MENÜ

Playstation 5

Playstation 5 ile ilgili tüm haberleri, son dakika Playstation 5 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Playstation 5 haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 719 Playstation 5 haberi bulunmuştur.

Playstation 5 Haberleri

Sony PlayStation 5 geliyor, beraberinde Samsung da olacak

Sony PlayStation 5 geliyor, beraberinde Samsung da olacak!

Sony'nin uzun yıllardır beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5'in 2020 yılında satışa sunulacağı netleşti. Cihazın özellikleri ise günden güne ortaya çıkıyor. Son olarak yeni oyun konsolunun depolama biriminin Samsung imzası taşıyacağı bilgisi internete sızdı.

29.11.2019Teknoloji
PlayStation 5 ne zaman çıkacak Fiyatı ne olacak

PlayStation 5 ne zaman çıkacak? Fiyatı ne olacak?

Sony'nin uzun yıllardır merakla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5 için geri sayım sürüyor. Peki yeni konsol ne zaman karşımıza çıkacak, fiyatı ne olacak? Şirkete yakın kaynaklar, bu iki sorunun yanıtını internete sızdırdı.

25.11.2019Teknoloji
PS5 ne zaman çıkacak PlayStation 5in tarihi sızdı

PS5 ne zaman çıkacak? PlayStation 5'in tarihi sızdı

Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 5 için bekleyiş devam ediyor. Oyun tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği PS5 için araştırmalar devam ederken, oyunun piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı internete sızdı. Konuyla ilgili en net iddia PSErobus’tan geldi. PS5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne kadar? İşte, detaylar.

22.11.2019Teknoloji
Sony PlayStation 5 geliyor İşte en yeni görüntüleri

Sony PlayStation 5 geliyor! İşte en yeni görüntüleri

Sony, gelecek sene yeni oyun konsolu PlayStation 5 ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. Şirketten yapılan son açıklamada cihazın satışının 2020 yılı içinde başlayacağı kesinleşirken, cihaza ait yeni görüntüler ortaya çıktı. İşte Sony PS5 hakkında merak edilen noktalar...

22.10.2019Teknoloji
PS5 ne zaman çıkıyor Playstation 5 ile kollar değişiyor

PS5 ne zaman çıkıyor? Playstation 5 ile kollar değişiyor!

Sony'nin oyun konsolu Playstation 5 (PS5) için büyük bekleyiş devam ederken fiyatlar ve tarih konusunda önemli detay gündeme geldi. PS5 ile birlikte oyun kollarının da değişeceği, dokunmatik hissiyat ve titreşimin daha adaptif bir yapıyla ön plana sahip olacağı gündemde yer aldı. Peki, PS5 ne zaman çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak? İşte, PS5 hakkında gündem gelen son bilgiler

9.10.2019Teknoloji
Sony, PlayStation 5in satışa çıkacağı tarihi duyurdu

Sony, PlayStation 5'in satışa çıkacağı tarihi duyurdu

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, merakla beklenen Sony PlayStation 5 için tarih verdi.

8.10.2019Teknoloji
PlayStation 5 çok daha hızlı olacak, güç tasarrufu modu ile gelecek

PlayStation 5 çok daha hızlı olacak, güç tasarrufu modu ile gelecek

Sony'nin 2020 yılında satışa çıkarması beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5, pek çok oyuncunun dört gözle beklediği bir cihaz. Ancak çıkış tarihi yaklaştıkça yeni konsola dair pek çok detay da gün yüzüne çıkıyor. Çok daha yüksek bir donanıma sahip olması sayesinde yüksek performans sunması beklenen PS5, aynı zamanda bugüne dek pek konuşulmayan 'güç tasarruf' modunu da beraberinde getirecek.

24.09.2019Teknoloji
PlayStation 5 nasıl olacak Ne zaman çıkacak

PlayStation 5 nasıl olacak? Ne zaman çıkacak?

Sony'nin uzun yıllardır dört gözle beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5 ile ilgili yeni bilgiler ve görüntüler internete sızmaya devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bir patent görüntüsü, PlayStation 5'le ilgili önemli ipuçları veriyor. Peki PS5 nasıl olacak? Ne zaman çıkacak?

23.08.2019Teknoloji
PlayStation satışları 100 milyonu aştı

PlayStation satışları 100 milyonu aştı

Sony'nin popüler oyun konsolu PlayStation 4 satışları, Temmuz ayı itibarıyla 100 milyonu aştı, şirket kendi rekorunu kırdı.

1.08.2019Teknoloji
Sony Playstation 5 ön satışa açıldı Özellikleri nasıl olacak

Sony Playstation 5 ön satışa açıldı! Özellikleri nasıl olacak?

Sony'nin popüler oyun konsolu Playstation 5 (PS 5) için bir süredir çıkış tarihi gündemde yer alırken son gelişme yaklaşık 4 bin kilometre uzaktan geldi. İsveçli bir teknoloji market, Sony Playstation 5'i ön satışa çıkardığını duyurdu. Peki, Sony Playstation 5 için satış fiyatı ne kadar oldu ve özellikleri nasıl duyuruldu? İşte, oyunseverlerin merakla beklediği konsol hakkında bazı bilgiler

31.07.2019Teknoloji
Xbox Project Scarlett: Merak ettiğiniz her şey

Xbox Project Scarlett: Merak ettiğiniz her şey

Microsoft, E3 2019 oyun fuarı kapsamında en yeni oyun 'canavarı' Xbox Project Scarlett'ın ismini ilk kez dünyayla paylaştı. 2020 sonlarında karşımıza çıkması beklenen yeni Xbox oyun konsolu bakın hangi özelliklerle geliyor? PlayStation 5'e karşı Microsoft, yeni konsoluyla neler yapacak?

11.06.2019Teknoloji
Microsofttan yeni oyun camavarı: Xbox Project Scarlett duyuruldu

Microsoft'tan yeni oyun camavarı: Xbox Project Scarlett duyuruldu

Microsoft, E3 oyun fuarı kapsamında Project Scarlett adıyla anılan yeni Xbox oyun konsolunun duyurusunu yaptı. 8K grafik sunan ve 120fps desteğiyle gelmesi beklenen yeni Xbox, oyun konsolu pazarını hareketlendireceğe benziyor.

10.06.2019Teknoloji
PlayStation 5 oyun tarafında Googleı vuracak

PlayStation 5 oyun tarafında Google'ı vuracak

Sony'nin 2020 yılında tanıtması beklenilen yeni oyun konsolu PlayStation 5, sadece PS4 Pro'nun bir üst sürümü olmakla kalmayıp, Google'ın 'devrim' olarak sunduğu oyun platformu Google Stadia'yı da hedef alacak. İşte PS5'in en dikkat çeken özelliği...

15.05.2019Teknoloji
GTA 6 ne zaman çıkacak Nasıl olacak

GTA 6 ne zaman çıkacak? Nasıl olacak?

Milyonlarca oyuncunun saatler boyu başından kalkmadığı ve satışa sunulan serinin ilk oyunundan bu yana büyük ilgi gören Grand Theft Auto serisine yeni bir halka daha ekleniyor. GTA 6 adıyla satışa sunulması beklenen oyunla ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktı.

7.05.2019Teknoloji
Game Zone: Playstation 5ten ilk haberler geldi

Game Zone: Playstation 5'ten ilk haberler geldi

PS4’ün sistem baş mimarının açıklamalarına göre yeni konsolun temel özellikleri belli oldu. Dört yıldır üzerinde çalışılan konsol, tepeden tırnağa yenilenecek ve piyasaya gelecek seneden önce çıkmayacak.

22.04.2019Kampüs
PlayStation 5in çıkış tarihi belli oldu

PlayStation 5'in çıkış tarihi belli oldu

Sony'nin uzun yıllardır merakla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5 için düğmeye basıldı. Şirketin yeni oyuncağını ne zaman oyuncularla buluşturacağı ortaya çıktı.

22.04.2019Teknoloji
PlayStation 5 (PS5) ne zaman çıkacak

PlayStation 5 (PS5) ne zaman çıkacak?

Sony, PlayStation oyun konsolunun beşinci versiyonu hakkında ilk defa bilgi verdi. Oyun tutkunları PlayStation 5'in detaylarını sabırsızlıkla beklerken Japon şirketi bugüne kadar hiçbir detay paylaşmamıştı. Wired dergisine bir söyleşi veren Sony'nin sistem mühendisi Mark Cerny, yeni nesil konsolun daha hızlı, daha güçlü ve daha gelişmiş bir sese sahip olacağını açıkladı.

18.04.2019Teknoloji
PlayStation 5 ne zaman satışa çıkacak Fiyatı ne olacak

PlayStation 5 ne zaman satışa çıkacak? Fiyatı ne olacak?

Sony'nin uzun zamandır beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5 ne zaman satışa çıkacak? Beklenen fiyatı ne olacak?

16.04.2019Teknoloji
The Last of Us Part 2 dört gözle bekleniyor İşte böyle görünüyor

The Last of Us Part 2 dört gözle bekleniyor! İşte böyle görünüyor

İlk oyunu yayınlandığı günden bu yana oyuncuların dört gözle beklediği; ancak fragmanı yayınlanmasına karşılık ne zaman satışa sunulacağı açıklanmayan The Last of Us Part 2'ye ait yeni görüntüler internette yayınlandı.

9.04.2019Teknoloji
İşte Sony PlayStation 4ün yeni yüzü

İşte Sony PlayStation 4'ün yeni yüzü

Sony, PlayStation 5 için yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Diğer yandan şirket, PS4 ve PS4 Pro için de ufak çalışmalar yapıyor. Bugün karşımıza çıkan yeni DualShock 4'ün Alpine Green rengi satışa sunuluyor.

20.03.2019Teknoloji
Sonyden flaş karar: PlayStation Vita üretimi durduruluyor

Sony'den flaş karar: PlayStation Vita üretimi durduruluyor

Sony'nin göz bebeklerinden biri olan ve dünya genelinde hatırı sayılır bir satış rakamına ulaşan PS Vita, son günlerde modasını kaybedince şirket, ürünün fişini çekmekte çare buldu.

20.02.2019Teknoloji
Playstation 5ten oyuncuları çok sevindirecek özellik

Playstation 5'ten oyuncuları çok sevindirecek özellik

Sony'nin 2020 yılında satışa sunmayı planladığı yeni oyun konsolu PlayStation 5'le ilgili en çok merak edilen konulardan biri konsolun geriye dönük uyumlu olup olmayacağıydı. Sony'ye yakın kaynakların iddiasına göre PS5 sanılanın aksine eski model konsollarla da uyumlu olacak.

5.02.2019Teknoloji
PS Plus bulut depolama alanı 100 GBa fırladı

PS Plus bulut depolama alanı 100 GB'a fırladı

Sony'nin ücretli abonelik servisi PS Plus'ta oyuncuların kullanabileceği bulut depolama alanı 10 GB'tan 100 GB'a çıkarıldı.

1.02.2019Teknoloji
Sony PlayStation 5in özellikleri belli oldu

Sony PlayStation 5'in özellikleri belli oldu!

PlayStation konsoluyla piyasayı yıllardır Xbox'a meydan okuyan ve oyuncuların ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışan Sony, PlayStation 5 için düğmeye bastı. 2020'de karşımıza çıkması beklenen yeni konsolun özellikleri ise internete sızdı bile!

24.01.2019Teknoloji
GTA 6 PlayStation 5 ile birlikte mi geliyor

GTA 6 PlayStation 5 ile birlikte mi geliyor?

Dünyanın en çok beklenen oyunlarından GTA 6 ve yine dört gözle yolu gözlenen oyun konsolu PlayStation 5'in birlikte çıkacağı, GTA VI'nın PS5 için geliştirildiği konuşuluyor.

11.01.2019Teknoloji
Xbox Anaconda 4K desteğiyle PlayStation 5e meydan okuyacak

Xbox Anaconda 4K desteğiyle PlayStation 5'e meydan okuyacak

Microsoft'un 2020 yılında Sony ile yakın tarihlerde duyurmayı planladığı yeni oyun konsolu Xbox Anaconda'nın en dikkat çeken özelliklerinden biri 4K 240 fps desteğiyle birlikte gelecek olması.

27.12.2018Teknoloji
PlayStation 5in en müthiş özelliği meğer buymuş

PlayStation 5'in en müthiş özelliği meğer buymuş!

Sony'nin 2020 yılında satışa sunmayı planladığı yeni oyun konsolu PlayStation 5'le ilgili bugün çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynakların iddiasına göre PlayStation 5'in en dikkat çeken özelliği, PS5 ile birlikte gelecek PS VR'ın 4K çözünürlük ve 240 FPS desteğini de sunacak olması.

27.12.2018Teknoloji
Splinter Cell efsanesi geri dönüyor

Splinter Cell efsanesi geri dönüyor

Ubisoft'un bir süredir yeni bir Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştığı biliniyor. Geçtiğimiz günlerde ise yeni oyuna dair ilk detaylar gün yüzüne çıktı.

26.12.2018Teknoloji
İşte Microsoftun yeni oyun canavarı: Xbox Anaconda

İşte Microsoft'un yeni oyun canavarı: Xbox Anaconda

Microsoft sessizliğini bozmaya hazırlanıyor. Yeni oyun konsolunun kod adı ortaya çıktı bile! İşte karşınızda Microsoft Xbox Anaconda...

19.12.2018Teknoloji
PlayStation 5in (PS5) ilk görüntüsü yoksa bu mu

PlayStation 5'in (PS5) ilk görüntüsü yoksa bu mu?

Sony'nin uzun zamandır beklenen yeni oyun konsolu PS5'le ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. PS5'e ait olduğu iddia edilen bir görüntü internete sızdı; kullanıcılar heyecanlandı. Peki bu fotoğraf gerçek mi? PS5 ne zaman satışa sunulacak?

28.11.2018Teknoloji
PlayStation 5in kullanacağı işlemci belli oldu

PlayStation 5'in kullanacağı işlemci belli oldu!

Sony'nin oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5'in güç alacağı işlemci AMD'den geliyor.

23.11.2018Teknoloji
PlayStation 5in çıkış tarihi belli oldu

PlayStation 5'in çıkış tarihi belli oldu!

Uzun yıllardır oyuncuların merakla beklediği yeni Sony oyun konsolu PlayStation 5'in çıkış tarihi sızdırıldı. Şirkete yakın kaynaklara göre PS5 için oyuncular bir süre daha bekleyecek! İşte o tarih...

19.11.2018Teknoloji
PlayStation 5 resmen geliyor

PlayStation 5 resmen geliyor!

Sony'nin uzun zamandır beklenen; ancak resmi ağızdan hiçbir zaman doğrulanmayan PlayStation 5'le ilgili bugün önemli bir gelişme yaşandı.

9.10.2018Teknoloji
PlayStation 5 ne zaman çıkıyor

PlayStation 5 ne zaman çıkıyor?

PlayStation 5'in 2019 yılında tanıtılma ihtimali giderek güçleniyor!

27.08.2018Teknoloji
PS 5 ne zaman çıkacak

PS 5 ne zaman çıkacak

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PS5 çıkış tarihi

PS5 çıkış tarihi

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PS5 ne zaman çıkacak

PS5 ne zaman çıkacak

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PS5 Pro

PS5 Pro

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PS5 özellikleri

PS5 özellikleri

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PS5 oyunları

PS5 oyunları

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PS5 fiyatları

PS5 fiyatları

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PlayStation 5 fiyat ne olacak

PlayStation 5 fiyat ne olacak?

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PlayStation 5 özellikleri

PlayStation 5 özellikleri

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PlayStation 5 ne zaman çıkacak 2018

PlayStation 5 ne zaman çıkacak 2018

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
PlayStation 5 ne zaman çıkacak

PlayStation 5 ne zaman çıkacak?

PlayStation 5 için uzun süredir çalışmalarını sürdüren Sony, kullanıcılarına büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Henüz netleşmese de Sony'nin yakın gelecekte PlayStation 5 (PS5) bombasını patlatması bekleniyor. Oyun konsolu pazarını hayli hareketlendirmesi beklenen PlayStation 5 hem tasarım olarak hem de özellikleri bakımından PS4 Pro'ya göre hayli farklı olacak. Peki PlayStation 5 ne zaman çıkacak? PS5 fiyatı ne olacak? İşte PlayStation 5'le ilgili merak ettiğiniz en önemli noktalar...

8.07.2018Teknoloji
Microsofttan yepyeni bir Xbox geliyor

Microsoft'tan yepyeni bir Xbox geliyor!

Microsoft, E3 2018 basın toplantısı sırasında yeni Xbox konsolların gelişim aşamasında olduğunu açıkladı.

12.06.2018Teknoloji
Sony efsanesi PlayStation 1 geri mi dönüyor

Sony efsanesi PlayStation 1 geri mi dönüyor?

Biz PlayStation 5'i beklerken, boşluğu dolduracak bir PlayStation 1 geliyor olabilir!

29.05.2018Teknoloji
PlayStation 4 için yeni oyun konsolu: SCUF Vantage

PlayStation 4 için yeni oyun konsolu: SCUF Vantage

Teknoloji devi Sony'nin yeni oyun konsolu SCUF Vantage ortaya çıktı. PlayStation 4'ler için geliştiren bu özel konsol tasarımıyla dikkat çekiyor.

24.05.2018Teknoloji
PlayStation 4 sahiplerine çok kötü haber: Yolun sonu göründü

PlayStation 4 sahiplerine çok kötü haber: Yolun sonu göründü

Sony'nin başarılı oyun konsolu PlayStation 4, firmadan gelen açıklamaya göre ömrünü tamamlamak üzere!

23.05.2018Teknoloji
PlayStation 5i bekleyenlere kötü haber

PlayStation 5'i bekleyenlere kötü haber!

Sony'nin oyun konsolu PlayStation 4 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. 3 yıl sonra da PlayStation 4 Pro sahneye çıktı. Peki PlayStation 5 ne zaman gelecek? Maalesef Sony'nin CEO'sundan bu konuda kötü haber geldi.

15.05.2018Teknoloji