MENÜ
Arşiv
Öne Çıkanlar

Pertol

Pertol ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pertol haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Pertol haberi bulunmuştur.

Pertol Haberleri

Reuters: İrana Türkiyeden para kaçırılıyor

Reuters: İran'a Türkiye'den para kaçırılıyor

İranlı yetkililer ve batılı diplomatik kaynakların verdiği bilgilere göre Türkiye ve Dubai üzerinden ekonomik ambargoyu delmek için İran’a 2014 Mart’ından beri 1 milyar dolar kaçırıldı. İran’ın nükleer programına karşı uygulanan ambargo çerçevesinde İran uluslararası bankacılık sisteminden çıkarılmıştı.

25.02.2015Ekonomi
Adalıdan 3 yıldız sözü

Adalı'dan 3 yıldız sözü

Başkan adayı, delegelerin oyuna yıldız transferler ve gayrimenkul projeleriyle talip...

12.06.2013Futbol
ABD ambargo için bastırıyor İran OPEC’e başkan oluyor

ABD ambargo için bastırıyor İran OPEC’e başkan oluyor

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü’nün (OPEC) Viyana’da gerçekleşen petrol bakanları olağan toplantısında İran’ın 36 yıl aradan sonra kartelin 2011 başkanlığını üstlenebileceği açıklandı.

14.10.2010Ekonomi
Sibirya cezaevindeki eski milyarder

Sibirya cezaevindeki eski milyarder

Bir zamanlar Rusya'nın en zengin adamıydı. 1990'larda 15 milyar dolarlık servetiyle Rusya'nın en zengin adamıydı. Ama Rusya'nın ilk oligarkı, Yukos pertol şirketinin eski sahibi, 5 yıldır tutulduğu Sibirya'daki cezaevinden Moskova'ya getirildi.

25.02.2009Dünya
Avrupalı liderlerin zor kararı

Avrupalı liderlerin zor kararı

AB liderleri Rusya'ya yaptırımları görüşmek üzere toplandı. Ancak uzmanlara göre AB'nin, en büyük gaz ve petrol tedarikçisine yaptırım uygulaması, Moskova'dan çok Avrupa ülkelerine zarar verecek.

1.09.2008Dünya
Onlar Kuzey Kutbunu paylaşıyorlar

Onlar Kuzey Kutbu'nu paylaşıyorlar

Onlar, Türkiye'nin, Kıbrıs'ta haklarından vazgeçmesini istiyorlar ama gidip kutuplarda hak sahibi olmaya çalışıyorlar. Dünya, pertol fiyatları, gıda krizi, küresel ısınmayı tartışırken, onlar Kuzey Kutbu'nu palyaşıyor. 5 ülke biraraya geldi, buzların erimesinden sonra ortaya çıkacak enerji kaynaklarının kullanım yolları konusunda mutabakata vardı.

29.05.2008Dünya
Petrolde tehlikeli tırmanış

Petrolde tehlikeli tırmanış

Petrolde son günlerde yaşanan balayı çabuk bitti.

25.10.2007Gündem
3 ilde petrol umudu

3 ilde petrol umudu

19.07.1998Ekonomi