MENÜ

P Vitamini Nedir?

P Vitamini Nedir? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika P Vitamini Nedir? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 P Vitamini Nedir? haberi bulunmuştur.

P Vitamini Nedir? Haberleri

P vitamini nedir P vitamini nelerde bulunur

P vitamini nedir? P vitamini nelerde bulunur?

Toplum tarafından yaygın bilinmeyen P vitamini eksikliğinde, kaslar ve baldırlarda kramplar ortaya çıkabiliyor. Uzmanlara göre, P vitamini eksikliğinde eklemlerde şişme ve denge kaybı da gözlenebiliyor. Peki, P vitamini nedir? P vitamini nelerde bulunur?

20.04.2019Sağlık
İşte Fidelin ülkesi

İşte Fidel'in ülkesi

20’nci yüzyılın sembol liderlerinden olan Küba devriminin mimarı Fidel Castro 90 yaşında hayata veda etti. ABD’ye kafa tutan Castro, işgal ve suikast girişimlerine rağmen yönetimini sürdürmeyi başardı.

27.11.2016Gündem
Ankara’da ayaküstü ziyafet

Ankara’da ayaküstü ziyafet

Geçen hafta İzmir’de başladığımız sokak lezzetleri turumuza bu hafta Ankara ile devam ediyoruz.

22.03.2013Kelebek
SORU VE CEVAPLAR 18

SORU VE CEVAPLAR 18

Sağlığınızla ilgili soru ve sorunlarınızı paylaşabilir ve yol gösterici yanıtlar alabilirsiniz. Ancak unutmayınız ki, sağlık sorunlarınıza çözüm bulmanın en doğru yolu, uzman bir hekime muayene olmaktır. Sorularınıza verilen cevaplar öneri niteliğinde ve bilgilendirme amaçlıdır. Her türlü tıbbi tedavi için mutlaka hekiminize danışınız.

13.04.2007Sağlık

Yazar Sonuçları

Altın masajı güzelleştiriyor

14. yüzyılda Çin hükümdarlarının eşlerinin altınla uyguladığı masaj yöntemi, günümüz kadınlarının ilgi odağı.

29.05.2008

Yer çekimine karşı koyun

Yüz ve vücut yaşlanmasında en temel problem; cilt de dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun, meme ve popo gibi tüm yumuşak dokuların yerçekiminin etkisiyle aşağı doğru sarkması...

7.09.2007