MENÜ

Referandum2017

Referandum2017 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Referandum2017 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.513 Referandum2017 haberi bulunmuştur.

Referandum2017 Haberleri

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gaziantepte konuştu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gaziantep'te konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Önümüze konulan anayasa değişikliği Türkiye'yi bir felakete sürükleyebilir, evlatlarımızın hayatını karartabilir." dedi.

5.04.2017Gündem
CHPden istifa eden 105 kişi AKPye geçti, evet pozu verdi

CHP'den istifa eden 105 kişi AKP'ye geçti, 'evet' pozu verdi!

İzmir Buca'da CHP'den istifa eden 105 kişi AKP'ye katıldı, referandumda "evet" diyeceklerini açıkladı.

5.04.2017Gündem
Yeni Türküden  Bana Bir Masal Anlat Baba açıklaması

Yeni Türkü'den  'Bana Bir Masal Anlat Baba' açıklaması

CHP'nin istediği ancak bestecisi Cengiz Onural'ın izin vermediği 'Bana Bir Masal Anlat Baba' şarkısı için eseri seslendiren Yeni Türkü grubundan da açıklama geldi.

5.04.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Evet çıkarsa Suriyelilere vatandaşlık verecekler

Kılıçdaroğlu: Evet çıkarsa Suriyelilere vatandaşlık verecekler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suriyelilere vatandaşlık verileceği tartışmasına ilişkin, "Şimdi, 'evet çıkarsa Suriyelilere vatandaşlık vereceğiz' diyorlar. Kabul ediyor musunuz? Onları almak vatandaşlık vermek istiyorlar. 'Evet' oyunun anlamlarından biri de budur" dedi.

5.04.2017Gündem
AK Parti’den örgütlerine son dakika uyarısı: Konuşmalarınıza dikkat edin

AK Parti’den örgütlerine son dakika uyarısı: Konuşmalarınıza dikkat edin

AK Parti’nin bazı örgüt yöneticilerinin referandum sürecindeki çıkışları tartışma yarattı. Son olarak, Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin, “evet” çağrısı yaparken kullandığı, “Türk erkeğinin kıllısı Hazreti Ali’ye, kadının kıllısı ayıya benzermiş” ifadeler AK Parti yönetimini harekete geçirdi.

5.04.2017Gündem
Denize dökeriz gafından sonra CHPden vekillerine uyarı

'Denize dökeriz' gafından sonra CHP'den vekillerine uyarı

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un “Diyelim ki ‘evet’ çıktı, kimse heveslenmesin. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir’den denize dökeriz” sözlerinin ardından CHP'den vekillerine uyarı geldi. CHP Grup Başkanlığı'ndan milletvekillerine birer yazı gönderilerek, kucaklayıcı dil ve üsluba aykırı özel üslupların kullanılmasının kampanyaya zarar verdiği belirterek, üslup bütünlüğünü bozmaktan özenle kaçınılması istendi. CHP milletvekilleri radyo ve televizyon programlarına çıkmak için grup yönetiminden izin alacak.

5.04.2017Gündem
AK Partiden o sözlere soruşturma

AK Parti'den o sözlere soruşturma

AK Parti yönetimi, “Türk erkeğinin kıllısı Hazreti Ali’ye, kadının kıllısı ayıya benzermiş” diyen Muğla İl Başkanı Kadem Mete hakkında soruşturma başlattı.

4.04.2017Gündem
2. Fetullahlar istemiyoruz

2. Fetullah'lar istemiyoruz

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “Siyasi konuların dini zeminlere taşınarak tartışılmasını doğru bulmuyorum. Bu, dini siyasetin basit bir aracı yapma sonucunu doğurur ve anlamı siyaset dinden büyüktür demektir” dedi. Özdağ, bir internet sitesinde kaleme aldığı yazısında, şöyle dedi:

4.04.2017Gündem
Başbuğun hayalini gerçekleştiriyoruz

Başbuğ'un hayalini gerçekleştiriyoruz

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, Alparslan Türkeş’i 20. ölüm yıldönümünde andıktan sonra “Alparslan Türkeş’in hayali de başkanlık sistemiydi, Başbuğ’un hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz” dedi. Yıldırım dün Yozgat’taki mitingde özetle şunları söyledi:

4.04.2017Gündem
Kerkükün bedeli ağır olur

Kerkük'ün bedeli ağır olur

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kerkük’te Irak bayrağının yanına asılan ‘Kürdistan bayrağı’nın indirilmesi konusunda Barzani yönetimini uyarırken, “‘Kerkük Kürtlerindir’ safsatasını Türkiye olarak asla doğru bulmuyoruz. Onun bedeli de ağır olur” dedi. Erdoğan, Zonguldak’taki toplu açılışta özetle şu mesajları verdi:

4.04.2017Gündem
Bu anayasa tuzak dolu

Bu anayasa tuzak dolu

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Referandumda ’evet’ diyenler yarın ‘vay başıma gelenler, ne yapmışız’ diye şikâyet edecekler. Bu gidişi teklif edenler de yarın pişman olacak. Bu anayasa tuzaklarla dolu, millete, Meclis’e tuzak var. Adalet ve Kalkınma Partisi’ne tuzak var. Seçimin telafisi var. 4 yıl sonra yeniden yapılır. Anayasa asırlık, geri dönüşü yok” dedi.

4.04.2017Gündem
Milli irade üzerinde hiçbir güç yoktur

Milli irade üzerinde hiçbir güç yoktur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Konya milletvekili Hüsnü Bozkurt’un tepki çeken açıklamalarını sert sözlerle eleştirerek, “Milli irade üzerinde hiçbir güç yoktur. Üç alkış geldi diye diline hâkim olamamak doğru değildir” dedi. Kılıçdaroğlu, GİMAT toptancı esnafıyla buluşmasında özetle şunları söyledi:

4.04.2017Gündem
Dişe diş mücadele

Dişe diş mücadele

MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in vefatının 20’nci yıldönümünde mezarı başındaki anmaya katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, “MHP, Türkiye’nin yaşama iradesidir. Bu iradenin aleyhinde olanlarla dişe diş mücadelemiz yine yapılacak” dedi. Bahçeli, özetle şunları söyledi:

4.04.2017Gündem
AK Partili başkan: Kıllı dedim çünkü...

AK Partili başkan: 'Kıllı dedim çünkü...'

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin, Ortaca İlçesi’ndeki bir kahve toplantısında referandumda neden ’evet’ denilmesi gerektiğini anlattığı konuşmasında, "Türk erkeğinin kıllısı Hz. Ali’ye, kadının kıllısı da ayıya benzermiş" dedi. Tepkiler üzerine sözlerine açıklık getiren Mete, "Ben, sadece vatandaşımızın biri 'bize kıllı diyorlar' dediği için Anadolumuzun sözüyle cümlelerimi söyledim" dedi.

4.04.2017Gündem
Yurt dışında hangi ülkelerde kaç seçmen oy kullandı

Yurt dışında hangi ülkelerde kaç seçmen oy kullandı?

Anayasa değişikliği için 566 bin 396'sı oy verme işleminin başladığı 10 ülkede, 42 bin 679'u gümrük kapılarında olmak üzere bugüne kadar toplam 609 bin 75 seçmen sandığa gitti  

4.04.2017Gündem
CHPli vekilin sözlerine tepki: Asarım, keserim, denize dökerim bunlarla olmaz arkadaşlar

CHP'li vekilin sözlerine tepki: 'Asarım, keserim, denize dökerim' bunlarla olmaz arkadaşlar

CHP Genel Başkanı kemal kılıçdaroğlu Ankara’da konuştu. Kılıçdaroğlu konuşmasında CHP’li Hüsnü Bozkurt’un sözlerini değerlendirerek, “Öyle “asarım keserim denize dökerim” bunlarla olmaz arkadaşlar” dedi.

4.04.2017Gündem
Tuğrul Türkeşten çok konuşulacak referandum tahmini

Tuğrul Türkeş'ten çok konuşulacak referandum tahmini

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Halk oylamasına 10 gün var. 'Evet' mi, 'hayır' mı çıkacak diyebilen babayiğit var mı? Herkes kılıcın üzerinde.  Bıçak sırtı. Yüzde 60-70 'Evet' de 'Hayır' da diyebilir" dedi.

4.04.2017Gündem
Deniz Baykaldan müthiş iddia

Deniz Baykal'dan müthiş iddia

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, AK Partili bazı vekillerin TBMM'de boş kağıda imza ettiğini belirterek bu kişilerin başkanlık referandumunda "hayır" diyeceğini ileri sürdü.

4.04.2017Gündem
ByLock listesini saklıyorsanız kontrollü darbe akla geliyor

'ByLock listesini saklıyorsanız kontrollü darbe akla geliyor'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’da TV yöneticileriyle bir araya geldiği toplantıda, FETÖ mensuplarının haberleşme ağı ByLock’u kullanan milletvekillerinin açıklanmasını istedi. ‘AK Parti içinde 120-150 kadar FETÖ’yle bağlantılı vekil olduğunu’ iddia eden Kılıçdaroğlu, “Siz bu listeleri saklıyorsanız insanın aklına 15 Temmuz’un kontrollü bir darbe olduğu geliyor” dedi.

3.04.2017Gündem
Oy kullanan gurbetçi sayısı 500 bini geçti

Oy kullanan gurbetçi sayısı 500 bini geçti

Türkiye'de Anayasa değişikliğinin oylanacağı 16 Nisan’daki referandum için yurtdışında yaşayan seçmenlerin kullandığı oy sayısı yarım milyonu aştı.

3.04.2017Gündem
Erdoğandan flaş  son dakika açıklaması: Yeni harekat geliyor

Erdoğan'dan flaş son dakika açıklaması: Yeni harekat geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da toplu açılış töreninde önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan Fırat Kalkanı'nın bittiğini yeni harekatın başlayacağını açıkladı.

3.04.2017Gündem
Referandum günü Sakız Adası turu

Referandum günü Sakız Adası turu

AK Parti Çeşme İlçe Başkanı Alparslan Ertürk’ün ortağı olduğu Ertürk Lines, referandumun yapılacağı haftasonu için Sakız Adası’na indirimli tur düzenledi. Tur reklamında referandumda oy kullanacaklar için dönüş seferi konduğu notu da düşüldü. Aile şirketi olan Ertürk Lines yetkilisi ve CHP üyesi Nezihe Ertürk, "Her hafta sonu sefer var. Referandum gününe de denk geliyor. Bu konuda o kadar hassasım ki tüm seçimlerde ben gemiyi boş geri getiririm personel oy kullansın diye. Geminin boş geri gelmesinin bir maliyeti var. Bu bizim şirketimizde her zaman karşılanmıştır" dedi.

3.04.2017Gündem
CHPli milletvekillerden evet standına ziyaret

CHP'li milletvekillerden "evet" standına ziyaret

Üsküdar'da referandum çalışması yapan CHP'li milletvekilleri, "evet" standını ziyaret etti.

3.04.2017Gündem
CHP’nin ’hayır’ afişi ikinci kez tahrip edildi

CHP’nin ’hayır’ afişi ikinci kez tahrip edildi

Bolu’nun Mengen İlçesi’nde CHP’nin astığı ’hayır’ afişi, ikinci kez tahrip edildi. ’Hayır’ yazıları sprey ile boyanan afişe ’evet’ yazıldı.

3.04.2017Gündem
MHPden CHPye Barzani suçlaması

MHP'den CHP'ye Barzani suçlaması

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, ana muhalefet partisi CHP’yi eleştirerek "Türkiye’de bir numaralı Barzani dostu CHP’dir. CHP Barzani’ye muhabbet besliyor" dedi.

3.04.2017Gündem
Erdoğan: Ne yazık ki Saadetin başındaki bir takım da hayır diyor

Erdoğan: Ne yazık ki Saadet'in başındaki bir takım da hayır diyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kandil hayır diyor. Ne yazık ki Saadet'in başındaki bir takım da hayır diyor. Ben Saadet’e gönül vermiş kardeşlerime, BBP’ye gönül veren kardeşlerim, CHP’ye gönül veren vatandaşlarıma sesleniyorum bu ayrım noktasıdır dikkat edin, gelin 16 Nisan’da bu reformu gerçekleştirelim" dedi.

3.04.2017Gündem
YSK sandık sorgulama işlemi nasıl yapılır Nerede oy kullanacağım

YSK sandık sorgulama işlemi nasıl yapılır? Nerede oy kullanacağım?

YSK sandık sorgulama işleminin nasıl yapılacağı binlerce vatandaş tarafından, yaklaşan referandum öncesinde merak edilen konular arasında yer aldı. YSK internet sitesi ve E-devlet üzerinden yapılabilen işlem, oyumu nerede kullanacağım sorusuna yanıt olacak. Peki, YSK sandık sorgulama işlemi nasıl yapılır? Nerede oy kullanacağım? İşte detaylar.

2.04.2017Gündem
Sistem vahiy değil

'Sistem vahiy değil'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anayasa referandumuna değinerek, “Hükümet etme sistemi vahiy değildir, değişebilecektir. Hükümet etme sistemi vazgeçilmez değildir, dönüşebilecektir” dedi. MHP Lideri Bahçeli, Sakarya’daki mitinginde özetle şunları söyledi:

1.04.2017Gündem
Kandil sönecek

'Kandil sönecek'

Başbakan Binali Yıldırım, Van’da düzenlediği mitingde "Dünya alem bilsin ki Türk de, Kürt de Laz da biziz. Türkçe de bizim, Kürtçe de bizim, Lazca da bizim, bizler Alparslan'ın, Selahaddin Eyyübi'nin torunlarıyız. Bizler hep birlikte aynı kıbleye yönelen, ayın camide saf tutarız, ilahi huzurda kıyama dururuz. Peygamberin ümmeti olmaktan şeref duyarız" diye konuştu. Referandum mitingi ve toplu açılış için gittiği Van'da konuşan Başbakan Binali Yıldırım özetle şunları söyledi:

1.04.2017Gündem
Barışın fedaileri biziz

'Barışın fedaileri biziz'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da terör örgütü PKK’ya sert mesajlar vererek “Bu PKK yanlıları iki de bir diyorlar ki barış barış barış. Ya lafla barış olur mu, elinde silah dolaşanlarla barış olur mu? Barışın fedaileri, özgürlüklerin fedaisi biziz. Bundan sonra da böyle olacak” dedi. Diyarbakır Valiliği önünde düzenlenen toplu açılış töreninde ‘Biji serok Erdoğan’ ve ‘Başkan Erdoğan’ sloganlarıyla karşılanan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

1.04.2017Gündem
Milletimizin sağduyusuna güveniyoruz

'Milletimizin sağduyusuna güveniyoruz'

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kadıköy Çiftehavuzlar’da oturan 3’üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın kızı Nilüfer Gürsoy’u dün ziyaret etti.

1.04.2017Gündem
Kontrolsüz güç felaket getirir

'Kontrolsüz güç felaket getirir'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başkanlık sistemi getirecek olan yeni anayasa referandumuyla ilgili, “Bir reklam vardı meşhur: ‘Kontrolsüz güç, güç değildir.’ Kontrolsüz güç felaket getirir. Demokrasilerin varlık nedeni gücü kontrol etmektir” dedi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Şişli’de, 2’nci bölge muhtarlarıyla buluşmasında özetle şunları söyledi:

1.04.2017Gündem
Frankfurttaki uyanık seçmen

Frankfurt'taki 'uyanık' seçmen

ALMANYA Frankfurt’ta önceki gün Nizamettin Uyanık adlı seçmenin Sandık Kurulu üyelerinin ‘oy kullandı’ kaydını düşmediğini fark ederek bir dakika içinde yandaki sandıkta da oy kullanmasını, YSK Seçim Bilişim Sistemi (SEÇSİS) yakaladı.

1.04.2017Gündem
Eyalet kurma yetkisi vermişler

Eyalet kurma yetkisi vermişler

ESKİ CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, referandum kapsamında Balıkesir’in Edremit ilçesinde halka seslendi.

1.04.2017Gündem
TVsini kurdu

TV'sini kurdu

MHP’li muhalifler hummalı bir ‘hayır’ kampanyası yürütüyor. Bu isimlerden biri de eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan.

1.04.2017Gündem
Başbakan Yıldırımdan 1 Nisan reklamı yorumu

Başbakan Yıldırım'dan '1 Nisan reklamı' yorumu

BAŞBAKAN Binali Yıldırım,dün akşam, CNN Türk, Kanal D ortak yayınında Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Başbakan Yıldırım şunları söyledi:

1.04.2017Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: Kontrolsüz güç felaket getirir

Kemal Kılıçdaroğlu: Kontrolsüz güç felaket getirir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"Yetki demokrasilerde kontrol edilmek için vardır. Kontrolsüz güç güç değildir. Kontrolsüz güç felaket getirir" dedi.

1.04.2017Gündem
Gül, Başbakan Yıldırımın Kayseri mitingine katılmıyor

Gül, Başbakan Yıldırım'ın Kayseri mitingine katılmıyor

Başbakan Binali Yıldırım yarın Abdullah Gül'ün memleketi Kayseri'de bir miting düzenleyecek. Mitinge Gül'ün katılmayacağı öğrenildi. CNN Türk'ün haberine göre, Gül'ün Cumhurbaşkanlığı'ndan ayrıldıktan sonra siyasi programlara katılmama kararı devam ediyor.

1.04.2017Gündem
Saadet Partisini isyan ettiren olay

Saadet Partisi'ni isyan ettiren olay

Saadet Partisi İl Başkanlığının bulunduğu binaya asılan ’Evet’ pankartı indirildi.

1.04.2017Gündem
Kıskanıyorlar

'Kıskanıyorlar'

Başbakan Binali Yıldırım, Avrupa’ya, “Türkiye’nin büyümesini istemiyorlar. Muslukları kesilince başladılar fitne fesat çıkarmaya, tehditlerle, darbelerle millete ayar vermeye. Türkiye buna boyun eğmez. Yağma yok” diye yüklendi. Başbakan Yıldırım, Kars ve Ağrı’da düzenlenen mitinglerde özetle şunları söyledi:

31.03.2017Gündem
Türkiyeyi uçurdunuz da engel mi olduk

'Türkiye'yi uçurdunuz da engel mi olduk'

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ‘evet’ oyunun gerekçesinin anlatılamadığını belirterek, “Diyorlar ki ‘Bu çıkarsa Türkiye uçacak’... 15 yıldır hükümetteler, istedikleri kararı alıyorlar. Siz Türkiye’yi uçurdunuz da size engel mi olduk? Yok öyle bir şey” dedi. Kılıçdaroğlu, Burdur ve Bucak ilçesinde özetle şunları söyledi:

31.03.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Binali Bey 80 düğme olsa 8 saniyede hepsini ilikler

Kılıçdaroğlu: Binali Bey 80 düğme olsa 8 saniyede hepsini ilikler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Burdur’da yaptığı konuşmada, "Nerede çift başlılık var? Efendim Binali Bey ayrı Sayın Erdoğan ayrı telden çalarsa olmaz. Siz Binali Bey’in ayrı telden çalacağını düşünüyor musunuz? Adamı gerçekten güldürüyorlar. Ya 500 metreden öteden Sayın Erdoğan’ı görse önünde 80 düğme olsa, 8 saniyede hepsini ilikler" dedi.

31.03.2017Gündem
Başbakan Yıldırım: Avrupa kıskanıyor

Başbakan Yıldırım: Avrupa kıskanıyor

Başbakan Binali Yıldırım, Kars’ta düzenlediği mitingde, Türkiye’nin 15 Temmuz’a, küresel krize rağmen son çeyrekte yüzde 3,5 büyüğünü belirterek, "Neden Avrupa hayır diye kendini parçalıyor? Çünkü kıskanıyorlar. Türkiye’nin büyümesini istemiyorlar. İstiyorlar ki; Türkiye kendi içişleriyle boğuşsun dursun, gücünü kaybetsin. Onlar da Türkiye ile istedikleri gibi oynasınlar. Yağma yok" dedi.

31.03.2017Gündem
AK Parti’nin son 2 haftalık hedefi: Kadınlar, kentli Kürtler ve kentli MHP’lileri ikna

AK Parti’nin son 2 haftalık hedefi: Kadınlar, kentli Kürtler ve kentli MHP’lileri ikna

AK Parti, referanduma iki hafta kala, yaptırdıkları anketleri analiz ederek öncelik verecekleri gruplara yoğunlaşmaya karar verdi. Partinin anketlerinde, ‘kadınlar, kentli Kürtler ve kentli MHP’lilerle ilgili sorun yaşandığı’ saptaması yapıldı.

30.03.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Partisinin genel başkanı olursa benim cumhurbaşkanım olamaz

Kılıçdaroğlu: Partisinin genel başkanı olursa benim cumhurbaşkanım olamaz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, amatör spor kulüp yöneticileri ve sporcularla bir araya geldi. İstanbul'da bir otelde düzenlenen gece saat 19.00'da başladı. Kılıçdaroğlu'na CHP'li milletvekilleri ve İstanbul il yönetimi eşlik etti. Referandum sürecinin haricinde sporun gündeminin de değerlendirildiği toplantıda geceye katılanlar Kılıçdaroğlu'na sorular yöneltti. Kürsüye çıkan Kılıçdaroğlu, sorulan sorulara yanıt verirken anayasa değişikliği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

30.03.2017Gündem
Fırat Kalkanı bitmiştir

'Fırat Kalkanı bitmiştir'

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, “Fırat Kalkanı, 2015 kilometrelik bir alan bir emniyete alındı, El Bab’ın alınması ile birlikte orada. ÖSO yerleşti, Türkiye’den giden Suriyeliler yerleştiler, hayat normale döndü. Her şey kontrol altında. Bundan sonra güvenliğimizi tehdit edecek bir şey olursa bu yeni bir harekâttır. Yani Fırat Kalkanı bitmiştir, ihtiyaç olması halinde yapılacak hareket başka bir isimle anılacak” dedi. NTV ve Star TV ortak yayınına katılan Başbakan Yıldırım özetle şunları söyledi:

29.03.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Ankara'da da yargıçlar varmış!

ANAYASA Mahkemesi, bir bireysel başvuru üzerine çok önemli bir karar verdi.

30.03.2017

Bunlar niye?

DENİZ Baykal Adana’da referandum konuşması yapmak üzere 23 gün önce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne spor salonu için başvurmuş, fakat 23 gündür cevap yok!

30.03.2017

Ters köşe

Tarafsız ne demek?

30.03.2017

En doğudan manzaralar...

NE zaman Anadolu’da bir yere gelsem, içime duayen gazeteci Yavuz Donat kaçıyor.

30.03.2017