MENÜ

Polis Müdahalesi

Polis Müdahalesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Polis Müdahalesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Polis Müdahalesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.494 Polis Müdahalesi haberi bulunmuştur.

Polis Müdahalesi Haberleri

Cam sileceğinde yolculuğu polis bitirdi

Cam sileceğinde yolculuğu polis bitirdi

Köln’de tramvayı kaçıran 20 yaşındaki bir gencin, son anda yakaladığı tramvayın cam sileceğine tutunarak ettiği yolculuk polis müdahalesi ile son buldu.

15.04.2019Avrupa
Feminist Yürüyüşü’ne polis müdahalesi

Feminist Yürüyüşü’ne polis müdahalesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İstiklal Caddesi’nde bir araya gelen kadınların yürüyüşüne Valilik izin vermedi. TOMA’larla önlem alan polis, İstiklal Caddesi’ni hem Taksim Meydanı hem de Tünel tarafından geçişe kapattı. Polis, uyarılara rağmen dağılmayan kadınlara önce kalkanla, ardından plastik mermi ve biber gazıyla müdahalede bulundu.

9.03.2019Gündem
İzmirde, eylem yapmak isteyen işçilere müdahale

İzmir'de, eylem yapmak isteyen işçilere müdahale

İZMİR'de, Genel-İş Sendikası'na bağlı işçiler, İzmir Belediye Başkanlığı Binası girişinde eylemyapmak isteyince polis müdahale ettti. Polisin biber gazı ve copla dağıttığı gruptan çok sayıda kişi gözaltına alındı.

11.01.2019Gündem
Brükselde göç karşıtı gruba polis müdahalesi

Brüksel'de göç karşıtı gruba polis müdahalesi

Belçika'nın başkenti Brüksel'de Avrupa Birliği binalarının bulunduğu alanda polis aşırı sağcı ve göç karşıtı bine yakın göstericiye gaz bombası ve TOMA ile müdahalede bulundu.

16.12.2018Dünya
Son dakika.. Brükselde göç karşıtı gruba polis müdahalesi

Son dakika.. Brüksel'de göç karşıtı gruba polis müdahalesi

Belçika'nın başkenti Brüksel'de Avrupa Birliği binalarının bulunduğu alanda polis aşırı sağcı ve göç karşıtı bine yakın göstericiye gaz bombası ve TOMA ile müdahalede bulundu.

16.12.2018Dünya
Fransa karıştı

Fransa karıştı

Fransa’nın başkenti Paris’te dün sokağa inen binlerce ‘sarı yelekli’ Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un sarayına yürümek isterken polis tarafından biber gazıyla engellendi. Başkent Paris’te hayat durma noktasına geldi. Gösterilerde ülke çapında yaklaşık 1400 kişi gözaltına alındı.

9.12.2018Dünya
Kadına şiddete karşı pedal çevirdiler

Kadına şiddete karşı pedal çevirdiler

Görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesince "Kadına Şiddet Bir İnsanlık Suçudur, Bisikletini Al Gel" etkinliği düzenlendi.

25.11.2018Gündem
Trump: Askerlerimiz ateş açacak

Trump: Askerlerimiz ateş açacak

ABD Başkanı Donald Trump, ABD - Meksika sınırına doğru ilerlemeye devam eden göçmen kafilesindeki göçmenlerin şiddete başvurmaları durumunda ABD'li güvenlik güçlerinin 'radikal tedbirlerle' karşılık vereceğini söyledi.

2.11.2018Dünya
Son dakika: Hırsızlık için girdiği evdeki kadını rehin aldı

Son dakika: Hırsızlık için girdiği evdeki kadını rehin aldı!

Kırıkkale'de bir kadın, hırsızlık amacıyla evine girdiği tahmin edilen kişi tarafından rehin alındı. İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu da olay yerine geldi. Rehin alınan kadın polis müdahalesi ile kurtarıldı.

24.09.2018Gündem
Cumartesi Anneleri yorumu: ‘Göz mü yumsaydık’

Cumartesi Anneleri yorumu: ‘Göz mü yumsaydık’

KAYIP yakınlarını arayan ‘Cumartesi Anneleri’nin 700’üncü oturumuna yapılan polis müdahalesiyle ilgili konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Anneliğin terör örgütünce istismar edilmesine, teröre kılıf yapılmasına göz mü yumsaydık?” dedi.

27.08.2018Gündem
Cumartesi Anneleri 700. haftada Bir gün mutlaka ‘Kaybedenler kaybedecek’ demek için oradayız

Cumartesi Anneleri 700. haftada! Bir gün mutlaka ‘Kaybedenler kaybedecek’ demek için oradayız

İstanbul Avcılar’da, 19 Ekim 1995 akşamı, Liceli, 36 yaşındaki beş çocuk babası Fehmi Tosun, üç kişi tarafından zorla beyaz bir Toros’a bindirilerek götürüldü. Aracın plakası 34 UD 597 idi. Her şey çocuklarının, eşi Hanım’ın gözleri önünde meydana geldi. Arabayı durdurmaya çalıştılar, feryat ettiler ama o an, Fehmi Tosun’u son görüşleri oldu. Ailenin en büyük kızı Besna, 12 yaşındaydı. Babasını götürenlerle göz göze gelen oydu. Olaydan iki-üç hafta sonra Galatasaray Meydanı’nda, Cumartesi Anneleri’nin arasında, babasının fotoğrafını tutan annesinin yanında oturuyordu. Galatasaray Meydanı’nda büyüdü, İnsan Hakları Derneği (İHD) için gönüllü olarak çalışmaya başladı. Anneler dün, 700’üncü kez meydandaydı. Besna Tosun ile geçen 23 yılı ve 700 haftayı konuştuk.

25.08.2018Hürriyet Pazar
Profesörün mini dünyası

Profesörün mini dünyası

15 sene önce model trenler ve geçtiği yerlerin canlandırmasını yapmaya başlayan Prof. Dr. Serdar Öztezcan, evinde yaklaşık 20 metrekarelik bir düş bahçesi yarattı. Prof. Dr. Öztezcan evinin bir odasını ayırdığı diorama hobisi için “Biz doktorların stresli bir iş hayatı olur. Buraya girince kafamdaki konular değişiyor” diyor.

24.08.2018Gündem
Tuzlada kurban satış alanındaki kavgaya polis müdahalesi : 4 gözaltı

Tuzla'da kurban satış alanındaki kavgaya polis müdahalesi : 4 gözaltı

Tuzla'da bulunan kurban satış alanındaki gerginliğe polis biber gazı ile müdahalede bulundu.

19.08.2018Haber
Protestoya hapis cezasına AYMden veto

Protestoya hapis cezasına AYM'den veto

Anayasa Mahkemesi’nden, Gezi Parkı eylemlerine ilişkin başvurularla ilgili iki ret, iki de ‘hak ihlali’ kararı geldi. Yüksek Mahkeme, Gezi eylemlerine katılan iki kişiye hapis cezası verilmesini ‘toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkının ihlali’ olarak değerlendirdi.

4.07.2018Gündem
Beyoğlunda izinsiz gösteriye polis müdahalesi

Beyoğlu'nda izinsiz gösteriye polis müdahalesi

Beyoğlu'nda izinsiz gösteri yapmak isteyen gruba polis ekiplerince müdahalede bulunuldu.

1.07.2018Gündem
İşte saat saat 1 Mayıs

İşte saat saat 1 Mayıs

İstanbul'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü DİSK, KESK, TMMOB ve TTB öncülüğünde Maltepe sahilinde kutlandı. Türk-İş 1 Mayıs için Hatay'daydı. Hak-İş temsilcileri sabahın ilk saatlerinde Anıtkabir'i ziyaret etti. İstanbul'da gösterilere izin verilmeyen Beşiktaş'ta 60 kişi, Beyoğlu'nda 16 kişi, Şişli'de 2 kişi ve Maltepe'de 6 kişi olmak üzere toplamda 82 gösterici polis ekiplerince gözaltına alındı.

1.05.2018Gündem
Gazi Üniversitesinde polis müdahalesi

Gazi Üniversitesi'nde polis müdahalesi

Ankara'da Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde eylem yapan bir grup öğrenci ile güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı.

26.04.2018Gündem