbakanı Cameron, “Britanya için istediğim şey Avrupa Birliği’nde reformun gerçekleştirilmesi ve bizim için daha iyi bir hale gelmesi" dedi.

4.01.2015Avrupa
Cumhurbaşkanı Erdoğan:Anayasadaki yerimi gayet iyi biliyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan:Anayasa'daki yerimi gayet iyi biliyorum

CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan, TİM Genel Kurulu’nda konuştu. Koalisyontartışmalarına değinen Erdoğan, "Siyasiler çözemiyorsa, millet çözecektek merciidir" dedi. Cumhurbaşkanı'nın yetki ve sınırlarıyla ilgili dekonuşan Erdoğan "Birileri ikide bir, 'Cumhurbaşkanı Anayasa'daki yerineçekilmelidir' gibi ifadeler kullanıyor. Ben Anayasa'daki yerimi gayetiyi biliyorum.Bunun için talimata ihtiyacım yok" diye konuştu.

21.06.2015Haber
Mustafa Şentoptan başkanlık açıklaması

Mustafa Şentop'tan 'başkanlık' açıklaması

Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Mustafa Şentop, Meclis'te 330 oyun bulunması halinde referandumun 2017 ilkbaharına yetişebileceğini söyledi

13.10.2016Gündem
Bahçeli:Millete sormanın hiç bir mahsuru yok

Bahçeli:Millete sormanın hiç bir mahsuru yok

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP, parlamenter sistemin revize edilip reforma tabi tutularak devamından yanadır. Ancak milletimize görüş sormanın, fiili çelişkiyi sona erdirmeyle ilgili müdahil olmasını istemenin hiçbir mahsurlu ve sakıncalı tarafını da görmeyecektir. Türk milletine güveniyorum, AKP'nin Anayasa hazırlığını TBMM'ye getirmesi, ilke ve hassasiyetlerimizi gözetmesi halinde, sağlıklı ve makul bir neticenin alınacağına inanıyorum" dedi.

18.10.2016Haber
Temenni ediyorum ki parlamento arzulanan kararı verir

"Temenni ediyorum ki parlamento arzulanan kararı verir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’ye sunulan anayasa teklifineilişkin, “Temenni ediyorum ki parlamento bu konuda beklenen arzulanankararı verir. Ondan sonra da millet gerçek kararı vermek sureti ileTürkiye yol almaya devam eder” dedi. Edebiyat ve kültür dünyasınınöncülerinden Necip Fazıl Kısakürek’in adıyla organize edilen "NecipFazıl Ödülleri"nin üçüncüsü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

10.12.2016Haber
Bahçeli referandum oyunu açıkladı

Bahçeli referandum oyunu açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Anayasa Komisyonu'nda kabul edilen, Genel Kurula geldiğinde de oralardaki değerlendirmelerde katkı sağlayacak bir tek evet oyum vardır. Onu da vereceğim. Verdiğim evet oyunu da referandumda aynen tekrarlayacağım” dedi.

3.01.2017Haber
Kılıçdaroğlu: Söz konusu vatansa gerisi teferruattır

Kılıçdaroğlu: Söz konusu vatansa gerisi teferruattır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yapacağı görüşmeye bazı kesimlerden tepki geldiğinin anımsatılması üzerine "Söz konusu vatanda gerisi teferruattır" dedi. Kılıçdaroğlu, anayasa değişiklik teklifine ilişkin "Değişiklik gerçekleşirse etkisiz yetkisiz sembolik bir Meclis olacak. Ben ahlakıma, vicdanıma sığdıramıyorum. Eğer bu geçerse Meclis'i i mezara demokrasiyi tarihe gömmüş olacağız. Bu sorun kendisini demokrat olarak gören, ülkesini bayrağını seven hepimizin ortak sorunudur" diye konuştu.

17.01.2017Haber
Başbakan Yıldırım: MHP ile ayrı partiyiz

Başbakan Yıldırım: MHP ile ayrı partiyiz

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Anayasa değişikliği teklifini Cumhurbaşkanı Sistemi ile Başbakanlığın kalkacağını hatırlatarak, “Bulunduğum makamın kalkmasını savunuyorum. Memleketin geleceği benim geleceğimden daha önemli. Memleketim kazansın” dedi. Yıldırım, referandum sürecinde MHP ile birlikte hareket edip etmeyeceği sorusuna ise, “MHP ayrı parti, biz ayrı partiyiz ama hedefimiz aynı. Sokakta vatandaşa giderken biz milletimize anayasa değişikliğinin önemini anlatacağız ve ‘Evet’ demesini isteyeceğiz. MHP de hem kendi teşkilatına hem de milletimize kendi bakış açısından aynı şeyler söyleyecek. Farklı şeyler söylenebilir ama amaç birliği var, amaç aynı” yanıtını verdi.

20.01.2017Gündem
Haluk Bilginer: Cesur olmak zorundayız

Haluk Bilginer: 'Cesur olmak zorundayız'

Haluk Bilginer, Okan Yalabık ve Serkan Keskin’le cuma günü BluTV’de yayımlanmaya başlayacak olan internet dizisi ‘Masum’ için buluştuk. Bu yeni projelerini ve ‘internet televizyonculuğu’nu konuştuk. Haluk Bilginer; bir baba-oğul hikâyesi etrafında, insanın içindeki iyiliği ve kötülüğü ele alan dizinin adından yola çıkarak, “Hepimizin içinde bir katil var. Bizim insan olarak görevimiz bu katili içeride tutmak” diyor.

21.01.2017Hayat
Cumhurbaşkanı Erdoğandan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri hala ne yaptınız ki diyor, hamd olsun. Şimdi milletim inşallah gerçek ve nihai kararı verecektir" dedi. Erdoğan idam konusunda da şöyle konuştu: "Şu anda bir referandum sürecindeyiz. Bunun ardından da sizlerin bu talebi parlamentoda gündeme gelecektir."

21.01.2017Gündem
Erdoğandan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Erdoğan'dan referandum kararı sonrası ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri hala ne yaptınız ki diyor, hamd olsun. Şimdi milletim inşallah gerçek ve nihai kararı verecektir" dedi. Erdoğan idam konusunda da şöyle konuştu: "Şu anda bir referandum sürecindeyiz. Bunun ardından da sizlerin bu talebi parlamentoda gündeme gelecektir."

21.01.2017Haber
Yeni anayasa analizi: Maddeler ne diyor

Yeni anayasa analizi: Maddeler ne diyor?

Türkiye, referandum şartıyla Meclis’te kabul edilen Anayasa değişikliğiyle, 1924’ten sonra yönetim sisteminde en köklü değişiklikleri hayata geçirip geçirmeme kararını verecek. Halkoylamasında yüzde 50’nin üstünde oy alması durumunda Anayasa değişikliği, A) Hemen uygulamaya konulacak ve B) İlk ikili seçimden sonra yürürlüğe girecek, iki kademeli değişiklik getiriyor. Teklif kabul edilirse Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisiyle üyelik bağını hemen kurabilecek ve ilk kongreden sonra genel başkanlık görevini de devralabilecek. Cumhurbaşkanı ve yeni TBMM’nin birlikte göreve başlayacağı ilk seçim, -öne alınmadığı takdirde- 3 Kasım 2019’da yapılacak. Meclis’in yeni sistemle ilgili tüm uyum yasalarını 6 ay içinde çıkarması gerekiyor. Yeni sistemin ayrıntıları maddeler halinde şöyle:

21.01.2017Gündem
YSK Başkanından referandum açıklaması

YSK Başkanı'ndan referandum açıklaması

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, Anayasa değişikliği için referandum tarihinin belli olmadığını söyledi.

23.01.2017Gündem
Referandum 2017 ne zaman yapılacak

Referandum 2017 ne zaman yapılacak?

Referandum ne zaman yapılacak soruları, Anayasa değişikliği teklifinin TBMM'de yapılan oylamanın kabul edilmesiyle birlikte, merak edilmeye başlandı. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onaylamasıyla birlikte Resmi Gazete'de yayımlanması beklenen referandum ne zaman yapılacak? İşte, merak edilen o tarih

23.01.2017Gündem
Numan Kurtulmuştan MHP açıklaması: Ortak kampanya söz konusu değil

Numan Kurtulmuş'tan MHP açıklaması: Ortak kampanya söz konusu değil

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, yaklaşan anayasa referandumuna ilişkin "İki parti de kendi öncelikleri bakımından referandum kampanyası yürütecektir. AK Parti ve MHP'nin birlikte kampanya yürütmesi söz konusu değildir" dedi. Kurtulmuş, referandumdan sonra 2019'a kadar Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın görevde kalacağını söyledi.

24.01.2017Gündem
HÜDA PAR referandum kararını açıkladı

HÜDA PAR referandum kararını açıkladı

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Anayasa değişikliği ile ilgili, "Memleketin faydasına olduğunu gördüğümüzde biz buna evet deriz" dedi.

24.01.2017Gündem
Hayır diyeceğini açıklayan MHPli Başkan görevden alındı

'Hayır' diyeceğini açıklayan MHP'li Başkan görevden alındı

MHP içindeki anayasa değişikliği tartışmasında MHP İlkadım İlçe Başkanı Av. Ali Korkmaz görevden alındı. Korkmaz, sosyal paylaşım hesabından referandumda "hayır" diyeceğini açıklamıştı.

25.01.2017Gündem
Başbakan Yıldırımdan flaş açıklamalar

Başbakan Yıldırım'dan flaş açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti 115. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Yıldırım, "Anayasa değişikliğini içeren referandum muhtemelen nisan ayının ilk yarısında uygun bir tarihte yapılacak. Bu hafta içine zannediyorum kesin tarih açıklanmış olur" dedi.

25.01.2017Haber
O kampanyaya Celal Kılıçdaroğlu da katıldı...

O kampanyaya Celal Kılıçdaroğlu da katıldı...

Rıdvan Dilmen'in referandum için sosyal medyadan başlattığı 'Evet' kampanyasına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu da katıldı.

26.01.2017Gündem
Aykut Kocamandan siyaset açıklaması

Aykut Kocaman'dan 'siyaset' açıklaması

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, “Oyuncular, ben de dahil olmak üzere siyasetin içinde olmamalıyız” dedi

26.01.2017Gündem
Referandum 2017 ne zaman yapılacak İşte, tarih bilgisi

Referandum 2017 ne zaman yapılacak? İşte, tarih bilgisi

Referandum 2017 için tarih konusu gündemde yer almaya devam ediyor. Anayasa değişikliği teklifi TBMM'de onaylanmasının ardından, cumhurbaşkanının onayına sunulacak. Cumhurbaşkanı tarafından onaylanacak değişiklik teklifi, referandum 2017 ile halk oylamasına sunulacak. Peki, referandum 2017 ne zaman yapılacak? İşte, detaylı bilgiler

26.01.2017Gündem
Arda Turandan eleştirilere yanıt

Arda Turan'dan eleştirilere yanıt

Barcelona'da forma giyen futbolcu Arda Turan, anayasa referandumunda ‘evet’ diyeceğini açıklamasının ardından gelen tepkilere yanıt verdi. Arda Turan, 'Her eleştiriye tahammülüm var ama vatan sevgime, bayrağıma olan aşkıma yapılan hakarete tahammülüm yok'' ifadelerini kullandı.

27.01.2017Gündem
Taraftarlardan Evet kampanyası başlatan Rıdvan Dilmene tepki

Taraftarlardan 'Evet' kampanyası başlatan Rıdvan Dilmen'e tepki

Anayasa değişikliği referandumu için 'Evet' kampanyası başlatan eski Fenerbahçeli futbolcu Rıdvan Dilmen'e Fenerbahçeli taraftarlar tepki gösterdi.

27.01.2017Futbol
4 yasa tek çatıda

4 yasa tek çatıda

Hükümet, Anayasa değişikliğinin referandumda kabul edilme olasılığından yola çıkarak, uyum yasalarının hazırlanması için harekete geçti. İktidar, en az Anayasa paketi kadar önemli olan çalışma kapsamında halen yürürlükte olan 4 seçim yasasını ‘tek çatı’ altında toplamayı hedefliyor. Çalışmada barajın düşürülmesi de önemli bir başlık.

27.01.2017Gündem
EVETin anahtarı 3Kda

'EVET'in anahtarı 3K'da

MEMLEKET resmen olmasa da fiilen referandum menziline girdi. Yaklaşık 2 ay sürecek kampanya, ince hesaplar üzerine şekilleniyor.

28.01.2017Gündem
Erdoğan 40 ilde anlatacak

Erdoğan 40 ilde anlatacak

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, nisan ayında yapılacak referandum kampanyası için meydanlara iniyor. Erdoğan’ın kampanyaya şubat ayının ikinci haftasında başlaması planlanıyor.

28.01.2017Gündem
Rektörlerden evet videosu

Rektörlerden 'evet' videosu

Başkanlık sistemini öngören Anayasa değişikliğine ilişkin referandum öncesinde sosyal medyada başlatılan ‘Evet’ kampanyasına rektörler de katıldı. Adnan Menderes, Düzce ve Mardin Artuklu üniversiteleri rektörleri çektikleri videolarla atacakları oyları açıkladılar ve diğer rektörlere de çağrıda bulundular.

28.01.2017Gündem
HAYIR demek kolay

'HAYIR' demek kolay

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, anayasa değişikliğine ‘Hayır’ demenin kolay olduğunu belirterek, “Çünkü ‘evet’ denirse yapılacak çok iş çıkacaktır. MHP, bu devlet ve millet için değil elini, gövdesini taşın altına koymaya kararlıdır” dedi.

28.01.2017Gündem
YSK İl Müdürü’nden skandal paylaşım

YSK İl Müdürü’nden skandal paylaşım

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Malatya İl Seçim Müdürü Gürsel Dursun'un Facebook sayfasından “Kılıçdaroğlu’nun başı için evet” mesajı paylaşıldı. Dursun, olayla ilgili olarak yine açıklama yaptı: Çocuğum paylaştı

31.01.2017Gündem
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Meydanlarda 6 oklu bayrağımız olmayacak

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Meydanlarda 6 oklu bayrağımız olmayacak

Gündeme dair soruları yanıtlayan ve referandumda neden 'hayır' diyeceklerini anlatan Kılıçdaroğlu, "Altı oklu bayrağımız olmayacak meydanlarda. Bu CHP'nin değil Türkiye'nin sorunu. Türk bayrağı olacak meydanlarda." diye konuştu.

31.01.2017Gündem
Hayır için milliyetçi cephe

'Hayır' için 'milliyetçi cephe'

MHP’deki muhalif isimlerden Koray Aydın ve Sinan Oğan ile partiden ihraç edilen Meral Akşener ve Ümit Özdağ referandumda ‘Hayır’ kampanyası yürütmek amacıyla bir araya geldi.

31.01.2017Gündem
Baykaldan Erdoğana anayasa çağrısı: İmzalamasın

Baykal'dan Erdoğan'a anayasa çağrısı: İmzalamasın

CHP Antalya Milletvekili ve eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a, “Sayın Cumhurbaşkanı anayasa değişiklik teklifini imzadan sarfınazar ederse, uzak durursa, doğrusunu yapmış olur” dedi.

31.01.2017Gündem
Danışman Çevik: Paket henüz gelmedi

Danışman Çevik: Paket henüz gelmedi

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanı İlnur Çevik, anayasa değişikliği paketinin henüz Cumhurbaşkanı’nın eline gelmediğini belirterek, “9 Nisan’a da büyük ihtimalle referandum kararı alınacak” dedi.

31.01.2017Gündem
O sözlere soruşturma

O sözlere soruşturma

YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) Malatya İl Seçim Müdürü Gürsel Dursun’un, Facebook sayfasında paylaştığı, “Kılıçdaroğlu’nun başı için evet” mesajı üzerine idari soruşturma açıldı.

31.01.2017Gündem
Başbakan Yardımcısı Kaynaktan Suriyeli seçmen açıklaması

Başbakan Yardımcısı Kaynak'tan Suriyeli seçmen açıklaması

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, '10 bin Suriyeli mülteciye vatandaşlık verilerek oy kullandırılacağı' iddiasına "10-20 bin seçmenle referandum neticesi değiştirilemez" yanıtını verdi. ABD'nin koyduğu vize yasağını da eleştiren Kaynak " ABD'nin vize yasağı kendi tarihini inkar olur" dedi.

1.02.2017Gündem
Kılıçdaroğlu referandum startını veriyor

Kılıçdaroğlu referandum startını veriyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, il ve ilçe başkanlarıyla referandum sürecini değerlendirmek üzere bir araya gelecek.

1.02.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan sordu: O sisteme Evet mi Hayır mı

Cumhurbaşkanı Erdoğan sordu: O sisteme Evet mi? Hayır mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mersin Şehir Hastanesi'nin açılışında konuştu. Şehir Hastanelerinin ülkede yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu belirten Erdoğan, "Dertli olduğum, aşık olduğum mutlaka gerçekleştirmemiz gereken bir projeden bahsediyorum" dedi. Cumhurbaşkanı konuşmasında "Yaşı 40'ın üzerinde olanlar eski Türkiye'nin hastanelerini çok iyi bilirler. Ey kardeşlerim, biliyorsunuz değil mi? Eski Türkiye'de ilaç bile alamazdınız. İlaç bulsanız para bulamazdınız. Sağlam girenin hasta çıktığı bir sağlık düzeni vardı. O sisteme evet mi, hayır mı?" diye sordu.

3.02.2017Gündem
Başbakan sosyal medya yalanına sert çıktı

Başbakan sosyal medya yalanına sert çıktı

Başbakan Binali Yıldırım, sosyal medyada, Başbakanlık tarafından yayımlandığı öne sürülen ve kamu kurum kuruluşlarında "Hayırlı işler", "Hayırlı akşamlar" gibi kalıpların kullanılmamasının istendiği iddia edilen genelgeye ilişkin, "Sahtekarlıkta epey mesafe almışlar belli ki. Kim yaptıysa, büyük bir alçaklık yapmış. Arkadaşlara talimatı veririm, gerekli yasal işlemleri başlatırlar. Devlet işi ciddiyet ister" dedi.

3.02.2017Gündem
Halka sordu: Evete hazır mıyız

Halka sordu: 'Evet'e hazır mıyız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün Mersin Şehir Hastanesi’nin açılışını yaparken referandum için meydanlardan “evet” oyu istedi. Erdoğan, “Nisan ayında sandık geliyor, sandıkta ‘evet’e hazır mıyız? Mersin sandıkları patlatmaya hazır mı? Parlamento ‘evet’ dedi millet de maşallah ‘evet’ diyor” dedi. Kurdeleyi keserken “Üç sefer evet dediniz ama üç sefer evet yetmez. Alıştınız, alıştırdınız maşallah” diyen Erdoğan, özetle şunları söyledi:

3.02.2017Gündem
Bırakın rejim değişmesini siz kafayı değiştirin

Bırakın rejim değişmesini siz kafayı değiştirin

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, anayasa değişikliğiyle ilgili eleştirilere, “Efendim diyorlar ki rejim değişiyor. Ne rejimi kardeşim bırakın rejim değişmesini, siz kafayı değiştirin. Güzel işler yapmaya karar verdiğiniz zaman hayırcıları karşınızda buluyorsunuz, tıpkı bugünkü gibi” dedi. Mersin Şehir Hastanesi’nin açılışında konuşan Yıldırım, şunları söyledi:

3.02.2017Gündem
Kampanyanın beyin takımı

Kampanyanın beyin takımı

AK Parti yönetimi art arda yaptığı toplantılarda, TBMM’de kabul edilen ve önceki akşam Cumhurbaşkanlığı’na teslim edilen Anayasa değişikliği için referandumda özellikle kararsız seçmenin nasıl ikna edileceğine dair strateji geliştirmeye çalışıyor. Bu amaçla kampanyanın strateji ekibi de belirlendi. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda başdanışmanlık görevini yürüten 4 isimle partiden 1 bakan ve 3 vekil kampanyanın beyin takımını oluşturacak.

3.02.2017Gündem
Ben de varıma eleştiri: Magazinleştirmeyin

'Ben de varım'a eleştiri: Magazinleştirmeyin

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, hem MYK’da hem de MKYK’da partilileri dinledi.

3.02.2017Gündem
Anayasa elden teslim

'Anayasa' elden teslim

18 maddelik “Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”u onaylayan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, önceki akşam Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na giderek teklifi bizzat elden teslim etti.

3.02.2017Gündem
DSP referandumdaki tavrını açıkladı

DSP referandumdaki tavrını açıkladı

Saadet Partisi'nden sonra Demokratik Sol Parti (DSP) de referandumda kullanacakları oyu açıkladı.Genel Başkan Önder Aksakal, "DSP, halkın önüne getirilecek olan referandum sandığından kahverengi oyların çoğunlukla çıkması için halkımızla buluşacak ve böyle bir dayatmaya karşın tüm örgütleriyle 'hayır' denilmesi için var gücüyle çalışacaktır" dedi.

4.02.2017Gündem
MHP lideri Devlet Bahçeliden flaş karar

MHP lideri Devlet Bahçeli'den flaş karar

MHP lideri Devlet Bahçeli, milletvekilleri, MYK ve MDK üyelerini 10-12 Şubat'ta Konya'da olağanüstü toplama kararı aldı. Olağanüstü toplantıda referandum süreci değerlendirilecek.

4.02.2017Gündem
Kurtulmuş açıkladı: İşte AK Partinin sloganı

Kurtulmuş açıkladı: İşte AK Parti'nin sloganı!

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bakanlar kurulu sonrası yaptığı basın toplantısında AK Parti'nin kampanya sloganını açıkladı.

6.02.2017Gündem
Kılıçdaroğlundan önemli açıklamalar

Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.

7.02.2017Haber

Yazar Sonuçları

Sandık ve seçmen güvenliğine önlemler geliyor

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’a Anayasa değişikliğini onaylamayıp Meclis’e geri göndermesi yönünde yapılan çağrılar, siyasi fantezi olarak kalacak gibi.

1.02.2017

Memleketim

Dünkü POSTA’da birbirinden güzel haberler vardı.

2.02.2017