MENÜ

Pamuk

Pamuk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Pamuk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Pamuk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 17.422 Pamuk haberi bulunmuştur.

Pamuk Haberleri

Mavi hedeflerini tutturuyor, türbülansa girmiyoruz

'Mavi hedeflerini tutturuyor, türbülansa girmiyoruz'

Türkiye’den dünyaya açılmış 27 yıllık jean markası markası Mavi, önceki gün oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte yürüttüğü ‘Hep mi çok Mavi’yiz” kampanyasının 9’uncu reklam filmi vesilesiyle bir toplantı gerçekleştirdi. “Yol Arkadaşım” temalı reklam filminin toplantısında Mavi’nin CEO’su Cüneyt Yavuz ile sohbet ettik. Ekonomide yaşanan sıkıntılar, perakende sektöründeki bazı oyuncuları daraltırken, Mavi yoluna aksamadan devam ediyor.

19.09.2018Ekonomi
Reyhanlıda nüfus eşitlendi

Reyhanlı'da nüfus eşitlendi

Suriye’nin İdlib kentine sınır olan Cilvegözü Gümrük Kapısı’nın da bulunduğu Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde Suriyeli sayısı, ilçe nüfusunu yakaladı.

18.09.2018Gündem
Erdal Öz Edebiyat Ödülü Adalet Ağaoğlunun

Erdal Öz Edebiyat Ödülü Adalet Ağaoğlu'nun

Can Yayınları’nın kurucusu Erdal Öz’ün anısını yaşatmak için her yıl düzenlenen Erdal Öz Edebiyat Ödülü'nün sahibi Adalet Ağaoğlu oldu.

17.09.2018Kitap Sanat
GAPın başkentinde beyaz altın mesaisi

"GAP'ın başkenti"nde "beyaz altın" mesaisi

Türkiye'nin toplam pamuk üretiminin yarısına yakınının gerçekleştirildiği "GAP'ın başkenti" Şanlıurfa'da, hasada başlayan işçiler gün boyunca güneşin altında yoğun mesai harcıyor.

16.09.2018Ekonomi
Didimde yerli pamuk ekiminden olumlu sonuç alındı

Didim'de yerli pamuk ekiminden olumlu sonuç alındı

Didim Ziraat Odası Başkanı Bahattin Gökdemir ilçedeki zeytin ve pamuk hasadı öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Gökdemir zeytin alımların başladığını belirterek, pamuk toplama işleminin de kısa sürede başlayacağını dile getirdi.

16.09.2018Ekonomi
Küçük yastıklara ne denir

Küçük yastıklara ne denir?

Evde, işte ve yolculuklarda bulunan küçük yastıklar, bazı kullanımlarda konforu sağlayan unsurlar arasında yer alıyor. Halk arasında kırlent adı da verilen küçük yastıklar, desenli ve motifli modelleriyle de tercih edilebiliyor. Peki, küçük yastık olarak bilinen kırlent ne demektir? İşte, bazı bilgiler

14.09.2018Gündem
Pamuk alım fiyatları üreticiyi sevindirdi

Pamuk alım fiyatları üreticiyi sevindirdi

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, "Önceki gün ÇUKOBİRLİK pamuk fiyatlarını açıkladı. Çiftçiler olarak bu fiyatı makul bulduk ve üreticimiz rahat bir nefes almış oldu." dedi.

12.09.2018Ekonomi
Mısır, Diyarbakırlı çiftçiyi sevindirdi

Mısır, Diyarbakırlı çiftçiyi sevindirdi

Tarım ve Orman Bakanlığının destekleri, modern tarım tekniklerinin kullanılması ve tohumunda yapılan ıslah çalışmaları sayesinde mısır Diyarbakır çiftçisinin yüzünü güldürdü.

12.09.2018Ekonomi
O ülkede Bakana büyük ilgi Böyle karşıladılar...

O ülkede Bakan'a büyük ilgi! Böyle karşıladılar...

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Türkiye ile Sudan arasındaki tarım ve hayvancılığa dayalı iş birliğinin hayata geçirilmesinde önemli mesafeler kat ettik." dedi.

12.09.2018Ekonomi
Bu köyde kimse uyuyamıyor...  Boyları 3-5 metrelik yılanlar

Bu köyde kimse uyuyamıyor... Boyları 3-5 metrelik yılanlar!

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesine bağlı bir köyde son bir haftada boyları 3 ile 5 metre arasında değişen 15 yılan görüldü. Vatandaş ve hayvanlara saldıran yılanlar, taş ve sopalarla öldürülüyor.

10.09.2018Gündem
Lavanta yağının kilosu 80 Euro

Lavanta yağının kilosu 80 Euro

BURDUR ve Isparta’nın öncülük ettiği lavanta üretiminde hasat dönemiyle birlikte lavanta yağı da çıkarılmaya başlandı. Binlerce turisti çeken lavanta bahçelerinde iki tür üretilen lavantanın yağının kilosu 80 Euro’ya kadar alıcı buluyor.

8.09.2018Ekonomi
İdlib nerede İdlib nüfusu ve harita üzerindeki konumu

İdlib nerede? İdlib nüfusu ve harita üzerindeki konumu

İdlib, yaklaşık 4 milyona yakın sivilin yaşamını sürdürdüğü bölge olması dolayısıyla büyük önem arz ediyor. 2015 yılının Mart ayından bu yana 'muhaliflerin kalesi' olarak anılan İdlib, Türkiye sınırına ise 130 kilometrelik bir alanla komşuluk ediyor. Peki, İdlib nerede yer alıyor? Nüfusu ve harita üzerindeki konumu nedir? İşte, detaylı bilgiler

6.09.2018Gündem
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi başlıyor

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi başlıyor

Kendi kurmaca metinlerinizi yazarken yaratıcılığınızı daha iyi ortaya koyabilmek, içgörü kazanmak, temel yazım ve kurmaca teknikleri hakkında bilgi düzeyinizi yükseltmek, edebiyat dolu zaman geçirmek için bu atölyeyi kaçırmayın.

6.09.2018Kampüs
Çuval çuval fırsatçılık

Çuval çuval fırsatçılık

Temel gıda maddelerine gelen zamlar son günlerin en önemli gündemi. Maliyetler, kurdaki yükseliş, tarladaki verimsizlik gibi sebeplerle fiyatlarda yükseliş yaşandı. Ancak Bayrampaşa Mega Center Kuru Gıda Hali’ndeki toptancılar farklı bir iddia ortaya attı. Toptancılar, piyasadaki büyük oyuncuların aralarında anlaştığını söyledi. Kur bahanesiyle fiyatların yükseltildiği ve fırsatçılık yapıldığı ileri sürüldü

5.09.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

‘Erdal Öz Ödülü’ Adalet Ağaoğlu’nun

CAN Yayınları’nın kurucusu, iyi yazar Erdal Öz’ün anısını yaşatmak için ailesi tarafından her yıl düzenlenen Erdal Öz Edebiyat Ödülü sonuçlandı.

17.09.2018

İçinizdeki güzelliği ortaya çıkaran lokanta: Löme

İnsanları kaynaştırmak için yemek masası ideal ortam sunuyor. Ama hangi yemek masası? Arhavi’deki Löme gibi mekânlar insanın ruhunu okşuyor, pozitif bir enerji salgılanıyor. Üstelik mutfak da iyi.

14.09.2018

Yine faiz

BUGÜN Merkez Bankası faizle ilgili bir karar verecek; bütün gözler MB’nin üzerinde...

12.09.2018

Her sabah bir telefon kulübesine giden çocuk

Google var. Okulla’mam google’larım. Okula başka şeyler için gitmeli artık çocuklar.

9.09.2018

İzlediği kurumla bütünleşirse

Hürriyet’in Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, 19 Ağustos’ta Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili bir tweet paylaştı:

9.09.2018