MENÜ
Arşiv

Pilates Topu

Pilates Topu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pilates Topu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 56 Pilates Topu haberi bulunmuştur.

Pilates Topu Haberleri

1 ayda Beyonce vücudu

1 ayda Beyonce vücudu

Güzelliğinin yanı sıra kusursuz fiziğiyle de gönüllerde taht kuran ünlü şarkıcı Beyonce'nin vücuduna hayran olmayanımız var mı?

7.9.2007Sağlık

Yazar Sonuçları

Merak etmeyin, hiçbir şey değişmeyecek!...

“ Eyvah, artık istediğimiz yere bina yapamayacak mıyız ?” diyenler, hiç merak etmeyin, biraz sabırlı olun, herşey eskisiye dönecek. Yine derelerin üstü kapatılacak, dere yatakları paylaşılacak, belediyeler bu binalardan rant kazanacaklar. Anlayacağınız, yaşananlardan kimse ders filan almayacak. Yine eski senaryolara geri dönülecek. Hiç korkmayın, Türk Türke yine birbirimizi yiyeceğiz...

11.9.2009

Çift kişilik nedense yastığım yorganım Allah nasip ederse sola kayacağım

Nil Karaibrahimgil’in yeni albümü bu hafta çıkıyor: "Nil Kıyısında." Dişinizi kırın, gidip bu albümü alın! Güzel, çok güzel. Nil’in kendisi gibi.

14.2.2009

Benim gibi bir spor kaçkınının gönlünü çelen yer

Geçen hafta egzersiz çılgınlığından söz eden yazımı Feride’nin kulağımdan tutup götürdüğü Hillside ile noktalamıştım.

23.5.2008

Brad Pitt gibi olacağım

Bir film seyredip hayatınızın değiştiği oldu mu hiç? ‘Hayatınızın değiştiği oldu mu’ demek belki biraz iddialı olabilir ama, hayatınıza yeni hırsların yeni hedeflerin girdiği oldu mu hiç?

20.6.2004