MENÜ

Pomem Başvuru

Pomem Başvuru ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pomem Başvuru haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 115 Pomem Başvuru haberi bulunmuştur.

Pomem Başvuru Haberleri

24. Dönem POMEM başvuru tarihi belli oldu mu 2019 EGM polis alımı

24. Dönem POMEM başvuru tarihi belli oldu mu? 2019 EGM polis alımı

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) mülakat giriş sınavına katılmaya hak kazanan adayların sınav yerleri ile tarihleri belli oldu. Bu gelişmenin ardından gözler uzun süredir beklenti içinde olunan 24. Dönem POMEM polis alımlarına çevrildi. Peki, 24. Dönem POMEM başvuru tarihi belli oldu mu? POMEM başvuruları ne zaman başlayacak?

18.01.2019Gündem
24. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak 2019 polis alımı başvuruları

24. Dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 2019 polis alımı başvuruları

2019 polis alımı başvuruları ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı, binlerce polis adayı tarafından büyük bir merakla araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. 2019 yılında yapılacak polis alımları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan duyuruyu bekliyor. Peki, 2019 polis alımı başvuruları ne zaman başlayacak? 24. Dönem POMEM başvuru tarihleri belli oldu mu?

14.01.2019Gündem
24. Dönem POMEM başvuruları ne zaman yapılacak POMEM başvuru tarihleri belli oldu mu

24. Dönem POMEM başvuruları ne zaman yapılacak? POMEM başvuru tarihleri belli oldu mu?

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) polis alımına dair süreç henüz devam ederken gözler bu kez 24. Dönem POMEM polis alımlarına çevrildi. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde polis olarak istihdam edilme hayali kuran gençler, konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, 24. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

19.12.2018Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak POMEM parkuru nasıl olacak

POMEM başvuru sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? POMEM parkuru nasıl olacak?

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) polis alımı başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih, son günlerde en çok merak edilen konulardan oldu. Başvuru sonuçları ve mülakat tarihlerine dair bekleyiş devam ederken, mülakat parkur bilgisi adaylarla paylaşıldı. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat tarihi belli oldu mu?

18.11.2018Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak 23. Dönem POMEM mülakatları

POMEM başvuru sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? 23. Dönem POMEM mülakatları

POMEM başvuru süreci ekim ayında sona ermişti. Başvurularını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren adaylar şimdi heyecanla POMEM başvuru sonuçlarını bekliyor. 23. Dönem POMEM mülakatlarına giriş koşulları, sınav takvimi ve diğer hususlar, Polis Akademisinin "www.pa.edu.tr" internet sitesinden ilan edilecek. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

9.11.2018Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 23. Dönem POMEM mülakat tarihi belli oldu mu

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 23. Dönem POMEM mülakat tarihi belli oldu mu?

EGM bünyesine yapılacak 10 bin polis alımına ilişkin başvuru süreci yaklaşık 3 hafta önce tamamlandı. Gözler şimdi EGM ya da POMEM'den gelecek başvuru sonuçlarının açıklanması haberinde. Peki, 23. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat tarihi belli oldu mu?

6.11.2018Gündem
POMEM yaş şartında son durum ne Yaş şartında sınır 32 olacak mı

POMEM yaş şartında son durum ne? Yaş şartında sınır 32 olacak mı?

Polis olmak isteyen binlerce adayın gözü kulağı POMEM yaş şartı düzenlemesinde. Yaş şartı sınırının değişmesini isteyen adaylar, yetkililere sosyal medya üzerinden ulaşmaya çalışıyor. Adaylar, taleplerini en popüler sosyal medya platformu olan Twitter'da #POMEM32YaşTalebi etiketi ile paylaşıyor. Peki, POMEM yaş şartında son durum ne? Yaş şartında sınır 32 olacak mı?

30.10.2018Gündem
23. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak Mülakat ne zaman

23. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat ne zaman?

POMEM 23. Dönem ön başvuruları 14 Ekim'de tamamlanmıştı. Ön başvurularını yapan polis adayları şimdi, sonuçların ne zaman açıklanacağını ve mülakatların ne zaman yapılacağını merak ediyor. Konuya ilişkin Polis Akademisi Başkanlığı ya da EGM'den bir açıklama gelip gelmediğini merak eden polis adayları, detayları internette sorguluyor. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM mülakatları ne zaman yapılacak?

25.10.2018Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığı'na bağlı POMEM'e 23. dönem için bini kadın olmak üzere, 10 bin öğrenci alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu alımlar için ön başvurular geçtiğimiz günlerde tamamladı. Gözler şimdi POMEM ve EGM'den gelecek sonuç açıklama haberinde. Başvurularını tamamlayan ve beklenti içine giren adaylar, sürekli EGM ve POMEM'in resmi internet sitelerini güncelliyor. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

19.10.2018Gündem
23. Dönem POMEM polis alımı | POMEM başvuru şartları neler

23. Dönem POMEM polis alımı | POMEM başvuru şartları neler?

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ön başvuruları başladı. 1-14 Ekim 2018 tarihlerinde Polis Akademisinin "www.pa.edu.tr" internet sitesinden gerçekleştirilecek başvuruların sonucu, alınacak polis memuru adaylarının, 7 bin 200'ü erkek, 800'ü kadın lisans mezunu öğrencilerden, bin 800'ü erkek, 200'ü kadın ön lisans mezunu öğrencilerden oluşacak. POMEM başvuru şartları neler?

7.10.2018Gündem
POMEM 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır Polis alımı başvuru şartları neler

POMEM 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır? Polis alımı başvuru şartları neler?

Polis Akademisi tarafından 10 bin polis alımı başvuruları yapılan duyuruyla birlikte başladı. Polis Akademisinde istihdam edecek olan 10 bin polis alımı için başvuru detayları yayımlandı. Peki, POMEM 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır? Polis alımı başvuru şartları neler?

4.10.2018Gündem
POMEM 10 bin polis alımı başvuruları Polis Akademisi tarafından başladı Polis alımı başvuru şartları neler

POMEM 10 bin polis alımı başvuruları Polis Akademisi tarafından başladı! Polis alımı başvuru şartları neler?

Polis Akademisi (PA) tarafından eğitimleri verilecek olan 10 bin polis alımı için ön başvuru müracaatları alınmaya başlandı. Lisans mezunu 8 bin, Ön Lisans mezunu ise 2 bin polis alımı yapacak olan Emniyet Genel Müdürlüğü, başvurularda ön koşul olarak KPSS puanını baz alacak. Polislik başvurusu için lisans adaylarının KPSS puan barajı 60, Ön Lisans adayları için ise 70 olacak. Peki, polislik başvurusu nasıl yapılacak? İşte binlerce adayın merakla araştırdığı konu hakkında bazı bilgiler

1.10.2018Gündem
POMEM 23. dönem başvuru şartları neler 10 bin polis alımı başvuruları

POMEM 23. dönem başvuru şartları neler? 10 bin polis alımı başvuruları

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden (EGM) yapılan açıklama ile Polis Akademisi Başkanlığı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) 9 bin erkek ve bini kadın olmak üzere toplam 10 bin öğrencinin alınacağını duyuruldu. Bu açıklamanın ardından POMEM polis alımı başvuru şartları ve söz konusu polis alımına nasıl başvuru yapılacağı merak konusu oldu. Peki, POMEM başvuru şartları neler? POMEM başvurusu nasıl yapılır?

30.09.2018Gündem
POMEM başvuruları başladı | 23. Dönem polis alımı başvuru şartları

POMEM başvuruları başladı | 23. Dönem polis alımı başvuru şartları

23.Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) başvuruları başladı. Polis Akademisi'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ön başvuruları 1-14 Ekim tarihleri arasında alınacak. Peki, POMEM başvuru şartları neler? POMEM başvurusu nasıl yapılır?

28.09.2018Gündem
POMEM başvuruları ne zaman başlayacak 23. Dönem POMEM alımı belli oldu mu

POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 23. Dönem POMEM alımı belli oldu mu?

Polis Meslek Yüksekokullarına (PMYO) 250'si kadın olmak üzere 2 bin 500 öğrenci alımı yapılacağının açıklanmasının ardından gözler bu kez POMEM polis alımlarına çevrildi. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde polis olarak istihdam edilme hayali kuran on binlerce genç, 23. Dönem POMEM başvuruları hakkında detayları araştırıyor. Peki, 23. Dönem POMEM başvurusu ne zaman?

15.08.2018Gündem
POMEM 22. Dönem başvuru sonuçları açıklandı - POMEM başvuru sonuçları e-Devlet sorgulama ekranı

POMEM 22. Dönem başvuru sonuçları açıklandı - POMEM başvuru sonuçları e-Devlet sorgulama ekranı

POMEM sonuçları için bekleyiş son buldu. Polis Akademisi Başkanlığı, resmi sayfasındaki duyurular bölümünden 22. Dönem POMEM sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar, lisans ve ön lisans POMEM başvurularının sonuçlarını e Devlet girişi yaparak görüntüleyebiliyor.

20.04.2018Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 22. Dönem polis alımı sonuçları

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 22. Dönem polis alımı sonuçları

Polis Akademisi Başkanlığı’nın 22. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınav talimatı ve parkuru ile ilgili bilgilendirmesi ardından sonuç araştırmaları hız kazandı. Polis Akademisi Başkanlığına bağlı POMEM'lere alınacak 10 bin öğrenci için başvurular, 23 Mart'ta sona ermişti. Peki POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.04.2018Gündem
POMEM 22. dönem fiziki yeterlilik parkur bilgisi yayınlandı POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM 22. dönem fiziki yeterlilik parkur bilgisi yayınlandı! POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM parkur bilgisi, Polis Akademisi internet sitesi üzerinden adaylarla paylaşıldı. Başvurusu olumlu sonuçlanan adayların katılım göstereceği POMEM mülakatlarının en önemli unsuru olan parkur bilgisi, 18 Nisan öğle saatlerinde kurumun internet sitesi üzerinden yayımlandı. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, yayımlanan parkur bilgisi ve başvuru sonuçları hakkında detaylı bilgiler

18.04.2018Gündem
22. Dönem POMEM 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak

22. Dönem POMEM 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak?

22. Dönem POMEM başvuruları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alındı. Ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınav merkezleri ile tarihleri açıklanması ile adaylar için yeni bir süreç başlayacak. Bu aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar, son aşamada POMEM mülakatlarına katılacak? Peki son durum ne? POMEM 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.04.2018Gündem
POMEM başvuruları için yarın son gün POMEM başvurusu nasıl yapılır

POMEM başvuruları için yarın son gün! POMEM başvurusu nasıl yapılır?

Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans ve ön lisans mezunlarından 10 bin öğrenci adayı alınacak. Söz konusu alımlar için 12 Mart'ta başlayan başvuru süreci yarın sona eriyor. Peki, POMEM başvurusu nasıl yapılır? POMEM başvuru ücretleri nereye yatırılır?

28.03.2018Gündem
2018 POMEM başvurusu yapacaklar için parkur nasıl işleyecek Para yatırma nereden yapılır

2018 POMEM başvurusu yapacaklar için parkur nasıl işleyecek? Para yatırma nereden yapılır?

POMEM polislik başvurusu için geri sayım devam ediyor. Kadın ve erkek olmak üzere toplam 10 bin yeni personeli kadrosuna katacak olan Polis Akademisi Başkanlığı, başvuruları 30 Mart tarihine kadar sürdürecek. Peki, polislik başvurusu için ödemeler nereye yapılacak? İşte, Lisans ve Ön Lisans olmak üzere 10 bin polis alımı başvuru işlemi hakkında detaylı bilgiler ve POMEM başvuru şartları hakkında detaylar

26.03.2018Gündem
Polis alımı başvuru şartları neler 22.Dönem POMEM Polis Akademisi yaş ve boy şartları

Polis alımı başvuru şartları neler? 22.Dönem POMEM Polis Akademisi yaş ve boy şartları

Polis olmak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı 22. Dönem POMEM polis alımı başvurusu, 23 Mart tarihine kadar devam edecek. 10 bin polisi kadrosuna dahil edecek olan Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi aracılığıyla eğitimlerini verecek. Peki, 22. Dönem POMEM polis alımı başvuru şartları neler olacak? İşte, on binlerce adayın merakla araştırdığı süreç hakkında merakla araştırılan yaş, boy ve puan detayları

11.03.2018Gündem
POMEM başvuru şartları neler 10 bin polis alımı ilanı verildi

POMEM başvuru şartları neler? 10 bin polis alımı ilanı verildi

22. Dönem POMEM polis memuru alımlarının detayları bugün Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sayfasından duyuruldu. 22'nci Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri öğrenci adaylığına başvurmak isteyen adaylarda aranan en önemli şartlardan biri KPSS puanı. Peki polis alımında KPSS puan şartı kaç? KPSS dışında POMEM başvuru şartları neler?

8.03.2018Gündem
10 bin polis alımı için süreç ne zaman başlıyor POMEM başvuru şartları

10 bin polis alımı için süreç ne zaman başlıyor? POMEM başvuru şartları

10 bin polis alımı POMEM'in yapacağı açıklama merakla beklenmeye devam ediliyor. Bin kadın ve 9 bin erkek istihdamı gerçekleştirecek olan POMEM, 10 bin polis alımı başvurusu için sürece kısa süre içerisinde açıklanacak. Peki, geçtiğimiz dönemlerin POMEM başvuru şartları nelerdir? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı polis alımıyla ilgili parkur bilgisi ve şartlar hakkında bazı bilgiler

6.03.2018Gündem
POMEM başvuru nasıl yapılır Polis akademisi 10 bin polis alımı yapacak

POMEM başvuru nasıl yapılır? Polis akademisi 10 bin polis alımı yapacak

Polis Akademisi Başkanlığı, Emniyet Teşkilatı'nda istihdam etmek üzere 10 bin polis almak için düğmeye baştı. Bu kapsamda, Ön Lisans ve Lisans alanlarından toplam bin kadın ve 9 bin erkek aday kabul edilecek. POMEM'lerde eğitim görecek adaylar için başvuru şartları ise henüz netlik kazanmadı. Peki POMEM için başvuru nasıl yapılır? Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir? İşte detaylar...

5.03.2018Gündem
Önlisans mezunları polis olabilir mi

Önlisans mezunları polis olabilir mi?

Polis olmak isteyenlere müjde! Polis Meslek Eğitim Merkezleri, önlisans mezunlarını da alacak. POMEM başvuruları ne zaman? POMEM önlisans şartları nelerdir?

9.02.2018Kampüs
2018 POMEM başvuruları ne zaman yapılacak Önlisans mezunları POMEMe başvurabilecek mi

2018 POMEM başvuruları ne zaman yapılacak? Önlisans mezunları POMEM'e başvurabilecek mi?

POMEM ile ilgili son gelişme önlisans mezunlarının yüzünü güldürdü. "Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" Resmi Gazete'de yayımlandı. İlan edilen bu gelişmeden sonra ön lisans mezunlarının POMEM’e başvurma hakkı elde etmiş oldu. Peki 2018 POMEM başvuruları belli oldu mu?

23.01.2018Gündem
POMEM başvuru sonuç sayfası | 21. Dönem mülakatları ne zaman

POMEM başvuru sonuç sayfası | 21. Dönem mülakatları ne zaman?

21. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu. Sınav giriş yerlerini merak eden polis adayları, T.C. kimlik numaraları ve e-devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden POMEM sınav giriş belgelerini de edinebilecekler. Peki POMEM mülakat tarihleri belli oldu mu? İşte sınav yerleri ve mülakat tarihine ilişkin detaylar!

3.11.2017Gündem
POMEM başvuru tarihi ne zaman 2017 Polis alımı başvuru şartları

POMEM başvuru tarihi ne zaman? 2017 Polis alımı başvuru şartları

Polis alımı başvurularının ne zaman yapılacağına yönelik soru işaretleri yanıt buldu. Başvurular 25 Ekim Pazartesi gününden itibaren alınacak. Peki, 21. dönem polis alımı başvuruları için son gün ne zaman, başvuru şartları neler? POMEM başvuru süreciyle ilgili detayları derledik.

22.09.2017Gündem
Polis Akademisi polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak Toplam 20 bin polis alımı gerçekleşecek

Polis Akademisi polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? Toplam 20 bin polis alımı gerçekleşecek

Polis alımı başvurusunun ne zaman yapılacağı yüz binlerce polis adayı tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini koruyor. Emniyet Genel Müdürlüğüne toplam 32 bin 12 kadro verildi. Bunlardan 20 bini polis adayları için ayrıldı. Polis olmak için başvuru tarihini bekleyen adaylar ise Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak olan açıklamayı bekliyorlar. Peki, Polis Akademisi polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, polis alımı hakkında detaylar.

12.09.2017Gündem
Polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak 13 bin polis alımı için akademi tarih verdi mi

Polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? 13 bin polis alımı için akademi tarih verdi mi?

Polis alımı başvurusu yaparak emniyet genel müdürlüğü kadrosunda yer almak isteyen gençler, Polis Akademisi Başkanlığı'nın yapacağı açıklamaya kilitlendi. Başvuruların yakın zamanda alınacağını duyuran Polis Akademisi Başkanlığı, polis alımı ile ilgili net bir tarih vermedi. Peki, 13 bin polis alımı duyurusu ne zaman yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

11.09.2017Gündem
POMEM başvuruları ne zaman başlıyor 10 bin polis adayı alınacak

POMEM başvuruları ne zaman başlıyor? 10 bin polis adayı alınacak

POMEM başvuruları başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) polis merkezlerine 10 bin polis memuru adayı alacak. Polis adayı olmak için istenen ve adaylarda aranan şartlar ne? İşte POMEM başvuruları ile ilgili tüm detaylar

8.08.2016Gündem
POMEM başvuru şartları açıklandı (İşte polis olmak için aranan şartlar)

POMEM başvuru şartları açıklandı (İşte polis olmak için aranan şartlar)

Emniyet Genel Müdürlüğünce Polis Akademisi Başkanlığı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans mezunu adaylar arasından 10 bin polis memuru adayı alınacak. Ön başvurular, 8-19 Ağustos 2016 tarihleri arasında Polis Akademisi Başkanlığına ait www.pa.edu.tr adresinden online olarak gerçekleştirilecek. Polis olabilmek 30 yaşından gün almamış ve KPSS lisans P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

7.08.2016Gündem
POMEM mülakatları ne zaman yapılacak | POMEM başvuru şartları neler

POMEM mülakatları ne zaman yapılacak? | POMEM başvuru şartları neler?

POMEM başvuruları başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden (EGM) yapılan açıklamaya göre bu sene 6 bin polis alımı gerçekleştirilecek. Peki, binlerce kişiyi ilgilendiren bu alım ne zaman hangi şartlarla yapılacak? POMEM başvuru şartları neler?

29.12.2015Gündem
POMEM mülakatları ne zaman yapılacak | POMEM başvuru şartları neler

POMEM mülakatları ne zaman yapılacak? | POMEM başvuru şartları neler?

POMEM başvuruları başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden (EGM) yapılan açıklamaya göre bu sene 6 bin polis alımı gerçekleştirilecek. Peki, binlerce kişiyi ilgilendiren bu alım ne zaman hangi şartlarla yapılacak? POMEM başvuru şartları neler?

15.12.2015Gündem
POMEM son başvuru tarihi ne zaman | Özel Harekat Polisliği Sınavı açıklandı

POMEM son başvuru tarihi ne zaman? | Özel Harekat Polisliği Sınavı açıklandı

POMEM için başvuru tarihleri belli oldu. Peki başvurular hangi tarihte yapılacak? İnternet üzerinden POMEM başvurusu nasıl yapılır? POMEM son başvuru tarihi ne zaman?

18.11.2015Bilgi
2015 POMEM Polis alımı başvuruları başladı | POMEM online başvuru

2015 POMEM Polis alımı başvuruları başladı! | POMEM online başvuru

2015 POMEM başvuru ilanını bekleyen adaylar baraj puanını görünce hayal kırıklığı yaşadı. POMEM öğrenci alımında baraj 60 puanken 65'e yükseltildi. POMEM başvuruları ne zaman yapılacak? POMEM online başvuru nasıl yapılır?

16.11.2015Bilgi
POMEM Polis Alımı Başvuruları Başladı

POMEM Polis Alımı Başvuruları Başladı!

16.dönem polis meslek eğitimleri için başvuru tarihleri belli oldu.Peki başvurular hangi tarihte yapılacak? İnternet üzerinden POMEM başvurusu nasıl yapılır?

12.11.2015Bilgi
2019 polis alımı başvuruları başladı mı 24. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak

2019 polis alımı başvuruları başladı mı? 24. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak?

Polis üniforması giyecekleri günlerin hayalini kuran çok sayıda ön lisans ve lisans mezunu genç, 2019 yılında yapılacak polis alımları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) ve POMEM'in internet sitelerini sürekli olarak takip eden vatandaşlar, son günlerde sorgulamalarına hız verdi. Peki, 24. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? 2019 polis alımı başvuruları başladı mı?

11.01.2019Gündem
24. Dönem POMEM başvuruları ne zaman yapılacak 2019 polis alımı

24. Dönem POMEM başvuruları ne zaman yapılacak? 2019 polis alımı

24. POMEM başvuruları ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, binlerce polis adayı tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Hayallerindeki mesleği icra edebilmek için 2019 polis alımını bekleyen adaylar, başvuru sürecine ilişkin bir bilgi var mı merak ediyor. Peki, 24. POMEM başvuruları ne zaman yapılacak?

3.01.2019Gündem
2019 polis alımı başvuruları ne zaman yapılacak 24. Dönem polis alımları ne zaman

2019 polis alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 24. Dönem polis alımları ne zaman?

2018 yılının son günlerinde en çok araştırılan konulardan biri de polis alımı konusu oldu. 24. Dönem için başvuruda bulunmak isteyen polis adayları, sık sık Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi sayfasını ziyaret ediyor. Peki, 2019 polis alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 24. Dönem polis alımları ne zaman?

25.12.2018Gündem
23. Dönem POMEM sınav yerleri ve tarihleri belli oldu... Parkur nasıl olacak

23. Dönem POMEM sınav yerleri ve tarihleri belli oldu... Parkur nasıl olacak?

POMEM 23.dönem mülakat yerleri için bekleyiş son buldu. POMEM giriş sınavı fiziki yeterlilik sınav parkuru da adaylarla paylaşıldı. 23. Dönem POMEM sınavı başvuru sürecine ilişkin bilgiler gibi sınav sonuçları da www.pa.edu.tr adresi üzerinden duyurulacak.

23.11.2018Gündem
23. Dönem POMEM polis alımı mülakatları ne zaman yapılacak 60 puan zorunlu olacak

23. Dönem POMEM polis alımı mülakatları ne zaman yapılacak? 60 puan zorunlu olacak!

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) polis alımı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 14 Ekim'de ön başvurularını tamamlayan polis adayları, başvuru sonuçlarının açıklanması ve mülakat tarihlerinin belirlenmesini sabırsızlıkla bekliyor. Peki, POMEM mülakatları ne zaman yapılacak? 23. Dönem POMEM polis alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

30.10.2018Gündem
23. Dönem POMEM polislik başvurusu nasıl yapılır Başvurular için son gün

23. Dönem POMEM polislik başvurusu nasıl yapılır? Başvurular için son gün!

POMEM başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtı binlerce polis adayı tarafından sorgulanan konular arasında yer aldı. 23. dönem POMEM polis alımı başvuruları için son gün geldi. Başvurularını tamamlamayan adaylar POMEM başvurusunun nasıl yapılacağını merak ediyor. Peki, POMEM başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?

14.10.2018Gündem
POMEM 23. Dönem polis alımı başvuruları ne zaman yapılacak

POMEM 23. Dönem polis alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

POMEM 23. Dönem polis alımı başvurularının ne zaman yapılacağı yüz binlerce polis adayı tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 23. Dönem olarak eğitilmek üzere Lisans ve Ön lisans mezunlarından toplam 10.000 öğrenci adayı alınacağı geçtiğimiz mayıs ayında duyurulmuştu. Peki, POMEM 23. Dönem polis alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

26.09.2018Gündem
Polislik başvurusu ne zaman yapılacak POMEM 23. Dönem başvuruları

Polislik başvurusu ne zaman yapılacak? POMEM 23. Dönem başvuruları

POMEM 23. dönem başvurularının ne zaman yapılacağı binlerce polis adayı tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Polis Akademisi tarafından 10.000 öğrenci alımı yapılacağı geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Peki, polislik başvurusu ne zaman yapılacak?

18.09.2018Gündem
Polis alımı ne zaman yapılacak 2018 23. dönem polislik başvurusu

Polis alımı ne zaman yapılacak? 2018 23. dönem polislik başvurusu

Polis Akademisi tarafından bu yıl içerisinde eğitimi tamamlanacak olan 25 bin 500 polis için alım tarihi sorgulanmaya devam ediliyor. Yıl sonuna kadar Polis Akademisi bünyesinde verecekleri eğitimle toplam 25 bin 500 polis alımı yapacak olan Emniyet Genel Müdürlüğü, 23. dönem polis alımı için ilana hazırlanıyor. Peki, 23. dönem polislik başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

11.09.2018Gündem
POMEM başvuruları ne zaman hangi gün yapılacak Tarih belli oldu mu

POMEM başvuruları ne zaman hangi gün yapılacak? Tarih belli oldu mu?

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) başvurularının ne zaman başlayacağı çok sayıda kişi tarafından merak ediliyor. Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden yapılan duyuruları kontrol eden vatandaşlar, konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, 23. Dönem POMEM başvuruları ne zaman?

4.09.2018Gündem
Polislik başvurusu nasıl yapılır 25 bin 500 kişi istihdam edilecek

Polislik başvurusu nasıl yapılır? 25 bin 500 kişi istihdam edilecek

Polislik başvurusu ile kadrosuna yıl sonuna kadar 25 bin 500 yeni personel katmaya hazırlanan Emniyet Genel Müdürlüğü, ilk ilanı PMYO için yayımladı. Lise mezunu toplam 2 bin 500 polis alımı yapacağını duyuran ve başvuru süresini 31 ağustos tarihine kadar uzatan Polis Akademisi Başkanlığı, KPSS sonuçlarının yayımlanmasının ardından daha büyük bir alım için ilan açacak. Peki, polislik başvurusu nasıl yapılabilecek? İşte, o detaylar

28.08.2018Gündem