MENÜ

Özel Üniversite Fakülte Fiyatları

Özel Üniversite Fakülte Fiyatları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Özel Üniversite Fakülte Fiyatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Özel Üniversite Fakülte Fiyatları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 13 Özel Üniversite Fakülte Fiyatları haberi bulunmuştur.

Özel Üniversite Fakülte Fiyatları Haberleri

Sağlık çalışanlarına şiddet yasa teklifi Mecliste

Sağlık çalışanlarına şiddet yasa teklifi Meclis'te

AK Parti'nin sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önlenmesi için hazırladığı yasa teklifi Meclis Başkanlığı'na sunuldu. Teklif ile ilaç ve eczacılık alanında düzenleme, sağlık çalışanlarına şiddetin önlenmesi gibi konular hedefleniyor. TBMM Başkanlığına sunulan teklif 43 maddeden oluşuyor. Teklifin perşembe günü Meclis Sağlık Komisyonu'nda görüşülmesi öngörülüyor.

30.10.2018Gündem
Üniversiteliler için burs rehberi

Üniversiteliler için burs rehberi

Üniversite kayıtları 19 Ağustos’ta tamamlandı. Kaydını yaptıran öğrenciler şimdi burs arayışına girecek. Bulundukları yerden farklı bir ilde üniversite okuyacak olanları ise ‘barınma problemi’ bekliyor. “Yurt mu, ev mi, apart mı?” sorularıyla uğraşan çiçeği burnunda üniversiteliler için rehber niteliğinde bir liste hazırladık. İşte burs ve barınma alternatifleri.

22.08.2016Eğitim
Bir kadavraya 100 öğrenci düşüyor, oturacak yer yok

Bir kadavraya 100 öğrenci düşüyor, oturacak yer yok

Bugün 14 Mart Tıp Bayramı. Biz de geleceğin doktorlarını yetiştiren tıp fakültelerinin eğitimini mercek altına aldık. Bu fakültelerin sorunlarını dekanları ve öğrencilerle konuştuk. Kontenjanların yüksek olması, üniversite hastanelerinin borçları, öğretim üyelerinin özlük hakkı sıkıntıları tıp eğitiminin başlıca sorunları.

13.03.2016Eğitim
2015-2016 Özel Üniversite ücretleri ne kadar Özel Üniversite burs olanakları neler

2015-2016 Özel Üniversite ücretleri ne kadar? Özel Üniversite burs olanakları neler?

Özel üniversite aylık ve yıllık dönem ücretleri ne kadar? Yeni kayıt yaptıranlar Özel Üniversitelere ne kadar ücret ödemek zorundalar? Tüm Üniversitelerin fiyatları için haberi okuyun.

4.08.2015Gündem
Orada bir kampus var uzakta

Orada bir kampus var uzakta

Geçtiğimiz hafta bir reklam filmi yayınlandı, yer yerinden oynadı. 4 farklı televizyon kanalında 49 saniye yayınlanan tanıtım filmi için yapılan eleştiriler 'nasıl olur da bir devlet üniversitesi reklamını yapar' şeklindeydi. Ve bu gelişmelerin hemen ardından YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, mensubu olduğu Orta Doğu Teknik Üniversitesi - ODTÜ'ye inceleme başlattı. Ve inceleme kararından; 'Reklam filmi mevzuata uygun' sonucu çıktı.

2.08.2011Gündem

Yazar Sonuçları

Gökler sizi bekliyor

Milyonlarca gencin geleceğine yön veren Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) geride kaldı. Puanlar 20 Temmuz«da açıklanacak. Öğrenciler aldıkları puanlara göre tercihlerini 1 Ağustos’a kadar yapacak.

16.07.2005

Tohum, altından daha pahalı bir ürün oldu

Tarım ve Köyişleri Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, arkadaşımız Yener Süsoy'a Türk tarımının sorunlarını da anlattı.

6.01.2004