MENÜ

Pull And Bear

Pull And Bear ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pull And Bear haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21 Pull And Bear haberi bulunmuştur.

Pull & Bear,  İspanya merkezli Narón, Galicia'da kurulmuş giyim ve moda aksesuarları markası. 1986 yılında New Wear, S.A. ismiyle kurulmuştur. Mağazalarının yanı sıra eylül 2011 itibariyle internet üzerinden satış yapmaya başlamıştır.

Pull And Bear Haberleri

Ekonomi kulisleri bu iddiayı konuşuyordu... Zaradan yanıt geldi

Ekonomi kulisleri bu iddiayı konuşuyordu... Zara'dan yanıt geldi

1998’den beri Türkiye’de Inditex Grup bünyesinde faaliyet gösteren Zara için Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “Türkiye’den çıkıyor” iddiasında bulundu. Konuyla ilgili olarak ulaştığımız Inditex Grup yöneticileri ise “Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyoruz” açıklamasında bulundu. Sektör temsilcileri, markanın yatırımlarına devam ettiğine dikkat çekiyor. Zara'nın bağlı olduğu Inditex Grup adına yapılan açıklamada ise, Türkiye'den çıkıyor yönündeki iddialar yalanlandı. Açıklamada "Mağaza kapatmıyoruz aksine yeni mağazalar açıyoruz” denildi.

17.1.2018Ekonomi
Ünlü mağazaya karşı icra işlemi başlattılar...

Ünlü mağazaya karşı icra işlemi başlattılar...

DİSK Tekstil İşçileri Sendikası Merter Şube Başkanı Asalettin Aslanoğlu, Bravo hazır giyim fabrikasının iflas etmesinin ardından kıdem tazminatlarını alamayan 151 işçi için Zara'ya icra işlemi başlattıklarını açıkladı. Hurriyet.com.tr'ye konuşan Aslanoğlu, icraya konu alacak tutarının 3 milyon 200 bin TL seviyesinde olduğunu açıkladı.

8.11.2017Ekonomi
Dünya devi Zaradan yeni hamle

Dünya devi Zara'dan yeni hamle

İspanyol giyim firması Zara, Türkiye'de 5 Ekim'den itibaren online satışa başlıyor.

24.9.2016Ekonomi
Zaranın patronu İspanyol Ortega şimdilik dünyanın en zengini

Zara'nın patronu İspanyol Ortega şimdilik dünyanın en zengini

Amerikan ekonomi dergisi Forbes'un gerçek zamanlı servet takibi endeksine göre, dünyanın en zengini koltuğuna, Zara'nın da sahibi olan İspanyol tekstil devi Inditex'in patronu Amancio Ortega oturdu.

23.10.2015Ekonomi
İşte 2014ün En Populer Modelleri

İşte 2014'ün En Populer Modelleri

Dünyaca ünlü blog sitesi Tumblr'ın paylaştığı yıl sonu verilerine göre, 2014'ün en popüler 20 modeli belirlendi. Marc Jacobs, Givenchy ve Chanel markalarının modelleri, ilk 20'ye giren isimler arasında oldu.

20.12.2014Avrupa
Frankfurt’ta düş, Madrid’de aşk

Frankfurt’ta düş, Madrid’de aşk

Yeni kelimeler öğrenmekte her zaman fayda var. Apfelwein, churro, sopa de ajo… Avrupa’nın gözde şehirleri Frankfurt ve Madrid’de hem bu kelimelerin karşılığını bulabilir hem de unutulmaz bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

21.2.2014Seyahat
İspanyol lüksü Türkiye’ye uymadı

İspanyol lüksü Türkiye’ye uymadı

ZARA’nın sahibi İspanyol Inditex grubunun ‘demokratikleşmiş lüks’ vurgusuyla 2008 yılında yarattığı Uterqüe markası, 2010 yılında girdiği Türkiye’ye 3 yıl dayanabildi. Nişantaşı ve Akmerkez’de iki mağaza açan marka, tası tarağı toplayıp ülkeyi terk ediyor.

6.12.2013Ekonomi
Uzakdoğu bu iki markayı uçurdu

Uzakdoğu bu iki markayı uçurdu

Avrupa’da ekonomik krizin ortasında üç milyarder doğdu. Zara’nın sahibi Amancio Ortega’nın kızı Sandra Ortega Mera’nın serveti 1 milyar dolara çıkarken Prada’nın kurucusu Mario Prada’nın torunları Marina Prada ve kardeşi Alberto Prada’nın her birinin serveti 2.5 milyar dolara ulaştı.

20.10.2012Ekonomi
Zegna: Ek vergiyle korumacılığı bırakın, modaya kültürü yansıtın

Zegna: Ek vergiyle korumacılığı bırakın, modaya kültürü yansıtın

İstanbul Moda Hazır Giyim Konferansı’nda konuşan İtalyan Ermenegildo Zegna Grup Başkanı Paolo Zegna, Türk markalarına ek vergi gibi korumacı politikalara güvenmemeyi önerdi. Zegna, “Rekabet için kendi kültürünüzle ilgili kimlik geliştirin” dedi.

6.5.2011Ekonomi
Londra Moda Haftası’nda ‘kapanış defilesi’ne çıktı, ünlü markalara fren koydu

Londra Moda Haftası’nda ‘kapanış defilesi’ne çıktı, ünlü markalara fren koydu

Orka Grup’un gençlere yönelik markası Tween, Londra Moda Haftası’nın kapanış defilesini gerçekleştirdi. Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçoğlu, “Bu, İngiltere pazarında 5 yıllık yoğun çalışmanın ürünü. İngiltere’den önemli satın almacılar defileyi izledi. Zara, Massimo Duti’nin sahibi Inditex izlemek istedi, davetiye vermedik” dedi.

26.2.2011Ekonomi
Redevcodan Ankaraya 150 milyon euroluk yatırım

Redevco'dan Ankara'ya 150 milyon euroluk yatırım

Hollanda merkezli COFRA Holding bünyesinde bulunan, dünya çapında 7,2 milyar avroluk gayrimenkulün sahibi Redevco'nun Türkiye'deki ilk yatırımı olan Ankara'daki Gordion Alışveriş Merkezi (AVM), açılış için gün sayıyor.

28.5.2009Ekonomi
Wal-Mart ve Zara’yla yarıştı, ’eli boş’ dönse de mutlu oldu

Wal-Mart ve Zara’yla yarıştı, ’eli boş’ dönse de mutlu oldu

Koton, Dünya Perakende Ödülleri 2009’da iki dalda birden finalde yarıştı. Koton’un sahibi Yılmaz Yılmaz, ödül alamasalar bile dünyanın en büyük şirketlerinden Wal-Mart; Zara’nın bağlı olduğu Inditex ve Gucci, Yves Saint Laurent’in çatı şirketi PPR ile aynı kategoride yarışmanın başarı olduğunu vurguladı.

10.5.2009Ekonomi
Kriz Zarayı da vurdu

Kriz Zara'yı da vurdu

ABD kaynaklı mortgage krizi, İspanyol giyim devi Zara'nın satışlarını da olumsuz etkiledi.

12.12.2007Gündem
Cevahir’le Türkiye’ye gelen yeni markaları tanıyalım

Cevahir’le Türkiye’ye gelen yeni markaları tanıyalım

İstanbul Şişli’de açılan Cevahir Alışveriş Merkezi’nin en önemli özelliklerinden biri de Türkiye’de daha önce bulunmayan markalara yer veriyor olması. Zara’yı da bünyesinde bulunduran Inditex Grubu’na ait altı markanın ilk mağazaları burada açıldı. İspanya kökenli Bershka, Stradivarius, Pull And Bear ve Oysho; Zara ve Mango gibi kısa zamanda büyük ilgi toplamaya başladı.

3.11.2005Kelebek
Kenya angry at UN, pulls troops out of South Sudan

Kenya angry at UN, pulls troops out of South Sudan

Kenya angry at UN, pulls troops out of South Sudan

3.11.2016İstanbul
’Suckers rally’ to fade out, economist Roubini claims

’Suckers rally’ to fade out, economist Roubini claims

HONG KONG - Economist Nouriel Roubini, one of the few experts to foresee the current global crisis, said yesterday a "suckers rally" in stock markets would fade as the U.S. economy continues to wither and the financial system suffers unexpected shocks.

21.4.2009Gündem
Greenback’s gain extracts heavy toll

Greenback’s gain extracts heavy toll

ISTANBUL - Company results from the last quarter of 2008 vividly display how the global slowdown and currency fluctuations have hit Turkish corporates. Out of 282 companies trading on the Istanbul Stock Exchange, 200 report losses in the final quarter, while others post significant declines in profits.

20.4.2009Gündem
Barack Obama makes history as Democrats presidential nominee

Barack Obama makes history as Democrats' presidential nominee

Barack Obama and the Democrats have made history - no matter who wins the presidential election - by putting a black man at the top of a major party's presidential ticket for the first time in American history.

28.8.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Ve Zara sinemalarda!

Yanlış okumadınız. Zara sinemaya girdi. Dünyanın en önemli hızlı moda gruplarından Zara, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde mağaza açmak isteyince ilginç bir çözüm bulundu. Sinemanın bir katının kapatılmasına karar verildi. Zara, Zorlu’da büyük bir alana kavuştu ama sinemaların kapasitesi de yarı yarıya azaldı.

4.11.2017