MENÜ

Polsi

Polsi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Polsi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Polsi haberi bulunmuştur.

Polsi Haberleri

Yol kenarındaki fıskiye öldürdü

Yol kenarındaki fıskiye öldürdü

Çim sulama fıskiyelerinin ıslattığı yolda motosikletiyle kayarak şehit olan polis memuru Ali Ulaş dün törenle uğurlanırken meslektaşları tehlikeye dikkat çekti: “Sulama yapılırken görevliler fıskiyelerin başında durmalılar. Açıp gidiyorlar, su yola akıyor. Kuru zeminden ıslak zemine geçtiğimizde yol buz pisti gibi oluyor.”

16.08.2019Gündem
İstanbul merkezli dolandırıcılık operasyonu

İstanbul merkezli dolandırıcılık operasyonu

İstanbul merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda, sosyal medya ağları üzerinden banka müşterilerini tuzağa düşürerek binlerce müşteriyi ‘oltalama’ yöntemiyle dolandıran şebeke çökertildi.

22.02.2019Gündem
Nöbet dönüşü evine giden doktordan kazazedeye hayati müdahale

Nöbet dönüşü evine giden doktordan kazazedeye hayati müdahale

Avcılar E-5 Karayolu mevkinde meydana gelen kazada ağır yaralanan kadına, nöbet dönüşü yoldan geçen doktor dakikalarca kalp masajı yapıp solunum desteği sağlayarak hayata döndürdü. Ağır yaralı kadın olay yerine gelen ambulansla hastaneye gönderildi.

24.11.2018Gündem
Psikiyatri uzmanının sır ölümü Barbaros Fırkateyninde de görev yapmıştı

Psikiyatri uzmanının sır ölümü! Barbaros Fırkateyni'nde de görev yapmıştı

Kocaeli Gölcük'te özel bir hastanede görev yapan 47 yaşındaki Psikiyatri Uzmanı Dr. Nihat Zincir evinde ölü bulundu. GATA mezunu olan Dr. Zincir daha önce TCG Barbaros Fırkateyni'nde de görev yapmıştı.

14.08.2018Gündem
Bomba diye ihbar edildi, ödev panosu çıktı

Bomba diye ihbar edildi, ödev panosu çıktı

Niğde çöp konteyneri yanına bırakılan ödev panosu bomba ihbarı yapılması üzerine ekipleri harekete geçirdi. Edinilen bilgiye göre olay saat 22.30’da Selçuk Mahallesi, Ethem Onbaşı caddesinde meydana geldi. Çöp konteyner’in yanına bırakılan üzerinde elektrik kablosu, sus tesisatı ve elektrik malzemesi bulunan tahta üzerine montajlanmış panoyu fark eden vatandaşalar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri çevre güvenliği alarak cadde’de bulunan vatandaşları olay yerinde uzaklaştırarak caddeyi trafiğe kapattı. Olay yerine kısa sürede gelen bomba imha uzmanı polis bomba kıyafetlerini giyerek çöp kanteyner’in yanına bırakılan panoyu inceledikten sonra bırakılan panonun bir ödev için yapıldığını tespit etti. Çevredeki meraklı vatandaşlar ise rahat bir nefes alırken bomba imha uzmanını alkışlayarak tebrik ettiler. Polsi panoyu alarak incelemek için polis merkezine götürdü. Polis panoyu oraya bırakan kişiyi bulmak için inceleme başlattı.

11.07.2017Haber
Fransa İçişleri Bakanı Cazeneuve: Savaştayız

Fransa İçişleri Bakanı Cazeneuve: Savaştayız

Fransa'nın Nice kentinde yaşanan katliamla ilgili, İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve açıklamalarda bulundu.

15.07.2016Dünya
İstiklalde polis müdahalesi

İstiklal'de polis müdahalesi

İstiklal Caddesi’nde dün toplanan ve Taksim Meydanı’na yürümek isteyen gruba polis tazikli gazlı suyla müdahalede bulundu.

4.08.2013Avrupa
İstiklalde polis müdahalesi

İstiklal'de polis müdahalesi

İstiklal Caddesi’nde dün toplanan ve Taksim Meydanı’na yürümek isteyen gruba polis tazikli gazlı suyla müdahalede bulundu. Polisin müdahalesinin ardından eylemciler ara sokaklara dağıldı. TOMA aracından sıkılan gazlı sudan çok sayıda kişi etkilenirken polis gruba ara ara müdahale etmeyi sürdürdü. Toplam gözaltı sayısının ise 40'ı geçtiği öğrenildi.

3.08.2013Gündem
TAKSİM ALEV ALEV

TAKSİM ALEV ALEV

Taksim Meydanı'nda toplanan gruplara AKM önündeki polis saat 20.15 sıralarında müdahale etti. Binlerce kişinin bulunudğu meydan biranda gaz bulutu ile kaplandı. Kalabalık kaçarak uzaklaştı. Grup AKM önünde halaylar çekerken, iddiaya göre grubun arkasından gelen bir taş sonrası, polis biber gazıyla gruba müdahale etti. Bir anda biber gazlarını sıkan polsi grubu dağıtmaya başladı. TOMA'larla birlikte çevik kuvvet ekipleri Taksim Cumhuriyet Heykeli'ne doğru grubu püskürtmeye başladı. Bu sırada Gazi Parkı'nda olanlarda yoğun gaz bulutunun etkisi altında kaldı. Müdahael sırasında bazı göstericiler yaralanırken, bazıları da gazın etkisi altında kaldı. Polislerden de gazdan etkilenenler oldu. Özgür ARSLAN - Habip ATAM- Bulut MÜLHİM - Zeki GÜNAL - İstanbul/DHA

11.06.2013Diğer Videolar
TAKSİMDE TEKERLEKLİ SANDALYEDELİ EYLEMCİYE TAZYİKLİ SU

TAKSİM'DE TEKERLEKLİ SANDALYEDELİ EYLEMCİYE TAZYİKLİ SU

Taksim Meydanı'nda toplanan gruplara AKM önündeki polis saat 20.15 sıralarında müdahale etti. Binlerce kişinin bulunudğu meydan bir anda gaz bulutu ile kaplandı. Kalabalık kaçarak uzaklaştı. Grup AKM önünde halaylar çekerken, iddiaya göre grubun arkasından gelen bir taş sonrası, polis biber gazıyla gruba müdahale etti. Bir anda biber gazlarını sıkan polsi grubu dağıtmaya başladı. TOMA'larla birlikte çevik kuvvet ekipleri Taksim Cumhuriyet Heykeli'ne doğru grubu püskürtmeye başladı. Bu sırada Gazi Parkı'nda olanlarda yoğun gaz bulutunun etkisi altında kaldı. Müdahale sırasında bazı göstericiler yaralanırken, bazıları da gazın etkisi altında kaldı. Polislerden de gazdan etkilenenler oldu. Polisin müdahalesi devam ediyor.

11.06.2013Diğer Videolar