MENÜ

Personel Alımı

Personel Alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Personel Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.040 Personel Alımı haberi bulunmuştur.

Personel Alımı Haberleri

KPSS geç başvuruları hangi tarihte yapılacak 2019 KPSS ne zaman

KPSS geç başvuruları hangi tarihte yapılacak? 2019 KPSS ne zaman?

Kamuda personel alımı için Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenecek olan KPSS başvuruları ve ödeme işlemleri sona erdi. Başvurularını tamamlayamayan adaylar, 2019 KPSS sınavının geç başvuru tarihlerini merak edip internette sorgulamaya başladı. Peki, KPSS geç başvuları hangi tarihte yapılacak? 2019 KPSS ne zaman?

16.05.2019Gündem
TTK (Türkiye Taş Kömürü) personel alımı kura çekilişi ne zaman

TTK (Türkiye Taş Kömürü) personel alımı kura çekilişi ne zaman?

TTK (Türkiye Taş Kömürü) 500 personel alımı için ilan yayımlamış, başvuru için verilen süre 10 Mayıs’ta dolmuştu. TTK bünyesinde istihdam edilmek üzere- Zonguldak ilinden 350, Bartın ilinden 100 ve Karabük ilinden 50 olmak üzere toplam 500 yeraltı ‘Pano-ayak üretim işçisi’ için kura çekilişi yapılacak. Peki, TTK (Türkiye Taş Kömürü) personel alımı kura çekilişi ne zaman?

16.05.2019Gündem
MSB 523 mühendis personel alımı sonuçları nasıl öğrenilir

MSB 523 mühendis personel alımı sonuçları nasıl öğrenilir?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımı sonuçları, kurumun resmi internet sitesi üzerinden erişime açıldı.  Bununla beraber, adaylar da sonuçların nasıl öğrenileceğini merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, MSB 523 mühendis personel alımı sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, MSB personel alımı sonuçları ile ilgili bazı bilgiler.

14.05.2019Gündem
KPSS başvuruları ne zaman bitecek KPSS başvurusu nasıl yapılır

KPSS başvuruları ne zaman bitecek? KPSS başvurusu nasıl yapılır?

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından kamuya personel alımı için düzenlenen KPSS'de (KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi, ÖABT) başvuru işlemleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Sınav için heyecanlı bekleyiş devam ederken, adaylar da KPSS başvurularını nasıl yapacaklarını ve başvurularda son tarihle ilgili araştırmalara başladı. Peki, KPSS başvuruları ne zaman bitecek Başvurular nasıl yapılır? İşte, konu ile ilgili detaylar.

11.05.2019Gündem
Dokuz Eylül Üniversitesi 32 öğretim üyesi alımı yapacak

Dokuz Eylül Üniversitesi 32 öğretim üyesi alımı yapacak

Dokuz Eylül Üniversitesi, ilan.gov.tr resmi sayfası üzerinden personel alımı ilanı yayımladı. İlana göre 32 öğretim üyesi Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde istihdam edilecek. Peki, Dokuz Eylül Üniversitesi öğretim üyesi için başvuru nasıl yapılacak?

11.05.2019Gündem
Devlet Hava Meydanları (DHMİ) 112 personel alımı yapacak

Devlet Hava Meydanları (DHMİ) 112 personel alımı yapacak

Devlet Personel başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Devlet Hava Meydanları İşletmesi ( DHMİ ) bünyesinde istihdam edecek. On ikisi asistan hava trafik kontrolörü ve yüzü stajyer hava trafik kontrolörü olmak üzere 112 personel alımı yapılacak. İşte, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) 112 personel alımına ilişkin bilgiler

10.05.2019Gündem
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman 5 bin kişi alınacak

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ne zaman? 5 bin kişi alınacak!

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı için başvuru yapmak isteyen vatandaşların sorgulamaları devam ediyor. Toplam 5 bin personel alımı ile bünyesine istihdam sağlamaya hazırlanan Tarım ve Orman Bakanlığı, alımların 2019 yılı içerisinde yapılacağını açıklamıştı. Peki, Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek 5 bin personel alımı için Tarım ve Orman Bakanlığı ne zaman ilan açacak? İşte, o detaylar

10.05.2019Gündem
Gazi Üniversitesi 100 akademik personel alacak | Başvuru şartları neler

Gazi Üniversitesi 100 akademik personel alacak | Başvuru şartları neler?

Gazi Üniversitesi yayımladığı ilanla akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacak olan Gazi Üniversitesi, çeşitli bölüm ve fakültelerde toplamda 100 akademik personel istihdam edecek. Peki, Gazi Üniversitesi akademik personel ilanı için başvuru şartları neler?

9.05.2019Gündem
GSB mülakatlarında son gün ne zaman Sonuçlar hangi tarihte açıklanacak

GSB mülakatlarında son gün ne zaman? Sonuçlar hangi tarihte açıklanacak?

İŞKUR aracılığıyla, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan 3 bin 243 personel alımında heyecanlı bekleyiş devam ediyor. GSB, 3 bin 243 personel alımı ile ilgili mülakat tarihleri, 30 Nisan 2019 Salı günü İl Müdürlüklerinin internet sitelerinde daha önce duyurmuştu. Peki, GSB mülakatlarında son gün ne zaman? Sözlü sınab sonuçları hangi tarihte açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

8.05.2019Gündem
MSB 165 memur alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

MSB 165 memur alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) 165 memur alımı başvuru sonuçları için bekleyiş devam ediyor. Yılın ilk günlerinden bu yana Milli Savunma Bakanlığı'nın 165 memur alımı sonuçlarını açıklamasını bekleyen adaylar, kurumun resmi internet sitesini takip etmeye devam ediyor. Peki, MSB memur alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

8.05.2019Gündem
Gardiyanlar adalet bakanını suçlayıp greve gitti

Gardiyanlar adalet bakanını suçlayıp greve gitti

Belçika’daki hapishanelerin aşırı kalabalık oluşu, yetersiz personel ve terfi eksikliği gibi sorunlardan şikayetçi olan gardiyanlar, Adalet Bakanı Koen Geens’i sözünü tutmamakla suçladı ve greve gitti.

7.05.2019Avrupa
Yatırım kuruluşlarından 2018de 1,3 milyar lira kâr

Yatırım kuruluşlarından 2018'de 1,3 milyar lira kâr

TSPB verilerine göre, 2018'de önceki yıla göre yatırım kuruluşlarının kârı yüzde 68 artarak 1,3 milyar liraya, portföy yönetim şirketlerinin kârı ise yüzde 41 yükselişle 232 milyon liraya ulaştı.

7.05.2019Ekonomi
TUBİTAKa 27 personel alınacak

TUBİTAK'a 27 personel alınacak

TÜBİTAK, bünyesinde istihdam etmek üzere 27 personel alımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. TÜBİTAK Başkanlığının Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, 27 Ar-Ge personeli alınacak. Peki, TÜBİTAK personel alımı başvuruları nasıl ve nereden yapılacak?

6.05.2019Ekonomi
MSB 165 sivil memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu mu

MSB 165 sivil memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) bünyesinde istihdam edilmek üzere gerçekleştirilecek olan 165 sivil memur alımında, başvurularını tamamlayan adayların gözü sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. Bakanlığı yapacağı açıklamayı heyecanla bekleyen adaylar, sonuçların açıklanacağı tarihle ilgili internetten araştırma yapmaya başladı. Peki, MSB 165 sivil memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu? İşte, o konu hakkında merak edilenler.

3.05.2019Gündem
Sur Belediyesinde 145 personel işten çıkarıldı

Sur Belediyesi'nde 145 personel işten çıkarıldı

Diyarbakır’ın Sur İlçe Belediyesine kayyum döneminde alınan 145 personel, HDP’li belediye yönetimi tarafından işten çıkarıldı.

3.05.2019Gündem
2019 KPSS başvuruları ne zaman yapılacak İşte KPSS sınav takvimi

2019 KPSS başvuruları ne zaman yapılacak? İşte KPSS sınav takvimi

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, kamuda memur alımı için düzenlenecek olan Kamu Personel Seçme Sınavı'na (KPSS) girecek olan adaylar, sınavda kendilerine yöneltilen sorulara yanıt arayacak. Kamuda çalışmak isteyen binlerce kişi, 2019 KPSS sınav başvuru tarihlerini internetten araştırmaya başladı. Peki, 2019 KPSS başvuruları ne zaman yapılacak? KPSS ne zaman yapılacak? İşte, KPSS sınav takvimi ile ilgili bazı bilgiler.

2.05.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ayrımcılık yapıldığına dair üzücü haberler alıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ayrımcılık yapıldığına dair üzücü haberler alıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle düzenlenen programda konuştu. "31 Mart seçimlerinin ardından kimi belediyelerde sendika üyelerine veya işe giriş tarihine bakılarak ayrımcılık yapıldığına hatta insanlarımızın aşı ile işi ile oynandığına dair üzücü haberler alıyoruz.." diyen Erdoğan, "Bu tür ayrımcılıkları meşrulaştırmak için birçok yalana ve çarpıtmaya başvuruluyor. Kimi sendikaları makbul, kimi sendikaları öteki olarak gören kafa, 28 Şubat dönemi kafasıdır. Birileri bu kafayı yeniden hortlatmaya çalışıyor." ifadelerini kullandı.

1.05.2019Gündem
İŞKUR 542 büro memuru alımı yapacak İŞKUR başvuruları nasıl yapılır

İŞKUR 542 büro memuru alımı yapacak? İŞKUR başvuruları nasıl yapılır?

Türkiye'de milyonlarca iş arayan vatandaşı iş sahibi yapan ve yeni mezun gençlere istihdam sağlamaya devam eden İŞKUR, güncel iş ilanlarını yayınladı. İŞKUR'un yayınladığı ilanlara göre, 542 büro memuru personel alınacağı duyuruldu. İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere birçok ilde İŞKUR personel alımı yapacak. İşte ,İŞKUR'un yayınladığı 542 büro memuru personel ilanları ile ilgili detaylar.

30.04.2019Gündem
MSB 165 memur alımı sonuçları ne zaman açıklanır Tarih bilgileri

MSB 165 memur alımı sonuçları ne zaman açıklanır? Tarih bilgileri!

Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) bünyesine gerçekleştirilecek olan 165 personel alımı için gözler bakanlığın resmi internet sitesine çevrildi. Bakanlığın yapacağı açıklamayı merakla bekleyen onlarca kişi, internet üzerinden araştırmalarına devam ediyor. Peki, MSB 165 memur alımı sonuçları hakkında ne zaman açıklama yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

30.04.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapacak - Bilişim personel alımı başvuru şartları neler

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapacak - Bilişim personel alımı başvuru şartları neler?

Sağlık Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığının resmi sayfası üzerinden sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. İlana göre, Sağlık Bakanlığı bünyesinde 24 sözleşmeli bilişim personeli istihdam edilecek. Peki, Sağlık Bakanlığı bilişim personel alımı başvuru şartları neler?

30.04.2019Gündem
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er istihdam edecek Başvuru şartları neler

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er istihdam edecek! Başvuru şartları neler?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı başvurusu için şartlar yayımlandı. Toplamda bin 640 personel alımı yapacağını duyuran Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, başvuru ekranını erişime açtı. Peki, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er başvurusu nasıl yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı detaylar...

28.04.2019Gündem
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı için son günler

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı için son günler!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı başvurusu için son günlere girildi. 9 Nisan tarihinde başvuruları erişime açan Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı, subay alımı için müracaatları kabul ediyor. Peki, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı için başvuru şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

25.04.2019Gündem
TCDD kura çekilişi ne zaman saat kaçta yapılacak

TCDD kura çekilişi ne zaman saat kaçta yapılacak?

TCDD kura çekilişi sonuçları için geri sayım başladı. Toplamda 356 personel alımı yapacak olan TCDD, kura çekilişine başvurunun 1.424'ten fazla olması dolayısıyla İŞKUR ile birlikte kura çekilişi gerçekleştirecek. Peki, TCDD kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı detaylar

24.04.2019Gündem
ETİ Maden mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

ETİ Maden mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

ETİ Maden 198 personel alımı sonuçları için adayların araştırmaları devam ediyor. 30 Ocak tarihinde açıklanan sözlü mülakat sürecinin ardından sonuçlar için araştırmalarına başlayan vatandaşlar, ETİ Maden sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt aradı. Peki, binlerce adayın araştırdığı ETİ Maden mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

24.04.2019Gündem
MSB 165 sivil memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak

MSB 165 sivil memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), tarafından 165 sivil memur alımına ilişkin başvuru süreci geçtiğimiz günlerde son bulmuştu. Başvurularının tamamlayan adaylar, 'MSB 165 sivil memur alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusuna internetten yanıt aramaya başladı. Peki, MSB personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, MSB sivil memur alımı sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili merak edilenler.

23.04.2019Gündem
Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı ne zaman yapılacak

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı ne zaman yapılacak?

Tarım ve Orman Bakanlığı 5 bin personel alımı için tarih detayı sorgulanmaya devam ediliyor. Bünyesine toplam 5 bin personel alımı yapacağını duyuran Tarım ve Orman Bakanlığı, kadro dağılımını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 5 bin personel alımı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.04.2019Gündem
TÜBİTAK 142 personel alımı yapıyor Başvuru şartları neler

TÜBİTAK 142 personel alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

TÜBİTAK, bünyesinde istihdam etmek üzere 142 personel alımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. AR-GE birimine gerçekleştirilecek olan personel alımı için başvuru şartlarını yayımlayan TÜBİTAK, son başvuru tarihinin 10 Mayıs olduğunu duyurdu. Peki, TÜBİTAK 142 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.04.2019Gündem
TÜBİTAKa 142 personel alınacak İşte detaylar

TÜBİTAK'a 142 personel alınacak! İşte detaylar

TÜBİTAK BİLGEM'e bağlı Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne 13'ü teknisyen olmak üzere 142 personel alımı yapılacak.

19.04.2019Ekonomi
TÜBİTAK 94 personel alımı yapacak Başvuru şartları ve branş dağılımı belli oldu

TÜBİTAK 94 personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve branş dağılımı belli oldu

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) kendi bünyesindeki farklı birimlere, çeşitli branşlarda personel istihdamı yapacak. Personel istihdamı kapsamında; SAGE'ye 86, UME'ye 4, TÜBİTAK UZAY'a 1, TÜBİTAK MAM'a 3 personel alımı yapılacak. İşte, TÜBİTAK'a yapılacak personel alımına ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar...

18.04.2019Gündem
Diyanet İşleri Başkanlığı müftü yardımcısı ve müftü atayacak | Başvuru şartları neler

Diyanet İşleri Başkanlığı müftü yardımcısı ve müftü atayacak | Başvuru şartları neler?

Diyanet İşleri Başkanlığı yazılı ve sözlü sınavla, kurum içi naklen atama yoluyla 36 ile müftü yardımcısı, 20 ilçeye müftü görevlendirecek. Atama yapılacak 36 müftü yardımcısı kadınlar arasından seçilecek. İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı müftü ve müftü yardımcısı atama sınavı hakkında tüm detaylar...

18.04.2019Gündem
MSB 165 memur alımı sonuçları için gözler kurumun resmi internet sitesinde

MSB 165 memur alımı sonuçları için gözler kurumun resmi internet sitesinde

Resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyurular ile sonuç açıklama işlemlerini gerçekleştiren Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 165 memur alımı sonuçlarının henüz açıklanmaması dolayısıyla gündemde yer alıyor. Birçok adayın başvuruda bulunduğu MSB 165 personel alımı sonuçları, kurumun resmi internet sitesi üzerinden takip ediliyor. Peki, MSB memur alımı sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

17.04.2019Gündem
İŞKUR 62 bin personel alımı yapacak | Güncel İŞKUR iş ilanları

İŞKUR 62 bin personel alımı yapacak | Güncel İŞKUR iş ilanları

Türkiye'de milyonlarca kişiye istihdam kapısı aralayan ve yeni mezun gençlere iş imkanı sunan İŞKUR güncel iş ilanlarını yayınladı. İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinde yayınladığı son ilanlara göre, 62 bin memur ve personel işçi alımı yapacağı görüldü. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, İŞKUR'a başvurunun nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. İşte, İŞKUR'un yayınladığı 62 bin personel iş ilanları ile ilgili detaylar...

16.04.2019Gündem

Ankara Müzik ve Güzel Sanat Üniversitesi'ne 65 sürekli personel alımı yapılacak - İşte başvuru şartları

Ankara Müzik ve Güzel Sanat Üniversitesi, ilan.gov.tr sayfası üzerinden personel alımı ilanı yayımladı. Paylaşılan duyuruya göre, 65 sürekli personel alımı yapılacak. Peki, Ankara Müzik ve Güzel Sanat Üniversitesi personel alımı başvuru şartları neler?

16.04.2019Gündem
Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı sonuçları yayımlandı

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı sonuçları yayımlandı!

Ankara Üniversitesi'nin bünyesine gerçekleştireceği 132 sözleşmeli personel alımı için sonuçlar açıklandı. Hemşire, fizyoterapist, sosyal çalışmacı gibi alanlarda alım yapacak olan Ankara Üniversitesi'nde personel alımı sonuçları, kurumun resmi internet sitesindeki duyurular sekmesinden erişime açıldı. İşte, Ankara Üniversitesi personel daire başkanlığı üzerinden sorgulanabilen o bilgiler

15.04.2019Gündem
Bekçilik başvurusunda hangi belgeler isteniyor Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur

Bekçilik başvurusunda hangi belgeler isteniyor? Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur?

8 bin bekçi alımı için süreç devam ediyor. Başvurular Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından 18 Mart tarihinde başlayıp 1 Nisan’da sona erdi. Bekçilik sınav giriş yerlerinin belli olmasının ardından farklı sorular gündeme geldi. Peki, bekçilik başvurusunda hangi belgeler isteniyor? Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur?

15.04.2019Gündem
TÜBİTAK personel alımı yapacak İşte şartlar

TÜBİTAK personel alımı yapacak! İşte şartlar

TÜBİTAK'ın birimlerinden SAGE'ye 86, UME'ye 4, TÜBİTAK UZAY'a 1, TÜBİTAK MAM'a 3 personel alımı yapılacak.

15.04.2019Ekonomi
TÜBİTAKa 94 personel alınacak

TÜBİTAK'a 94 personel alınacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) birimlerinden Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünde (SAGE) 86 proje personeli, Ulusal Metroloji Enstitüsünde (TÜBİTAK UME) 4, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsünde 1 (TÜBİTAK UZAY) ve Marmara Araştırma Merkezinde (TÜBİTAK MAM) 3 destek personeli istihdam edilecek.

15.04.2019Teknoloji
TCDD işçi alımı başvurusu için son gün Başvuru şartları nelerdir

TCDD işçi alımı başvurusu için son gün! Başvuru şartları nelerdir?

TCDD işçi alımı için son güne girildi. 25 Nisan Perşembe günü İŞKUR aracılığıyla kura çekim işlemi gerçekleştirilecek olan işçi alımı için başvurular 15 Nisan mesai bitimine kadar tamamlanabilecek. Peki, TCDD işçi alımı başvurusu için başvuru şartları neler olacak? İşte, birçok ilde gerçekleştirilecek olan TCDD işçi alımı sürecine dair bazı bilgiler

15.04.2019Gündem
OGM (Orman Genel Müdürlüğü) 5000 personel alımı yapacak – İşte branş dağılımı

OGM (Orman Genel Müdürlüğü) 5000 personel alımı yapacak – İşte branş dağılımı

Orman Genel Müdürlüğü, resmi sayfası üzerinden personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre farklı branşlarda 5 bin personel Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek. İşte, OGM (Orman Genel Müdürlüğü) branş dağılımı...

14.04.2019Gündem

İSKİ mülakat sonuçları ne zaman erişime açılacak? Gözler kurumda!

İSKİ mülakat sonuçları, sözlü mülakatların üzerinden 2 aylık bir sürenin geçmesiyle birlikte ne zaman açıklanacağı ile gündemde yer aldı. Onlarca kişinin merakla beklediği sonuçlar neticesinde 461 kişi görevlerine başlayacak. Peki, İSKİ mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.04.2019Gündem
Milli Savunma Bakanlığı personel alımı sonuçlarını ne zaman açıklar MSBden 165 personel istihdamı

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı sonuçlarını ne zaman açıklar? MSB'den 165 personel istihdamı

Milli Savunma Bakanlığı'nın bünyesine alımı gerçekleştirilecek olan 165 personel alımı başvuru sürecinin üzerinden belirli bir süre geçmesiyle birlikte gözler MSB'nin internet sitesine çevrildi. Peki, MSB 165 personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

12.04.2019Gündem
Bekçi alımı için başvuru dilekçesi evraklar nasıl doldurulur

Bekçi alımı için başvuru dilekçesi evraklar nasıl doldurulur?

Bekçi alımı için başvuru işlemi gerçekleştiren adaylar, sınav giriş yerlerini Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden E-Devlet şifresiyle öğrenebilecek. Diğer taraftan bekçi adayları kendilerinden istenen bazı evrakları doldurup başvuru esnasında teslim edecek. Peki, bekçi alımı sınav giriş yerleri ekranında yazan başvuru dilekçesi nasıl doldurulur? İşte, bekçi alımı evrakları ve detaylı bilgiler

12.04.2019Gündem
Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 5 bin personel alımı için açıklama yaptı

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 5 bin personel alımı için açıklama yaptı!

Orman Genel Müdürlüğü (OGM), 5 bin personel alımı hakkında bazı detaylara yer verdi. 1.200 Mühendis, 2.700 Orman Muhafaza Memuru, 800 memur, 300 şoför olmak üzere toplam 5 bin personel alımı yapacak olan OGM, bu alım sürecine dair çalışmaların devam ettiği, 2019 yılı içerisinde alımın tamamlanacağını açıkladı. İşte, OGM'nin 5 bin personel alımı açıklaması

11.04.2019Gündem
Marmara Üniversitesi 114 öğretim üyesi alacak | Marmara Üniversitesi personel başvurusu nasıl yapılır

Marmara Üniversitesi 114 öğretim üyesi alacak | Marmara Üniversitesi personel başvurusu nasıl yapılır?

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü'nden 5 Nisan tarihinde yapılan duyuruya göre, üniversite kapsamında 114 öğretim üyesi alınacağı açıklandı. Açıklamada, Marmara Üniversitesi akademik kadroya başvuru yapacak adayların başvurularını 15 gün içinde tamamlaması gerektiği bildirildi. Peki, Marmara Üniversitesi personel başvurusu nasıl yapılacak? İşte, Marmara Üniversitesi öğretim üyesi başvuruları ile ilgili bazı bilgiler...

9.04.2019Gündem
İŞKUR büro memuru alımı yapacak|  İşte İŞKUR başvuru şartları

İŞKUR büro memuru alımı yapacak| İşte İŞKUR başvuru şartları

Yurt genelinde iş arayan binlerce vatandaşın umut kapısı olan İŞKUR, resmi internet sitesi üzerinden çok sayıda büro memuru alımı yapacak. İŞKUR'da duyurulan ilanlarla beraber 60 binden fazla personel alınacağı öğrenildi. Büro memurluğu için başvuru yapmak isteyenler İŞKUR başvurularının nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. İşte, İŞKUR büro memurluğu başvurusu ile ilgili merak edilenler...

9.04.2019Gündem
TCDD işçi alımı başvurusu nasıl yapılır Hangi şartlar aranıyor

TCDD işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Hangi şartlar aranıyor?

TCDD işçi alımı için başvuru sürecini 9 Nisan Salı günü erişime açtı. İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilebilecek olan TCDD işçi alımı başvurusu, 15 Nisan tarihine kadar devam edecek. Peki, TCDD işçi alımı başvurusu için detaylar neler olacak? İşte, 36 yaşından gün almamış adayların başvurabileceği ilana dair bazı detaylar

9.04.2019Gündem
TÜBİTAK 55 personel alacak | Nasıl başvuru yapılır

TÜBİTAK 55 personel alacak | Nasıl başvuru yapılır?

TÜBİTAK, Ankara ve Kocaeli'de görev yapmak üzere 55 personel istihdam edecek. Marmara Araştırma Merkezine (MAM) bağlı birimlere yapılacak alımlar için şartlar ve diğer detaylar belli oldu. Peki, TÜBİTAK 55 personel alımı başvuru şartları neler? İşte, söz konusu ilanın tüm detayları...

9.04.2019Gündem
Yavaş ilk genelgesini yayımladı: Mal ve hizmet alımı durdu, izinler kaldırıldı

Yavaş ilk genelgesini yayımladı: Mal ve hizmet alımı durdu, izinler kaldırıldı

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, görevi devralmasının ardından yayımladığı ilk genelgeyle her türlü mal ve hizmet alımını ikinci bir emre kadar durdurdu, personel izinlerini kaldırdı ve izinlileri göreve çağırdı.

9.04.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Şehir hastanesi açılınca kaç hastane kapanır?

Neyse seçim atmosferinden çıktık. Şehrin gündemine dönüyoruz.

25.04.2019