MENÜ

Rabia Naz

Rabia Naz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Rabia Naz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 49 Rabia Naz haberi bulunmuştur.

Rabia Naz Haberleri

AK Partili seçmene seslendi

AK Partili seçmene seslendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son zamanlarda gazetecilere yönelik saldırıları “Gazeteciler saldırıya uğradılar. Saldırganları yakalandı ve serbest bırakıldı. Saldırganların hapse girmesi için bu gazetecinin öldürülmesi mi gerekiyor? Gazeteci yazdı diye saldırıya uğrayacak, saldırganlar yakalanacak, serbest bırakılacak. Bir de eline sertifika verin, ‘Adam dövmede ustadır’ diye” sözleriyle eleştirdi, AK Partili seçmene seslenerek “Gün düşünme, adalet, ahlak günü” dedi.

29.05.2019Gündem
Rabia Nazın ölümünde yeni gelişme

Rabia Naz'ın ölümünde yeni gelişme

Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili daha önce ifadelerine başvurulan bazı kişilerin yeniden dinlenmesine devam edilirken savcılık, beyanlar doğrultusunda yeni tanıklara ulaşıyor. Kamuoyu ve sosyal medyadaki bilgi kirliliğinin önlenmesi ve soruşturmanın daha sağlıklı yürütülmesi için mahkeme kararıyla dosyaya erişim yasağı getirildi.

26.04.2019Gündem
Güya böyle atlamış Rabia Naz Raporu:  Düşmesi orta olasılık

Güya böyle atlamış! Rabia Naz Raporu: Düşmesi orta olasılık

Giresun Eynesil’de 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın şüpheli bir şekilde hayatını kaybetmesini soruşturan özel ekip ‘intihar’, ‘cinayet’ ve ‘kaza’ ihtimallerini araştırıyor. HSK’nın gönderdiği müfettişler de adli soruşturmanın etkin bir şekilde yapılıp yapılmadığını kontrol ediyor. 60’a yakın şahit yeniden dinleniyor.

23.04.2019Gündem
Bayram haftasında gözler YSKda

Bayram haftasında gözler YSK'da

- Yerel seçim nedeniyle 24 Şubat’ta kapanan Meclis, iki aylık aradan sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda özel oturumla çalışmalarına başlıyor. Ulusal Egemenlik Haftası’nda tüm partilerin gözleri ise Yüksek Seçim Kurulu’nda (YSK) olacak. YSK’nın, AK Parti’nin İstanbul seçimine ilişkin iptal başvurusunu bugün görüşmeye başlaması ve hafta içinde kararını açıklaması bekleniyor.

22.04.2019Gündem
İşte Adli Tıp raporu: Ölümü trafik kazasına bağlı değil

İşte Adli Tıp raporu: Ölümü trafik kazasına bağlı değil

Görele Başsavcılığı, Giresun ve Trabzon’dan sonra İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndan, 28 Mart’ta Rabia Naz raporu istedi. Başsavcılık, adli tıptan, “Çocuğun atladığı konusunda şüpheye düşülen terastan söz konusu sundurmaya çarpmadan düşüp düşemeyeceği, bu şekilde çarpmadan düşmüş olsa bile vücudundaki yaralanmasının ne şekilde olacağı, ölüm sebebinin trafik kazasına mı, yoksa yüksekten düşmeye mi bağlı olduğunu” sordu.

21.04.2019Gündem
Şüpheli çocuk ölümleri için önerge verdi

Şüpheli çocuk ölümleri için önerge verdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın ölümü ile birlikte şüpheli çocuk ölümlerinin araştırılması için Meclis önergesi verdi.

20.04.2019Gündem
Canikliden meclis araştırması talebi

Canikli'den meclis araştırması talebi

AK Partili Nurettin Canikli, Rabia Naz'ın ölümüyle ilgili Meclis araştırması talebinde bulundu.

19.04.2019Gündem
Rabia Nazın ölümüyle ilgili flaş gelişme

Rabia Naz'ın ölümüyle ilgili flaş gelişme

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili HSK'de yürütülen incelemenin sürdüğünü, henüz kurula dahi iletilen bir bilgi ve belge bulunmadığını bildirdi.

18.04.2019Gündem
Rabia Naz’ın ölümünde şüpheli araç araştırılıyor

Rabia Naz’ın ölümünde 'şüpheli araç' araştırılıyor

GİRESUN’un Eynesil ilçesinde, evlerinin önünde yaralı halde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan'ın (11) ölümünü araştıran müfettiş ve cinayet masası ekipleri, baba Şaban Vatan’ın kızına otomobil çarptığı yönündeki iddialar üzerine soruşturmayı çok yönlü derinleştirdi.

18.04.2019Gündem
Rabia Nazın ölümünde olay yeri incelemesi yapan polislere soruşturma

Rabia Naz'ın ölümünde olay yeri incelemesi yapan polislere soruşturma

Giresun'un Eynesil ilçesinde evlerinin önünde yaralı halde bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan'ın (11) ölümü ile ilgili olarak olayın ardından evin önünde inceleme yapan polisler hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında 60 tanığın da yeniden dinlenmesine karar verildi. Ayrıca Cinayet Büro Amirliği'nde özel ekip olayın yeniden soruşturulması için görevlendirildi.

17.04.2019Gündem
Adalet Bakanı Gülden Rabia Naz açıklaması

Adalet Bakanı Gül'den Rabia Naz açıklaması

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili Hakimler ve Savcılar Kurulunun (HSK) inceleme kararını, "Sürecin şeffaf biçimde ilerlemesi ve tüm soruların cevabını bulması yegane amacımızdır. Süreci başından beri dikkatle takip ediyorum." şeklinde değerlendirdi.

12.04.2019Gündem
HSKdan Rabia Naz incelemesi

HSK'dan Rabia Naz incelemesi

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), Şaban Vatan'ın kızı Rabia Naz'ın ölümüyle ilgili soruşturmada “müfettiş incelemesi yapılması” yönündeki talebi doğrultusunda inceleme başlattı.

12.04.2019Gündem
Başsavcı: Rabia Naz kızımızın ölümü olayıyla ilgili hiçbir şüphe kalmadan bu araştırılacaktır

Başsavcı: Rabia Naz kızımızın ölümü olayıyla ilgili hiçbir şüphe kalmadan bu araştırılacaktır

Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, "Rabia Naz kızımızın ölümü olayıyla ilgili hiçbir şüphe kalmadan bu araştırılacaktır." dedi.

11.04.2019Gündem
Son dakika: Giresun Cumhuriyet Başsavcısından Rabia Naz açıklaması

Son dakika: Giresun Cumhuriyet Başsavcısı'ndan 'Rabia Naz' açıklaması

Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili soruşturmanın halen Görele Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sürdürüldüğünü, olayın aydınlatılması ve delil araştırmasının devam ettiğini bildirdi.

26.02.2019Gündem
Sır ölüm için çuvallı keşif: Ben böyle bir ses duymadım

Sır ölüm için çuvallı keşif: 'Ben böyle bir ses duymadım'

Ölümü şüpheli bulunan Rabia Naz için üç müfettiş inceleme yaptı. “Düştü” raporu üzerine talihsiz kızın ağırlığı kadar kum çuvalını evin çatısından atan heyet, çıkan sesin 300 metreden duyulduğunu tespit etti.

8.11.2018Gündem
Kızı için miting yapan acılı baba Cumhurbaşkanı’na seslendi

Kızı için miting yapan acılı baba Cumhurbaşkanı’na seslendi

Giresun’un Eynesil ilçesinde kızı Rabia Naz Vatan’ın cinayete kurban gittiğini iddia eden ve bu uğurda 6 aydır mücadele eden baba Şaban ve anne Atika Vatan kızları için bugün ilçede miting düzenledi.

10.10.2018Haber
Acılı babadan duygulandıran sözler

Acılı babadan duygulandıran sözler

Giresun’un Eynesil ilçesinde kızı Rabia Naz Vatan’ın cinayete kurban gittiğini iddia eden ve bu uğurda 6 aydır mücadele eden baba Şaban ve anne Atika Vatan kızları için bugün ilçede miting düzenledi.

10.10.2018Gündem
Acılı baba dediğini yaptı Gözyaşları sel oldu

Acılı baba dediğini yaptı! Gözyaşları sel oldu

Giresun’un Eynesil ilçesinde kızı Rabia Naz Vatan’ın cinayete kurban gittiğini iddia eden ve bu uğurda 6 aydır mücadele eden baba Şaban ve anne Atika Vatan kızları için bugün ilçede miting düzenledi.

10.10.2018Gündem
Şok iddialar Babası, Rabia’nın ölümüyle ilgili miting yapacak

Şok iddialar! Babası, Rabia’nın ölümüyle ilgili miting yapacak

Giresun’da şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Rabia’nın babası, “Mafya filmi gibi, sanki herkes sessizlik yemini etti” dedi. Acılı baba, bir mitingle bildiklerini açıklayacağını söyledi.

9.10.2018Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek sorusu, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılan konu oldu. Ekipler tarafından sürdürülen anlık ya da planlı kesinti çalışmalarının detaylarını merak eden vatandaşlar, elektrikler ne zaman gelecek sorusuna cevap aradı. İşte, 20-21 Kasım İstanbul elektrik kesintisi haberleri

20.11.2017Gündem
LYS tercih sonuçlarına sosyal medyadan büyük tepki ÖSYM LYS yerleştirme sonuçlarını ne zaman açıklayacak

LYS tercih sonuçlarına sosyal medyadan büyük tepki! ÖSYM LYS yerleştirme sonuçlarını ne zaman açıklayacak?

LYS tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ilişkin tepkiler sosyal medyadan çığ gibi gelmeye devam ediyor. ÖSYM tarafından geçtiğimiz haftalarda tamamlanan LYS tercihleri için sonuç açıklaması bekleniyor. ÖSYM tarafından LYS tercih sonuçlarına ilişkin hiç bir duyuru ve açıklama gelmemesi öğrenciler tarafından büyük tepki çekilmesine neden oldu. Öğrenciler ÖSYM'nin resmi internet sitesini adeta işgal etmiş durumda. Peki, 2017 ÖSYM LYS yerleştirme sonuçlarını ne zaman açıklayacak?

3.08.2017Gündem
23 Nisan coşkusu... Meydanları doldurduk

23 Nisan coşkusu... Meydanları doldurduk

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Berlin, Köln, Frankfurt, Bremen, Londra’da, Stockholm ve Brüksel’de de coşkuyla kutlandı. Kutlamalar diğer uluslardan çocuklar da katıldı. İsveç’in başkenti Stockholm, Belçika’nın başkenti Brüksel ve Almanya’nın Offenbach kenti yakınlarındaki Heusenstamm kasabasındaki kutlamalara binlerce kişi katıldı.

24.04.2017Dünya
Çocuk ve Medya Kongresi’ne 115 çocuk delege seçildi

Çocuk ve Medya Kongresi’ne 115 çocuk delege seçildi

1. Türkiye Çocuk ve Medya Kongresi’nin çocuk delegeleri belli oldu. Bütün çocukların doğal üye olacağı kongrede 115 çocuk, çocuk komisyonlarında görüşlerini açıklayacak ve Kongre Genel Kurulunu yetişkin delegelerle birlikte yönetecek. Kongrenin çocuk delegeleri, “Ben ve İletişim Araçları” başlığı altında, sözlü ve yazılı sunum, karikatür, poster, fotoğraf ve filmle görüşlerini açıklayacak.

16.09.2013Eğitim
Yıldız Kızlarda G.Saray yarı finalde

Yıldız Kızlar'da G.Saray yarı finalde

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası çeyrek final ikinci maçında karşı karşıya gelen Galatasaray, Botaş karşısında maç boyu üstünlüğünü koruyarak mücadeleyi 59-46 kazandı.

4.05.2012Basketbol
Fenerbahçe rahat yendi

Fenerbahçe rahat yendi

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde Fenerbahçe Acıbadem, deplasmanda Karşıyaka İZKA İnşaat'ı 3-1 yendi.

19.02.2011Spor
Beşiktaş set alamadı

Beşiktaş set alamadı

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde Eczacıbaşı VitrA, Beşiktaş'ı 3-0'lık skorla yendi.

19.12.2010Spor
G.Saray boyun eğdi

G.Saray boyun eğdi

Voleybolda Aroma Bayanlar Birinci Ligi'nde Vakıfbank GS TT, Galatasaray Medical Park'ı 3-1 yendi

5.12.2010Spor
F.Bahçe evinde dağıttı

F.Bahçe evinde dağıttı

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde yapılan maçta Fenerbahçe Acıbadem, Karşıyaka İZKA İnşaat'ı 3-0 yendi.

5.12.2010Spor
Fenerbahçe Acıbadem 3-0 Beşiktaş

Fenerbahçe Acıbadem 3-0 Beşiktaş

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nin 2. hafta maçında Fenerbahçe Acıbadem sahasında Beşiktaş'ı 3-0 yendi.

28.11.2010Spor
Sökede kaza: 11 yaralı

Söke'de kaza: 11 yaralı

Söke-Milas Karayolu Sarıkemer Beldesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 11 kişi yaralandı.

26.07.2010Gündem
Fenerbahçe set vermedi

Fenerbahçe set vermedi

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde Fenerbahçe Acıbadem, deplasmanda DYO Karşıyaka'yı 3-0 yendi.

27.02.2010Spor
F.Bahçe Acıbadem: 3 Karşıyaka: 0

F.Bahçe Acıbadem: 3 Karşıyaka: 0

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi karşılaşmasında Fenerbahçe Acıbadem, Karşıyaka DYO ekibini 3-0 mağlup etti.

22.11.2009Spor
Eczacıbaşı Zentiva: 3 DYO Karşıyaka: 0

Eczacıbaşı Zentiva: 3 DYO Karşıyaka: 0

Bayanlar Birinci Voleybol Ligi'nde yapılan maçta Eczacıbaşı Zentiva, DYO Karşıyaka'yı 3-0 yendi.

30.12.2007Spor Arena

Yazar Sonuçları

Kızlı-erkekli

60’lı yıllara kadar, Mehmet, Mustafa, Ali, Ayşe, Fatma, Hatice gibi, İslami görünmekle beraber, aslında, dedelerin ninelerin isimleri verilirdi çocuklara...

2.01.2014