MENÜ

Parti Sepeti

Parti Sepeti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Parti Sepeti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 95 Parti Sepeti haberi bulunmuştur.

Parti Sepeti Haberleri

Numan Kurtulmuştan 28 Şubat yorumu

Numan Kurtulmuş'tan 28 Şubat yorumu

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, 28 Şubat ile hukuki anlamda yüzleşilemediğini belirterek, "Çok sayıda dosya milletin vicdanında açık kaldı. FETÖ’cü hakimler 28 Şubat davalarında sepeti taşınmayacak hale getirip sulandırdı" dedi.

1.03.2019Gündem
Korkunç olay Eşinin gözleri önünde başına bıçak sapladılar…

Korkunç olay! Eşinin gözleri önünde başına bıçak sapladılar…

Bursa'da görme engelli Hüsamettin Kul (59), eşinin gözleri önünde madde bağımlısı olduğu iddia edilen komşusu Emirhan Morçiçek (25) tarafından sokak ortasında başından bıçaklandı. Başına saplı bıçakla hastaneye kaldırılan Hüsamettin Kul, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Gözaltına alınan şüpheli ise tutuklandı.

3.01.2019Gündem
Muharrem İnce canlı yayında sorulara cevap verdi

Muharrem İnce canlı yayında sorulara cevap verdi

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Star TV’nin seçim özel yayınına konuk oldu. İnce, "Yani fakir evlatları şehit olurken… Ben bedellileri anlıyorum dedim ama fakir evlatlarını da anlamak lazım. Bunun yolu herhalde Türkiye cumhuriyeti yurttaşlarının tümünü 2 ay askerlikten geçirip, profesyonel bir ordu kurmak. Bedelli askerlik benim gündemimde yok." dedi.

4.06.2018Gündem
Gaziantep, 3 milyon turist hedefini yakaladı

Gaziantep, 3 milyon turist hedefini yakaladı

GAZİANTEPin ulusal ve uluslararası alandaki tanıtımında önemli rol oynayan ve etnoğrafik birçok unsurun gelenekten geleceğe taşınmasını sağlayan Antep Sepeti TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) üyelerini ağırladı.

5.12.2017Ekonomi
2016 için 10 sıradışı tahmin

2016 için 10 sıradışı tahmin

Dünyanın önemli yatırım bankalarından Saxo Bank, her yıl açıkladığı 'Sıradışı Tahminler' raporunu yayınladı. Rapor,  2016’ya yönelik 10 beklenmeyen -ve muhtemelen yeterince dikkate alınmayan- ancak finansal ortamda ciddi sonuçlara neden olabilecek olayları içeriyor.

16.12.2015Ekonomi
Bakan Işıktan Manisa turu

Bakan Işık'tan Manisa turu

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki elektronik ve beyaz eşya üretiminde öncü tesislerden olan Vestel’i gezen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, sonrasında Valiliğe hareket etti.

6.08.2015Ege
İran ve Yunanistan doları düşürdü

İran ve Yunanistan doları düşürdü

Yunanistan'a yeni kurtarma paketi ve İran'la nükleer müzakerelerde anlaşma sağlanması ile yurt içinde koalisyon görüşmelerindeki iyimserliğin artmasıyla TL varlıklara talep artarken, dolar/TL 2,63'ün altına geriledi.

14.07.2015Ekonomi
5 hamle 0 sonuç

5 hamle 0 sonuç

TÜRK Lirası faizlerini indirmesi yönünde baskı altına alınan Merkez Bankası, geçen yıl faizleri 5 puan artırdığı bir döviz kuru sepeti seviyesi ile karşı karşıya gelince, döviz piyasası ile ilgili kararları ardı ardına açıklıyor. İşin doğrusu; TL likiditesini sıkılaştırmadan bu adımlar alevlere bir bardak su dökmek demek. Son iki gündür 5 hamle var, sıfır sonuç. Mali piyasadaki girdap büyüyor.

10.03.2015Ekonomi
Etyen Mahçupyan: Laik-sünni kesimde problem aynı: Aydınlar düzeysiz

Etyen Mahçupyan: Laik-sünni kesimde problem aynı: Aydınlar düzeysiz

Etyen Mahçupyan yaklaşık bir buçuk ay önce Başbakan Davutoğlu’nun başdanışmanı olarak atandı.

14.12.2014Gündem
Dombra’ya karşı best of tape

Dombra’ya karşı 'best of tape'

Pırıl pırıl bir bahar günü... Latif’le CHP mitingi için geldiğimiz güzel İzmir’de, Kordon boyunca dizilmiş mekânlardan birine kurulup Gündoğdu Meydanı’nın inanılması güç bir hızla doluşunu seyrediyoruz.

25.03.2014Gündem
Piyasalarda durum sakin

Piyasalarda durum sakin

Piyasalar bugün yatay ve sakin bir seyir izledi. BIST-100 ikinci seans sonunda yüzde 0,30 prim yaptı. Dolar 1.87 TL'nin altında...

13.06.2013Ekonomi
Yalçın Küçük: Ben bu davada tertemizim

Yalçın Küçük: Ben bu davada tertemizim

Duruşmada savunmasını yapan Yalçın Küçük "Ben örgüt lideri değilim. Ben bu davada kız oğlankız gibi tertemizim" diye konuştu. Mahkeme tutuklu sanıkların tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı 12 Mart’a erteledi.18’i tutuklu 118 sanıklı İkinci Ergenekon Davası’nın 164. duruşması sona erdi. 13. Ağır Ceza Mahkemesi 18 tutuklu sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı 12 Mart’a erteledi.

2.03.2012Gündem
İki parti anlaştı... Dünya ipten döndü

İki parti anlaştı... Dünya ipten döndü

Piyasaların merakla beklediği, ABD'de borçlanma limitinin yükseltilmesi için sürenin dolmasına sadece iki gün kala, krize çözüm bulma uğraşında Beyaz Saray ile Kongre liderleri arasında haftalardır süren çıkmazın ardından nihayet anlaşma sağlandığı bildirildi.

1.08.2011Ekonomi

Yazar Sonuçları

Türkiye için küçük CHP için büyük adım

“Türkçe ezan” tartışmasının başlamasına yol açan Öztürk Yılmaz’ın açtığı yaraya CHP’den ardı ardına tam üç adet neşter geldi:

9.11.2018

Karşıt görüş

AKKUYU Nükleer santralının temelinin atılmasıyla ilgili haber, birçok gazete gibi Hürriyet’in de sürmanşetindeydi.

8.04.2018

Fitili nevresim ve 20 lira ateşledi turizm öne çıktı

ERZİNCAN Kemaliye’deki (Eğin) Karanlık Kanyon’da Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte teknedeyiz.

29.06.2017

Önemli olan iktidarda değil itibarda kalmaktır

YÜZYILI doldurmak üzere olan Atatürk Cumhuriyeti’ni yaşatmak isteyenler, dayatılan başkanlık sistemine hayır diyecek.

10.04.2017

Enflasyona 'kalem aşısı'!

BAŞLIKTAKİ “kalem aşısı”, ağaçlara yaptığımız türden bir aşı değil. Eğlenceli bir öykü aslında.

26.01.2017

5 hamle, sıfır sonuç; girdap büyüyor

TL faizlerini indirmesi yönünde baskı altına alınan Merkez Bankası, geçen yıl faizleri 5 puan artırdığı bir döviz kuru sepeti seviyesi ile karşı karşıya gelince, döviz piyasası ile ilgili kararları ardı ardına açıklıyor. İşin doğrusu; TL likiditesini sıkılaştırmadan bu adımlar alevlere bir bardak su dökmek demek.

10.03.2015

Cahilin çürümüşü, “eğitimli çürümüş”ten beter

Hani bir şeyin doğrusunu bilip de kimseye anlatamadığın, herkesin olan biteni yanlış anladığını düşündüğün zamanlarda göğsün ve miden hissizleşir...

24.12.2013

Çelengini al da git

POSTA gazetesinin dünkü birinci sayfası anlamlı ve ders vericiydi.

20.05.2013

Şapşal bir filme karşı bu denli öfke neden?

ADAMIN biri dayamış sırtını Batı’ya, sersem bir roman yazıyor, içinde İslam’a hakaretler falan.

13.09.2012

Diziler ve mahalleler

TÜRKİYE’nin efsane dizisi idi “Bizimkiler”.

Çok izlendi, çok sevildi, çok uzun sürdü.

Ve ömrü nihayete erdi, miadını doldurdu.

25.09.2011