MENÜ

Prof. Dr. Mehmed Özkan

Prof. Dr. Mehmed Özkan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Prof. Dr. Mehmed Özkan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 117 Prof. Dr. Mehmed Özkan haberi bulunmuştur.

Prof. Dr. Mehmed Özkan Haberleri

Boğaziçili öğrencilerden rektör protestosu

Boğaziçili öğrencilerden rektör protestosu

Boğaziçi Üniversitesi'nden bir grup öğrenci,  rektörlüğe Prof. Dr. Mehmed Özkan'ın atanmasını oturma eylemi yaparak protesto etti.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından bu akşam saatlerinde Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. Mehmed Özkan'ı atamasının ardından bir grup Boğaziçili öğrenci rektörlük binasında oturma eylemi düzenledi.Boğaziçi Üniversitesi, Güney Kampüsünde toplanan yaklaşık 50 öğrenci rektörlük önünde oturma eylemi yaparak "Üniversiteyi Savunuyoruz Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri"  pankartı açtı. Öğrenciler, "Kayyum Rektör istemiyoruz", "Mehmed Özkan Rektörümüz değildir" şeklinde slogan attı.Haber-Kamera: Mehmet İlkay ÖZER / İstanbul DHA

12.11.2016Haber
Boğaziçinin yeni rektörü Mehmed Özkan

Boğaziçi'nin yeni rektörü Mehmed Özkan

REKTÖRLÜK seçimlerinde aday olmayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmed Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi rektörü olarak atandı.

12.11.2016Eğitim
Boğaziçi Üniversitesine yeni rektör

Boğaziçi Üniversitesi'ne yeni rektör

Rektörlük seçimlerinde aday olmayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmed Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi rektörü olarak atandı.

12.11.2016Gündem
Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Başbakan Davutoğluna anlattı

Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, Başbakan Davutoğlu'na anlattı

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, danışmanı Prof. Dr. Mehmed Özkan’la birlikte ‘Bu Suça Ortak Olmayacağız” bildirisi imzacılarından, terör örgütü propagandası suçlamasıyla tutuklanan öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Esra Mungan için Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüştü. Davutoğlu mezunu olduğu üniversitenin rektörü Prof. Barbarosoğlu’nu cumartesi günü öğleden sonra kabul etti.

20.03.2016Eğitim
Tıbbi malzemelere yılda 20 milyar dolar

Tıbbi malzemelere yılda 20 milyar dolar

Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü’nden Prof. Dr. Mehmed Özkan, Türkiye’de yılda 15-20 milyar doların tıbbi sarf malzemesi ve cihazlara harcandığını söyledi. Bu rakamın yüzde 95’i ithal ürünlere ödeniyor.

5.11.2015Sağlık
Boğaziçi Üniversitesi ve Galatasaray Spor Kulübü teknopark kuruyor

Boğaziçi Üniversitesi ve Galatasaray Spor Kulübü teknopark kuruyor

Boğaziçi Üniversitesi ve Galatasaray Spor Kulübü iş birliğiyle yeni bir teknopark kuruluyor. Tesiste spor alanında yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi yeni teknolojilerle ilgili geliştirmeler yapılacak.

21.10.2019Eğitim
SEYAHAT 10. YIL

SEYAHAT 10. YIL

Seyahat İlavesi 10 yıldır, yazarlarıyla, okurlarıyla dünyayı geziyor.

28.06.2013Advertorial
TRT Genel Müdürlüğü için 98 kişi başvurdu

TRT Genel Müdürlüğü için 98 kişi başvurdu

TRT Genel Müdürlüğü için 98 kişi adaylık başvurusunda bulundu.

8.09.2006Gündem

Yazar Sonuçları

Öldürürsen kendini öldürmüş olursun, çalarsan kendinden çalmış olursun

DARBE kalkışmasında yaşanan vahşet, ölüm cezasını yeniden gündeme getirdi. Demokrasi nöbeti için sokağa çıkanların idam cezasını bir çare olarak talep etmeleri sonucu, konunun Meclis gündemine getirileceği anlaşılıyor.

19.07.2016

Atçılık şaha kaldırılıyor

AKP İstanbul Milletvekili İnci Özdemir, Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği (TYAYSD) Başkanı...

3.03.2006