MENÜ

Pamir Pekin

Pamir Pekin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pamir Pekin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 96 Pamir Pekin haberi bulunmuştur.

Pamir Pekin Haberleri

Elbisenin göbekli göstereni makbul müdür

Elbisenin göbekli  göstereni makbul müdür?

Ölene Kadar dizisinin Selvi karakteri yani Fahriye Evcen’in ne kadar zayıf ve zarif bir vücudu olduğunu biliyoruz değil mi? Peki son bölümde giydiği yeşil elbiseli görüntüsü de neydi?

23.4.2017MagazinHürriyet Yazarı
Duygusu olan tek canlı biz değiliz.

"Duygusu olan tek canlı biz değiliz."

HAÇİKO Derneği'nin sokak hayvanları yararına hazırladığı 2017 yılı masa takvimi yeni yıla rekor satışla girdi.

4.1.2017MagazinHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter 17. bölüm fragmanıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak

Gülümse Yeter 17. bölüm fragmanıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak

Gülümse Yeter yayınlanan son bölüm fragmanıyla izleyenlerin nefeslerini kesecek. Show TV ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizisi Gülümse Yeter yeni bölümüyle salı akşamı ekranlara damgasını vuracak. Hareketli dizinin yeni bölümünde izleyenler ekran başına kilitlenecek. Dizinin yeni bölümünde Hasan'ın evden uzaklaşması, aileyi derinden etkilerken, işlerin de ters gitmesine neden olmuştur. Sarp ise iş için Türkiye'ye gelen Japonları evinde ağırlamak istemiştir. Fakat bir sorun vardır. İşte, Gülümse Yeter yeni bölüm fragmanıyla sizlerle..

9.11.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter 13. bölüm fragmanında Sarpa büyük şok

Gülümse Yeter 13. bölüm fragmanında Sarp'a büyük şok!

Gülümse Yeter 13. bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Show TV ekranlarının heyecanlı dizisi Gülümse Yeter yeni bölüm öncesi 13. bölüm fragmanını yayınlamıştı. Dizinin yeni bölümünde Sarp ve Yasemin arasında ipler kopuyor mu? Sarp, gördüğü o öpücükle nasıl bir tepki verecek? İşte, Gülümse Yeter 13. bölüm fragmanı.

18.10.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter 11. bölümüyle bu akşam nefesleri kesecek

Gülümse Yeter 11. bölümüyle bu akşam nefesleri kesecek!

Gülümse Yeter 11. bölüm 2. fragmanıyla izleyenleriyle buluştu. Show TV ekranlarının heyecanlı ve komik dizisi Gülümse Yeter yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşanacak. Heyecanlı dizi Gülümse Yeter 11. bölüm fragmanları ve detaylarıyla sizlerle.

4.10.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi 9. bölüm yeni fragmanında heyecan dorukta

Gülümse Yeter dizisi 9. bölüm yeni fragmanında heyecan dorukta!

SHOW TV'nin heyecan dolu dizisi Gülümse Yeter 9. bölüm fragmanları ile herkesi ekrana kilitliyor. Salı akşamı yayınlanacak olan Gülümse Yeter dizisinin yeni bölümünde Lütfü ve Hasan arasındaki olaylar durulmuyor. İşte Gülümse Yeter 9. bölüm fragmanları..

9.9.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter’e taze kan

Gülümse Yeter’e taze kan

Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin’in yer aldığı Gülümse Yeter dizisinin kadrosuna, Ankaralı oyuncu Elit Andaç Çam da dahil oldu.

22.8.2016AnkaraHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanında şok

Gülümse Yeter dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanında şok!

Gülümse Yeter bu akşam 3.bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkacak. Gülümse Yeter'in yeni bölümünde şoke eden gelişmeler yaşanacak. Yasemin, Gül'ü beklemediği bir halde yakalıyor. İşte Gülümse Yeter dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanı

2.8.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi 3. bölüm fragmanında yeni bir aşk mı başlıyor

Gülümse Yeter dizisi 3. bölüm fragmanında yeni bir aşk mı başlıyor?

SHOW TV'nin yeni dizisi Gülümse Yeter hız kesmeden devam ediyor. Salı akşamı 3. bölümü ile ekrana gelecek olan Gülümse Yeter dizisinin yeni bölümünde Gül ve Kemal'in yakınlaşmasına tanık olan Yasemin şok yaşıyor. Peki ikili arasındaki bu durum aşka mı dönüşecek? Gülümse Yeter 3. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

29.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter 3. bölüm fragmanında Gül ve Kemal yakınlaşıyor

Gülümse Yeter 3. bölüm fragmanında Gül ve Kemal yakınlaşıyor!

SHOW TV'nin heyecan dolu dizisi Gülümse Yeter hız kesmeden devam ediyor. Salı akşamları ekrana gelen dizinin 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. Gülümse Yeter yeni bölümde Kemal ve Gül'ün yakınlaşmasına tanık olan Yasemin büyük şok yaşıyor. İşte Gülümse Yeter 3. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

28.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi yeni bölümde beklenmedik olay

Gülümse Yeter dizisi yeni bölümde beklenmedik olay!

Gülümse Yeter 2. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor. Salı akşamlarının eğlencesi olma yolunda ilerleyen Gülümse Yeter dizisinin yeni bölümünde sürpriz dakikalar izleyenleri bekliyor. Yasemin Sarp'ın aşık olduğu kızın kim olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşıyor. İşte Gülümse Yeter yeni bölümden merak edilen detaylar..

26.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Gülümse Yeter dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Gülümse Yeter dizisi bu hafta ekranlara ikinci bölümü ile gelecek. Gülümse Yeter 2. bölüm fragmanında yaşanan olaylar ekranlar geldi. Dizinin yeni bölümünde Sarp'ın Amerika'dan dönmesiyle yaşananlar farklı bir boyut alıyor. Peki Gülümse Yeter dizisinin 2. bölümde neler yaşanacak? İşte Gülümse Yeter dizisinin yeni bölümünde ekrana gelecek sahneler

22.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi 2. bölümü ile ekrana kilitleyecek

Gülümse Yeter dizisi 2. bölümü ile ekrana kilitleyecek!

Gülümse Yeter dizisi 2. bölümü ile ekrana gelmeye hazır. Geçtiğimiz hafta Salı günü yayına başlayan Gülümse Yeter dizisi 2. bölümü ile Salı akşamı seyirci karşısına çıkacak. Heyecan dolu hikayesi ve sevilen oyuncuları ile Gülümse Yeter herkesi ekrana kilitleyecek. İşte Gülümse Yeter 2. bölüm fragmanı..

19.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi 2. bölüm fragmanı ekrana kilitliyor

Gülümse Yeter dizisi 2. bölüm fragmanı ekrana kilitliyor!

SHOW TV'nin yeni dizisi Gülümse Yeter 2. bölüm fragmanını yayınladı. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Gülümse Yeter dizisinde işler karışacak. Yasemin için yeni bir dönem başlıyor. Gülümse Yeter 2. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

14.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi 1. bölüm ile ekrana kilitledi

Gülümse Yeter dizisi 1. bölüm ile ekrana kilitledi!

SHOW TV'nin yeni dizisi Gülümse Yeter 1. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Hızlı bir giriş yapan Gülümse Yeter dizisi hikayesi ve oyuncu kadrosu ile izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Gülümse Yeter 1. bölümde kaçırdıklarınız ve dahası haberimizde.

13.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi 1. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak

Gülümse Yeter dizisi 1. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak!

Gülümse Yeter dizisi 1. bölüm fragmanlarıyla izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Show TV ekranlarının yeni dizisi Gülümse Yeter, bu akşam başlıyor. Büyük umutlarla çekilen dizi bu akşam 1. bölümüyle ekranlarda olacak. Ekranların romantik komedi dizisi Gülümse Yeter 1. bölüm fragmanıyla sizlerle birlikte...

12.7.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gülümse Yeter dizisi 1. bölüm fragmanları yayınlandı

Gülümse Yeter dizisi 1. bölüm fragmanları yayınlandı!

SHOW TV'nin yeni dizisi Gülümse Yeter 1. bölüm fragmanlarını yayınladı. Çok yakında izleyici karşısına çıkacak olan Gülümse Yeter dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gülümse Yeter 1. bölüm fragmanları ve dizi ile ilgili merak edilen ayrıntılar haberimizde.

28.6.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durmu Karışık final bölümü ile ekrana kilitledi

İlişki Durmu Karışık final bölümü ile ekrana kilitledi

Show TV'nin beğenilen dizisi İlişki Durmu Karışık final bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin final bölümünde Elif’in nihayet Can’dan boşanmasıyla Ayşegül ve Can’ın arasında hiçbir engel kalmadı. Artık yapacakları tek şey nikah günü belirmekti. İlişki Dumuru Karışık dizisi hakkında çok özel ayrıntılar haberimizde.

29.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık dizisi ne zaman final yapacak

İlişki Durumu Karışık dizisi ne zaman final yapacak?

İlişki Durumu Karışık dizisi hakkında son karar verildi. İlişki Durumu Karışık bu hafta yayınlanacak 40.bölümü ile ekranlara veda edecek. 40.bölümde Can'ın gönlünü alma sırası bu kez Ayşegül'dedir. Ayşegül kendini affettirebilecek midir? İşte İlişki Durumu Karışık'ta yaşanacaklar...

25.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık final bölümü fragmanı yayınladı | Fragman izle

İlişki Durumu Karışık final bölümü fragmanı yayınladı! | Fragman izle

İlişki Durumu Karışık dizisi final bölümüyle 27 Nisan Çarşamba günü 20.00'de yayınlanacak. İlişki Durumu Karışık  40. bölümüyle ekranlara veda edecek. Ayşegül ve Can'ın hikayesi mutlu sonla bitebilecek mi? Can'ın annesi Mediha bu mutluluğu tekrardan bozacak mı? İlişki Durumu Karışık final bölümünde neler olacak?

25.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık dizisi final yapıyor

'İlişki Durumu Karışık' dizisi final yapıyor

Yakışıklı oyuncu Berk Oktay, başrolünde yer aldığı "İlişki Durumu Karışık" dizisinin final yapacağını açıkladı.

21.4.2016MagazinHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışıkta Ayşegülü çok üzen gelişme

İlişki Durumu Karışık'ta Ayşegül'ü çok üzen gelişme!

İlişki Durumu Karışık dizisi artık Çarşamba günü ekranlara gelecek. İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanında Ayşegül'ün büyük bir şok yaşadığı görülüyorAyşegül tam her şeye baştan başlarken gelen bu haberle kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar. Ayşegül’ün ‘seni artık sevmiyorum’ sözüyle yıkılan Can sonunda kendini çeker ve uzaklaşır. İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanı.

20.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 39. bölüm yeni fragmanında şaşırtan teklif

İlişki Durumu Karışık 39. bölüm yeni fragmanında şaşırtan teklif!

SHOW TV'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanları ile büyük merak uyandırdı. Yeni bölümü ile Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan İlişki Durumu Karışık dizisinin yeni bölümünde Ayşegül, Can'ın gönlünü almak için plan yapıyor. İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

18.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık dizisinin 39. bölümü ne zaman yayınlanacak

İlişki Durumu Karışık dizisinin 39. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Show Tv'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık'ın yayın günü değişti. İzleyicilerin merakla beklediği yeni bölümde neler olacak? Can Ayşegül'ün kalbini kazanabilecek mi? Tüm detaylar haberimizde..

17.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık dizisinin 39. bölüm fragmanında şok

İlişki Durumu Karışık dizisinin 39. bölüm fragmanında şok

İlişki Durumu Karışık bu hafta da bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölüm fragmanında izleyenleri şaşırtan olaylar yaşanacak.  Can Ayşegül'ün kalbini kazanabilecek mi? İşte İlişki Durumu Karışık yeni bölümde yaşananlar...

16.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanında kıskançlık krizi - izle

İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanında kıskançlık krizi - izle

SHOW TV'nin eğlenceli dizisi İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanını yayınladı. Can ve Ayşegül arasında kıskançlık krizi başlıyor. İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanı ve merak edilen yeni bölüm detayları haberimizde.

14.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı

İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show Tv'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık 39. bölümüyle kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor.38. son bölümü yayınlanan dizide heyecan bitmedi. Peki İlişki Durumu Karışık 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Elif'in son hamlesi ne olacak? Can Ayşegül'ün kalbini tekrar kazanabilecek mi? Merakla beklenen yeni bölüm detayları haberimizde..

12.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı

İlişki Durumu Karışık 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık Cumartesi akşamı 38. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Ayşegül evi terk etti. Bunun üzerine Can Ayşegül'ün dönmesi için elinden geleni yaptı. İşte İlişki Durumu Karışık son bölümde yaşananlar.

11.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 38. son bölümde Canı şaşırtacak sürpriz - İzle

İlişki Durumu Karışık 38. son bölümde Can'ı şaşırtacak sürpriz - İzle

Show TV'nin eğlenceli, komik ve bir o kadar da duygulandıran dizisi İlişki Durumu Karışık'ın 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Artık olanlara dayanamayan Ayşegül evi terk eder. Can, Ayşegül'ün yeniden kalbini kazanmak için elinden geleni yapmaktadır. İşte İlişki Durumu Karışık 38. bölüm'de yaşanacaklar

8.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 38.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İlişki Durumu Karışık 38.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlişki Durumu Karışık 37. son bölümde yine heyecan doruktaydı. Artık olanlara dayanamayan Ayşegül çareyi evi terk etmekte bulur. İlişki Durumu Karışık 37. son bölümde izleyemedikleriniz ve daha fazlası haberimizde.

5.4.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 37. bölüm fragmanı yine çok heyecanlı - izle

İlişki Durumu Karışık 37. bölüm fragmanı yine çok heyecanlı - izle

İlişki Durumu Karışık 37. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Cumartesi akşamlarının en büyük eğlenceli İlişki Durumu Karışık'ta Murat, Ayşegül'ü bir kez daha şaşırtacak. Elif son kozunu da oynuyor. İlişki Durumu Karışık 37. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

31.3.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 37. Yeni Bölüm Fragmanı Yayında - İzle

İlişki Durumu Karışık 37. Yeni Bölüm Fragmanı Yayında! - İzle

İlişki Durumu Karışık 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show Tv'nin başarılı projelerinden İlişki Durumu Karışık son bölümüyle sevenleriyle buluştu.Elif'in Ayşegül'ün evine taşınmasıyla olaylar iyice büyüdü. 37. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde.

29.3.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu: Karışık 36. son bölümde Elif ortalığı karıştırıyor - İzle

İlişki Durumu: Karışık 36. son bölümde Elif ortalığı karıştırıyor? - İzle

Hafta sonlarının sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık 36. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlişki Durumu Karışık'ın ekrana gelen son bölümünde Elif'in kararı Ayşegül ve Can'ın arasını bir kez daha bozuyor. İşte İlişki Durumu Karışık son bölümde yaşananlar!

29.3.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 36. son bölümde sürpriz gelişme - izle

İlişki Durumu Karışık 36. son bölümde sürpriz gelişme - izle

Show TV’nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık dün akşam 36.bölümü ile ekranlara geldi. İlişki Durumu Karışık'a bu hafta Elif damgasını vurdu. Cumartesi günlerinin vazgeçilmez eğlencesi İlişki Durumu Karışık son bölümde kaçırdığınız detaylar haberimizde.

26.3.2016KelebekHürriyet Yazarı

İlişki Durumu Karışık 36. Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Show Tv'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık 36. yeni bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 36. bölüm fragmanı yayınlanan dizide Ayşegül'ün kalbini yeniden kazanmaya çalışan Can başarılı olacak mı? Yeni bölüm detayları ve 36. yeni bölüm fragmanı haberimizde..

23.3.2016KelebekHürriyet Yazarı
Diziler nerede çekiliyor ( Güneşin Kızları, İlişki Durumu Karışık, Kördüğüm )

Diziler nerede çekiliyor? ( Güneşin Kızları, İlişki Durumu Karışık, Kördüğüm )

Dizi setleri kimi zaman şehrin merkezinde görkemli bir caddeye, kimi zaman eski bir mahalleye kimi zaman ise orman içine kuruluyor. Kullanılan evler ise gerek mimarisi, gerekse dekorayonu ile izleyiciyi büyülüyor. İşte son dönemde ses getiren 3 dizinin 3 muhteşem evi...

6.2.2016MagazinHürriyet Yazarı
İlişki Durumu: Karışık 29. bölümde neler yaşanacak Yeni bölüm fragmanını izle

İlişki Durumu: Karışık 29. bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanını izle!

İlişki Durumu: Karışık dizisinin yeni bölümü yarın akşam Show TV ekranlarına gelecek. Her Cumartesi akşamı yayınlanan dizinin yeni bölümünde Ayşegül, Elif'in yalanını öğreniyor! İşte İlişki Durumu: Karışık 29. bölümde yaşanacaklar ve yeni bölüm fragmanı…

5.2.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 29. bölüm 2. fragman yayında - izle

İlişki Durumu Karışık 29. bölüm 2. fragman yayında! - izle

TV ekranlarının en sevilen romantik komedi dizisi İlişki Durumu: Karışık 29. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Ayşegül ve Can'ın kar yağışı yüzünden evde mahsur kaldıkları yeni bölüm 6 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelecek. İlişki Durumu: Karışık 29. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde...

1.2.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu: Karışık 29. bölüm fragmanı yayınlandı – İzle

İlişki Durumu: Karışık 29. bölüm fragmanı yayınlandı – İzle!

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların bir arada yaşandığı İlişki Durumu: Karışık dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her Cumartesi akşamı Show Tv’de ekrana gelen dizide neşe, duygusallık ve heyecan hiç eksilmiyor. İşte İlişki Durumu: Karışık 28. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

1.2.2016KelebekHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 28. bölüm fragmanı yayında – İzle

İlişki Durumu Karışık 28. bölüm fragmanı yayında! – İzle

Show TV ekranlarının eğlenceli ve romantik dizisi İlişki Durumu Karışık’ın yeni bölüm fragmanları izleyiciyle buluştu. Her bölümünde aşkın keyifli hallerini ekrana getiren İlişki Durumu Karışık dizisinde Ayşegül Murat’ın teklifini kabul edecek mi? İlişki Durumu Karışık 28. bölümde neler olacak? Tüm detaylar haberimizde...

28.1.2016KelebekHürriyet Yazarı
Eda Akkaya “İlişki Durumu Karışık dizisine katıldı

Eda Akkaya “İlişki Durumu Karışık' dizisine katıldı

Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı “İlişki Durumu: Karışık”a yeni bir oyuncu katıldı.

31.12.2015MagazinHürriyet Yazarı

İlişki Durumu Karışık 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Televizyon ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık’ın merakla beklenen 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Bomba gibi bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizide Murat Ayşegül’e evlenme teklif ediyor. Bu duruma Can’ın tepkisi ne olacak? İlişki Durumu Karışık’ın merakla beklenen 24. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde…

25.12.2015KelebekHürriyet Yazarı
15 kelimeyle Berk Atan kimdir

15 kelimeyle Berk Atan kimdir

İki kelime; Güneşin Kızları. Tek kelimeyle ise, yakışıklı! Cazibenin ‘genç, etkileyici, karizmatik’ göstergesi. Evet bildiniz; o tam da Berk Atan işte. Ve kendisinin cümlelerimizi olduğu gibi kafalarımızı da karıştırdığı bir gerçek!

17.12.2015HayatHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 19.bölüm fragmanı | Can ve Ayşegülün başına neler gelecek

İlişki Durumu Karışık 19.bölüm fragmanı | Can ve Ayşegül'ün başına neler gelecek?

Cumartesi akşamlarının eğlenceli romantik komedisi İlişki Durumu Karışık 19.bölüm fragmanını yayınlandı. Düğün masasında terk edilen Ayşegül ne yaptı? Can ile Ayşegül'ün başına neler gelecek?

20.11.2015BilgiHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık da neler oluyor | izle

İlişki Durumu Karışık' da neler oluyor? | izle

İlişki Durumu Karışık son bölümde neler oldu? 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cumartesi yayınlanacak bölümde neler olacak?

13.11.2015BilgiHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 17.Bölümde Neler Olacak

İlişki Durumu Karışık 17.Bölümde Neler Olacak?

İlişki Durumu Karışık 17. bölüm fragmanı yayınlandı!İlişki Durumu Karışık'ta Can, Ayşegül'le evlenmek istiyor. Ayşegül'e gerçekten aşık olan Can, evlilik için Ayşegül'ü ikna edebilecek mi?

5.11.2015BilgiHürriyet Yazarı
İlişki Durumu:Karışık 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

İlişki Durumu:Karışık 15.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Show TV'nin romantik komedi dizisi İlişki Durumu: Karışık yine aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği yeni bölümüyle Cumartesi saat 20.00’de Show TV’de!

22.10.2015BilgiHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık 14.bölümde dikkat çeken sahne | Fragman izle

İlişki Durumu Karışık 14.bölümde dikkat çeken sahne! | Fragman izle

İlişki Durumu Karışık 14. yeni bölümüyle Cumartesi günü Show Tv ekranlarında. Ekranların sevilen dizisinde yeni bölüm yine çok heyecanlı geçecek.

15.10.2015GündemHürriyet Yazarı
İlişki Durumu Karışık dizisinde büyük sürpriz | FRAGMAN İZLE

İlişki Durumu Karışık dizisinde büyük sürpriz!! | FRAGMAN İZLE

İlişki Durumu Karışık dizisinde sular durulmuyor. Ayşegül'ün köpek sevgisi Can'ın başına neler getirecek? Yarın akşam 20.00'da Show Tv ekranlarında..

2.10.2015GündemHürriyet Yazarı
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin arasında soğuk rüzgarlar esiyor

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin arasında soğuk rüzgarlar esiyor

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çiftinin birlikteliğinde şu sıralar soğuk rüzgarlar esiyor.

28.9.2015MagazinHürriyet Yazarı