MENÜ

Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi

Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21 Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi haberi bulunmuştur.

Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğanın çağrısından sonra ziyaretçi rekoru kırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısından sonra ziyaretçi rekoru kırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Şubat'taki açılışta bir süre daha müzesinin ücretsiz olmasını istemişti, ziyaretçi sayısı bu süreçte ikiye katlanırken, 1 Mayıs'tan itibaren müzenin ücretli olması bekleniyor.

23.04.2019Ekonomi
Fetih Müzesi’ne rekor ziyaretçi

Fetih Müzesi’ne rekor ziyaretçi

Bursa Osmangazi’de üçüncü dönem belediye başkanı olmak isteyen Mustafa Dündar, yaptıklarını ve yeni dönem projelerini anlattı. Dündar, 3 aydır açık olmasına karşın 50 farklı ülkeden 230 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nin en önemli projesi olduğunu söyledi.

15.02.2019Gündem
Konuşması sırasında ezan okunan Arınç: Ezan okunmadan bu işi bitirebilirdik

Konuşması sırasında ezan okunan Arınç: Ezan okunmadan bu işi bitirebilirdik

BAŞBAKAN eski Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa’nın merkez Osmangazi Belediyesi tarafından yaptırılacak dünyanın ikinci tam panoramik müzesi ’Bursa 1326’nın temel atma törenine katıldı. Öğle ezanının okunması üzerine konuşmasına ara veren Arınç, "Zamanı iyi ayarlamak lazım. Ezan okunmadan bu işi bitirebilirdik. Kılıç kalkan şakırtıları arasından ezan sesine kadar geldik" dedi.

15.09.2015Gündem

Yazar Sonuçları

DOĞANBEY’in güzel tarafı...

BELEDİYELERDE, her yılın mart ve nisan aylarında tatlı bir hareketlilik olur...Başkanlar, yıl içersinde yaptıkları hizmetlerin basına anlatılmasının telaşını yaşarlar bu aylarda...Toplantı kazasız-belasız biterse, bir de zor sorular gelmezse değmeyin keyiflerine....Onlardan mutlusu yok...

30.04.2018

Bu kentin soyağacı

Bugünlerde bir modadır gidiyor. Ben de uydum modaya soyağacıma baktım. 1840’lara kadar öğrenebildiğim soyağacımda şaşırtıcı bir şey yoktu. İnsanın nereden geldiğini bilmesi güzel elbette. Bir Çanakkale şehidinin torunun oğlu olduğunu bilmek insanı ayrıca kıvandırıyor.

19.02.2018