MENÜ

Pogram

Pogram ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pogram haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 25 Pogram haberi bulunmuştur.

Pogram Haberleri

Kağıt fiyat etiketleri kalkacak

Kağıt fiyat etiketleri kalkacak

Rafta etiketleme yapan tüm perakendeciler, artık elektronik fiyat etiketleme sistemi ile fiyat etiketlerini saniyeler içinde güncelleyebiliyor, elle yazılan ya da basılan kağıt etiketleri tarihe karışıyor.

8.08.2017Teknoloji
Hülya Avşar yeni programa başlıyor

Hülya Avşar yeni programa başlıyor!

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin ilk konuğu Acun Ilıcalı olacak.

23.01.2017Ekran
Yapay zekâya küfür öğrettiler

Yapay zekâya küfür öğrettiler

ABD’li teknoloji devi Microsoft tarafından kullanıma sunulan ve öğrenmeye programlı yapay zeka, Twitter üzerinde ırkçı, cinsiyetçi ve küfürlü yorumları sonrasında kapatıldı.

26.03.2016Teknoloji
Potada kuralar çekildi

Potada kuralar çekildi

BASKETBOLDA 11-14 Mart tarihleri arasında Gaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu’nda düzenlenecek Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Final maçlarının kura çekimi yapıldı.

23.02.2011Basketbol
İçişleri Bakanı, Gülle görüştü

İçişleri Bakanı, Gül'le görüştü

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, pogram dışı Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le görüştü. Yaklaşık 25 dakika süren görüşme talebinin İçişleri Bakanı'ndan geldiği öğrenildi.

8.01.2009Gündem
Olağanüstü saatler

Olağanüstü saatler

Genelkurmay Başkanlığı'nda dün tüm kuvvet komutanlarının katıldığı olağanüstü toplantının ardından bugün haftalık görüşmesini yapmak için Çankaya'ya giden Org. Başbuğ, beklenmedik bir şekilde rotasını Başbakanlık'a çevirdi. Ankara'daki tansiyon bu sürpriz ziyaretin ardından yükseldi. Ve Başkent ve İstanbul'da olağanüstü bir trafik yaşandı. Bu olağanüstü trafikle ilgili birçok spekülasyon yapıldı ancak tüm beklentilere rağmen sadece Başbakanlık'tan ve Genelkurmay'dan kısa birer açıklama geldi. İşte dakika dakika devletin zirvesinde yaşanan olağanüstü trafik:

8.01.2009Gündem
Fasıl dinlemek için en iyi 10 mekan

Fasıl dinlemek için en iyi 10 mekan

Fasıl, aslında klasik Türk müziğinde bir bestekarın aynı makamda bestelediği iki beste ile iki semaiye verilen isim. Örneğin Dede Efendi’nin Sultán-ı Yegáh faslı demek, bestekárın o makamda bestelediği iki beste ile iki semai demek. Yine klasik Türk müziğinde fasıl, en geniş anlamıyla bir konser programı anlamına geliyor.

17.02.2005Kelebek

Bu ‘güven’ yetmez

Bakanlar Kurulu'nun dünkü toplantısında hükümete sunum yapan Merkez Bankası Başkanı Süreyya Serdengeçti, enflasyonun daha aşağı çekilmesi için gerekli güven ortamının hálá sağlanamadığı uyarısında bulundu. Serdengeçti, hükümete program hedefleri karşısındaki riskleri anlattı.

16.01.2003Ekonomi
Kartal ağır işçi

Kartal ağır işçi

Beşiktaş Teknik Direktörü Lucescu, hazırladığı özel programla futbolcularının günlük yaşantılarını kontrol altına aldı. Sabah kahvaltısıyla bir araya gelen futbolcular akşam yemeğine kadar tüm günü birlikte geçirecek.

14.08.2002Spor
ABDde casus programa büyük ilgi

ABD'de casus programa büyük ilgi

Bilgisayar kullanıcılarının, sanal dünyada dolaşırken patronlarının, eşlerinin ya da istihbarat birimlerinin takibi altında olma ihtimali giderek artıyor. Özellikle ABD'de kullanıcıların internette dolaştığı siteleri, kaydettiği resimleri, yazdığı yazıları gizlice takip eden bilgisayar programları büyük ilgi görüyor.

19.02.2002Gündem
Uludağda zirve toplantısı

Uludağ'da zirve toplantısı

Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Yenilikçiler, kurulacak olan partinin hazırlanan tüzüğünü Uludağ'da gözden geçirip son şeklini verecek.

16.07.2001Gündem