MENÜ

Q Jazz Bar

Q Jazz Bar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Q Jazz Bar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Q Jazz Bar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 209 Q Jazz Bar haberi bulunmuştur.

Q Jazz Bar Haberleri

Kadınlar güzel eğleniyor erkekler ‘ağır abi’

Kadınlar güzel eğleniyor erkekler ‘ağır abi’

Canlı müzik dinlemeyi sevenlerin yakından tanıdığı Barbaros, dört yıl aradan sonra ‘İki Elim Kanda Olsa’yla geldi. Hem dijital platformlarda dinlenen yeni şarkıyı hem de son dönemin eğlence tercihlerini konuştuk.

O canavar, bu renkleri de soldurdu

O canavar, bu renkleri de soldurdu

Her yeni güne bin bir acının düştüğü bu topraklar cana doymuyor. Terör ağırlıklı suçlu, ama trafik de var; insanlarımızı aramızdan birer birer çekip alan... Hayatlarımıza renk getirmek için çabalayan iki güzel insan, Esen Yeşilırmak ve Abdullah Hilmi Özmelek, elim bir kaza sonucu ne yazık ki hayatlarını kaybetti.

31.07.2015Hayat
Eğlence dünyasının acı kaybı

Eğlence dünyasının acı kaybı

Eğlence dünyasının seçkin mekanlarından O Bar'ın sahipleri Esen Yeşilırmak ve ortağı Abdullah Hilmi Özmelek ile Yeşilırmak'ın ayrıldığı ve yıllar önce ölen ünlü Q Jazz Bar'ın sahibi eşi Mehmet Ali Açılmış'tan olan iki oğlundan Mehmet Ali öldü, Ali Açılmış ise ağır yaralandı.Kaza,Tekirdağ'ın Malkara İlçesi Çavuşköy Mahallesi yakınlarına bu sabah meydana geldi. Yunanistan'a tatile gitmek için İstanbul'dan yola çıkan Esen Yeşilırmak, oğulları Mehmet Ali ve Ali Açılmış ile ortağı Abdullah Hilmi Özmelek'in içinde bulunduğu Muhsin Börklü yönetimindeki 34 HM 4668 plakalı çift kabinli kamyonet saat 10.18'de Çavuşköy yakınlarına geldi. Bu sırada Mehmet Fıçıcı yönetimindeki 59 EP 397 plakalı boş mazot tankeri kontrolsüz olarak aniden U dönüşü yaptı. Muhsin Börklü'nün tüm çabasına rağmen kamyonet, tankere çarparak savruldu.Kazada çift kabinli kamyonetin ön koltuğunda oturan Abdullah Hilmi Özmelek, arka koltukta oturan Esen Yeşilırmak ve oğullarından Mehmet Ali Açılmış olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada, arka koltukta oturan Ali Açılmış ağır yaralandı ve olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla Malkara Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kamyonet sürücüsü Muhsin Börklü, tankerin aniden önüne geçtiğini söyleyerek, "Tanker direkt önümüze kırdı. Dönülmeyecek yerde döndü, kaçtım ama beni sol şeritte yakaladı" dedi.

21.07.2015Haber
Baba isimler Barbaros için birleşti

Baba isimler Barbaros için birleşti

Adı Barbaros. Ajda Pekkan, Ferhat Göçer, Leman Sam, İtalyan tenor Alessandro Safina gibi isimlerle yıllarca aynı sahneyi paylaştı. Türkiye’nin pek çok yerinde sahneye çıktı. Sonunda kendi adını verdiği albümünü çıkardı. Bu albümde Türkiye’nin önde gelen kadın müzisyenleri, Şehrazat, Zeynep Talu ve Fikret Şeneş onun için bir araya geldi. Ölümünden sonra ilk kez Çiğdem Talu’nun şarkı sözü kullanıldı

22.10.2010Kelebek
7 yıldızlı Boğaz sefası

7 yıldızlı Boğaz sefası

Önceleri balıkçı kayıklarından bozma teknelerle yapılan Boğaz turları, zamanla tenezzühler, sonra özel yatlar şimdi de ultra konforlu motoryatlar ve yelkenlilerle yapılmaya başlandı. Mutlaka avuç dolusu para sayıp satın almak, marina kirası, kaptan, miço maaşı ödemek şart değil. Milyonerler gibi turlamak istiyorum diyenlerin bu dilekleri günlük ya da saatlik kiralamayla da gerçekleşiyor.

20.06.2009Seyahat
HU Tarikatı’nın salı yemekleri

HU Tarikatı’nın salı yemekleri

17 yıldır hiç aksatmadan her salı toplanıp birlikte yemek yiyorlar. Aralarında ünlü politikacılar, sanatçılar, işadamları var ama asla kadın sokmuyorlar. Kendilerine HU Tarikatı diyorlar. Nedeni, salı yemeklerinin fikir babası ve başkanının Hıncal Uluç olması.

5.12.2008Kelebek
Siyahı da beyazı da  yaşadım ama pes etmedim

Siyahı da beyazı da yaşadım ama pes etmedim

Nez, gözlerden uzak olduğu dönemde birçok badire atlattığını, yine de yolundan şaşmadığını söyledi.

21.11.2008Kelebek
Gözlerini kapadılar sanal yürüyüş yaptılar

Gözlerini kapadılar sanal yürüyüş yaptılar

Johnnie Walker Black Label, geçen ay Savarona’da düzenlediği Black Label Unseen gecesinin ikincisini Q Jazz Bar’da gerçekleştirdi.

1.05.2008Kelebek
Vintage giyip dans şov yaptılar

Vintage giyip dans şov yaptılar

İstanbul’un en şık otellerinden Les Ottomans’ın içindeki Q Jazz Bar, her pazar günü renkli bir aktiviteye imza atıyor.

19.03.2008Kelebek
Kaçış bitti

Kaçış bitti

Hande Ataizi ile Falım ve First sakızlarını üreten Intergum Grubu'nun veliahtı Philippe Amram'ın aşkı doludizgin devam ediyor.

20.12.2007Gündem
Şekerli klip

Şekerli klip

Şimal Gökçe, "İlk Defa" adlı albümündeki "Hayrandım" adlı şarkısına klip çekti.

3.12.2007Gündem
En tatlı klip

En tatlı klip

Sahnelerde sürdürdüğü müzik çalışmalarını, fantezi müzik alanında bir albümle süsleyen Şimal Gökçe, şeker gibi bir klip çekti

29.11.2007Seyahat
Gergin aşıklar

Gergin aşıklar

Hande Ataizi ile sevgilisi Philippe Amram, çıkışta trafik kontrolüne takıldı.

21.11.2007Gündem
Tuvalet kağıdında doğum günü kutlaması

Tuvalet kağıdında doğum günü kutlaması

Metin Uca, yeni yaşını geçtiğimiz gece Kuruçeşme Q Jazz Bar'da düzenlenen özel bir partiyle kutladı.

17.11.2007Spor Arena
Köşe bucak caz

Köşe bucak caz !

İstanbul'un dört bir yanından caz ezgileri duymaya hazırlanın. Akbank 17'nci Caz Festivali, 17 Ekim'de başlıyor.

14.10.2007Gündem
Aynı odada tatil

Aynı odada tatil

Bodrum Türkbükü'ndeki Maça Kızı Otel'de kalıyor. Aynı odayı paylaşan ikili, neredeyse 24 saati birlikte geçiriyor.

2.08.2007Gündem
Bu pazar kahvaltı sofraları şahane

Bu pazar kahvaltı sofraları şahane

Babalar Günü’nün yaz tatilinin ve güzel havaların başlangıcı olan haziranın üçüncü pazar günü kutlanması, aileler için büyük şans. Çünkü hem büyük kentlerde hem de tatil yerlerinde teraslarda, bahçelerde çeşit çeşit ikram var. Kimisinde klasik Türk kahvaltısı, kimisinde caz eşliğinde brunch sunuluyor. Ayrıca birçok mekanda, akşam saatlerinde de özel mönüler hazırlandı. İşte bazı adresler.

14.06.2007Kelebek
Clinton’la, Wolfowitz’le tur atıyor 1.2 milyar dolarlık fon yönetiyor

Clinton’la, Wolfowitz’le tur atıyor 1.2 milyar dolarlık fon yönetiyor

Bilderberg toplantıları için İstanbul’a gelen eski Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz’in tekne gezisinde yanından ayrılmayan esrarengiz kadın, ABD Başkanı iken İstanbul’a yaptığı ziyarette Q Jazz Bar’da Bill Clinton ile birlikte fotoğraflanan eski borsacı İmregül Gencer çıktı. Gencer şu anda ABD’de 1.2 milyar dolar büyüklüğündeki bir hedge fonu yönetiyor.

3.06.2007Kelebek
Biz caz da seviyoruz

Biz caz da seviyoruz

Arabesk müziğin ’Baba’sı Orhan Gencebay, önceki akşam eşi Sevim Emre ve dostlarıyla birlikte Ortaköy’deki Q Jazz Bar’daydı.

8.04.2007Kelebek
Romantik gece

Romantik gece

Hande Ataizi ile piyanist Fazıl Say, önceki akşam Kuruçeşme’deki Les Ottoman otelindeki Q Jazz Bar’daydı.

22.03.2007Kelebek
Yine Tuğba

Yine Tuğba

Amerika’dan ithal edilen OHT Peptide 3 yüz, vücut ve dudak kreminin tanıtımında Nükhet Duru, Oya Özyılmazel, Gönül Yazar, Tuğba Özay ve sosyetenin önemli isimleri katıldı. Dünya Kadınlar günü nedeniyle Q Jazz Bar’da gerçekleşen tanıtıma frikikleriyle Tuğba Özay damgasını vurdu.

8.03.2007Spor Arena
Okan tapan korkusundan konser mekanını gizledi

Okan tapan korkusundan konser mekanını gizledi

<1>Foto <1>galeri Ajda Pekkan'ın, eski sevgilisi Okan Tapan'la karşılaşmamak için konser vereceği mekanları son ana kadar gizlediği ortaya çıktı.

1.03.2007Gündem
Neyi saklıyor

Neyi saklıyor?

Sİbel Turnagöl neyi saklıyor?Sibel Turnagöl, yeni yaşını önceki akşam Q Jazz Bar'da kutladı. Buket Dereoğlu-Özgür Özgülgün çifti gibi birkaç yakın dostunun katıldığı kutlamada yaşını söylemekten kaçınan Turnagöl, "Kaç yaşına bastınız" sorusuna "35 artı" diye cevap verdi. Gülseren ile Luis Ernesto Gomez'in program yaptığı mekanda geç saatlere kadar eğlenceye devam eden sanatçı, Gülseren'in ısrarı üzerine sahneya çıkarak birkaç şarkı okudu.

1.03.2007 Spor Arena
Yaşını söylemiyor

Yaşını söylemiyor

Sibel Turnagöl, yeni yaşını önceki akşam Q Jazz Bar’da kutladı. Buket Dereoğlu-Özgür Özgülgün çifti gibi birkaç yakın dostunun katıldığı kutlamada yaşını söylemekten kaçınan Turnagöl, "Kaç yaşına bastınız?" sorusuna "35 artı" diye cevap verdi.

1.03.2007Kelebek
Sevgilisi Handeyi aldatmadığını söyledi

Sevgilisi Hande'yi aldatmadığını söyledi

<1>Foto <1>galeri Hande Ataizi ile birlikte olan Fazıl Say, geçtiğimiz akşam tiyatrocu Şenay Gürler'le bir gece kulübünden çıkarken objektiflere yakalandı. Ünlü piyanist, "Şenay benim arkadaşım. Yanında sevgilisi Güvenç de vardı. Hande'yle çok mutluyuz" dedi.

24.02.2007Spor Arena
Caz dinlemek için en iyi 10 adres

Caz dinlemek için en iyi 10 adres

Son yıllarda caz performanslarının yapıldığı mekanlarda bir hareketlilik var. Akbank ve Garanti Bankası’nın katkıda bulunduğu caz festivallerinin de gücüyle, başta İstanbul olmak üzere büyükşehirlerde caz kulüpleri, hem içerik hem konsept bakımından zenginleşti.

1.02.2007Kelebek
O konsere neden hayır

O konsere neden hayır

Ajda Pekkan, eski sevgilisi Okan Tapan’ın Q Jazz Bar’da sahneye çıkacağı gün için dört kişilik rezervasyon yaptırdığını öğrenince, sahneye çıkmaktan vazgeçmişti. Pekkan bunun nedenlerini basın açıklamasıyla duyurdu.

14.01.2007Kelebek
Ajdaya konser iptal ettiren rezervasyon

Ajda'ya konser iptal ettiren rezervasyon

Türk Pop Müziği'nin Süper Star'ı Ajda Pekkan'ın, önümüzdeki hafta Less Ottoman Otel'deki Q Jazz Bar'daki konserini iptal ettirmesinin ardında eski sevgilisi Okan Tapan'ın olduğu iddia edildi.

12.01.2007Gündem
Kendimi beğeniyorum

Kendimi beğeniyorum

Pınar Altuğ çeşitli vitamin ve minerallerin karışımından oluşan Evelle'nin tanıtımını önceki gün Dermatoloji Uzmanı Dr. Erkan Koyuncu ile birlikte Q Jazz Bar'da yaptı. Giydiği süper mini eteği ile dikkat çeken Altuğ hem güzelliği hem de Yağmur Atacan ile olan ilişkisi hakkında sorulan soruları yanıtladı.

15.12.2006Kelebek
Kanarya şampiyon, BKM ikinci

Kanarya şampiyon, BKM ikinci

2005’teki 586 organizasyonla Biletix’te Fenerbahçe’den sonra ikinciliğe yükselen Beşiktaş Kültür Merkezi, eğlence sektörünün liderliğine soyunuyor.

20.04.2006Kelebek

Yazar Sonuçları

Düğün ve cenaze

Herkesin düğün davetiyesi beklediği Abdullah Özmelek ile Esen Yeşilırmak’ın ölüm haberi, iş, sanat ve eğlence dünyasını yasa boğdu.

24.07.2015

Sarıgül’den sanat parkı

Sinpa A.ş. ve şişli Belediyesi, uzun soluklu bir projeyi hayata geçiriyor.

13.11.2009

Paris’te sonbahar

Yakalandığı amansız hastalığı yenmeyi başaran Ender Mermerci, sağlığına kavuşmasını Fransa’da kutluyor.

22.09.2008

Fatih Hoca misafirden sıkıldı Türkbükü’ndeki villasını satıyor

Fatih Terim’in Türkbükü’ndeki muhteşem villasını koya gidip de bilmeyen yoktur.

29.08.2008

Ömer Koç’u heyecan sardı

Ömer Koç’un başkanlığını yaptığı Geyre Vakfı, Afrodisias kazılarına destek vermek ve Geyre Müzesi’nin yenilenmiş haliyle kapılarını açması için yıllardır çeşitli etkinlikler düzenliyor.

19.03.2008

Kadınların ahı mı tuttu

Yakın dostlar Ersoy Çetin, Celal Çapa ve Emre Ergani, geçtiğimiz gün hep birlikte Paris’e gitti.

21.11.2007

Dürüst Amerika yollarında

Gül Dürüst, eğitimine Miami’de devam eden oğlu Kerem’i görmek için yarın Amerika’ya uçuyor.

9.11.2007

5 bin 600 dolarlık elbise

Feryal Gülman, giyim kuşamına son derece özen gösteren bir isim...

29.10.2007

Kosif çifti boşandı

Süleyman Kosif’in, eşi Füsun Kosif’den boşandığı şu günlerde herkesin dilinde. MelekYargıcı ile yasak aşk yaşadığı dönemlerde objektiflere yansıyan SüleymanKosif geçtiğimiz ay sessiz sedasız boşanmış.

28.10.2007

2 Kasım’da evleniyor

Bir yıldır flört ettiği işadamı Ekrem Başarır’la geçtiğimiz yaz başında nişanlanan Efsun Yazıcı, düğün için gün sayıyor.

25.10.2007

Önce kitap tanıtıldı sonra iftar sofrası kuruldu

Tarihte birçok olaya tanıklık eden, pek çok ünlü simayı ağırlayan, şu anda ise Bayraktar Holding’in yönetim merkezi olarak kullanılan İzzetabad Kasrı’nın hikayesi, Emine Çiğdem ve Mehmet Tugay tarafından kitaplaştırıldı.

15.09.2007

Yağmur sürprizi

Nişantaşım Derneği’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Nişantaşı’nın En İyileri Ödül Töreni önceki akşam SuAda’da yapıldı.

6.06.2007

Fazıl Say dişçiye!

Fazıl Say’ın Hande Ataizi ilişkisi sonrasında açıklamaları ilgi çekiyor...Gerçekten da Say’ın giyiminden kuşamına, hayata bakışından maddiyata kadar pek çok konuda hayatına kadın eli değdiği belli oluyor.

22.03.2007

İki haftalık aşk

Aslı Sarı’dan ayrılan İzzet Özilhan, yaklaşık iki haftadır Neslişah Alkoçlar ile flört ediyor.

11.03.2007

İzmir’i sarsan ihanet

İzmir şu sıralar büyük bir ihanet haberiyle sarsılıyor.

29.01.2007

Rahmi Koç’tan mektup var

Ressam Sedef Yılmabaşar Ertugan, seramik sanatçısı ve ressam olan annesi Jale Yılmabaşar ile ortak bir sergi açtı.

2.11.2006

Açılışta çifte doğum günü

Esen-Mehmet Ali Açılmış çiftinin sahibi olduğu Q Jazz Bar, çarşamba akşamı Les Ottomans Otel’in içinde açılacak.

29.10.2006