MENÜ

Oy Verme

Oy Verme ile ilgili tüm haberleri, son dakika Oy Verme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Oy Verme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.258 Oy Verme haberi bulunmuştur.

Oy Verme Haberleri

İngiltere seçimini yaptı: Tek başına iktidar

İngiltere seçimini yaptı: Tek başına iktidar!

İngiltere'de yapılan erken genel seçimde Başbakan Boris Johnson liderliğindeki Muhafazakar Parti, sandık çıkış anketine göre tek başına iktidara geldi.

12.12.2019Dünya
Son dakika... İngiltere erken seçim için sandık başında

Son dakika... İngiltere erken seçim için sandık başında

İngiltere, Avrupa Birliği'nden (AB) ayrılma (Brexit) tartışmaları arasında bugün erken genel seçime gidiyor. Yaklaşık 46 milyon seçmenin bulunduğu ülkede oy verme işlemi, yerel saatle 07.00'de (TSİ 10.00) başladı.

12.12.2019Dünya
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedir ve evrensel beyanname maddeleri nelerdir

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedir ve evrensel beyanname maddeleri nelerdir?

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü, Birleşmiş Milletler Tarafından kabul edilmiş ve 1948 yılından bu yana her yıl kutlanmıştır. İnsan hakları evrensel beyannamesinin kabul edildiği gün olarak kutlanan 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda kabul edildiği gün itibariyle davetlerle organize edilmektedir. Peki, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedir ve evrensel beyanname maddeleri nelerdir? İşte, o detaylar

10.12.2019Gündem
Ergün Atalay yeniden Türk-İş Genel Başkanı

Ergün Atalay yeniden Türk-İş Genel Başkanı

Türk-İş Konfederasyonunun 23. Olağan Genel Kurulu'nda Ergün Atalay yeniden genel başkanlığa seçildi.

7.12.2019Ekonomi
Haluk Bilginer’in aldığı Uluslararası Emmy ödülü hakkında merak ettiğiniz her şey

Haluk Bilginer’in aldığı Uluslararası Emmy ödülü hakkında merak ettiğiniz her şey

Bu hafta malum ödülü uzun uzun kaynattı sosyal medya. Sadece sosyal medya mı? Kaç telefon geldi biliyor musunuz “Sahte mi bu ödül” diye... Konu hakkında bütün bilgileri bir araya getirdim, okuyun ve siz karar verin.

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) tepkisi

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) tepkisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) tartışması ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu. Erdoğan açıklamasında ‘Geçenlerde çok açık net söyledim. Seçim kaybına vesile dahi olsa biz asla ülkemizin, milletimizin zararına olacak bir vaadin içine girmeyiz. Kısa bir süre sonra bu olayın nasıl bir manipülasyon, ülke ekonomisini çökertmeye dönük nasıl bir adım olduğunu herkes kabul edecek ve bunun karşısında durmaya başlayacak' ifadelerini kullandı.

26.11.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan son dakika açıklaması:İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter zaten

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması:İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter zaten

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar ziyareti dönüşü önemli açıklamalarda bulundu. "Beştepe'ye giden CHP'li ve istihbarat birimleri tarafından CHP’nin içinin karıştırıldığı" iddiaları ile ilgili Erdoğan, "Bay Kemal buradan kendine çıkış yolları arıyor. Bunları söyleyerek 'Bizim içimizde kumpas yok' demeye getiriyor. Bay Kemal sen bunu git şu anda Muharrem (İnce) Bey’e anlat. Muharrem Bey senin içini gayet iyi anlatıyor. İstihbaratımıza gerek yok, Muharrem Bey yeter zaten" ifadelerini kullandı.

26.11.2019Gündem
Son dakika haberleri: Hong Kong yerel seçiminde sandıktan demokrasi savunucularının zaferi çıktı

Son dakika haberleri: Hong Kong yerel seçiminde sandıktan demokrasi savunucularının zaferi çıktı

Çin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde aylardır süren protestoların gölgesinde dün yapılan yerel seçimde demokrasi savuncuları, Pekin yanlılarına karşı üstünlük sağlayarak belediye meclis üyeliği sandalyelerinin çoğunu kazandı.

25.11.2019Dünya
Çine soğuk duş...

Çin'e soğuk duş...

Hong Kong'da bugün tamamlanan yerel seçimlerle ilgili oy sayımı devam ederken, açılan sandıklardan elde edilen sonuçlara göre demokrasi destekçisi adaylar, Çin destekçisi adaylara göre önde gidiyor.

24.11.2019Dünya
Hong Kongdaki yerel seçimlerde polis sandıklara nezaret edecek

Hong Kong'daki yerel seçimlerde polis sandıklara nezaret edecek

Çin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde hafta sonu düzenlenecek yerel seçimler sırasında tüm oy kullanma merkezlerinin polisinin gözetiminde olacağı bildirildi.

22.11.2019Dünya
Türk aday Almanyada bir ilki başardı

Türk aday Almanya'da bir ilki başardı

Almanya'nın Hannover kentinde büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde yürüttüğü kampanyayla seçimin favorisi haline gelen Yeşiller Partisi’nden Belit Onay, beklendiği gibi yarışı birinci bitirdi.

11.11.2019Dünya
Thüringen’de 1.7 milyon seçmen sandık başında

Thüringen’de 1.7 milyon seçmen sandık başında

Almanya’nın Thüringen eyaletinde 1 milyon 700 bin seçmen, parlamentonun yeni üyelerini belirlemek için bugün sandık başına gitti. Anketlerden çıkan sonuçlara göre Yeşiller ve SPD’nin oy kaybı nedeniyle eyaleti yöneten Sol Parti, Yeşiller ve SPD koalisyonun tekrar kuralması ihtimali oldukça düşük.

27.10.2019Avrupa
Kimin yöneteceğine yaşlılar karar verecek

Kimin yöneteceğine yaşlılar karar verecek

Almanya’nın Thüringen eyaletinde 1 milyon 700 bin seçmen, 5 yıl görev yapacak yeni parlamento üyelerini belirlemek üzere bu pazar sandığa gidiyor. Anketlere göre Sol Parti, CDU ve AfD’nin başa baş durumda olduğu eyaleti kimin yöneteceğine 60 yaş üstü 716 bin seçmenin oyları karar verecek.

25.10.2019Avrupa
Belit Onay’ın kazanma şansı yüksek: Herkesi sandığa bekliyorum

Belit Onay’ın kazanma şansı yüksek: Herkesi sandığa bekliyorum

Aşağı Saksonya’nın başkenti Hannover’de 27 Ekim’de yapılacak büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerine Yeşiller’in adayı olarak giren Türkiye kökenli Belit Onay’ın kazanma şansı yüksek. Hannover belediye başkanlığı ilk kez Türkiye kökenli birinin aday olduğunu belirten Onay seçimi kazanması halinde yapacaklarını anlattı ve göömen kökenli herkesi sandığa davet etti

25.10.2019Avrupa
Ahmet Nur Çebi, başkanlığının ilk dakikalarında kaza geçirdi

Ahmet Nur Çebi, başkanlığının ilk dakikalarında kaza geçirdi

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda rakipleri Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geride bırakan ve 34. Başkanlığı kazanan Ahmet Nur Çebi, Akatlar Spor Salonu'ndan ayrılırken şanssız bir an yaşadı.

21.10.2019Futbol
Moldovada oy verme işlemi sona erdi

Moldova'da oy verme işlemi sona erdi

Moldova'da yerel seçimler ve boşalan parlamento üyelikleri için düzenlenen ara seçimlerde oy verme işlemi sona erdi.

20.10.2019Dünya
Beşiktaşta oy verme işlemi sürüyor...

Beşiktaş'ta oy verme işlemi sürüyor...

Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunda oy verme işlemi devam ediyor.

20.10.2019Spor Videoları
İsviçre’de halk sandık başında

İsviçre’de halk sandık başında

İsviçre’de yaklaşık 5.4 milyon seçmen, 246 milletvekili ve senatörü belirlemek için sandık başına gitti.

20.10.2019Avrupa
Son dakika Beşiktaşta yeni başkan Ahmet Nur Çebi oldu

Son dakika! Beşiktaş'ta yeni başkan Ahmet Nur Çebi oldu

Beşiktaş Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda rakipleri Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geride bırakan Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı kulübün 34'üncü başkanı oldu.

20.10.2019Futbol
Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman saat kaçta yapılacak Oy işlemi ne zaman bitecek

Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman saat kaçta yapılacak? Oy işlemi ne zaman bitecek?

Beşiktaş'ta yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurulu için son hazırlıklar tamamlandı. Beşiktaş Kulübü'nde yeni başkanın belli olacağı seçimde, Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktay, yarışacak. Adayların bugün yaptığı çalışmalar kapsamında, Adalı ve Çebi'nin genel kurulda konuşma yapmama kararı aldı. Peki, Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman yapılacak?

19.10.2019Spor Arena
Tunusta halk cumhurbaşkanı seçimi için sandık başında

Tunus'ta halk cumhurbaşkanı seçimi için sandık başında

 Tunuslular, bağımsız aday Kays Said ve medya patronu Nebil el-Karvi arasında gerçekleşen cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için oy vermeye başladı

13.10.2019Dünya
Avusturya sandık başında

Avusturya sandık başında

Oy verme işlemi yerel saatle 07.00'de başladı - 33'üncü hükümetin belirleneceği seçimlerde, 8 parti ve 27'si Türk kökenli bin 476 milletvekili adayı meclise girmek için yarışıyor.

29.09.2019Dünya
Afganistan’da zor seçim

Afganistan’da zor seçim

Afganistan dün Taliban’ın gölgesinde sandık başına gitti. Katılımın beklenenin altında olduğu seçimlerin şimdiki Cumhurbaşkanı Eşref Gani ile İcra Kurulu Başkanı Abdullah Abdullah arasında geçmesi bekleniyor.

29.09.2019Dünya
Koalisyon senaryoları

Koalisyon senaryoları

İsrail’de yinelenen genel seçimlerde yeni ilhak planlarıyla gündeme gelen Başbakan Netanyahu istediği çoğunluğa ulaşamadı. Tablo, geçen nisandaki sonuçla hemen hemen aynı oldu. Netanyahu’nun ise Mavi-Beyaz İttifakı ile koalisyona yeşil ışık yaktığı belirtiliyor.

19.09.2019Dünya
Netanyahunun partisinden acil toplantı kararı

Netanyahu'nun partisinden 'acil' toplantı kararı

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun partisi Likud, İsrail vatandaşı Filistinliler ile sol partileri destekleyen seçmenlerin seçimlere katılım oranının yüksek olduğunu öne sürerek "acil" toplantı kararı aldı. Netanyahu, sağ seçmeni sandığa gitmeye ikna etmek için benzer taktikleri 9 Nisan'da ve 2015'te yapılan seçimlerde de kullanmıştı.

17.09.2019Dünya
Tunus’ta seçimlere katılım düşük

Tunus’ta seçimlere katılım düşük

Arap Baharı’nın fitilinin ateşlendiği Tunus’ta halk dün cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turu için sandık başına gitti.

16.09.2019Dünya
Tunusta cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy verme işlemi başladı

Tunus'ta cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy verme işlemi başladı

Tunus'ta cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy verme işlemi başladı. Oy verme işlemi yerel saatle 18.00'e kadar devam edecek.

15.09.2019Dünya
Orta yaş ‘AfD’ dedi

Orta yaş ‘AfD’ dedi

Almanya’nın Sakyonya ve Brandenburg eyaletlerinde pazar günü yapılan seçimlere katılım yüksek oldu. Bir önceki seçimlerde yüzde 48 katılım olan Brandenburg’da, 2.1 milyon kayıtlı seçmenin yüzde 60’ı sandığa gitti. Saksonya’da ise iki Almanya’nın birleşmesinden bu yana en yüksek katılım gerçekleşti. 3.3 milyon kayıtlı seçmenin yüzde 65’i oyunu kullandı.

2.09.2019Avrupa
Sonuçlar geldi... AfDde dikkat çeken yükseliş

Sonuçlar geldi... AfD'de dikkat çeken yükseliş

Almanya'nın Saksonya Eyalet Meclisi seçimlerinde Başbakan Angela Merkel'in Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) oy kaybetmesine rağmen yüzde 32 oy alarak birinci çıkarken, Brandenburg Eyalet Meclisi seçimlerinde hükümetin ortağı Sosyal Demokrat Parti (SPD) yüzde 27,2 oy oranıyla birinci oldu. Aşırı sağcı popülist "Almanya için Alternatif" (AfD) Partisi, bir önceki seçimlere göre oylarını yüzde 17,6 artırarak yüzde 27,3 ile ikinci oldu.

1.09.2019Dünya
Almanya’da 5.5 milyon seçmen sandık başında

Almanya’da 5.5 milyon seçmen sandık başında

Almanya’nın Saksonya ve Brandenburg Eyaletlerinde yaşayan 5 milyon 500 bin seçmen, parlamento üyelerini belirlemek için sabah saatlerinde sandık başına gitti. Saat 18.00’e kadar oy verme işleminin süreceği seçimlere katılımın yüksek olması bekleniyor. Aşırı sağcı AfD’nin zafer beklediği Saksonya’da, belediye seçimleri için de oy kullanılıyor.

1.09.2019Avrupa
Yurt dışındaki milyonlarca Türk’ü ilgilendiriyor: Hizmetler iyileşti

Yurt dışındaki milyonlarca Türk’ü ilgilendiriyor: Hizmetler iyileşti

Yurt dışında yaşayan yaklaşık 6.5 milyon Türk vatandaşının eğitimden ulaşıma, hukuktan ekonomiye, sosyal alanlardan ticarete pek çok alanda, yaşadıkları ülkelerde ve Türkiye’deki işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilmesi için birçok yasal düzenleme hayata geçirildi.

30.08.2019Avrupa
Eintracht Frankfurt taraftarına SunExpress sürprizi

Eintracht Frankfurt taraftarına SunExpress sürprizi

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, önümüzdeki sezonda da Bundesliga takımı Eintracht Frankfurt’u uçuracak. Eintracht Frankfurt’un resmi havayolu ve premium partneri SunExpress’in taraftarlara da sürprizi olacak.

23.08.2019Avrupa
İçişleri Bakanı Soylu: Türkiyenin göç politikasının ana ekseninde değişiklik yok

İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye'nin göç politikasının ana ekseninde değişiklik yok

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'nin göç politikasının ana ekseninde hiçbir değişiklik söz konusu değildir." dedi.

21.08.2019Gündem
Beşiktaşta Tevfik Yamantürk divan başkanlığına seçildi

Beşiktaş'ta Tevfik Yamantürk divan başkanlığına seçildi

Beşiktaş Kulübünde yapılan olağan divan başkanlık kurulunda Tevfik Yamantürk yeniden başkanlığa seçildi.

3.08.2019Futbol
Ukraynadaki erken genel seçim

Ukrayna'daki erken genel seçim

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, ülkede yeni başbakan olacak kişinin profesyonel bir ekonomist olmasını istediğini söyledi.

21.07.2019Dünya
Dünyayı kadınlar kurtaracak

Dünyayı kadınlar kurtaracak

Rock yıldızı gibi siyasetçiler, ikonik sporcular, tarihe yön veren gencecik kızlar... Hayatın her alanından, cesur kadınların sesi yükseliyor. Eski dünyanın kurallarını değiştiren kahramanlarla gelecek çok parlak, çok dişi...

14.07.2019Hürriyet Pazar
23 Haziran Çekmeköy seçim sonuçları İstanbul seçimlerinde Çekmeköy’de kim önde

23 Haziran Çekmeköy seçim sonuçları! İstanbul seçimlerinde Çekmeköy’de kim önde?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerinin ardından, Çekmeköy’de hangi partinin önde olduğu ve hangi adayın yüzde kaç oy aldığı merak konusu oldu. İşte, şu ana kadar açılan sandık sonuçlarına göre, Çekmeköy seçim sonuçları...

23.06.2019Gündem
İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Büyükçekmecede kim kazandı İşte 23 Haziran seçiminde Büyükçekmece sonuçları

İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Büyükçekmece'de kim kazandı? İşte 23 Haziran seçiminde Büyükçekmece sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerinin ardından, Büyükçekmece'de hangi partinin önde olduğu ve hangi adayın yüzde kaç oy aldığı merak konusu oldu. İşte, şu ana kadar açılan sandık sonuçlarına göre, Büyükçekmece seçim sonuçları...

23.06.2019Gündem
İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Beykozda kim kazandı İşte 23 Haziran seçiminde Beykoz seçim sonuçları

İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Beykoz'da kim kazandı? İşte 23 Haziran seçiminde Beykoz seçim sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerinin ardından, Beykoz'da hangi partinin önde olduğu ve hangi adayın yüzde kaç oy aldığı merak konusu oldu. İşte, şu ana kadar açılan sandık sonuçlarına göre, Beykoz seçim sonuçları...

23.06.2019Gündem
Yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Başakşehirde kim önde İşte 23 Haziran seçiminde Başakşehirde son sonuçları

Yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Başakşehir'de kim önde? İşte 23 Haziran seçiminde Başakşehir'de son sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerinin ardından, Başakşehir'de hangi partinin önde olduğu ve hangi adayın yüzde kaç oy aldığı merak konusu oldu. İşte, şu ana kadar açılan sandık sonuçlarına göre, Başakşehir'de seçim sonuçları...

23.06.2019Gündem
Yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Bağcılarda kim önde İşte 23 Haziran seçiminde Bağcılarda son sonuçlar

Yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Bağcılar'da kim önde? İşte 23 Haziran seçiminde Bağcılar'da son sonuçlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerinin ardından, Bağcılar'da hangi partinin önde olduğu ve hangi adayın yüzde kaç oy aldığı merak konusu oldu. İşte, şu ana kadar açılan sandık sonuçlarına göre, Bağcılar seçim sonuçları...

23.06.2019Gündem
Yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Arnavutköyde kim önde İşte 23 Haziran seçiminde Arnavutköyde son sonuçları

Yenilenen İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerinde Arnavutköy'de kim önde? İşte 23 Haziran seçiminde Arnavutköy'de son sonuçları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerinin ardından, Arnavutköy'de hangi partinin önde olduğu ve hangi adayın yüzde kaç oy aldığı merak konusu oldu. İşte, şu ana kadar açılan sandık sonuçlarına göre, Arnavutköy seçim sonuçları...

23.06.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Vahdettin Köşkünde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Vahdettin Köşkü'nde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimininde oy verme işleminin tamamlanmasının ardından Vahdettin Köşkü'ne geçti.

23.06.2019Gündem
Oy sayımına başlandı

Oy sayımına başlandı

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi'nde oy verme işlemi sona erdi ve oy sayımına başlandı.

23.06.2019Haber
Son dakika İstanbulda oy verme işlemi sona erdi... İstanbul seçim sonuçları birazdan hurriyet.com.trde

Son dakika! İstanbul'da oy verme işlemi sona erdi... İstanbul seçim sonuçları birazdan hurriyet.com.tr'de

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için İstanbullular saat 08.00'den itibaren sandık başına gelerek oylarını kullandı. Oy kullanma işlemi saat 17.00'de sona erdi, oy sayım işlemine geçildi. YSK'nın yayın yasağının saat 19.15'te kalkacağını duyurdu. Yasak kalkar kalmaz ilk sonuçlar hurriyet.com.tr'de olacak.

23.06.2019Gündem
İstanbul’da oy verme işlemi saat kaçta bitecek Sandıklar ne zaman açılacak

İstanbul’da oy verme işlemi saat kaçta bitecek? Sandıklar ne zaman açılacak?

İstanbullular, bugün büyükşehir belediye başkanını belirlemek için sandıkça başında. Yalnızca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptalinde karar kılınması nedeniyle seçmenin önüne sadece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait oy pusulası konulacak. Peki, İstanbul’da oy verme işlemi saat kaçta bitecek? Sandıklar ne zaman açılacak?

23.06.2019Gündem
İstanbulda oy verme işlemi başladı

İstanbul'da oy verme işlemi başladı

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde oy verme işlemi, saat 08.00’de başladı. Seçmenler saat 17.00’ye kadar oy kullanabilecek.

23.06.2019Haber

Yazar Sonuçları

Şehrin sevgi haritası

Time Out dergisi daha önce New York, Londra, Tokyo, Lizbon ve Paris’te uygulanan ‘Love’ projesini İstanbul’da hayata geçiriyor. 1 Ekim’de başlayacak ‘Love İstanbul’ için harita üzerinde herkes sevdiği yeri işaretleyecek, en sevilen yerler aralıkta ödüllerini alacak.

28.09.2019

Takvim yaprakları

Demokratik Parti (DP) olayını hatırlamanın tam zamanıdır.

30.07.2019

Başakşehir’in beyaz muhafazakârı ne oldu

GEÇEN pazar günkü seçimden 3 gün önce T24 sitesinde ilginç bir yazı okudum.

27.06.2019