MENÜ

Ptt Açık Mı

Ptt Açık Mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ptt Açık Mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 131 Ptt Açık Mı haberi bulunmuştur.

Ptt Açık Mı Haberleri

31 Aralıkta PTT ve kargolar açık mı PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu

31 Aralık'ta PTT ve kargolar açık mı? PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu?

31 Aralık yılbaşı öncesi en fazla merak edilen konulardan biri de PTT ve kargoların çalışma durumu oldu. Mağduriyet yaşamak istemeyen vatandaşlar PTT ve kargoların bugünkü çalışma durumuna göre hareket edecekler. Peki, bugün kargolar açık mı? PTT'ler 31 Aralık Salı günü çalışıyor mu?

30.12.2019Gündem
PTT cumartesi günü açık mı PTT Cumartesi günü çalışıyor mu

PTT cumartesi günü açık mı? PTT Cumartesi günü çalışıyor mu?

PTT cumartesi günleri çalışıyor mu sorusu, bu kurumlarda çeşitli işlemleri bulunan vatandaşların araştırdığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Para, gönderi ve fatura işlemlerinin yapıldığı PTT, hafta içi mesaisinin haricinde hafta sonu açık olup olmadığı ile de gündemde yer alıyor. Peki, PTT cumartesi günü çalışıyor mu? İşte, PTT cumartesi günü açık mı sorusunun cevabı

1.11.2019Ekonomi
29 Ekimde bankalar ve PTT açık mı İşte 29 Ekim PTT ve kargo çalışma saatleri

29 Ekim'de bankalar ve PTT açık mı? İşte 29 Ekim PTT ve kargo çalışma saatleri

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çeşitli etkinlikler ve törenlerle tüm yurtta kutlanacak. 29 Ekim Bayramı'nın bu yıl salı günü kutlanacak olması dolayısıyla, PTT ve bankalarda işlemleri olanlar, bankaların ve PTT şubelerinin çalışma saatlerini araştırmaya başladı. Peki, 29 Ekim'de bankalar ve PTT'ler açık mı? PTT şubeleri yarın çalışıyor mu? İşte, 29 Ekim PTT ve kargo çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler.

28.10.2019Gündem
PTT çalışma saatleri nedir Cumartesi günü PTT açık mı

PTT çalışma saatleri nedir? Cumartesi günü PTT açık mı?

Bir çok işlemin yapıldığı PTT kurumunun çalışma günleri ve çalışma saatleri internette aranan konular arasında yer alıyor. Vatandaşların merak ettiği diğer bir konu da PTT'nin cumartesi günü açık olup, olmadığı ile ilgili. Peki PTT'nin çalışma saatleri nedir? PTT hafta sonu açık mı? İşte detaylar

18.10.2019Gündem
Noterler ve PTT şubeleri 30 Ağustosta (yarın) çalışıyor mu

Noterler ve PTT şubeleri 30 Ağustos'ta (yarın) çalışıyor mu?

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla PTT şubeleri ve noterlerin yarın açık olup olmadığı birçok vatandaş tarafından merak edilmeye başlandı. Özellikle, vekaletname, evrak gönderimi gibi resmi işlemlerinde sorun yaşamak istemeyenler, yarın noter ve PTT'lerin çalışıp çalışmadığını sorguluyor. Peki, Noterler ve PTT şubeleri 30 Ağustos'ta çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında bilgiler.

29.08.2019 Gündem
PTT ve noterler bayramda çalışıyor mu PTT ve noter mesai saatleri

PTT ve noterler bayramda çalışıyor mu? PTT ve noter mesai saatleri

Fatura ödemesi, vekaletname, araç alış satışı gibi işlemlerini tamamlayacak olan vatandaşlar, bayramda PTT ve noterlerin çalışıp çalışmadığını internet üzerinden sorguluyor. Özellikle Kurban Bayramı'nın ikinci gününün haftanın ilk gününe denk gelmesi, vatandaşların konuyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, PTT ve noterler bayramda çalışıyor mu? Pazartesi günü PTT ve noterler açık mı? İşte, o konu hakkında bilgiler.

11.08.2019Gündem
Kurban Bayramında PTT şubeleri açık mı PTT çalışma saatleri

Kurban Bayramı'nda PTT şubeleri açık mı? PTT çalışma saatleri

Kurban Bayramı'nın hazırlıkları tüm yurtta devam ederken, internette en fazla araştırılan konulardan biri de PTT çalışma saatleri oldu. Evrak gönderimi ve alımı yapacak olan vatandaşlar, bayramın ilk günü sorun yaşamamak için Kurban Bayramı'nda PTT'lerin açık olup olmadığını araştırıyor. Peki, Kurban Bayramı'nda PTT şubeleri açık mı? İşte, PTT çalışma saatleri.

10.08.2019Gündem
PTT şubeleri bugün (arife) açık mı

PTT şubeleri bugün (arife) açık mı?

Kurban Bayramı heyecanı yurdun dört bir yanında yaşanmaya başlandı. Bugün arife gününü idrak eden vatandaşlar, PTT şubelerinin çalışma durumunu sorguluyor. Gün içinde postahane işlemleri olan vatandaşlar, konuya ilişkin bilgi almak adına internetten araştırma yapıyor. Peki, PTT şubeleri arife günü açık mı?

10.08.2019Gündem
Bankalar ve PTT bugün açık mı EFT ne zaman hesaba geçer

Bankalar ve PTT bugün açık mı? EFT ne zaman hesaba geçer?

Banka ve PTT işlemleri için pazartesi gününü bekleyen vatandaşların kafasında soru işareti var. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle pek çok kamu kurum ve kuruluşu 1 günlük tatil yapıyor. Banka ve PTT'lerin kapısından dönmek istemeyen vatandaşlar internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Bankalar bugün açık mı? Bankalar ve PTT'lerde işlem yapılıyor mu?

15.07.2019Gündem
15 Temmuz’da (yarın) bankalar ve PTTler açık mı

15 Temmuz’da (yarın) bankalar ve PTT'ler açık mı?

15 Temmuz 2017'den bu yana resmi tatil. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesinde en çok merak edilen konulardan biri de bankalar ve PTT'lerin durumu oldu. Havale, EFT ve gönderip takip işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar internet üzerinden banka ve PTT'lerin mesaisini araştırıyor. Peki, 15 Temmuz’da (yarın) bankalar ve PTT'ler açık mı?

14.07.2019Gündem
PTT ve kargo bugün açık mı Kargolar ne zaman çalışmaya başlayacak

PTT ve kargo bugün açık mı? Kargolar ne zaman çalışmaya başlayacak?

Ramazan Bayramı sona erdi ancak resmi kurum ve kuruluşların tatili devam ediyor. Tatili boyunca en çok merak edilen konulardan biri de PTT ve kargoların mesai durumu oldu. PTT ve kargolar üzerinden çeşitli işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, PTT ve kargolar bugün açık mı?

6.06.2019Gündem
Arefe günü (Bugün) PTT açık mı Postane (PTT) bayramda çalışıyor mu

Arefe günü (Bugün) PTT açık mı? Postane (PTT) bayramda çalışıyor mu?

Bayramda PTT açık mı sorusu, bu zaman diliminde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen binlerce kişinin gündemindeki konu olmaya başladı. Arefe günü ve bayramda PTT çalışıyor mu sorusuna alacakları cevaba göre hareket edecek olan vatandaşlar, böylece şubelere gidecek ya da teslimat bekleyecek. Peki, birçok kişinin merakla araştırdığı arefe günü PTT açık mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

3.06.2019Gündem
AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel: Gelen raporlarla YSK yanıltılmak istendi

AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel: Gelen raporlarla YSK yanıltılmak istendi

AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel, YSK başvurusuyla ilgili son bilgileri paylaştı. AK Partili Özel'in A Haber'de yaptığı açıklamalar şöyle:

6.05.2019Gündem
1 Mayıs çarşamba günü banka ve PTTler çalışıyor mu

1 Mayıs çarşamba günü banka ve PTT'ler çalışıyor mu?

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı (yarın) dünya çapında ve ülkemizde düzenlenen programlar çerçevesinde kutlanacak. 1 Mayıs dünyada birçok ülkede resmi tatil kabul ediliyor. 1 Mayıs'ın hafta içine denk gelmesi ile beraber, özellikle ödeme, havale, EFT, finans gibi işlemlerini tamamlayacak olan vatandaşlar 1 Mayıs'ta PTT ve bankaların açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, 1 Mayıs çarşamba günü banka ve PTT'ler çalışıyor mu? İşte, merak edilenler...

30.04.2019Gündem
PTT 23 Nisan’da (bugün) çalışıyor mu PTT çalışma saatleri

PTT 23 Nisan’da (bugün) çalışıyor mu? PTT çalışma saatleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu yıl hafta içine denk gelmesi nedeniyle devlet kurumlarının çalışma saatleri merak konusu oldu. Özellikle gönderilerin ve ödemelerin yapıldığı PTT’nin 23 Nisan’daki çalışma saatleri gündeme geldi. Peki, PTT 23 Nisan’da çalışıyor mu?

22.04.2019Gündem
Finansın merkezi Ataşehir olacak

Finansın merkezi Ataşehir olacak

Cumhur ittifakının Ataşehir belediye başkan adayı İsmail Erdem, seçildiği takdirde Ataşehir’e finansın merkezi olarak kimlik oluşturulacağını söyledi. “Ataşehir’e bir finans müzesi kuracağız. Finans müzesi de gerçek anlamda belge niteliğinde bir kimlik oluşturacak” diyen AK Partili Erdem, imar, yeşil alan, kültür ve sanat merkezleri, spor alanlarıyla ilgili projelerini anlattı.

10.03.2019Gündem
31 Aralık’ta PTT ve kargolar açık mı PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu

31 Aralık’ta PTT ve kargolar açık mı? PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu?

Yılbaşı öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de PTT ve kargoların durumu oldu. Gönderi veya ödeme yapacak olan vatandaşlar, ‘31 Aralık’ta (yarın) PTT ve kargolar açık mı?’ sorusuna internet üzerinden yanıt arıyor. Peki, PTT ve kargolar bugün çalışıyor mu?

30.12.2018Gündem
PTT ve Noter 30 Ağustosta (bugün) açık mı

PTT ve Noter 30 Ağustos'ta (bugün) açık mı?

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle pek çok kurum mesaisine ara verdi, PTT ve noterlerin çalışma saatleri merak konusu oldu. Çeşitli postane ya da noter işleri olan vatandaşlar, PTT ve Noter 30 Ağustos'ta (bugün) açık mı? sorusuna yanıt arıyor.

29.08.2018Gündem
PTT ve bankalar bugün açık mı Bankalar bugün çalışıyor mu

PTT ve bankalar bugün açık mı? Bankalar bugün çalışıyor mu?

PTT ve bankalar bugün (arefe günü) çalışıyor mu sorusu, bugün işlemleri için dışarı çıkacak olan vatandaşların odak noktası oldu. Alım satım veya hesap işlemleri dolayısıyla bankalar bugün açık mı sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, bankalar bugün açık mı konusunu internet üzerinden sorguluyor. Peki, PTT ve bankalar bugün çalışıyor mu? İşte, o detaylar

19.08.2018Gündem
Bankalar ve PTT arefe günü açık mı Saat kaça kadar açık

Bankalar ve PTT arefe günü açık mı? Saat kaça kadar açık?

Her yıl olduğu gibi Kurban Bayramı öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de PTT ve bankaların durumu oldu. PTT ve bankalarda gerçekleştirecekleri işlemlerinde aksama yaşamak istemeyen vatandaşlar, bu kurumların çalışma takvimini sorguluyor. Peki, PTT ve bankalar arefe günü açık mı?

17.08.2018Gündem
PTT cumartesi günü açık mı İşte PTT çalışma saatleri 2018

PTT cumartesi günü açık mı? İşte PTT çalışma saatleri 2018

PTT cumartesi günleri açık mı sorusu, bu kurumda işlemleri bulunan vatandaşların araştırdığı konu oldu. Hesap ve havale işlemleri, tahsilat, ödeme ve kargo hizmetlerinden faydalanmak isteyen vatandaşların PTT cumartesi günü açık mı sorusu ile cevap aradığı çalışma saatleri, kurumun yayımladığı arayüz arasından kolayca öğrenilebiliyor. İşte, PTT cumartesi günleri açık mı sorusunun cevabı ve PTT çalışma saatleri hakkında bazı bilgiler

21.07.2018Gündem
PTT bugün (arefe günü) ve bayramda açık olacak mı İşte 15 haziran PTT çalışma programı

PTT bugün (arefe günü) ve bayramda açık olacak mı? İşte 15 haziran PTT çalışma programı

PTT arefe günü (bugün) ve bayramda açık mı sorusu, bu işlemlerini halletmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. PTT arefe günü (bugün) ve bayramda çalışıyor mu sorusuna alacakları cevaba göre harekete edecek olan vatandaşlar, konuyla ilgili detayları internet üzerinden öğrenmek istiyor. Peki, PTT arefe günü ve bayramda açık mı olacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

14.06.2018Gündem
E-Devlet şifresi nasıl alınır - E-Devlet şifresinin geçerlilik süresi var mı

E-Devlet şifresi nasıl alınır? - E-Devlet şifresinin geçerlilik süresi var mı?

E-Devlet hizmet ağı genişledikçe vatandaşlar online işlemler sayesinde daha rahat işlem yapmakta. Yeni gelen hizmetler ile bir çok konuda evrak sahibi olmak ve internetten bir çok işlemi yapmak mümkün. Peki bu işlemleri yapabilmek için E-Devlet şifresi nasıl alınır?

9.05.2018Gündem
1 Mayısta PTT açık mı

1 Mayıs'ta PTT açık mı?

1 Mayıs'ta PTT çalışıyor mu sorusu işlerini halletmek isteyen vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. 1 Mayıs'ın resmi tatil olması sebebiyle salı günü işleri olan vatandaşlar, PTT'lerin çalışma programını merak ediyorlar. Peki, 1 Mayıs'ta PTT açık mı?

30.04.2018Gündem
E-devlet şifresini unuttum, yeni şifre nasıl alınır

E-devlet şifresini unuttum, yeni şifre nasıl alınır?

İnternet sayesinde bir çok işlemin kolayca halledilebildiği e-devlet'te vatandaşlar şifre işlemleri hakkında bir takım soruların cevaplarını merak ediyorlar. Bunların başında 'e-devlet şifremi unuttum yeni şifre nasıl alırım?' sorusu geliyor. Peki e-devlet şifresi hakkında başka bilinmesi gereken hangi durumlar var?

25.04.2018Gündem
PTT 23 Nisanda açık mı

PTT 23 Nisan'da açık mı?

23 Nisan'da PTT açık olacak mı sorusunun yanıtını merak eden yüz binlerce vatandaş, konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda PTT ile ilgili özel işlerini halletmek isteyen vatandaşlar, PTT'nin çalışma programını araştırıyor. Peki, 23 Nisan'da PTT açık mı? PTT 23 Nisan'da hizmet vermeye devam edecek mi?

20.04.2018Gündem
PTT Kargo Çalışma Saatleri nedir - PTT saat kaçta açılıyor Hafta İçi/Haftasonu Dağıtım Saatleri

PTT Kargo Çalışma Saatleri nedir? - PTT saat kaçta açılıyor? Hafta İçi/Haftasonu Dağıtım Saatleri

PTT Kargo ile kargo işlemi gerçekleştirecek olan vatandaşlar PTT Kargo'nun çalışma saatlerini merak ediyorlar. Peki PTT Kargo dağıtım saatleri ve çalışma saatleri nedir? İşte PTT Kargo hakkında merak edilen soruların cevapları

24.01.2018Gündem
Askerlik yerleri 370. kısa dönem ve yedek subay sınıflandırma sonucu... Askerlik yeri sorgulama sayfası

Askerlik yerleri 370. kısa dönem ve yedek subay sınıflandırma sonucu... Askerlik yeri sorgulama sayfası

Askerlik yerleri sorgulama ekranı, 370. kısa dönem ve yedek subay sınıflandırma sonucu bilgisini merak eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. E-Devlet üzerinden kolayca sorgulanabilecek olan yedek subay sınıflandırma sonucu, kısa dönem askerlik yapmak isteyen birçok kişinin araştırdığı konu oldu. Peki, 370. kısa dönem askerlik yerleri sorgulama işlemi nasıl yapılacak? İşte, yedek subay sınıflandırma sonucu

24.01.2018Gündem
1 Ocak Pazartesi PTT, bankalar ve kargolar açık olacak mı İşte kurumların 1 Ocak Pazartesi çalışma programı

1 Ocak Pazartesi PTT, bankalar ve kargolar açık olacak mı? İşte kurumların 1 Ocak Pazartesi çalışma programı

Kargolar ve bankalar yarın çalışıyor mu sorusuna cevap arayan vatandaşlar, sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyor. Resmi tatillerde kapalı olmalarına karşın istisnai durumları içerebilen tatil günleri, vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Peki, 1 Ocak Pazartesi günü bankalar, kargolar ve PTT açık mı olacak? İşte bankalar yarın çalışıyor mu sorusunun cevabı

31.12.2017Gündem
1 Ocak resmi tatil mi PTT, kargo ve bankalar açık olacak mı İşte 1 Ocak kurumların çalışma programı

1 Ocak resmi tatil mi? PTT, kargo ve bankalar açık olacak mı? İşte 1 Ocak kurumların çalışma programı

1 Ocak'ta PTT ve kargolar açık olacak mı sorusunun yanıtını merak eden yüz binlerce vatandaşlar konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Yılbaşı ertesinde PTT ve kargolarla ilgili özel işlerini halletmek isteyen vatandaşlar, kurumların çalışma programını araştırıyorlar. Peki, 1 Ocak'ta PTT ve kargolar açık olacak mı? 1 Ocak resmi tatil mi? İşte, 2018 tatil günleri.

30.12.2017Gündem
10 Kasımda bankalar ve PTTler açık olacak mı İşte 10 Kasım çalışma takvimi

10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı? İşte 10 Kasım çalışma takvimi

10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. 10 Kasım'da Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Atatürk'ün ölüm yıl dönümü anılacak. Bu sebeple özel işlerini bankalar ve PTT'lerde yapacak olan vatandaşlar çalışma takviminde bir değişiklik olup olmadığını merak ediyorlar. Peki, 10 Kasım'da bankalar ve PTT'ler açık olacak mı? İşte 10 Kasım çalışma takvimi.

9.11.2017Ekonomi
PTT cumartesi günü açık mı PTT çalışma saatleri

PTT cumartesi günü açık mı? PTT çalışma saatleri

PTT cumartesi günü açık mı konusu, para gönderim ve alım işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için merak konusu oldu. Kamu kurumu statüsünde yer alması dolayısıyla hafta sonları açık olup olmadığı merak edilen PTT, cumartesi günü işi olanlar tarafından mesai saatleri ile sorgulandı. Peki, PTT cumartesi günleri açık mı? İşte, konuyla ilgili bazı bilgiler

28.07.2017Gündem
31 Aralık Perşembe sağlık ocakları, bankalar, hastaneler, PTTler açık mı

31 Aralık Perşembe sağlık ocakları, bankalar, hastaneler, PTT'ler açık mı?

2015 yılının son gününde vatandaşların merak ettiği konulardan bir tanesi de PTT ve sağlık ocaklarının açık mı kapalı mı olduğu. Peki 31 Aralık 2015 Perşembe günü sağlık ocakları, bankalar ve hastaneler açık mı?

31.12.2015Ekonomi
Arefe günü bankalar, PTT açık mı (Ramazan Bayramı)

Arefe günü bankalar, PTT açık mı? (Ramazan Bayramı)

Ramazan Bayramı yaklaşıyor. 16 Temmuz Perşembe arefe gününden itibaren 4 gün Ramazan Bayramı tatili yapacak. Peki arefe günü PTT şubeleri açık mı? Arefe günü bankalar açık mı? İşte merak edilen soruların cevapları

13.07.2015Kelebek
LYS’ye başvurmadan önce bilmeniz gerekenler

LYS’ye başvurmadan önce bilmeniz gerekenler

LYS’ye girmeye hak kazanan 1 milyon 233 bin 580 aday için yeni bir maraton başlıyor. LYS başvuruları bugünden itibaren 21 Nisan akşamına kadar yapılabilir.

8.04.2015Eğitim
Egede CHPnin yeni vitrini

Ege'de CHP'nin yeni vitrini

CHP uzun yıllar sonra 41 il ve 45 seçim bölgesinde önseçim yaptı. Ege’de de İzmir, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Manisa ve Uşak’ta üyeler sandığa giderek milletvekili listelerini büyük ölçüde belirleyecek tercihte bulundu. Çıkan sonuçlar geleceğe dair ipuçları verdi.

31.03.2015Ege

Yazar Sonuçları

Bu fotoğraf projedir

Selahattin Demirtaş’ın yazdığı bir tiyatro oyunu, CHP’li ve HDP’lilerin katılımı ile sahnelendi. Oyundan çok ön sırada oturan izleyiciler tartışıldı.

15.01.2020

Akıllı elektrik sayaçlarında gözler yeniden EPDK’da

“Saatler geri alınacak mı?” Herkesin merak ettiği bu soru, önceki gün yanıt buldu. Sonuç olarak, geçen yılki gibi bu yıl da saatleri geri almadık. Fakat. Hayatımızdaki birçok elektronik cihaz, kendini 1 saat geri aldı.

29.10.2017

İade-i itibara yanıt yok

MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, 2009-2016 yılları arasında askeri okullardan toplam 5 bin 792 kişinin ayrıldığını veya ilişiğinin kesildiğini bildirdi.

3.01.2017

Yetiş Ayşe!

Sevgili dostlar lütfen tüm taleplerinizi Yetiş Ayşe konu başlığı ile  aaral@hurriyet.com.tr adresine gönderiniz. Yardım eden herkese sonsuz teşekkürler…

11.12.2016

Valilerin başı zora girecek

EMASYA Protokolü sözde demokratik kompleks sonucu yürürlükten kaldırılınca, İller İdaresi Kanunu’nda yapılan takviyelerle valiler asayiş sorunları ve kamu düzeni bakımından mutlak yetki sahibi hale getirildiler.

6.01.2016

Bizi nefret değil sevgi kurtaracak

KRONOLOJİK sırayla yazmayacağım.

11.12.2015

Aynı hamam aynı tellak

Üniversite’yi sallamayan...

11.06.2015

Turani sergisi

Cumhuriyet döneminin büyük ustalarından Adnan Turani’nin Nurol Sanat Galerisi’nde geçen yıl için planladığı ancak başka bir sergi ile çakışınca bu yıla ertelediği sergisi 19 Mart Perşembe günü açılacak.

15.03.2015

Adana Demirspor Tuba Çinerkan ile Futbol...

Fena Demirsporlu… Öyle böyle değil, sağ kolunda Adana Demirspor’un dövmesi var! “Annem babam ve Demirspor… Ailem benim!” diyor.

2.03.2015