MENÜ

Pomem

Pomem ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pomem haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 231 Pomem haberi bulunmuştur.

Polis Meslek Egitim Merkezi (POMEM); Emniyet Teşkilatının ihtiyacı olan polis memurlarını yetiştirmek üzere 4 yıllık fakülte mezunlarından aranılan niteliklere sahip olup yapılacak sınavlarda başarılı olan adaylara, 6 aydan az olmamak üzere polis meslek eğitimi veren eğitim öğretim kurumlarıdır.
İstanbul (Arnavutköy),Mersin, Karabük,Bilecik,Karabük,Çankırı,Amasya (Merzifon),Bursa,Diyarbakır,Erzincan,Kırşehir,Trabzon ve Konya (Ereğli) olmak üzere toplam 12 okulda eğitim vermektedir.2014 yılında 6260'ı erkek, 240'ı ise bayan toplam 6500 kişi alınacaktır.

DEVAMI

Pomem Haberleri

Başkan Yazgı, POMEM ve Orman İşletme müdürünü makamında kabul etti

Başkan Yazgı, POMEM ve Orman İşletme müdürünü makamında kabul etti

Başkan Yazgı, POMEM ve Orman İşletme müdürünü makamında kabul etti

5.7.2018Aksaray
Vali Akın polis adaylarıyla iftar yaptı

Vali Akın polis adaylarıyla iftar yaptı

Vali Akın polis adaylarıyla iftar yaptı

6.6.2018Merkez
ABDli komutandan Türkiyeye övgü

ABD'li komutandan Türkiye'ye övgü

ABD’nin Afganistan Kuvvetleri Komutanı John Nicholson, Türkiye’nin Afgan polis kuvvetlerini eğitmek üzere güçlü bir polis eğitim takımı getirerek, başta Kabil’de olmak üzere Afganistan’da polis eğitimine katkı sağladığını söyledi.

30.5.2018Dünya
Polis Akademisine 25 bin 500 polis adayı alınacak.. İşte polis adayı alımı başvuru detayları

Polis Akademisine 25 bin 500 polis adayı alınacak.. İşte polis adayı alımı başvuru detayları

Emniyet teşkilatına kazandırılmak üzere Polis Akademisine 25 bin 500 polis adayı alımı yapılacak

25.5.2018Gündem
Polis okullarında sağlık raporu düzenlemesi

Polis okullarında 'sağlık raporu' düzenlemesi

Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Meslek Yüksekokulları (PMYO) yönetmeliklerinde yapılan değişiklikle daha önce sağlık kurulu raporu olumsuz olan adayların, ilişiklerinin kesildiği tarihten itibaren bir yıl içerisinde "sağlık durumunun düzeldiğine" ilişkin rapor almaları halinde "bir defaya mahsus olmak üzere" yeniden sağlık kurulu raporu almak üzere hastaneye sevk işlemleri gerçekleştirilecek.

24.5.2018Gündem
Polis alımı için yeni duyuru: Temmuzda 10 bin polis alımı ilana çıkacak

Polis alımı için yeni duyuru: 'Temmuzda 10 bin polis alımı ilana çıkacak'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polis Amirleri Eğitim Merkezi mezuniyet töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Şu an eğitim gören polis adaylarının yanı sıra, 10 bin polis alımı daha yapıldığını duyuran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, temmuz ayında 10 bin yeni polis alımı için bir ilan daha çıkılacağını duyurdu. İşte, Soylu'nun POMEM alımı için yapmış olduğu o açıklama

12.5.2018Gündem
POMEM 22. Dönem başvuru sonuçları açıklandı - POMEM başvuru sonuçları e-Devlet sorgulama ekranı

POMEM 22. Dönem başvuru sonuçları açıklandı - POMEM başvuru sonuçları e-Devlet sorgulama ekranı

POMEM sonuçları için bekleyiş son buldu. Polis Akademisi Başkanlığı, resmi sayfasındaki duyurular bölümünden 22. Dönem POMEM sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar, lisans ve ön lisans POMEM başvurularının sonuçlarını e Devlet girişi yaparak görüntüleyebiliyor.

20.4.2018Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 22. Dönem polis alımı sonuçları

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 22. Dönem polis alımı sonuçları

Polis Akademisi Başkanlığı’nın 22. Dönem POMEM fiziki yeterlilik sınav talimatı ve parkuru ile ilgili bilgilendirmesi ardından sonuç araştırmaları hız kazandı. Polis Akademisi Başkanlığına bağlı POMEM'lere alınacak 10 bin öğrenci için başvurular, 23 Mart'ta sona ermişti. Peki POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.4.2018Gündem
POMEM 22. dönem fiziki yeterlilik parkur bilgisi yayınlandı POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM 22. dönem fiziki yeterlilik parkur bilgisi yayınlandı! POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

POMEM parkur bilgisi, Polis Akademisi internet sitesi üzerinden adaylarla paylaşıldı. Başvurusu olumlu sonuçlanan adayların katılım göstereceği POMEM mülakatlarının en önemli unsuru olan parkur bilgisi, 18 Nisan öğle saatlerinde kurumun internet sitesi üzerinden yayımlandı. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, yayımlanan parkur bilgisi ve başvuru sonuçları hakkında detaylı bilgiler

18.4.2018Gündem
Polis bayramı düzenlenen törenle kutlandı

Polis bayramı düzenlenen törenle kutlandı

Polis bayramı düzenlenen törenle kutlandı

10.4.2018Yozgat
22. Dönem POMEM 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak

22. Dönem POMEM 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak?

22. Dönem POMEM başvuruları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alındı. Ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınav merkezleri ile tarihleri açıklanması ile adaylar için yeni bir süreç başlayacak. Bu aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar, son aşamada POMEM mülakatlarına katılacak? Peki son durum ne? POMEM 2018 sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.4.2018Gündem
POMEM başvuruları için yarın son gün POMEM başvurusu nasıl yapılır

POMEM başvuruları için yarın son gün! POMEM başvurusu nasıl yapılır?

Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine lisans ve ön lisans mezunlarından 10 bin öğrenci adayı alınacak. Söz konusu alımlar için 12 Mart'ta başlayan başvuru süreci yarın sona eriyor. Peki, POMEM başvurusu nasıl yapılır? POMEM başvuru ücretleri nereye yatırılır?

28.3.2018Gündem
2018 POMEM başvurusu yapacaklar için parkur nasıl işleyecek Para yatırma nereden yapılır

2018 POMEM başvurusu yapacaklar için parkur nasıl işleyecek? Para yatırma nereden yapılır?

POMEM polislik başvurusu için geri sayım devam ediyor. Kadın ve erkek olmak üzere toplam 10 bin yeni personeli kadrosuna katacak olan Polis Akademisi Başkanlığı, başvuruları 30 Mart tarihine kadar sürdürecek. Peki, polislik başvurusu için ödemeler nereye yapılacak? İşte, Lisans ve Ön Lisans olmak üzere 10 bin polis alımı başvuru işlemi hakkında detaylı bilgiler ve POMEM başvuru şartları hakkında detaylar

26.3.2018Gündem
POMEM 22. Dönem polis alımı başvurusu için geri sayım başladı POMEM ücreti nereye yatırılır

POMEM 22. Dönem polis alımı başvurusu için geri sayım başladı! POMEM ücreti nereye yatırılır?

POMEM 22. dönem başvurusu için son günlere girildi. Bünyesine 10 bin yeni personel dahil etmeye hazırlanan Polis Akademisi, POMEM lisans ve ön lisans polis alımı başvurusu ile süreci değerlendirecek. Peki, POMEM polis alımı başvuru ücreti en son ne zamana kadar yatırılabilecek? İşte, merakla araştırılan konuyla ilgili detaylı bilgiler

21.3.2018Gündem
Çanakkale şehitleri için 1650 polis adayı ile koreografi

Çanakkale şehitleri için 1650 polis adayı ile koreografi

Çanakkale şehitleri için 1650 polis adayı ile koreografi

17.3.2018Merkez
10 bin polis alınacak

10 bin polis alınacak

Beklenen açıklama geldi ve Emniyet Genel Müdürlüğü 9 bini erkek, bini de kadın olmak üzere 10 bin polis alımı yapacağını duyurdu. Böylece 2018 yılı için polis alımı da başlamış oldu.

16.3.2018İK/Yeni Ekonomi
2018 POMEM başvurusu nasıl yapılır POMEM başvuruları için aranan şartlar neler

2018 POMEM başvurusu nasıl yapılır? POMEM başvuruları için aranan şartlar neler?

Polis alımı başvuru sürecinde son 1 haftaya giriliyor. 10 bin kişiyi istihdam edecek olan Polis Akademisi, resmi internet sitesi üzerinden şartları yayımlamıştı. POMEM 22. Dönem polis alımı başvurusu için E Devlet sistemine yönlendirme yapan Polis Akademisi, 22. Dönem POMEM başvurusu için öncelikle banka dekontunun yatırılmasını şart koşuyor. Peki, POMEM Lisans ve Ön Lisans polis alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, banka ödemesi ve detaylı bilgiler

15.3.2018Gündem
Ceylanpınarda sporculara kurs

Ceylanpınar'da sporculara kurs

Ceylanpınar'da sporculara kurs

15.3.2018Ceylanpınar
Polis alımı başvuru şartları neler 22.Dönem POMEM Polis Akademisi yaş ve boy şartları

Polis alımı başvuru şartları neler? 22.Dönem POMEM Polis Akademisi yaş ve boy şartları

Polis olmak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı 22. Dönem POMEM polis alımı başvurusu, 23 Mart tarihine kadar devam edecek. 10 bin polisi kadrosuna dahil edecek olan Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi aracılığıyla eğitimlerini verecek. Peki, 22. Dönem POMEM polis alımı başvuru şartları neler olacak? İşte, on binlerce adayın merakla araştırdığı süreç hakkında merakla araştırılan yaş, boy ve puan detayları

11.3.2018Gündem
Polis Akademisi 10 bin polis adayı alınacak

Polis Akademisi 10 bin polis adayı alınacak

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine, lisans mezunu 7 bin 200'ü erkek, 800'ü kadın ile ön lisans mezunu 1800'ü erkek, 200'ü kadın olmak üzere toplam 10 bin öğrenci alınacak.

8.3.2018Gündem

POMEM başvuru şartları neler? 10 bin polis alımı ilanı verildi

22. Dönem POMEM polis memuru alımlarının detayları bugün Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi sayfasından duyuruldu. 22'nci Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri öğrenci adaylığına başvurmak isteyen adaylarda aranan en önemli şartlardan biri KPSS puanı. Peki polis alımında KPSS puan şartı kaç? KPSS dışında POMEM başvuru şartları neler?

8.3.2018Gündem
10 bin polis alımı için süreç ne zaman başlıyor POMEM başvuru şartları

10 bin polis alımı için süreç ne zaman başlıyor? POMEM başvuru şartları

10 bin polis alımı POMEM'in yapacağı açıklama merakla beklenmeye devam ediliyor. Bin kadın ve 9 bin erkek istihdamı gerçekleştirecek olan POMEM, 10 bin polis alımı başvurusu için sürece kısa süre içerisinde açıklanacak. Peki, geçtiğimiz dönemlerin POMEM başvuru şartları nelerdir? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı polis alımıyla ilgili parkur bilgisi ve şartlar hakkında bazı bilgiler

6.3.2018Gündem
POMEM başvuru nasıl yapılır Polis akademisi 10 bin polis alımı yapacak

POMEM başvuru nasıl yapılır? Polis akademisi 10 bin polis alımı yapacak

Polis Akademisi Başkanlığı, Emniyet Teşkilatı'nda istihdam etmek üzere 10 bin polis almak için düğmeye baştı. Bu kapsamda, Ön Lisans ve Lisans alanlarından toplam bin kadın ve 9 bin erkek aday kabul edilecek. POMEM'lerde eğitim görecek adaylar için başvuru şartları ise henüz netlik kazanmadı. Peki POMEM için başvuru nasıl yapılır? Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir? İşte detaylar...

5.3.2018Gündem
Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı | EGM aşçı alımı yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı | EGM aşçı alımı yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatlarına istihdam etmek üzere aşçı alımı yapacağını açıkladı. EGM'nin açıklaması bu alanda iş arayan kişileri umutlandırdı. Yayınlanan ilana göre adayların ilana başvuru yapabilmesi için en az lise mezunu olması gerekiyor. Peki Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı personel alım ilanına kimler başvurabilir? EGM'nin aşçı alımı başvuru şartları neler?

27.2.2018Gündem
POMEM sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklandı... 21. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı

POMEM sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklandı... 21. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı

21. Dönem POMEM sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanması ardından Polis Akademisi Başkanlığı resmi sayfasında erişim sorunu yaşanmaya başladı. 21. Dönem POMEM Mülakat Sınavları 29 Ocak-10 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşmişti.

25.2.2018Gündem
POMEM mükalat sonuçları açıklandı

POMEM mükalat sonuçları açıklandı

21. Dönem POMEM sonuçları için bekleyiş sonuç buldu. Adaylar, POMEM sınav sonuçlarını Emniyet Genel Müdürlüğünün https://www.egm.gov.tr internet sitesi ile Polis Akademisi Başkanlığının http://www.pa.edu.tr internet sitesinden T.C. kimlik numaraları ve e-devlet şifrelerini girerek öğrenebilecekler.

22.2.2018Gündem
Trabzon’da polis okulu öğrencilerinden Afrin mesajı

Trabzon’da polis okulu öğrencilerinden Afrin mesajı

Trabzon’da polis okulu öğrencilerinden Afrin mesajı

9.2.2018Trabzon
Önlisans mezunları polis olabilir mi

Önlisans mezunları polis olabilir mi?

Polis olmak isteyenlere müjde! Polis Meslek Eğitim Merkezleri, önlisans mezunlarını da alacak. POMEM başvuruları ne zaman? POMEM önlisans şartları nelerdir?

9.2.2018Kampüs
POMEM 21. dönem mülakat giriş sınavı ne zaman yapılacak İşte POMEM sınav giriş yerleri

POMEM 21. dönem mülakat giriş sınavı ne zaman yapılacak? İşte POMEM sınav giriş yerleri

POMEM 21. dönem mülakat sınavı için sınav giriş yerleri ve tarihi yayımlandı. Polis Akademisi tarafından açıklanan POMEM 21. dönem mülakat sınavı giriş yerleri ile adaylar, sınava dahil olacakları merkezi ve tarihleri görüntüleyebilecek. İşte, Ön Lisans ve Lisans mezunları için yayımlanan sınav giriş belgeleri ve detaylı bilgiler

26.1.2018Gündem
2018 POMEM başvuruları ne zaman yapılacak Önlisans mezunları POMEMe başvurabilecek mi

2018 POMEM başvuruları ne zaman yapılacak? Önlisans mezunları POMEM'e başvurabilecek mi?

POMEM ile ilgili son gelişme önlisans mezunlarının yüzünü güldürdü. "Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" Resmi Gazete'de yayımlandı. İlan edilen bu gelişmeden sonra ön lisans mezunlarının POMEM’e başvurma hakkı elde etmiş oldu. Peki 2018 POMEM başvuruları belli oldu mu?

23.1.2018Gündem
Ön lisans mezunları POMEMlere başvurabilecek

Ön lisans mezunları POMEM'lere başvurabilecek

‘Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’ ile ‘Polis Meslek Yüksekokulları Giriş Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’ Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, daha önceden sadece lisans mezunları ile bunlara denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanların müracaat edebildiği POMEM'lere artık ön lisans mezunları da başvuruda bulunabilecek.

20.1.2018Eğitim
Balıkesirde 936 özel harekat polisi mezun oldu

Balıkesir'de 936 özel harekat polisi mezun oldu

Balıkesir'de 936 özel harekat polisi mezun oldu

14.12.2017Balıkesir
Niğde’de 763 Özel Hareket Polisi eğitimini tamamladı

Niğde’de 763 Özel Hareket Polisi eğitimini tamamladı

Niğde’de 763 Özel Hareket Polisi eğitimini tamamladı

14.12.2017Merkez
Bakan Soylu: Bu kumpas, doğruysa her şeyin ispatıdır

Bakan Soylu: Bu kumpas, doğruysa her şeyin ispatıdır

Bakan Soylu: Bu kumpas, doğruysa her şeyin ispatıdır

13.12.2017Aydın
Yozgat’ta 950 yeni polis mezun oldu

Yozgat’ta 950 yeni polis mezun oldu

Yozgat’ta 950 yeni polis mezun oldu

13.12.2017Yozgat
Bitliste 220 polis adayı yemin ederek diploma aldı

Bitlis'te 220 polis adayı yemin ederek diploma aldı

Bitlis'te 220 polis adayı yemin ederek diploma aldı

13.12.2017Bitlis
Polis adaylarından tiyatro oyunu ve konser

Polis adaylarından tiyatro oyunu ve konser

Polis adaylarından tiyatro oyunu ve konser

27.11.2017Yozgat
Ceylanpınar Belediyesinden gençlere destek

Ceylanpınar Belediyesi'nden gençlere destek

Ceylanpınar Belediyesi'nden gençlere destek

13.11.2017Ceylanpınar
POMEM sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınır Parkur nasıl olacak

POMEM sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınır? Parkur nasıl olacak?

POMEM sınav giriş belgesini çıktı almak isteyen polis adayları, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek fiziki yeterlilik mülakatına katılacak olan adaylar, buradan alacakları sonuca göre ikinci aşama olan sözlü mülakata geçiş yapacak. Peki, 21. dönem POMEM sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınır? İşte, parkur bilgisi ve tüm detaylar

6.11.2017Gündem
POMEM başvuru sonuç sayfası | 21. Dönem mülakatları ne zaman

POMEM başvuru sonuç sayfası | 21. Dönem mülakatları ne zaman?

21. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu. Sınav giriş yerlerini merak eden polis adayları, T.C. kimlik numaraları ve e-devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden POMEM sınav giriş belgelerini de edinebilecekler. Peki POMEM mülakat tarihleri belli oldu mu? İşte sınav yerleri ve mülakat tarihine ilişkin detaylar!

3.11.2017Gündem
POMEM sonuçları açıklandı Polis Akademisi mülakat yeri öğrenme ekranı

POMEM sonuçları açıklandı! Polis Akademisi mülakat yeri öğrenme ekranı

POMEM sonuçları için bekleyiş 26 Ekim itibariyle son buldu. 21. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğrenebilirler. İşte Polis Akademisi mülakat yeri öğrenme ekranı

27.10.2017Gündem
Kahraman gazilerden Valiye ziyaret

Kahraman gazilerden Valiye ziyaret

Kahraman gazilerden Valiye ziyaret

27.10.2017Merkez
Gaziler Vali Şimşek’i ziyaret  etti

Gaziler Vali Şimşek’i ziyaret  etti

Gaziler Vali Şimşek’i ziyaret  etti

27.10.2017Niğde
POMEM parkur bilgisi paylaşıldı Polislik mülakatı

POMEM parkur bilgisi paylaşıldı! Polislik mülakatı

POMEM parkur bilgisi, Polis Akademisi internet sitesi üzerinden adayların erişimine açıldı. Toplam 13 bin polis alımının yapılacağı süreçte adaylar, POMEM için özel olarak hazırlanan parkurda teste tabi tutulacak. Burada gerçekleştirilecek parkurdan geçen adaylar ise polis okullarında eğitime tabi tutulacak. İşte, adayların kıyasıya yarışacağı POMEM polis alımı parkur bilgisi ve detayları

24.10.2017Gündem
Karaman GHSİM’den polis olmak isteyen gençlere ücretsiz kurs

Karaman GHSİM’den polis olmak isteyen gençlere ücretsiz kurs

Karaman GHSİM’den polis olmak isteyen gençlere ücretsiz kurs

6.10.2017Karaman
Belediyeden gençlere eğitim desteği

Belediyeden gençlere eğitim desteği

Belediyeden gençlere eğitim desteği

6.10.2017Kumluca
Polis alımı başvurusu sona eriyor 13 bin polis alınacak

Polis alımı başvurusu sona eriyor! 13 bin polis alınacak!

Polis alımı başvurusu ile güvenlik güçleri kadrosuna katılmak isteyen gençler, Polis Akademisi üzerinden yapılacak olan başvuruya kilitlendi. Polis alımı başvurusu için kriterleri merak eden birçok kişi, konunun detaylarını araştırmaya başladı. Peki, müracaatların son gününde birçok kişinin araştırdığı polis alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, konuyla ilgili Polis Akademisi'nin verdiği detaylı bilgiler

6.10.2017Gündem
Polis alımı için son hafta Polis Akademisi adaylara uyarıda bulundu

Polis alımı için son hafta! Polis Akademisi adaylara uyarıda bulundu!

Polis alımı başvurusu, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapmak isteyen gençler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Milyonlarca gencin hayallerindeki meslek için müracaatta bulunacağı Polis Akademisi, bu yıl toplam 13 bin kişiyi istihdam edecek. Peki, polis alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, gençlerin merakla araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

2.10.2017Gündem
Polis alımı için başvuru yapacak adaylar dikkat

Polis alımı için başvuru yapacak adaylar dikkat!

Polis alımı başvuru işlemi gerçekleştirerek Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışma hakkını elde etmek isteyen vatandaşlar, Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden başvurusunu tamamlayacak. Toplam 13 bin kişinin istihdam edileceği polis alımı başvurusu ile gençler, POMEM'lerde eğitim için değerlendirmeye girecek. Peki, polis alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

27.9.2017Gündem
21. dönem POMEM polis alımı alımı başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları nelerdir

21. dönem POMEM polis alımı alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

21. dönem POMEM polis alımı alımı başvurusunun nasıl yapılacağı yüz binlerce vatandaş tarafından en çok aranan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Türkiye çapında on binlerce gencin merakla beklediği başvuru süreci, Lisans ve Ön Lisans mezunlarını kapsayacak. Toplam 13 bin kişilik kadronun istihdam edileceği başvuru dönemi için başvurular alınmaya başlandı. Adaylar ise aranan şartları merak ediyorlar. Peki, 21. dönem POMEM polis alımı alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

25.9.2017Gündem