MENÜ

Prof. Dr. Mustafa Şahin

Prof. Dr. Mustafa Şahin ile ilgili tüm haberleri, son dakika Prof. Dr. Mustafa Şahin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Prof. Dr. Mustafa Şahin haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.650 Prof. Dr. Mustafa Şahin haberi bulunmuştur.

Prof. Dr. Mustafa Şahin Haberleri

Fransızlardan İznik Gölü araştırmalarına 410 bin Euro destek

Fransızlardan İznik Gölü araştırmalarına 410 bin Euro destek

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın izniyle Bursa Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Şahin başkanlığında İznik Gölü’nde jeologlarla birlikte sürdürülen araştırmalara, Fransa Ulusal Araştırma Ajansı’dan 48 ay için 410 bin Euro destek geldi.

31.07.2019Avrupa
MEB YÖS’ü yurtdışında tanıtacak

MEB YÖS’ü yurtdışında tanıtacak

MEB ile altı üniversite arasında imzalanan protokol kapsamında, Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı yurtdışında tanıtılacak. Bu sınavlar, yurtdışında MEB'e bağlı okullarda yapılabilecek. İmzalanan protokollerle, bu alanda iş birliğine gidilen üniversite sayısı 13 oldu.

13.02.2019Eğitim
Selçuk Üniversitesi GES ile elektriğini kendisi üretiyor

Selçuk Üniversitesi GES ile elektriğini kendisi üretiyor

Konya'da Selçuk Üniversitesi (SÜ) 20 bin metrekare alana kurduğu güneş enerji santralinden (GES) elde ettiği 5,5 milyon kilovatsaat elektrik ile yıllık ihtiyacının üçte birini karşılıyor.

21.12.2018Teknoloji
Tarihin en büyük  akademisyen buluşması

Tarihin en büyük akademisyen buluşması

Almanya’da üçüncüsü düzenlenen Türk-Alman ilişkileri sempozyumuna altı ülkeden 110’un üzerinde bilim insanı katıldı. Mondros ve Verysay Antlaşmalarının 100. yılında düzenlenen sempozyum, Türk Alman tarihinin en büyük akademisyen buluşması olarak kayıtlara geçti.

15.11.2018Avrupa
İznikteki bazilika su altı arkeoloji müzesi olacak

İznik'teki bazilika su altı arkeoloji müzesi olacak

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İznik'te göl kıyısının 20 metre açığında 1,5-2 metre derinlikte bulunan ve bin 500 yıl önce Aziz Neophytos adına inşa edildiği belirlenen bazilikanın su altı arkeoloji müzesine dönüştürüleceğini açıkladı.

13.08.2018Gündem
MHPli Mustafa Kalaycı: Af çıkacak bunun geri dönüşü yok

MHP'li Mustafa Kalaycı: Af çıkacak bunun geri dönüşü yok

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, “Bunun geri dönüşü yok artık af çıkacak” dedi.

31.05.2018Gündem
Sizinle uğraşamam defolun dedi Sosyal medyayı ayağa kaldıran fotoğraf

'Sizinle uğraşamam defolun' dedi! Sosyal medyayı ayağa kaldıran fotoğraf

Zehirlendikleri öğrenilen ve Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne giden Fatih Adnan Öztürk ve Eren Karayaka ilk müdahalenin ardından evlerine döndü. Şikâyetlerinin sürmesi üzerine getirildikleri hastanede görevli doktor B.A., “Sizinle uğraşamam defolun gidin” dedi. Yere yığılan gençlerin fotoğrafları sosyal medyadan paylaşılınca rektör devreye girdi

29.05.2018Gündem
Mutluluk gözyaşları döktü

Mutluluk gözyaşları döktü

Tokat'ta açılan okuma yazma kursuna katılan 80 kişi belgelerini alırken, bazıları mutluluk gözyaşı döktü.

9.05.2018Gündem
Korkutan açıklama... Türkiyede acil ameliyat gerektiren 400 bin obezite hastası var

Korkutan açıklama... "Türkiye'de acil ameliyat gerektiren 400 bin obezite hastası var"

Türk Cerrahi Derneği 2. Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şahin, Türkiye'de obezite nedeniyle acil ameliyat gerektiren 400 bin hasta olduğunu belirterek, "Ciddi manada sağlıkları riske giriyor. Obezite ve diyabet ölüm riskini arttıran bir hastalıktır." dedi.

14.04.2018Gündem