MENÜ

Polis Akademisi

Polis Akademisi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Polis Akademisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Polis Akademisi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.378 Polis Akademisi haberi bulunmuştur.

Polis Akademisi, Emniyet Teşkilatı için orta ve üst kademe yöneticiler yetiştiren, Ankara'da üniversite eşdeğerinde bir öğretim kuruluşudur. Akademi, ilk derece amirlik, ön lisans ve lisans üstü eğitim verir, öğretim üyeleri eğitimin yanı sıra bilimsel araştırma ve yayın yapar, danışmanlık hizmeti verir. İdarî bünyesinde Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM), Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Polis Eğitim Merkezi (PEM) Güvenlik Bilimleri Enstitüsü, Adli Bilimler Enstitüsü adlı eğitim merkezleri bulunur.

Akademi'nin lisans eğitimi veren Güvenlik Bilimleri Fakültesi 6638 sayılı İç Güvenlik Paketi kapsamında kapatılarak Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne dönüştürülmüştür. Kapatılan fakültede eğitim gören öğrenciler çeşitli üniversitelerin idari ve iktisadi bilimler fakültesine yerleştirilmiştir. Lisans üstü eğitim verip araştırma yapan Güvenlik Bilimleri Enstitüsü, Araştırma enstitüleri ve idarî merkez ise Ankara'nın Anıttepe mahallesindeki kampüstedir.

DEVAMI

Polis Akademisi Haberleri

672 bekçi alımı başvurusu ne zaman 2020 Bekçilik alımı başvuru şartları neler

672 bekçi alımı başvurusu ne zaman? 2020 Bekçilik alımı başvuru şartları neler?

2019 yılında yapılan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alımının ardından yeni yılda bekçi alımını bekleyen adayların 2020 bekçilik alım sürecine dair araştırmaları devam ediyor. Bekçilik başvuru şartları ve başvuru tarihleri araştırılırken Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Ankara'ya 672 bekçi alınacağını duyurdu. Peki, 672 bekçi alımı başvurusu ne zaman? 2020 bekçilik alımı başvuru şartları neler? İşte, 2020 bekçi alımına dair merak edilen bilgiler.

18.01.2020Gündem
‘Türkiyenin güvenliği İstanbulun güvenliği ile başlar’

‘Türkiye'nin güvenliği İstanbul'un güvenliği ile başlar’

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, "20 milyona yakın nüfusuyla dünyanın birçok metropolünden daha kalabalık olan İstanbul'un güvenliğini geleneksel yöntemlerle sağlamak çok zor bir süreçtir" dedi.

12.01.2020Gündem
Adana merkezli 8 ildeki FETÖ operasyonunda 5 zanlı tutuklandı

Adana merkezli 8 ildeki FETÖ operasyonunda 5 zanlı tutuklandı

Adana merkezli 8 ilde FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan 16 şüpheliden 5'i tutuklandı, 11'i adli kontrol şartıyla salıverildi.

11.01.2020Gündem
FETÖ şüphelisi Ukraynaya kaçmak isterken havalimanında yakalanmış

FETÖ şüphelisi Ukrayna'ya kaçmak isterken havalimanında yakalanmış

Adana merkezli 8 ildeki Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan 9 zanlıdan birinin eski askeri okul öğrencisi olduğu ve Ukrayna'ya kaçmak isterken İstanbul'da havalimanında yakalandığı öğrenildi.Örgütün mahrem yapılanmasında yer alan zanlının, eski polis olan babasının örgütle bağlantısı olduğu iddiasıyla, eski askeri öğrenci kardeşinin de 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde Şehitler Köprüsü’nde tankın üzerinden vatandaşlara silahla ateş açan kişiler arasında olduğu gerekçesiyle tutuklu bulunduğu belirtildi.

9.01.2020Gündem
Bekçi alımı başvuru tarihi belli oldu mu 2020 bekçilik başvuru şartları neler

Bekçi alımı başvuru tarihi belli oldu mu? 2020 bekçilik başvuru şartları neler?

2020 çarşı ve mahalle bekçiliği alımlarında başvuru şartları ve başvuru tarihleri adayların gündeminde yer almaya başladı. 2019 yılında yapılan bekçi alımlarında sınav sonuçlarının belli olmasının ardından, bekçi adaylarının gözü bir sonraki dönem için yapılacak bekçi alımlarına çevrildi. Peki, 2020 bekçilik alımı ne zaman hangi tarihte? Bekçilik başvuru şartları neler? İşte, bekçi alımlarına yönelik ayrıntılı bilgiler.

8.01.2020Gündem
Birçok ilde operasyon başladı 21 gözaltı kararı

Birçok ilde operasyon başladı! 21 gözaltı kararı

Adana merkezli 8 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında aralarında eski polis akademisi ve askeri okul öğrencilerinin de yer aldığı 21 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

7.01.2020Gündem
2020 bekçi alımı ne zaman yapılacak Başvuru tarihi ve şartları belli oldu mu

2020 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Başvuru tarihi ve şartları belli oldu mu?

Çarşı ve mahalle bekçiliği için 2019'da iki ayrı dönemde yapılan sınavların sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından bu kez de Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) 2020'de yapacağı bekçi alımının detayları merak konusu oldu. Peki, 2020 bekçi alımı ne zaman yapılacak?

5.01.2020Gündem
PA.edu.tr: Bekçilik sözlü mülakat sınav sonuçları açıklandı İşte, bekçilik sonuçları sorgulama ekranı

PA.edu.tr: Bekçilik sözlü mülakat sınav sonuçları açıklandı! İşte, bekçilik sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik sözlü mülakat sınav sonuçları için beklenen süreç tamamlandı. Türkiye genelinde istihdam edilecek olan binlerce bekçi adayı için sözlü mülakat sonuçlarını açıklayan Polis Akademisi Başkanlığı, 81 ilin Emniyet Müdürlüklerinde hangi isimlerin görevlendirileceğini belirledi. Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklamasının ardından gerekli belgeleri talep eden Polis Akademisi, atama için gerekli olan belgelerin İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilebileceğini vurguladı. Bekçilik sonuçları sonrasında 15 gün içerisinde İl Emniyet Müdürlüklerine başvurulması gerektiği, bilgiler arasında yer almaya başladı. İşte, bekçilik sözlü mülakat sonuçları sorgulama ekranı ve adayları ilgilendiren detaylı bilgiler

4.01.2020Gündem
VGM burs başvuru sonuçları açıklandı Burs miktarı değişti

VGM burs başvuru sonuçları açıklandı! Burs miktarı değişti!

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) burs başvuru sonuçları, yeni yılın ilk günü erişime açıldı. Aylık 300 liralık burs alacak olan öğrenciler, TC Kimlik Numarası ve kimlik bilgileri ile sonuçları öğrenebilecek. Peki, VGM burs başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

2.01.2020Gündem
Son dakika haberi... İçişleri genelge yayınladı: Kadına saldırana elektronik kelepçe

Son dakika haberi... İçişleri genelge yayınladı: Kadına saldırana elektronik kelepçe

İşte kadına şiddete karşı yapılacaklar: 500 bin kolluk personeline kadına yönelik şiddetle mücadeleye ilişkin eğitim verilecek.Emniyet ve jandarmada sadece kadına yönelik şiddet konusunda uzman birimler kurulacak.Şiddet uygulayanın varsa ruhsatlı silahı geri alınacak.Mağdur kadının bilgilerine erişim engeli getirilecek, şiddet uygulayan kişi bu bilgilere ulaşamayacak.Şiddet faillerine elektronik kelepçe, 81 ilde yaygınlaştırılacak. Şiddet uygulayanlar uzaklaştırma kararı dışında öfke kontrolü ve stresle başa çıkma eğitimlerine yönlendirilecek.

2.01.2020Gündem
Son dakika... Bakan Soylu imzaladı, 81 ile gönderildi... Kadına yönelik şiddetle mücadele genelgesi

Son dakika... Bakan Soylu imzaladı, 81 ile gönderildi... Kadına yönelik şiddetle mücadele genelgesi!

İçişleri Bakanı Soylu imzasıyla, kadına şiddetle mücadelede alınacak tedbirlere ilişkin "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Genelgesi" yayımlandı. 500 bin kolluk personeli, kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda hizmet içi eğitimle desteklenecek. Emniyet ve Jandarma teşkilatlarında sadece kadına şiddet konusunda uzmanlaşan birimler kurulacak. Kadına şiddet uygulayanın ruhsatlı silahı kolluk birimlerince alınacak, şiddet failleri için elektronik kelepçe uygulaması 81 ilde yaygınlaştırılacak.

1.01.2020 Gündem
PAEM Komiser Yardımcısı alım sonuçları açıklandı İşte, adayları ilgilendiren o bilgiler

PAEM Komiser Yardımcısı alım sonuçları açıklandı! İşte, adayları ilgilendiren o bilgiler

PAEM Komiser Yardımcısı alımı sonuçları, Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. 2019-2020 eğitim öğretim döneminde gerçekleştirilecek olan eğitimlerle istihdam edilecek olan 2 bin Komiser Yardımcısı, PAEM sonuçları sonrasında akademinin açıkladığı yerde hazırda bulunacak. İşte, PAEM Komiser Yardımcısı alımı sonuçları hakkında detaylı bilgiler

29.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçlarında gözler EGMde Bekçilik sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik mülakat sonuçlarında gözler EGM'de! Bekçilik sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu çarşı ve mahalle bekçiliği sözlü sınavlarına katılım sağlayan adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen sınavın üzerinden haftalar geçmesiyle bekçi adaylarının gözü Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Akademisi duyurular sayfasına çevrildi. Peki, bekçilik sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair ayrıntılar.

28.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları bu ay açıklanır mı Gözler Polis Akademisi sonuç sayfasında

Bekçilik mülakat sonuçları bu ay açıklanır mı? Gözler Polis Akademisi sonuç sayfasında

Bekçilik alımı kapsamında önceki süreçleri geçerek son olarak sözlü sınavlara katılan bekçi adaylarının, yeni yılın yaklaşmasıyla sınav sonuçlarına dair beklentileri arttı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün duyurusunu takip eden adaylar, ay sonuna kadar bekçilik mülakat sonuçlarının açıklanıp açıklanmayacağını sorguluyor. Sınav sonuçları Polis Akademisi tarafından erişime açılacak. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

25.12.2019Gündem
Son dakika: Yoğun talep geliyordu 3 yıl daha uzatıldı

Son dakika: Yoğun talep geliyordu! 3 yıl daha uzatıldı

19 Kasım 2017 tarihinde yapılan mahkeme kararı olmadan ad ve soyad değişikliği yapılabilmesi düzenlemesine vatandaşlardan yoğun talep geldiğinin altı çizilen açıklamada, söz konusu düzenlemenin ardından sürenin 3 yıl daha uzatıldığı, Cumhurbaşkanına da süreyi bir katına kadar uzatma yetkisi tanındığı belirtildi.

24.12.2019Ekonomi
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı için gözler EGMde

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtı için gözler EGM'de

2019'un son günleri devam ederken bekçilik mülakat sonuçları için adayları gözü EGM'nin resmi internet sitesine çevrildi. Diğer aşamaları geçerek sözlü sınava dahil olan bekçi adayları, heyecanla bekçilik mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Resmi açıklama geldi mi? İşte, bekçilik sözlü sınav sonuçları hakkında ayrıntılar.

24.12.2019Gündem
Bekçilik sonuçlarında son durum ne 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sonuçlarında son durum ne? 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımında yapılan mülakatlar sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Bekçilik sözlü sınavlarının üzerinden haftalar geçmesinden dolayı bekçi adaylarının beklentisi arttı. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak duyurunun ardından bekçilik sınav sonuçları ilan edilecek. Peki, Bekçilik sonuçlarında son durum ne? 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.12.2019Gündem
Kütahya merkezli FETÖ operasyonu: 19 gözaltı

Kütahya merkezli FETÖ operasyonu: 19 gözaltı

KÜTAHYA merkezli 9 ilde FETÖ/PDY’nin asker mahrem yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda, aralarında muvazzaf astsubaylar ve polis akademisi ile ilişiği kesilen öğrencilerinde bulunduğu 19 kişi, gözaltına alındı. Gözaltı kararı verilen şüphelilerden astsubay V.D.’nin bir süre önce Macaristan’a kaçtığı tespit edildi.

18.12.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları bu hafta açıklanacak mı Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum

Bekçilik sınav sonuçları bu hafta açıklanacak mı? Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum

Bekçi alımı için süreç devam ediyor. Başvuruları kabul edilen adaylar, 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında bekçilik mülakat sürecini tamamladı. Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi'nin değerlendirme işlemlerini tamamlamasının ardından bekçilik mülakat sonuçları açıklanacak. Peki, tarih belli oldu mu? Bekçilik sınav sonuçları bu hafta açıklanacak mı? Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum

16.12.2019Gündem
Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sonuçlarında tarih açıklaması yapıldı mı

Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sonuçlarında tarih açıklaması yapıldı mı?

Bekçilik sınavına giren ve sözlü mülakata katılan adaylar bekçilik sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabını arıyorlar. Polis Akademisi'nin resmi internet sitesinde yapılacak olan açıklama da son durum bilgisi gene internette aranan konular arasında. Peki bekçilik sonuç açıklamasında son durum nedir?

14.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı sorusu yanıt buldu mu

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı sorusu yanıt buldu mu?

Daha öncesi süreçlerden başarı ile geçen bekçi adayları son aşama olan mülakatlara dahil oldu. Heyecanla sözlü sınav sonuçlarını bekleyen bekçi adaylarının gözü Polis Akademisi Başkanlığı'nın Pa.edu.tr internet sitesinden yapılacak duyuruya açıklamaya çevrildi. Binlerce kişi, internette bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki, Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı sorusu yanıt buldu mu? İşte, detaylar.

13.12.2019Gündem
Bekçilik sonuç açıklama duyurusu için heyecanlandıran gelişme

Bekçilik sonuç açıklama duyurusu için heyecanlandıran gelişme!

Emniyet Genel Müdürlüğünün bekçilik sonuçları açıklaması için değerlendirme süreci devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı'nın gerçekleştireceği bekçilik sonuç açıklama duyurusu, son günlerin en çok araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları Aralık ayında açıklanır mı EGM bekçilik sonuçlarını ne zaman açıklayacak

Bekçilik mülakat sonuçları Aralık ayında açıklanır mı? EGM bekçilik sonuçlarını ne zaman açıklayacak?

2019 yılının sonlarına doğru gelinirken bekçilik mülakatları için bekleyiş arttı. Sözlü sınavların üzerinden haftalar geçmesiyle bekçi adayları Polis Akademisi Başkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılacak açıklamaya kilitlendi. Peki, Bekçilik mülakat sonuçları Aralık ayında açıklanır mı? EGM bekçilik sonuçlarını ne zaman açıklayacak? İşte, ayrıntılar.

10.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçlarında iddia edilen tarih -  Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik mülakat sonuçlarında iddia edilen tarih - Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığınca çarşı ve mahalle bekçiliği alımları için süreç devam ediyor. 30 Eylül - 12 Ekim arasında yapılan fiziki ve sözlü mülakat etabın ardından gözler bekçilik mülakat sonuçlarına çevrildi. Uzun süredir beklenen sonuçlarla ilgili tarih iddiaları var. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, iddia edilen tarih...

10.12.2019Gündem
26. Dönem POMEM sınavları ne zaman 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı

26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin polis adayı alımında süreç devam ediyor. 26. Dönem POMEM kapsamında alınacak olan polis adaylarının başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından 2019 PMYO yedek sonuçları da belli oldu. Adayların gözü şimdi sınav tarihlerine çevrildi. Peki, 26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? İşte, 2019 PMYO yedek sonuçları sorgulama ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılar.

9.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları bu hafta açıklanacak mı EGM sonuçları ne zaman açıklayacak

Bekçilik mülakat sonuçları bu hafta açıklanacak mı? EGM sonuçları ne zaman açıklayacak?

Bekçi adaylarının günlerdir süren bekleyişi devam ediyor. Bu hafta da sonuçların açıklanması kapsamında beklentileri yerine gelmeyen binlerce bekçi adayı, EGM'nin sözlü mülakat sonuçlarını ne zaman açıklayacağını merak ediyor. Peki, bekçilik mülakat sonuçları bu hafta açıklanacak mı?

7.12.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları bu ay açıklanacak mı Bekçilik sonuçlarında son durum..

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları bu ay açıklanacak mı? Bekçilik sonuçlarında son durum..

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları sınava giren adaylar tarafından merakla beklenmeye devam ediliyor. Polis Akademisi'nin resmi internet sitesinden yapılacak duyuru ile bekçilik sonuçları açıklanacak. Peki bekçilik mülakat sonuçlarında son durum nedir?

5.12.2019Gündem
2020 bekçilik alımları ne zaman İşte bekçi alımı başvuru şartları

2020 bekçilik alımları ne zaman? İşte bekçi alımı başvuru şartları

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımlarında 2020 takvimini bekleyen adaylar önümüzdeki yıl bekçilik alımlarının ne zaman yapılacağını sorguluyor. İçişleri Bakanlığı'na bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamanın ardından, bekçilik alımı başvuru tarihleri belli olacak. Başvuru şartlarını yerine getiren adaylar, sonraki süreçlerde sınavlara katılacak. Peki, 2020 bekçilik alımları ne zaman? Bekçilik başvuru şartları neler?

29.11.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonucu için kritik saatler Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik sözlü mülakat sonucu için kritik saatler! Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Polis Akademisi Başkanlığının açıklayacağı bekçilik sözlü mülakat sonuçları, çarşı ve mahallelerde görev yapacak olan genç personellerin göreve başlamasına olanak tanıyacak. 81 ilde gerçekleştirilecek olan 8 bin bekçi alımı için sonuçlar, kurumun resmi internet sitesi üzerinden sorgulanabilecek. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

29.11.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında 26 Eylül tarihinde mülakata dahil olan bekçi adaylarının sözlü sınav sonuçlarına yönelik araştırmaları devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamayı bekleyen bekçi adayları bir yandan da bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının nasıl sorgulanacağını öğrenmek istiyor. Peki, Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır?

28.11.2019Gündem
Sakarya’da FETÖ/PDY operasyonu: 7 gözaltı

Sakarya’da FETÖ/PDY operasyonu: 7 gözaltı

Sakarya’da FETÖ/PDY’e yönelik devam eden soruşturma kapsamında Polis Akademisi ve Polis Koleji öğrencisiyken ilişikleri kesilen ve haklarında gözaltı kararı çıkartılan 8 şüpheliden 7’si yakalanarak gözaltına alındı.

27.11.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları o gün açılanacak mı Bekçilik sonuçları açıklandı mı

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları o gün açılanacak mı? Bekçilik sonuçları açıklandı mı?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından değerlendirilebilecek. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak? İşte, Türkiye'nin 7 bölgesinde gerçekleştirilecek olan bekçi alımları için bekçilik mülakat sonuçları hakkında detaylı bilgiler

27.11.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları son durum.. Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları son durum.. Bekçilik sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı adaylar tarafından merakla cevap aramaya devam ediyor. Konu hakkında resmi açıklamayı yapacak kaynaklar Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi'nin resmi internet siteleri olacak. Peki Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarında son durum ne? Açıklama yapıldı mı? İşte detaylar

26.11.2019Gündem
Emine Erdoğan: Kol kırıldığında yen içinde kalamaz

Emine Erdoğan: Kol kırıldığında yen içinde kalamaz

Emine Erdoğan, “Kadına yönelik şiddetin ‘mahrem alan’ kavramıyla meşrulaştırılmasının önüne geçmeliyiz. Söz konusu olan şiddetse, kol kırıldığında yen içinde kalamaz” dedi. Emine Erdoğan 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla dün Beştepe’de düzenlenen toplantıda, kadına yönelik şiddete karşı ‘Mercan Seferberliği’ni de başlattı.

26.11.2019Gündem
POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır 26. Dönem POMEM parkur bilgileri yayımlandı

POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır? 26. Dönem POMEM parkur bilgileri yayımlandı!

26. Dönem POMEM başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından, gözler mülakat ve parkur sınavlarına çevrildi. Ön başvuruları kabul edilen adayların katılım sağlayacağı sınavlar için, POMEM sınav giriş yerleri Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlandı. Peki, POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır? POMEM parkuru nasıl olacak? İşte, 26. Dönem POMEM sınavlarına dair merak edilen bilgiler.

25.11.2019Gündem
Emine Erdoğan: Söz konusu şiddetse kol kırıldığında yen içinde kalamaz

Emine Erdoğan: Söz konusu şiddetse kol kırıldığında yen içinde kalamaz

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Mahrem alan, şiddetin uygulanmasına zemin olduğu anda, insan hakları ihlali başlamış demektir. Böylesi bir durumda mahremiyet ortadan kalkar. Söz konusu olan şiddetse kol kırıldığında yen içinde kalamaz." dedi.

25.11.2019Gündem
2019 Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı - EGM tarafından tarih verildi mi

2019 Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? - EGM tarafından tarih verildi mi?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı adaylar tarafından merakla araştırımlaya devam ediliyor. Konu hakkında Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi adresinden ve Polis Akademisi'nin duyurular kısmında her hangibir açıklama yapılıp yapılmadığı veya tarih bilgisi verildi mi sorusu yanıt ararken, sonuç sorgulama işlemi ne zaman erişime açılacak merak konusu.. Peki Bekçilik mülakat sonuçlarında son durum nedir?

25.11.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak 2019 EGM bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 EGM bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi'nin düzenlediği 2019 bekçilik mülakatlarında sonuçların açıklanacağı tarih, bu kapsamda beklenti içinde olan binlerce bekçi adayı tarafından heyecanla bekleniyor. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

24.11.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik mülakat sonuçları için haftalardır devam eden bekleyiş bu hafta da tamamlanmadı. EGM'nin mülakat sonuçlarını bu hafta açıklayacağını tahmin eden bekçi adayları, henüz sonuçların açıklanmaması üzerine araştırmalarına hız verdi. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.11.2019Gündem
Komisyonda kabul edildi

Komisyonda kabul edildi

İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeleri de içeren, Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, İçişleri Komisyonunda kabul edildi.

21.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman POMEM sınav yeri sorgulama

26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman? POMEM sınav yeri sorgulama

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından ön başvuruları tamamlanan 26. Dönem POMEM sınavı giriş yerleri ve tarihleri açıklandı. 7 bin polis alımı için başvuruda bulunan adaylar, POMEM ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik ve mülakat sınavı tarihlerine e devlet şifresi ile ulaşacaklar. Peki, 26. Dönem POMEM fiziki yeterlilik ve mülakat sınavları ne zaman? POMEM sınav yerleri nasıl öğrenilir? İşte, merak edilenler.

20.11.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları için gözler o ekranda Pa.edu.tr bekçilik sonuçları duyuru detayları

Bekçilik mülakat sonuçları için gözler o ekranda! Pa.edu.tr bekçilik sonuçları duyuru detayları

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde gerçekleştirilecek olan bekçi alımı için bekçilik mülakat sonuçları gündemdeki yerini koruyor. Merakla sözlü sınav sonuçlarını araştıran bekçi adayları, değerlendirme sonuçlarına Polis Akademisi'nin internet sitesi üzerinden ulaşacaklar. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, bekçilik sonuçları hakkında detaylar.

20.11.2019Gündem
Bekçi alım şartları nedir İşte bekçilik başvuru şartları ve detaylar

Bekçi alım şartları nedir? İşte bekçilik başvuru şartları ve detaylar

Bekçi olmak isteyen vatandaşlar bekçi alım şartlarının ne olduğunu ve başvuru şartlarında hangi maddelerin bulunduğunu merak ediyorlar. Peki Bekçi alım şartları nedir? İşte bekçilik başvuru şartları ve detaylar

20.11.2019Gündem
Bekçilik sözlü sınavında son günler.... 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak

Bekçilik sözlü sınavında son günler.... 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak?

Ön başvuru, yazılı ve parkur sınavlarını geride bırakarak mülakatlara dahil olan bekçi adayları, bekçilik sözlü sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Geçtiğimiz haftalarda son aşamaya dahil olanlar, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından herhangi bir açıklama yapılıp yapılmadığını sorguluyor. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak? İşte, 2019 Çarşı ve Mahalle Bekçiliği sözlü sınavları hakkında bilgiler.

17.11.2019Gündem
Polise ödüle yeni kriterler

Polise ödüle yeni kriterler

TBMM gündemine acil olarak getirilmesi planlanan yeni torba yasa taslağında, Jandarma ve Sahil Güvenlik’in İçişleri Bakanlığı’na bağlanması nedeniyle uyum düzenlemelerinin yanı sıra vatandaşlıktan çıkarmadan, polislere ödül ve terfi düzenlemesine kadar birçok başlık bulunuyor. Düzenlemede vatandaşlıktan çıkarılanların çocuklarının durumuna yönelik maddeler de yer alıyor.

17.11.2019Gündem
26. Dönem POMEM sınavları ne zaman Polislik sınavı ne zaman

26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? Polislik sınavı ne zaman?

26. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavı'na ait belgeler, 15 Kasım Cuma akşamı binlerce polis adayının erişimine açıldı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte, sözlü ve fiziki mülakatların ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Peki, 26. Dönem POMEM sınavları ne zaman? Polislik sınavı ne zaman?

16.11.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları için tarih verildi mi Sonuçlar ne zaman açıklanacak

Bekçilik mülakat sonuçları için tarih verildi mi? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Bir çok bekçi adayı yazılı ve sözlü sınav mülakatlarının ardından sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. 'Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı?' sorusu internette sıklıkla aranan konular arasında yer alırken, gözler resmi kurum tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. Peki Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu hakkında gündemdeki son gelişmeler

16.11.2019Gündem
POMEM sınav giriş belgeleri yayımlandı 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı

POMEM sınav giriş belgeleri yayımlandı! 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 14-25 Ekim 2019 tarihleri arasında alınan, POMEM başvurularının sonuçları adayların erişimine açıldı. Gözler şimdi sözlü ve yazılı sınav tarihleri ve parkur bilgisinde. İşte, 26. Dönem POMEM başvuru sonuçları hakkında ayrıntılar...

15.11.2019Gündem
POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu

POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin polis adayı alımı için ön başvuru sürecinin tamamlanmasıyla, gözler sonuç ekranına çevrildi. 25 Ekim tarihine kadar POMEM başvuru işlemlerini yapan polis adayları, ön değerlendirmeleri olumlu olmaları halinde yazılı, sözlü mülakat ve fiziki yeterlilik sınavlarına dahil olacaklar. Peki, POMEM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sınav yerleri belli oldu mu?

13.11.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Topyekûn mücadele

Türkiye hem göçün hem de uyuşturucunun geçiş yolu. Uyuşturucu ile mücadele konusunda uygulamaya konulan yeni yöntemleri ve atılması gereken adımları paylaşacağım. Uyuşturucuyla mücadele birçok alanı kapsıyor. Terör örgütlerinin finansmanından tedavi yaklaşımlarına, ulusal ve uluslararası işbirliğinden hukuki uygulamalara kadar birçok alanda çalışma yapılmasını gerektiren karmaşık ve zor bir küresel sorundan bahsediyoruz.

26.11.2019