MENÜ

Pomem

Pomem ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pomem haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 174 Pomem haberi bulunmuştur.

Polis Meslek Egitim Merkezi (POMEM); Emniyet Teşkilatının ihtiyacı olan polis memurlarını yetiştirmek üzere 4 yıllık fakülte mezunlarından aranılan niteliklere sahip olup yapılacak sınavlarda başarılı olan adaylara, 6 aydan az olmamak üzere polis meslek eğitimi veren eğitim öğretim kurumlarıdır.
İstanbul (Arnavutköy),Mersin, Karabük,Bilecik,Karabük,Çankırı,Amasya (Merzifon),Bursa,Diyarbakır,Erzincan,Kırşehir,Trabzon ve Konya (Ereğli) olmak üzere toplam 12 okulda eğitim vermektedir.2014 yılında 6260'ı erkek, 240'ı ise bayan toplam 6500 kişi alınacaktır.

DEVAMI

Pomem Haberleri

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdüründen, Belediye Başkanına ziyaret

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdüründen, Belediye Başkanı'na ziyaret

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdüründen, Belediye Başkanı'na ziyaret

11.7.2017AksarayHürriyet Yazarı
20.Dönem POMEM sınav sonuçları sorgulama

20.Dönem POMEM sınav sonuçları sorgulama

20.Dönem POMEM sonuçları açıklandı. Binlerce adayın başvuruda bulunduğu Polis Akademi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 20. Dönem POMEM sınav sonuçları https://www.egm.gov.tr internet sitesi ile Polis Akademisi Başkanlığının http://www.pa.edu.tr internet sitesinden görüntünebiliyor. İşte 20.Dönem POMEM sınav sonuçları sorgulama sayfası ve sürece ilişkin detaylar!

7.7.2017GündemHürriyet Yazarı
Polis, olabilmek için ter döküyorlar

Polis, olabilmek için ter döküyorlar

Polis, olabilmek için ter döküyorlar

12.5.2017KaramanHürriyet Yazarı
2017 polis özel harekat mülakat sonuçları açıklandı PÖH sınav sonuçları sorgulama ekranı

2017 polis özel harekat mülakat sonuçları açıklandı! PÖH sınav sonuçları sorgulama ekranı

2017 polis özel harekat mülakat sonuçları çok uzun zamandır binlerce polis adayı tarafından merakla beklenen konular arasındaydı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 285 bin kişinin başvurduğu 19’uncu Dönem POMEM Özel Harekat Sınavının sonuçlarını açıkladı. Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde (POMEM) özel harekat polisi olarak yetiştirilmek üzere 10 bin erkek öğrenci adayı için yapılan sınav sonuçları sorgulama ekranına akın edildi. İşte, PÖH sınav sonuçları sorgulama ekranı.

11.5.2017GündemHürriyet Yazarı
10 bin POMEM öğrenci alımı için yapılan sınav sonuçları açıklandı

10 bin POMEM öğrenci alımı için yapılan sınav sonuçları açıklandı

10 bin POMEM öğrenci alımı için yapılan sınav sonuçları açıklandı

11.5.2017AnkaraHürriyet Yazarı
PÖH sonuçları açıklandı İşte, Polis Akademisi özel harekat sonuçları

PÖH sonuçları açıklandı! İşte, Polis Akademisi özel harekat sonuçları

Özel harekat sonuçları için büyük bekleyiş sona erdi. 2016 yılının sonlarından bu yana uzun bir sürecin içerisinde yer alan adaylar, Polis Akademisi Başkanlığı'nın yaptığı açıklamanın ardından özel harekat sonuçları bilgisini edindiler. On binlerce kişiyi yakından ilgilendiren özel harekat (PÖH) sonuçları, akademisinin internet sitesi üzerinden E-Devlet şifresi aracılığıyla öğrenilebilecek. İşte, 2017 özel harekat sonuçları ve detayları

11.5.2017GündemHürriyet Yazarı
İstanbul Boğazı onlara emanet

İstanbul Boğazı onlara emanet

İstanbul’un ilk kadın kaptan deniz polisleri Boğaz’da devriye gezmeye, arama-kurtarma çalışmalarına katılmaya başladı.

9.5.2017GündemHürriyet Yazarı
2017 polis özel harekat mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan açıklama

2017 polis özel harekat mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan açıklama

2017 polis özel harekat mülakat sonuçları ne zaman açıklanacağı binlerce polis adayı tarafından merak edilen konular arasında gündemdeki yerini koruyor. Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen 10 bin Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınavlarının sonuçları sabırsızlıkla bekleniyor. Sonuçların açıklanmasıyla ilgili Süleyman Soylu, birkaç hafta önce bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu. Peki, 2017 polis özel harekat mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar.

5.5.2017GündemHürriyet Yazarı
Polis özel harekat (PÖH) sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Polis özel harekat (PÖH) sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel harekat (PÖH) sözlü mülakat sonuçları için adayların beklentisi devam ediyor. 2016 yılının son günlerinde fiziki mülakatlar için süreci başlayan polis özel harekat (PÖH) için sözlü mülakatlar tamamlandı. Bu mülakatların tamamlanmasının ardından adaylar, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak olan PÖH sözlü mülakat sonuçları için beklenti içerisine girdi. Peki, özel harekat sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konu hakkında geçtiğimiz haftalarda yaptığı o açıklama

2.5.2017GündemHürriyet Yazarı
POMEM başvuruları için son gün bugün PÖH sözlü mülakat başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM başvuruları için son gün bugün! PÖH sözlü mülakat başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis Özel harekat sözlü mülakat başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı binlerce polis adayı tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen 10 bin Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınavlarının sonuçları sabırsızlıkla bekleniyor. Sonuçların açıklanmasıyla ilgili Süleyman Soylu, bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu. Öte yandan POMEM başvuruları için son gün bugün. Peki, PÖH sözlü mülakat başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM başvuruları nasıl yapılır?

28.4.2017GündemHürriyet Yazarı
Polis alımı başvurusu ne zaman sonlanacak PÖH sonuçları ne zaman açıklanacak

Polis alımı başvurusu ne zaman sonlanacak? PÖH sonuçları ne zaman açıklanacak?

Polis alımı başvurusu ve PÖH sonuçları için artık sona yaklaşılıyor. Toplam 10 bin POMEM'in eğitime tabi tutulacağı Polis Akademisi Başkanlığı'nda, bir taraftan da özel harekat PÖH sonuçlarının açıklanması merakla bekleniyor. 2016 yılının son ayında başlayan ve bazı nedenlerle açıklanması bu güne kadar uzayan özel harekat PÖH sonuçları, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamasının ardından adaylara umut verdi. Peki, 10 bin polis alımı başvurusu ne zamana kadar gerçekleştirilecek? İşte, detaylı bilgiler

25.4.2017GündemHürriyet Yazarı
Polis alımı başvurusu nasıl yapılır Bayan polis alımı şartları

Polis alımı başvurusu nasıl yapılır? Bayan polis alımı şartları

Polis alımı başvurusu için süreç ilerliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine alınacak olan 10 bin polis alımı başvuru dönemini 28 Nisan tarihine ertelediğini duyuran Polis Akademisi, müracaat ücretlerini ve E-Devlet kayıtlarını kabul ediyor. 9 bin erkek, bin kadın adayın yetiştirileceği POMEM kurslarında adaylar, ihtiyaç duyulan bölgelere tayin olacak. Peki, 10 bin polis alımı başvurusu ve şartları neler olacak? İşte, detaylı bilgiler

21.4.2017GündemHürriyet Yazarı
Polis alımı başvuru süresi uzatıldı - Polis alımı başvurusu için son gün...

Polis alımı başvuru süresi uzatıldı - Polis alımı başvurusu için son gün...

Polis alımı başvuru süreciyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Polis Akademisi Başkanlığı, anayasa referandumu nedeniyle polis alımı başvuru tarihinin uzatıldığını duyurdu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, alımlarının özel harekat sınıfında olacağına işaret etti. Peki, polis alımı başvurusu için son gün ne zaman?

14.4.2017GündemHürriyet Yazarı
10 bin polis alımı başvurusu için süreç tamamlanıyor Bakandan Başvuru yetersiz açıklaması

10 bin polis alımı başvurusu için süreç tamamlanıyor! Bakan'dan 'Başvuru yetersiz' açıklaması!

10 bin polis alımı başvurusu için detaylı bilgiler, kurumun internet sitesi üzerinden duyuruldu. Emniyet Genel müdürlüğü bünyesine alınacak olan toplam 10 bin polis alımı başvurusu, Polis Akademisi internet sitesi üzerinden adaylara duyuruldu. Üniversite mezunu adayların alınacağı kadro için son günlere girildi. Peki, 10 bin polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, Bakan Süleyman Soylu'nun konuyla ilgili yapmış olduğu açıklama

12.4.2017GündemHürriyet Yazarı
10 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılacak İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan polis alımı açıklaması

10 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılacak? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan polis alımı açıklaması

10 bin polis alımı başvurularının nasıl yapılacağı binlerce polis olma hayaliyle yanıp tutuşan vatandaş tarafından merak konusu olmuş durumda. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk Polis Teşkilatı'nın 172. Kuruluş Yıldönümü vesilesiyle İçişleri Bakanlığında polis memurlarını ağırladı. İlana çıkılan polis memur alımı için yapılan başvuruların yetersiz olduğunu kaydeden Soylu, 14 bin müracaatın yüksek bir müracaat olmadığını belirterek, gerekli duyuruların yapılması talimatını verdi. Peki, 10 bin polis alımı başvuruları nasıl yapılacak?

10.4.2017GündemHürriyet Yazarı
Niğdede Polis Günü Kutlandı

Niğde'de Polis Günü Kutlandı

Niğde'de Polis Günü Kutlandı

10.4.2017NiğdeHürriyet Yazarı
POMEM 10 bin polis alımı başvuru şartları nelerdir 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır

POMEM 10 bin polis alımı başvuru şartları nelerdir? 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır?

POMEM 10 bin polis alımı başvurularının nasıl yapılacağını merak eden binlerce aday araştırmalarına devam ediyor. 10 bin polis alımı başvurusunu merak eden binlerce polis adayı bugün itibariyle başvuru işlemlerine başladı. Ön başvurular, 5-14 Nisan'da Polis Akademisi Başkanlığının "www.pa.edu.tr" internet adresinden gerçekleştirilecek. Adaylar bir yandan da 10 bin polis alımı başvurusunda aranan şartları merak ettiler. Peki, POMEM 10 bin polis alımı başvuru şartları nelerdir? 10 bin polis alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar.

5.4.2017GündemHürriyet Yazarı
Ön Lisans mezunları, POMEM için başvuruyu bekliyor

Ön Lisans mezunları, POMEM için başvuruyu bekliyor

Ön Lisans mezunları, POMEM için başvuruyu bekliyor

4.4.2017AnkaraHürriyet Yazarı
POMEM 10 bin polis alımı başvuruları bugün mü başlayacak İşte POMEM polis alımı şartları

POMEM 10 bin polis alımı başvuruları bugün mü başlayacak? İşte POMEM polis alımı şartları

Polis Akademisi'nden yapılan duyuru ile POMEM 10 bin polis alımı şartları ve koşullar açıklandı. Ön başvuruların 3 Nisan - 14 Nisan tarihleri arasında yapılacağı POMEM polis alımlarında 9 bin erkek, bin kadın özel harekat polisi alımı yapılacak. Peki POMEM başvuruları nasıl yapılacak? İşte polis alımı başvuruları hakkında tüm detaylar

4.4.2017GündemHürriyet Yazarı
10 bin polis alımı başvuru şartları neler İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıkladı

10 bin polis alımı başvuru şartları neler? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıkladı

10 bin polis alımı başvuru şartları binlerce polis adayı tarafından merak konusu olmuş durumda. Karaman Polis Meslek Yüksekokulu mezuniyet törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada polis adaylarına konuşma yaptı. Konuşmasında gündemdeki konuları değerlendiren Soylu, 10 bin polis alımı yapılacağı müjdesini verdi. Özel Harekat Polisi alınacağını belirten Bakan Soylu, alım için sürecin ve hazırlıkların devam ettiğini söyledi. Peki, 10 bin polis alımı için başvuru şartları neler? İşte detaylar..

2.4.2017GündemHürriyet Yazarı
Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin polis memuru adayı alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin polis memuru adayı alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin polis memuru adayı alacak

1.4.2017AnkaraHürriyet Yazarı
10 bin polis alımı lise mezunları arasından mı yapılacak Bakan duyurdu

10 bin polis alımı lise mezunları arasından mı yapılacak? Bakan duyurdu!

10 bin polis alımı için müjdeyi veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu haberi bekleyen birçok vatandaşı heyecanlandırmayı başardı. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde yer almak isteyen birçok kişinin merak ettiği 10 bin polis alımı şartları, araştırılmaya devam ediyor. Başvurunun ne zaman yapılacağını araştıran vatandaşlar, 10 bin polis alımının lise mezunları arasından yapılıp yapılmayacağını araştırıyor. İşte, detaylı bilgiler

31.3.2017GündemHürriyet Yazarı
Komiser yardımcısı sınavı için şartlar değişti

Komiser yardımcısı sınavı için şartlar değişti

İçişleri Bakanlığı, komiser yardımcısı olmak için Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitim Merkezi'ne (PAEM) giriş koşullarında değişikliğe gitti. Buna göre komiser yardımcısı olmak için Polis Amirleri Eğitim Merkezine girişte yazılı ve fiziki sınavların ağırlığı azalırken, mülakat sınavının ağırlığı yüzde 40'tan yüzde 50'ye çıkarıldı. Polis Meslek Eğitim Merkezlerine girişte de adayın KPSS ve fiziki yeterlilik puanlarının yüzde 25'i; mülakat sınav puanının ise yüzde 50'si dikkate alınacak.

31.3.2017GündemHürriyet Yazarı
10 bin polis alımı ne zaman yapılacak Bakan Soyludan açıklamalar

10 bin polis alımı ne zaman yapılacak? Bakan Soylu'dan açıklamalar

2017 yılı 10 bin polis alımının ne zaman yapılacağını merak eden binlerce vatandaş, bu konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyor. Karaman Polis Meslek Yüksekokulu mezuniyet törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada polis adaylarına konuşma yaptı. Peki, 10 bin polis alımının ne zaman yapılacağı belli oldu mu? İşte, Bakan Soylu'nun açıklamaları ve konuyla ilgili detaylar.

29.3.2017GündemHürriyet Yazarı
Polis alımı konusunda heyecanlandıran açıklama

Polis alımı konusunda heyecanlandıran açıklama!

Polis alımı konusunda bazı bilgiler veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polis meslek yüksek okulunda katıldığı mezuniyet töreni esnasında birçok kişiyi heyecanlandıracak söylemlerde bulundu.10 bin polis alımı yapılacağını duyuran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu alımlarla ilgili detayların yakın zaman içerisinde ilana çıkacağını belirtti. Peki, 10 bin polis alımı ne zaman yapılacak? İşte, birçok kişinin merak ettiği konunun detayları

24.3.2017GündemHürriyet Yazarı
Kayseri POMEMde mezuniyet heyecanı

Kayseri POMEM'de mezuniyet heyecanı

Kayseri POMEM'de mezuniyet heyecanı

20.3.2017KayseriHürriyet Yazarı
POMEM 18inci mezunlarını verdi

POMEM 18'inci mezunlarını verdi

POMEM 18'inci mezunlarını verdi

20.3.2017AfyonHürriyet Yazarı
Yozgat’ta 1100 polis adayı yemin ederek diploma aldı

Yozgat’ta 1100 polis adayı yemin ederek diploma aldı

Yozgat’ta 1100 polis adayı yemin ederek diploma aldı

19.3.2017YozgatHürriyet Yazarı
POMEM Müdürü Aktaş’tan Vali Işık’a veda ziyareti

POMEM Müdürü Aktaş’tan Vali Işık’a veda ziyareti

POMEM Müdürü Aktaş’tan Vali Işık’a veda ziyareti

8.3.2017AmasyaHürriyet Yazarı
Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınav giriş yerleri açıklandı.. Sınav giriş yerleri sorgulama sayfası

Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınav giriş yerleri açıklandı.. Sınav giriş yerleri sorgulama sayfası

Polis Özel Harekat sözlü mülakat tarihleri merakla bekleniyordu. Adayların meraklı bekleyişi gelen açıklama ile son buldu. Polis Özel Harekat sözlü mülakat giriş sınavına katılmaya hak kazananların listesi açıklandı. Peki Polis Özel Harekat sözlü mülakat sınav giriş yerleri nasıl sorgulanacak?

25.2.2017GündemHürriyet Yazarı
Polis özel harekat sözlü mülakatları ne zaman yapılacak İşte açıklanan tarih

Polis özel harekat sözlü mülakatları ne zaman yapılacak? İşte açıklanan tarih

Özel harekat polisi mülakatlarının ne zaman yapılacağını binlerce polis adayı tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu. Toplam 10 bin kişinin ter dökeceği mülakat sınavları için tüm hazırlıklar tamamlandı. Fiziki yeterlilik sınavlarından başarıyla geçen adayların gireceği sözlü mülakatlar için geri sayım başladı. Mülakat sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adaylar, sınava nerede ve hangi tarihte katılacaklarını sorgulamaya başladı. Peki, özel harekat sözlü mülakatları ne zaman yapılacak?

24.2.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Özel harekat sözlü mülakat tarihleri için Polis Akademisinden açıklama

Özel harekat sözlü mülakat tarihleri için Polis Akademisi'nden açıklama!

Özel harekat sözlü mülakat tarihleri konusunda Polis Akademisi Başkanlığı'ndan dün flaş bir açıklama geldi. PÖH sözlü mülakat tarihlerinin açıklanacağı günü duyuran başkanlık, mülakata girecek olan adayların sınav giriş belgeleriyle birlikte hangi tarihte sınava gireceklerinin de açığa çıkacağını duyurdu. Peki, özel harekat sözlü mülakat tarihi ne zaman duyurulacak? İşte, PÖH adaylarının merak ettiği detaylı bilgiler

24.2.2017GündemHürriyet Yazarı
Yozgatta polis adaylarının resim sergisi

Yozgat'ta polis adaylarının resim sergisi

Yozgat'ta polis adaylarının resim sergisi

23.2.2017YozgatHürriyet Yazarı
Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar Çankırıda

'Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar' Çankırı'da

'Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar' Çankırı'da

7.2.2017ÇankırıHürriyet Yazarı
POMEM Müdüründen, Rektör Güre ziyaret

POMEM Müdürü'nden, Rektör Gür'e ziyaret

POMEM Müdürü'nden, Rektör Gür'e ziyaret

30.1.2017GaziantepHürriyet Yazarı
Polis olma süresi 2 ay kısaldı

Polis olma süresi 2 ay kısaldı

İçişleri Bakanlığı, polis adaylarının Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde verilen asgari eğitim süresini 6 aydan 4 aya indirdi. Söz konusu değişiklik mevcut polis adaylarını da kapsadı. Böylece mevcut polis eğitim-öğretimi devam eden adaylar, 6 ay yerine 4 aylık eğitimin sonunda mezuniyet sınavına girecekler. 

6.1.2017GündemHürriyet Yazarı
POMEM eğitim süresi ne kadar İşte Resmi Gazetede yer alan süre

POMEM eğitim süresi ne kadar? İşte Resmi Gazete'de yer alan süre

POMEM'in eğitim süresi kısaldıEğitim süresinin 6 aydan 4 aya indirilmesine ilişkin yönetmelik değişikliği Resmi Gazete'de yer aldı.

6.1.2017GündemHürriyet Yazarı
Başvuru patladı sınav zorlaştı

Başvuru patladı sınav zorlaştı

POLİS Akademisi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne (POMEM), Polis Özel Harekâtçı (PÖH) yetiştirmek üzere 10 bin erkek aday alacağını duyurdu.

29.12.2016GündemHürriyet Yazarı
POMEM öğrencilerine sıcak çorba

POMEM öğrencilerine sıcak çorba

POMEM öğrencilerine sıcak çorba

20.12.2016NiğdeHürriyet Yazarı
Özel Harekatçı 642 polis yemin etti

Özel Harekatçı 642 polis yemin etti

Özel Harekatçı 642 polis yemin etti

18.12.2016AmasyaHürriyet Yazarı
Bozdağ, Kayseri’deki terör saldırısını kınadı (2) - yeniden

Bozdağ, Kayseri’deki terör saldırısını kınadı (2) - yeniden

Bozdağ, Kayseri’deki terör saldırısını kınadı (2) - yeniden

17.12.2016YozgatHürriyet Yazarı
Özel harekat sınav giriş belgeleri yayımlandı Parkur nasıl olacak

Özel harekat sınav giriş belgeleri yayımlandı! Parkur nasıl olacak?

Özel harekat sınav giriş belgesi akademinin İnternet sitesi üzerinden yayımlandı. Başvuru fazlalığı dolayısıyla uzun süren sonuç açıklama sistemi, Polis Akademisi tarafından 13 Aralık tarihinde açıklığa kavuşturuldu. Özel harekat sınav giriş belgeleri ve mülakat tarihlerinin açıklandığı sistem dışında, parkur bilgisi ve sınava gelirken bulundurulması gerekenler de açıklığa kavuşturuldu

14.12.2016GündemHürriyet Yazarı
Polis Özel Harekat sonuçları açıklandı - İşte PÖH sonuçları için sorgulama ekranı

Polis Özel Harekat sonuçları açıklandı - İşte PÖH sonuçları için sorgulama ekranı

Polis Özel Harekat sonuçları meraklı bekleyişin ardından açıklandı. Adaylar Polis Özel Harekat başvuru sonuçlarına resmi siteden ulaşabiliyor.. E-devlet şifreleri üzerinden özel harekat sonuçları ve PÖH sınav giriş belgeleri detaylarını öğrenebilecek olan adaylar, ön sağlık muayenesi ve fiziki yeterlilik sınavı için tarih bilgisini edinebilecekler.

13.12.2016GündemHürriyet Yazarı
Polis özel harekat sonuçları için adayların gözü sorgu ekranında PÖH parkurunun nasıl olacağı açıklandı

Polis özel harekat sonuçları için adayların gözü sorgu ekranında! PÖH parkurunun nasıl olacağı açıklandı!

Özel harekat başvuru sonuçları için polis adayları büyük bir heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. Polis Akademisi tarafından 10 bin özel harekat polisi alımının yapılacağını duyan milyonlarca kişi başvurulara akın etmişti. Yapılan özel harekat polisliği başvurularının ardından adaylar hem sonuçları bekliyorlar hem de mülakat tarihinin hangi güne denk geldiğini merak ediyorlardı. İHA muhabirine açıklama yapan Şube Müdürü Recep Korhan Gürel, 10 bin özel harekat polisi alımı mülakatlarının yapılacağı tarihi duyurdu. Peki, büyük bir heyecanla beklenen özel harekat sonuçları ne zaman açıklanacak? PÖH parkuru ve mülakat tarihi hangi güne denk gelecek? İşte, özel harekat polisliği hakkında önemli detaylar.

12.12.2016GündemHürriyet Yazarı
Özel harekat sonuçları öncesinde Polis Akademisine flaş öneri PÖH parkuru ve mülakat tarihi

Özel harekat sonuçları öncesinde Polis Akademisine flaş öneri! PÖH parkuru ve mülakat tarihi

Özel harekat başvuru sonuçları öncesinde alımları yapacak Polis Akademisine bazı tekliflerde bulunuldu. Mülakat tarihi açıklaması öncesi, adayların gireceği parkur konusunda bazı değişikliklere gidilmesi gerektiğini dile getiren Özel Harekat Daire Başkanlığı, adayların merakla beklediği özel harekat başvuru sonuçları öncesinde bu değişikliğin yapılmasını bekliyor. Peki PÖH mülakat tarihi ne zaman olacak? İşte adayların gireceği parkur detayları ve özel harekat başvuru sonuçları hakkında bazı detaylar

9.12.2016GündemHürriyet Yazarı
Özel harekat sonuçlarının ardından mülakat sonuçları ve parkur bilgisi detayı verilecek

Özel harekat sonuçlarının ardından mülakat sonuçları ve parkur bilgisi detayı verilecek

Özel harekat sonuçları akademinin sitesinde hareketliliğe neden olmaya devam ediyor. Türkiye genelinde toplam 285 bin gencin başvuruda bulunduğu özel harekat polisliği için sonuçlar ilgiyle bekleniyor. Emniyet Genel Müdürlüğünde çalışarak vatanına hizmet etmek isteyen gençlerin ilgisini çeken pozisyon, askerlik şartının kaldırılması, KPSS kriterinin olmaması ve yaş haddinin yüksek olması nedeniyle yoğun ilgi gördü. Peki başvuran adayların merakla beklediği özel harekat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konuyla alakalı detaylı bilgiler

6.12.2016GündemHürriyet Yazarı
Özel harekat başvuru sonuçları ne zaman açıklanır PÖH mülakat tarihi ve parkuru

Özel harekat başvuru sonuçları ne zaman açıklanır? PÖH mülakat tarihi ve parkuru

Özel harekat başvuru sonuçları için adayların beklentileri sürüyor. Türkiye'nin en önemli, en faal silahlı kuvvetlerinden birisine katılmak isteyenlerin yaptığı polis özel harekat başvuru sonuçları, geniş bir kitle tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Adayların baskısı üzerine askerlik şartının kaldırılığı başvuru süreci için Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yapacağı açıklama bekleniyor. Peki merakla beklenen özel harekat başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte PÖH mülakat tarihi ve parkuru hakkında detaylı bilgiler

2.12.2016GündemHürriyet Yazarı
Özel harekat sonuçları açıklandı mı Mülakat tarihi ve PÖH parkuru nasıl olacak

Özel harekat sonuçları açıklandı mı? Mülakat tarihi ve PÖH parkuru nasıl olacak?

Özel harekat sonuçları için düzlüğe girildi. Başvuru için uzun bir süre bekleyen adaylar şimdi, açıklanmasına kısa bir süre kalan sonuçlarla beraber duyurulacak PÖH parkuru ve mülakat tarihi araştırmalarına girdi. Özel harekat başvuru sonuçları ile parkur çalışmasına başlayacak olan adaylar, akademinin İnternet sitesini yakından takip ediyor. Peki Özel harekat başvuru sonuçları ne zaman yayınlanacak? İşte PÖH parkuru ve mülakat tarihi merakla araştırılan detaylar

29.11.2016GündemHürriyet Yazarı
Polis özel harekat sonuçları ne zaman açıklanır İşte Polis Akademisi özel harekat detayları

Polis özel harekat sonuçları ne zaman açıklanır? İşte Polis Akademisi özel harekat detayları

Polis özel harekat sonuçları için geri sayım sürerken adaylar, bir yandan da mülakat ve parkurların nasıl olacağını sorguluyor. Bir önceki yıl 9 Ekim Cuma günü tamamlanan başvuruların sonuçları ve mülakat tarihi bir haftadan daha az bir süre içerisinde açıklanmıştı. Bu yıl ise sürecin uzaması, PÖH başvurusunda bulunan binlerce adayı merak ettirdi. Peki, özel harekat başvuru sonuçları ne zaman açıklanabilir? İşte, tüm detaylar!

27.11.2016GündemHürriyet Yazarı

Yazar Sonuçları

Polis mi paramiliter güç mü

YOZGAT Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde (POMEM) kadın polislere ettirilen bir yemin CHP’li Zeynep Altıok tarafından bir soru önergesiyle gündeme getirildi.

25.4.2017