MENÜ

Öykü Ve Ayaz

Öykü Ve Ayaz ile ilgili tüm haberleri, son dakika Öykü Ve Ayaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Öykü Ve Ayaz haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 87 Öykü Ve Ayaz haberi bulunmuştur.

Öykü Ve Ayaz Haberleri

Kiraz Mevsimi teve 2’de

Kiraz Mevsimi teve 2’de!

Başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı, Öykü ve Ayaz’ın yollarının kesişmesiyle tatlı ve bir okadar da heyecanlı aşkının anlatıldığı Kiraz Mevsimi artık teve 2’de.

26.06.2018Televizyon
Kiraz Mevsiminin yakışıklısı başrol oyuncusu Ayaz kimdir (Serkan Çayoğlu kimdir)

Kiraz Mevsimi'nin yakışıklısı başrol oyuncusu Ayaz kimdir? (Serkan Çayoğlu kimdir?)

Ekranların sevilen dizisi Kiraz Mevsimi'nde Ayaz karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu'nun bilinmeyenlerini sizler derledik. Detaylar haberimizde..

12.08.2015Gündem
Kiraz Mevsimini izleyen hayranlarına sürpriz haber

Kiraz Mevsimi'ni izleyen hayranlarına sürpriz haber

Fox TV ekranlarında her Cumartesi yepyeni bölümleriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Kiraz Mevsimi'nin yapımcısından hayranlarını sevindirecek haber geldi.

30.03.2015Keyif
Kiraz Mevsimi 36. Bölüm izle Öykü, Ayaz’ı terk mi ediyor | Fox TV

Kiraz Mevsimi 36. Bölüm izle Öykü, Ayaz’ı terk mi ediyor? | Fox TV

TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizilerinden Kiraz Mevsimi’nin 36. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kiraz Mevsimi’nin merakla beklenen yeni bölümü Fox TV ekranlarında saat 20:30’da izlenebilecek. Yeni bölümde Öykü ve Ayaz aşkını bir dönüm noktası mı bekliyor? İşte son bölümle ilgili detaylar…

14.03.2015Keyif
Öykü ve Ayazın yakınlaştığı sahneler - Kiraz Mevsimi

Öykü ve Ayaz'ın yakınlaştığı sahneler - Kiraz Mevsimi

Kiraz Mevsimi'nin sevilen karakterleri Öykü ve Ayaz'ın, yakınlaştıkları en iyi beş sahneyi izliyoruz.

4.03.2015Eğlence
Kiraz Mevsimi izle 34.yeni bölümde kızlar ile erkekler yer değiştirdi | FOX TV

Kiraz Mevsimi izle 34.yeni bölümde kızlar ile erkekler yer değiştirdi | FOX TV

Fox Tv ekranlarının vazgeçilmezlerinden olan ve her cumartesi yepyeni bölümleriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Kiraz Mevsimi bu hafta yeni bölüm olan 34.bölüm ile ekranlarda olacak. Kiraz Mevsimi 34. bölümüyle 28 Şubat Cumartesi günü saat 20.15'te FOX TV'de izlenebilecek.

1.03.2015Keyif
Kiraz Mevsimi izle: Öykü ve Ayaz sözleniyor | FOX TV

Kiraz Mevsimi izle: Öykü ve Ayaz sözleniyor | FOX TV

FOX TV'de yayınlanan Kiraz Mevsimi yeni bölüm için hayranları sabırsızlandı. Ayaz ve Öykü kendi aralarında sözleniyorlar ve mutluluğa ilk adımlarını atıyorlar. Peki bu sefer evlenebilecekler mi? Ayaz, Mete'ye aba altıdna sopa gösterir haddini bilmesini ima eder. İşte Kiraz Mevsimi 28. yeni bölüm özeti ve fragmanı ve FOX TV canlı yayın akışı.

18.01.2015Keyif
Kiraz Mevsimi 28. bölümde Öykü ve Ayaz sözleniyorlar

Kiraz Mevsimi 28. bölümde Öykü ve Ayaz sözleniyorlar!

Kiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak? Ayaz ve Öykü tüm olumsuzluklara rağmen kendi aralarında sözleniyorlar ve mutluluğa ilk adımlarını atıyorlar. Ayaz, Mete'ye aba altıdna sopa göstererek onu sert bir şekilde uyarıyor. Öykü ile kendilerini ayırmaya hiç kimseye gücünün yetmeyeceğini söylüyor.

12.01.2015Keyif
Kiraz Mevsimindeki Mete ve Öykünün öpüşme sahnesi hayal mi

Kiraz Mevsimi'ndeki Mete ve Öykü'nün öpüşme sahnesi hayal mi?

Büyük aşk bitecek mi? Ekranların birbirlerine en çok yakışan çiftlerinden Öykü ve Ayaz aşkında sona mı gelindi? FOX TV’de yayınlanan, Kiraz Mevsim’inin Ayaz'ı, Öykü ve Mete'yi öpüşürken görüyor. Evcilik oyununa fazla kapılan Mete hislerine engel olamaz ve Öykü’yü dudaklarından öper. Ayaz'ın gözü önünde gerçekleşen bu oolay kötü bir hayal mi?

10.01.2015Keyif
Kiraz Mevsiminin Ayazı, Öykü ile Meteyi öpüşürken yakalıyor

Kiraz Mevsimi'nin Ayaz'ı, Öykü ile Mete'yi öpüşürken yakalıyor!

Yeni bölümünde şok eden gelişme! Kiraz Mevsimi'nin Öykü'süyle kendini evcilik oyununa kaptıran Mete hislerine engel olamayacak ve Öykü’yü dudaklarından öpecek. Peki, bu sahne gerçekten yaşanacak mı yoksa Ayaz’ın gördüğü kötü bir kâbus mu, Mete Öykü'ye aşık mı oldu?

6.01.2015Keyif
Kiraz Mevsimi 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiraz Mevsimi 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Kiraz Mevsimi, 26. bölümüyle dün ekranlara geldi. Kiraz Mevsimi son bölüm, izleyenlerin ağzını adeta açık bıraktı. Şimdi ise 27. bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

4.01.2015Keyif
Kiraz Mevsimi 26. Bölüm Fragmanı – 3 Ocak Cumartesi

Kiraz Mevsimi 26. Bölüm Fragmanı – 3 Ocak Cumartesi

Öykü’nün babası için düzenlediği evlilik oyunu işleyecek mi?Mete, Öykü ve Ayaz’a zor zamanlarını atlatmaları için yardımcı olacaktır. Kemalortaya çıkan mutluluk tablosundan çok etkilenerek yeniden bir araya topladığıailesinin sevincini yaşayacaktır; ancak bu mutlu tabloya çocuklarının iyiliğiiçin uzak durmak zorunda kalır. 

2.01.2015Ekran
Kiraz Mevsiminde Öykü ve Ayaz evlenebilecekler mi (İzle)

Kiraz Mevsimi'nde Öykü ve Ayaz evlenebilecekler mi? (İzle)

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu... Onlar nam-ı diğer Öykü ve Ayaz. Kiraz Mevsimi sürprizler dolu 25.yeni bölümü ile bu akşam FOX TV'de hayranlarıyla buluşmaya hazır. Öykü ve ayaz evlenebilecekler mi, yoksa son dakika çıkan bir pürüz planların değişmesine mi engel olacak?

27.12.2014Keyif
Kiraz Mevsimiden Ayaz ve Öykü gerçek hayatta aşk mı yaşıyor

Kiraz Mevsimi'den "Ayaz ve Öykü" gerçek hayatta aşk mı yaşıyor?

FOX TV'de ekrana gelen Kiraz Mevsimi 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Öykü ve Ayaz evleniyor! Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı genç, dinamik, eğlenceli ve romantik dizi sürpriz bir bölümle ekrana geliyor. Bu arada geçtiğimiz gün Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel beraber görüntülenmesi akıllara aşk dedikodularını getirdi.

25.12.2014Keyif
Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor

Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor!

Kiraz Mevsimi 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı genç, dinamik, eğlenceli ve romantik dizi Kiraz Mevsimi yeni bölümünde Öykü ve Ayaz evleniyorlar!

22.12.2014Keyif
Kiraz Mevsimi’nde heyecanlı anlar

Kiraz Mevsimi’nde heyecanlı anlar!

Fox TV'de yayınlanan romantik gençlik dizisi Kiraz Mevsimi 23. Bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Hayranlarının iple çektiği cumartesi geceleri ekrana gelen Kiraz Mevsimi'nde Öykü, Ayaz'ın adım adım takip eder. Mete ise kelepçeyle birbirine bağlar. Öykü ve Ayaz eli silahlı birsinin saldırısına uğrarlar. (Fox TV canlı yyaın akışı)

14.12.2014Keyif
Kiraz Mevsiminde Ayaz Öyküyü sırtlayıp götürüyor

Kiraz Mevsimi'nde Ayaz Öykü'yü sırtlayıp götürüyor

Öykü ve Ayaz bir barışık bir küs. Şimdi de Öykü'nün kaprislerine dayanamayan Ayaz, onu sırtladığı gibi götürüyor. Romantik dizilerin birbirlerine en çok yakışan çiftlerinden Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini üstlendiği Kiraz Mevsimi 24. yeni bölümüyle 13 Aralık Cumartesi akşamı 20.15’de FOX TV'de olacak. İşte yeni bölüm fragmanı...

7.12.2014Keyif
Kiraz Mevsimi izle yeni bölümde yumruklar konuşacak

Kiraz Mevsimi izle yeni bölümde yumruklar konuşacak!

Kiraz Mevsimi dengelerin değişeceği 20. Bölüm ile geliyor. 23 Kasım pazar akşamı saat 20. 15’te ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Ayaz, Mete’yi ve arkadaşlarını yanına alıp Derin’e haddini bildirmeye gider!

19.11.2014Keyif
Kiraz Mevsimi 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Kiraz Mevsimi 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Kiraz Mevsimi'nin 15. bölüm fragmanı ekranlarda. 18 Ekim cumartesi günü FOX TV'de saat 20.15'te yayınlanacak olan yeni bölümde Sinan Akçıl ve Özgür Çevik de oynuyor.

13.10.2014Keyif
Kiraz Mevsimi 14. Bölüm: Öykü ve Ayaz dadı olurlar

Kiraz Mevsimi 14. Bölüm: Öykü ve Ayaz dadı olurlar

Bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olan FOX TV'nin gençlik dizisi Kiraz Mevsimi'nin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. 11 Ekim cumartesi günü ekrana gelecek olan yeni bölümde Sinan Akçıl da oynuyor.

8.10.2014Keyif
Kiraz Mevsimi 13. bölüm ile ekrana geldi

Kiraz Mevsimi 13. bölüm ile ekrana geldi

Fox TV'deki Kiraz Mevsimi dizisinde artık Öykü ile Ayaz arasındaki aşk rüzgarlarının etkisi hissediliyor. Ama küçük de olsa bir sorun var.

5.10.2014Keyif
Kiraz Mevsimi 13. Bölüm peri masalı gibi olacak

Kiraz Mevsimi 13. Bölüm 'peri masalı gibi' olacak

FOX TV'nin gençlik dizisi Kiraz Mevsimi 13. bölümüyle 4 Ekim cumartesi günü ekrana gelmeye hazır. Yeni fragmanı yayınlanan dizide, kahramanlarımızın biri prenses biri prens oluyor.

2.10.2014Keyif
Kiraz Mevsimi 13. bölüm fragmanı: Ayaz prens, Öykü Prenses oldu

Kiraz Mevsimi 13. bölüm fragmanı: Ayaz prens, Öykü Prenses oldu!

FOX TV'nin en iddialı gençlik dizisi Kiraz Mevsimi 13. yeni bölümüyle 4 Ekim cumartesi günü yayınlanacak. 13. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide, Öykü ve Ayaz masal kahramanlarına dönüşüyor.

28.09.2014Keyif
1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı ortak bildiri

1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı ortak bildiri

Anayasa Mahkemesinin (AYM), "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" metnine imza atan 10 akademisyenin "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan cezalandırıldıkları gerekçesiyle yaptıkları bireysel başvuruda "hak ihlali" kararı vermesine ilişkin 1071 akademisyen karşı bildiri imzaladı.

29.07.2019Gündem
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
En değerlisi; bir sabah yepyeni ve güzel dünyaya uyanmayı özlemek...

En değerlisi; bir sabah yepyeni ve güzel dünyaya uyanmayı özlemek...

‘Muhsin Bey’de, ‘Arabesk’te, ‘Eşkıya’da hayranlıkla izledik onu. Dizileri; ‘Karanlıkta Koşanlar’, ‘Alacakaranlık’, ‘Hırsız Polis’, ‘Canım Ailem’ birer fenomen oldu. ‘Yazı Tura’, ‘Hayatımın Kadınısın’, ‘Ejder Kapanı’, ‘Benim Dünyam’ ve en son ‘Soğuk’ filmlerinde yönetmen koltuğuna oturdu. Geçen yıl ‘İçeride’ dizisinin Kudret’i olarak büyüledi izleyiciyi. Bunlar olup biterken hayatı ıskalamadı üstelik. Tekneyle uzun yolculuklara çıktı. Yemekler pişirdi dostlarına. Müziği hayatının vazgeçilmezi yaptı. Öyküler yazdı. Oğlu, yönetmen Can Yücel’le ‘dostluğu’ dillere destan... Dünyanın haline dertlenmeyi de ihmal etmedi, yoktan umut var etmeyi de... Bu röportajın sorularını yanıtlarken bir noktada, “Çok mu karamsar oluyor? Belki ‘Hafta sonu okur, neşeli sözler bekler’ endişeniz vardır, biraz iç açıcı şeyler anlatayım” dedi. Güneşle uyanıp gözünü açmadan denize atladığı, kahve kokusunun menemeninkine karıştığı yaz günlerini anlattı hayatın yitip giden güzelliklerine üzüntüsünü dile getirdikten sonra... Uğur Yücel’le, yeni dizisi ‘Nefes Nefese’ vesilesiyle buluştuk.

28.07.2018 Hürriyet Pazar
BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir İşte BÖRÜ dizisinin oyuncu kadrosu ve genel konusu

BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir? İşte BÖRÜ dizisinin oyuncu kadrosu ve genel konusu

BÖRÜ dizisi oyuncuları, yayınlanan ilk bölümün ardından izleyicilerin merakına neden oldu. Özel Harekat Kuvvetleri içerisinde yer alan bir timin yaşamını anlatan dizi, birbirinden yetenekli oyuncuları içerisinde barındırıyor. Mesut Akusta, Ahu Türkpençe gibi isimleri oyuncu kadrosu içerisinde barındıran BÖRÜ, oyuncuları dışında konusu ile de dikkat çekiyor. İşte, BÖRÜ oyuncuları ve dizinin genel konusu hakkında bazı bilgiler

14.03.2018Televizyon
BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir BÖRÜ dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin genel konusu

BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir? BÖRÜ dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin genel konusu

BÖRÜ oyuncuları dizinin ilk yayın günü itibariyle ilgi odağı oldu. Başrollerinde Mesut Akusta, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın gibi önemli isimlerin yer aldığı BÖRÜ oyuncuları arasında birçok deneyimli karakter yer alıyor. Peki, vatan aşkıyla tutuşmuş yalnız kahramanların hikayesinin konu alındığı BÖRÜ oyuncuları arasında kimler yer almaktadır? İşte, dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

28.02.2018Televizyon
Frikik gazeteciliği

Frikik gazeteciliği

KADIN oyuncu Hande Soral’ın sırttan çekilmiş fotoğrafı cuma günü Kelebek’in birinci sayfasının tam ortasında, en görünür yerinde yayınlanmıştı.

27.03.2016OkurTemsilcisi
Özge Gürel ekranlara geri döneceğini müjdeledi

Özge Gürel ekranlara geri döneceğini müjdeledi!

Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakterine hayat veren genç oyuncu Özge Gürel, ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi. Özge Gürel, dizinin bitiminden sonra ekranlardan uzak kaldığını ve artık özlediğini belirtti.

3.03.2016Kelebek
En popüler isim Elif ve Ayaz

En popüler isim Elif ve Ayaz

 İZMİR’de, 2015 yılında doğan kız bebeklere en fazla verilen isim ’Elif’ olurken, erkeklerde ise ’Ayaz’ adı öne çıktı.

17.02.2016Ege
Kiraz Mevsimi izle 35. bölümde Ayaz Öyküyü kaçırıyor | FOX TV

Kiraz Mevsimi izle 35. bölümde Ayaz Öykü'yü kaçırıyor! | FOX TV

Fox TV'nin en beğenilen dizilerinden olan Kiraz Mevsimi'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Özgü Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç'in paylaştığı Kiraz Mevsimi'ni FOX TV ekranlarında saat 20:15'de izleyebilirsiniz. Kiraz Mevsimi'nin 35. bölümünde, Salih dede "Bizim onlara verecek kızımız yok!" der ve Ayaz'ın tek bir çaresi kalır: Öykü'yü kaçırmak!

7.03.2015Keyif
Kiraz Mevsimi son bölüm izle (34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı)

Kiraz Mevsimi son bölüm izle (34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!)

Kiraz Mevsimi'ne sürpriz oyuncu! Usta oyuncu Cihat Tamer ekranların sevilen dizisi “KirazMevsimi”ne konuk oldu. Ayaz ve Öykü’nün evliliklerini tehlikeye düşürecektir. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi “Kiraz Mevsimi” yeni bölümüyle 21 Şubat Cumartesi saat 20.15’te FOX’ta.

22.02.2015Keyif
Kiraz Mevsimi 33. Bölüm Fragmanı – 21 Şubat Cumartesi

Kiraz Mevsimi 33. Bölüm Fragmanı – 21 Şubat Cumartesi

“Ayaz sen beni bir dinlesen! Felaketimiz olacaklar diyorum.”Öykü’nün panikle bahsettiği sürpriz misafirler kim? Diğer taraftan Mete kirlibir oyunun içine girmiş, hırstan gözü dönmüş bir halde planlar kurar. Ayaz veÖykü’nün ihtiyacı olan destek hiç beklenmedik birinden gelir. Mehmet, Ayaz’ınbabası rolünü oynayacaktır. Peki niçin? Ve kafeye bırakılan bebek ortaya bombagibi düşer. Sebep olacak karışıklık ise Ayaz ve Öykü’nün evliliklerinitehlikeye düşürecektir.

21.02.2015Ne Oluyor
Kiraz Mevsimi izle 32. bölümde 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizi

Kiraz Mevsimi izle 32. bölümde '14 Şubat Sevgililer Günü' sürprizi!

14 Şubat Sevgililer gününde yayınlanacak 32. bölüm'de Ayaz ve Öykü'yü hem romantik hem de komik maceralar bekliyor. İşte Sevgililer Günü'nde yayımlanacak Kiraz Mevsimi yeni bölümünden detaylar ve dizinin yeni bölüm fragmanı...

14.02.2015Keyif
Kiraz Mevsimi 32. bölümde Sevgililer Günü sürprizi

Kiraz Mevsimi 32. bölümde 'Sevgililer Günü' sürprizi!

Kiraz Mevsimi yeni bölümde neler olacak? 14 Şubat Sevgililer gününde yayınlanacak 32. bölümde romantik anların yanı sıra izleyicileri bir de sürpriz bekliyor. İşte Sevgililer Günü'nde yayımlanacak Kiraz Mevsimi yeni bölümden detaylar...

11.02.2015Keyif
Kiraz Mevsimi izle yeni bölümde Öykü, Ayazı terk mi edecek - 31. Bölüm | FOX TV

Kiraz Mevsimi izle yeni bölümde Öykü, Ayaz'ı terk mi edecek - 31. Bölüm | FOX TV

Öykü uçağa atlayıp gidecek mi? Mete, Öykü'nün peşini neden bırakmıyor. Ayaz, Öykü'yü geri kazanmak için neler yapacak? Hepsi ve daha fazlası Kiraz Mevsimi'nin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde olacak. Kiraz Mevsimi 31. bölümüyle 7 Şubat Cumartesi günü saat 20.15'te FOX TV'de izlenebilecek.

8.02.2015Keyif
Kiraz Mevsimi son bölüm izle (Özet - yeni bölüm fragmanı)

Kiraz Mevsimi son bölüm izle (Özet - yeni bölüm fragmanı)

Kiraz Mevsimi'nin 30. bölümünde işleri yoluna koymaya çalışan Ayaz istediğini bir türlü başaramaz. Mete, Öykü'den boşanmak istemediğini söyler ve Ayaz çılgına döner. Mete ve Öykü arabayla giderlerken bir trafik kazası geçirirler. Öykü'yü hastaneye yetiştirmeye çalışan Ayaz başarılı olabilecek mi yok Öykü bu kazadan sağ kurtulamayacak mı? Hepsi ve daha fazlası Kiraz Mevsimi'nin 31 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak olan 30. yeni bölümünde.

1.02.2015Keyif
Öyküsünü anlatamayan haber

Öyküsünü anlatamayan haber

HABERLERİN de öyküleri vardır. Kimi haber kendi anlatır öyküsünü, kimileri de okurun bilgisine, anlayışına bırakır geçmişinden getirdiği yükü.

25.01.2015Okur Temsilcisi
Kiraz Mevsimi 27. Bölüm fragmanı – 10 Ocak Cumartesi

Kiraz Mevsimi 27. Bölüm fragmanı – 10 Ocak Cumartesi

Kiraz Mevsimi 27.bölüm fragmanında inanılmaz olay yaşanıyor.Yeni bölümde, Mete ve Öykü'nün öpüşmesi diziye damga vuracak. Ayaz olanlarkarşısında adeta şoka giriyor.

5.01.2015Ne Oluyor
Kiraz Mevsimi 23. Bölüm izle - Fox TV canlı yayın akışı

Kiraz Mevsimi 23. Bölüm izle - Fox TV canlı yayın akışı

Bir barışık bir küs olan sevimli ikiliden Ayaz, Öykü'nün kaprislerine dayanamaz ve onu sırtladığı gibi götürür. Romantik dizilerin birbirlerine en çok yakışan çiftlerinden Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini üstlendiği Kiraz Mevsimi 24. yeni bölümüyle 13 Aralık Cumartesi akşamı 20.15’de FOX TV'de ekrana geliyor. 23. bölüm 2. fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

13.12.2014Keyif
Kiraz Mevsiminde romantik dizi klişesi, sırtlayıp kız kaçırma

Kiraz Mevsimi'nde romantik dizi klişesi, sırtlayıp kız kaçırma!

Romantik dizilerden aşina olduğumuz sahnede Ayaz, Öykü'yü sırtlayıp kaçıracak. Tıpkı daha önce Adını Feriha koydum ve Güneşi Beklerken'deki bezer sahneler gibi. Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi'nin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 13 Aralık cumartesi günü FOX TV kanalında.

12.12.2014Keyif
Kiraz Mevsimi izle | 22. Bölüm Özeti, Ayaz Kız Kulesine gidecek mi

Kiraz Mevsimi izle | 22. Bölüm Özeti, Ayaz Kız Kulesi'ne gidecek mi?

Burcu ve arkadaşları Öykü'ye yardım etmek için Ayaz'a bir sürpriz hazırlar. Ayaz için Kız Kulesi'nde muhteşem bir özür ve sürpriz organizasyonu yaparlar. Kiraz Mevsimi'nin 6 Aralık cumartesi gecesi ekrana geldi. İşte 22. bölümün fragmanı ve dizi özeti (Video izle).

7.12.2014Keyif
Ayaz, Öykü’yü görmek için Kız Kulesi’ne gidecek mi

Ayaz, Öykü’yü görmek için Kız Kulesi’ne gidecek mi?

Burcu ve arkadaşları Öykü'ye yardım etmek için Ayaz'a bir sürpriz hazırlar. Ayaz için Kız Kulesi'nde muhteşem bir özür ve sürpriz organizasyonu yaparlar. Mete, Ayaz'ı Kız Kulesi'ne götürmek için ikna etmeye çalışır. Ayaz, Kız Kulesi'ne gidip gitmemek de ve Öykü'yü affetmekte kararsız kalır.

7.12.2014Ekran
Kiraz Mevsimi 23. bölüm fragmanı - 13 Aralık Cumartesi

Kiraz Mevsimi 23. bölüm fragmanı - 13 Aralık Cumartesi

Kızkulesi’ndeki sürpriz gece Ayaz ve Öykü aşkında beklenmedik gelişmelere neden olur. Ayaz eski hayatına dönmek için çabalarken, Öykü herkesten ve her şeyden uzaklaşır.

7.12.2014Ekran

Yazar Sonuçları

‘Adalet’in bu mu dünya?

DC Comics, ‘Justice League: Adalet Birliği’nde elindeki kahramanları topluca sahaya sürüyor. Film, dünyayı fethetmeye kararlı ‘şer’ güçlere karşı ‘dayanışma ruhu’yla hareket eden Batman, Wonder Woman, Aquaman, The Flash ve Cyborg’ün ortak mücadelelerini anlatıyor.

17.11.2017

Eşlerin ortak sergisi

Ressam Zahit Büyükişliyen ve heykeltraş eşi Nilay Kan Büyükişliyen’in ortaklaşa açtıkları sergi Taurus AVM’deki Platform A Sanat Galerisi’nde. Büyükişliyen çiftinin “Yaşamı paylaşma” adını verdiği sergi 14 Ocak 2016 tarihine kadar açık kalacak. 

27.12.2015