MENÜ

Prens Harry İle Sussex Düşesi Meghan Markle

Prens Harry İle Sussex Düşesi Meghan Markle ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Prens Harry İle Sussex Düşesi Meghan Markle haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Prens Harry İle Sussex Düşesi Meghan Markle haberi bulunmuştur.

Prens Harry İle Sussex Düşesi Meghan Markle Haberleri

Prens ile Düşes’in yeni evinin tadilatı, İngilizlere 2,4 milyon sterline mal oldu

Prens ile Düşes’in yeni evinin tadilatı, İngilizlere 2,4 milyon sterline mal oldu

Prens Harry ile Sussex Düşesi Meghan Markle’ın nisan ayında taşındıkları evin tadilatı, vergi mükelleflerine 2,4 milyon sterline (yaklaşık 3 milyon dolar) mal oldu.

25.06.2019Avrupa
Prens Harry ve Meghan Markleın bebeğinin ilk fotoğrafları

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bebeğinin ilk fotoğrafları

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in torunu ve tahtın altıncı sıradaki varisi Prens Harry ile eşi Sussex Düşesi Meghan Markle, 6 Mayıs günü dünyaya gelen erkek bebeklerini Windsor Kalesi'nde basına gösterdi. Bebeğin ismi de açıklandı.

8.05.2019Dünya
Son dakika... Prens Harry ve Meghan Markle bebeğini gösterdi

Son dakika... Prens Harry ve Meghan Markle bebeğini gösterdi

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in torunu ve tahtın altıncı sıradaki varisi Prens Harry ile eşi Sussex Düşesi Meghan Markle, 6 Mayıs günü dünyaya gelen erkek bebeklerinin fotoğraflarını kamuoyu ile paylaştı.

8.05.2019Dünya
İngiltere Veliaht Prensi Charles ve eşi Camilla Almanya’da

İngiltere Veliaht Prensi Charles ve eşi Camilla Almanya’da

İngiltere kraliyet tahtının varisi Galler Prensi Charles ve eşi Cornwall Düşesi Camilla, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier ile bir araya geldi.

8.05.2019Avrupa
Son dakika... İngiliz Kraliyet ailesinde yeni bebek heyecanı

Son dakika... İngiliz Kraliyet ailesinde yeni bebek heyecanı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in torunu ve tahtın altıncı sıradaki varisi Prens Harry ile eşi Sussex Düşesi Meghan Markle'ın ilk çocuğu dünyaya geldi.

6.05.2019Dünya
Düşesin Türk tasarımı yüzüğü

Düşesin Türk tasarımı yüzüğü

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden Prens Harry ile evlenerek Sussex Düşesi unvanını alan Meghan Markle, üzerinde ‘Fatıma’nın eli’ sembolünün bulunduğu 250 Sterlin (1.688 TL) değerinde bir yüzük taktı.

20.12.2018Dünya
Dikkat çeken liste... Selman çıktı Kaşıkçı girdi

Dikkat çeken liste... Selman çıktı Kaşıkçı girdi

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı, Amerikan Time dergisinin her yıl seçtiği "yılın kişisi" unvanı için finale kalan isimler arasında yer aldı.

10.12.2018Dünya
Her sabah kural yıkıyor

Her sabah kural yıkıyor

Birleşik Krallık’ta Kensington Sarayı’ndan bir kaynak, Prens Harry ile evliliğinin altıncı ayında Sussex Düşesi Meghan Markle hakkında daha önce duyulmamış bilgiler verdi.

19.11.2018Dünya
Prens Harry bağırarak emretti: Meghan ne istiyorsa alacak

Prens Harry bağırarak emretti: Meghan ne istiyorsa alacak

Şu anda evli olduğu Meghan Markle ile tanışıncaya kadar çapkınlıkları ve yarattığı skandallarla tanınan Prens Harry, düğün hazırlıkları sırasında hayatının en mutlu ama aynı zamanda en gergin günlerini yaşadı. Prens ile Markle'ın 19 Mayıs'taki düğünü hala gündemdeki tazeliğini soruyor. Ama, çift kendilerini yasal olarak Sussex Dükü ve Düşesi oldukları törene götüren yolda oldukça gergin günler de yaşadı. Özellikle de Prens Harry.

FOTOĞRAFLAR:HÜRRİYET ARŞİV, BACKGRID UK, BACKGRID USA

29.10.2018Magazin
Meghan Markle kimdir Prens Harry ve Meghan Markle ne zaman evlendi

Meghan Markle kimdir? Prens Harry ve Meghan Markle ne zaman evlendi?

Prens Harry ile evlenip Sussex Düşesi olan Meghan Markle'ın hamile olduğu açıklandı. Kraliyet ailesine gelin giden Meghan Markle'ın özel yaşamı gündemdeki haberler ardından yeniden merak konusu oldu. Peki, Prens Harry’nin eşi Meghan Markle kimdir? Ne zaman evlenmişlerdi?

15.10.2018Magazin
Kraliyet ailesinde kriz Meghana öfke kustu

Kraliyet ailesinde kriz! Meghan'a öfke kustu

İngiltere Prensi Harry ile kısa süre önce evlenen Meghan Markle'ın ailesi ile yaşadığı sorun devam ediyor. Meghan Markle'ın kardeşi Samantha, sosyal medya hesabından Meghan'a öfke kustu. Samantha, Meghan'ı öz ailesine karşı kötü davranışlar sergilemekle suçladı ve ekledi: Sahte bir İngiliz aksanıyla konuşmaya çalışıyor.

9.07.2018Dünya
Dük ve Düşesin ilk resmi daveti

Dük ve Düşesin ilk resmi daveti

MEGHAN Markle, Prens Harry ile hayatını birleştirdiği görkemli düğün töreni sonrası ‘düşes’ sıfatıyla ilk resmi etkinliğine katıldı.

23.05.2018Dünya
Kraliyet üyesi olarak kadın-erkek eşitliği alanında çalışması bekleniyor

'Kraliyet üyesi olarak kadın-erkek eşitliği alanında çalışması bekleniyor'

Prens Harry ile ABD'li oyuncu Meghan Markle'ın Cumartesi günkü düğünü, İngiliz gazetelerinde geniş yer bulmayı sürdürüyor. Tüm gazetelerde düğünün toplumsal etkileri, magazin boyutu ve moda analizlerine dair yazılar yer alırken, bazıları da Pazartesi günkü sayılarıyla beraber düğünle ilgili özel ekler veriyor.

21.05.2018Dünya
Düğüne Amerikan vurgusu

Düğüne Amerikan vurgusu

İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in torunu Prens Harry, dün Windsor’da yapılan nikâh töreniyle hayatını Amerikalı oyuncu Meghan Markle ile birleştirdi. Düğüne aralarında Amerikalıların da olduğu çok sayıda ünlü katılırken Amerikalı siyahi bir kilise korosunun da törende şarkı söylemesi, kutlamayı çok kültürlü bir merasime dönüştürdü.

19.05.2018Dünya
Yılın düğünü: Prens Harry ve Meghan Markle evlendi

Yılın düğünü: Prens Harry ve Meghan Markle evlendi

Dünya bugün bir kez daha bir peri masalına tanıklık etti. Rol aldığı Suits dizisiyle ün kazanan oyuncu Meghan Markle, Prens Harry ile Windsor’daki St George Şapeli’nde evlendi. Böylelikle Prens Harry Sussex Dükü, müstakbel eşi Meghan Markle da Sussex Düşesi oldu.

19.05.2018Dünya
Tek hedefi ikinci Diana olmak

Tek hedefi ikinci Diana olmak

Dul, melez ve yaşça büyük. Üstelik yabancı. Normal şartlar altında İngiltere Kraliyet Ailesi’nin ‘gelin’ kriterlerine hiç uymasa da Amerikalı oyuncu Meghan Markle Prens Harry ile nişanlandı. Peki bu bir peri masalı mı, yoksa bir başarı öyküsü mü? Karşınızda yeni prenses adayının hikâyesi...