MENÜ

Ösys

Ösys ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ösys haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ösys haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.555 Ösys haberi bulunmuştur.

Ösys Haberleri

AÖF 3 ders sınav sonuçları beklenirken yeni duyuru geldi... AÖF sonuç tarihi belli oldu mu

AÖF 3 ders sınav sonuçları beklenirken yeni duyuru geldi... AÖF sonuç tarihi belli oldu mu?

AÖF 3 ders sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusuna yanıt arayan öğrenciler, Anadolu Üniversitesi'nin resmi sayfasını ziyaret ederken yeni bir duyuruyla karşılaştı. Yatay geçiş duyurusuyla karşılaşan açıköğretimlilerin AÖF 3 ders sonuç sorgulamaları hız kazandı. Peki yeni bir açıklama geldi mi? AÖF sonuç tarihi belli oldu mu?

1.08.2017Eğitim
LYS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM LYS takvimi

LYS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM LYS takvimi

LYS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınav ve tercih telaşını geride bırakan üniversite adaylarının yeni gündemi bu soru oldu. 2017 LYS tercihleri 18-26 Temmuz tarih aralığında alındı. Tercih hakkını elde etmiş olan binlerce aday, ÖSYM'nin resmi sayfası üzerinden işlemlerini gerçekleştirdi. Şimdi ise tüm adayların gözü kulağı LYS tercih sonuçlarında!

27.07.2017Eğitim
Üniversite adaylarının tercih süresi bugün sona erecek

Üniversite adaylarının tercih süresi bugün sona erecek

Adayların, 2017 ÖSYS tercih işlemleri bugün saat 23.59'da tamamlanacak

26.07.2017Gündem
Bu soruları yanıtlamadan mesleğini seçme

Bu soruları yanıtlamadan mesleğini seçme

Lisede, ortalama 75 yıllık hayatımızın henüz ilk çeyreğini bile tamamlamış olmuyoruz. Fakat bu dönemde hayatımızın en kritik kararlarından birini veriyor, gelecek 50 yılda yapacağımız işi seçiyoruz. ‘Nasıl-Yapılır’ platformu ‘WikiHow’ meslek seçimi yapmadan önce kendinize sormanız gereken sekiz soruyu sıralıyor. Bunlara yanıt vermeden ömrünüzü geçireceğiniz mesleği seçmeyin.

25.07.2017Eğitim
Tercihler için son gün

Tercihler için son gün

Üniversite tercih süresi 26 Temmuz saat 23.59’da sona eriyor.

25.07.2017Eğitim
LYS tercih sonuçları o tarihte mi açıklanıyor 2017 üniversite tercih sonuçları

LYS tercih sonuçları o tarihte mi açıklanıyor? 2017 üniversite tercih sonuçları

LYS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak konusu hakkında detayları sorgulamayı sürdüren adaylar, ÖSMY'nin bu hususta yapacağı açıklamanın tarihini merak ediyor. 2017 LYS tercih sonuçları bilgisine göre hangi üniversiteyi kazandıklarını öğrenecek olan adaylar, dönem başına doğru kayıtlarını gerçekleştirecek. Peki, LYS üniversite tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

25.07.2017Eğitim
Bu burslar sizi cezbedecek

Bu burslar sizi cezbedecek

Tercih dönemi geldi, çattı. LYS’den geçerli not alan adayları, şimdi üniversite seçimi bekliyor. Vakıf üniversitelerini tercih edecek adaylar için önemli kriterlerden biri de, burs. Bazı yükseköğretim kurumları, adayları ‘özel’ burslarıyla etkiliyor. Bu zorlu dönemde sizlere rehberlik etmesi için bu fırsatları araştırdık.

24.07.2017Eğitim
En çok burs veren 20 üniversite

En çok burs veren 20 üniversite!

Tercih döneminin başlamasıyla birlikte, öğrencilerin en çok merak ettiği konuların başında vakıf üniversitelerinin burs oranları gelmekte. Peki en çok burs veren üniversite hangisi? Öğrencilerin tercihlerinde üniversitelerin eğitim ücreti oldukça önemli, öğrenciler aldıkları burs oranlarına göre, eğitim ücretlerinde muaf tutulabilmekte. İşte 2017 ÖSYS kılavuzuna göre en çok burs veren ilk 20 üniversite. Not: Sıralama 2017 ÖSYS kılavuzuna göre, Lisans bölümlerinin yüzde 25, 50, 75 ve tam burslu öğrencilerinin sayıları hesaplanarak hazırlanmıştır.

23.07.2017Kampüs
Üniversite adaylarının rehberi YÖK Atlas oldu

Üniversite adaylarının rehberi YÖK Atlas oldu

Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) hizmete sunulan YÖK Atlas Sistemi, 2017 tercih döneminde üniversite adaylarının yoğun şekilde başvurduğu bilgi kaynaklarından oldu.

23.07.2017Eğitim
ÖSYM tercih kılavuzu kullanacaklar dikkat Bu kriterlere dikkat edin

ÖSYM tercih kılavuzu kullanacaklar dikkat! Bu kriterlere dikkat edin!

ÖSYM tercih kılavuzu aracılığıyla işlemleri gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, konuyla ilgili detayları araştırmaya başladı. Yüz binlerce adayın en iyi üniversitede eğitim alabilmek için dikkatle incelediği ÖSYM tercih kılavuzu, 26 Temmuz tarihine kadar işlem görmeye devam edecek. Tercih işlemleri öncesinde adayların bazı hususlarda dikkat etmesi gerektiğini duyuran uzmanlar, yanlış tercih konusunda uyardı. İşte, 2017 ÖSYM tercih kılavuzu ve adayların dikkat etmesi gereken bazı hususlar

22.07.2017Eğitim
LYS tercihleri ne zaman bitecek 2017 LYS tercih kılavuzunda dikkat edilmesi gerekenler

LYS tercihleri ne zaman bitecek? 2017 LYS tercih kılavuzunda dikkat edilmesi gerekenler

LYS tercihleri birçok öğrenci tarafından ilgiyle takip ediliyor. 18-26 Temmuz tarihleri aralığında gerçekleşecek olan 2017 LYS tercihleri, kılavuz bilgileri ve tercih robotu aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Peki, LYS tercihleri öncesinde neler yapılması gerekiyor? Tercih işlemleri gerçekleştirilirken nelere dikkat edilmesi gerekli? İşte, ÖSYM internet sitesi üzerinden yapılacak tercihlerle ilgili detaylı bilgiler

21.07.2017Eğitim
Üniversite için son şans: Ek yerleştirme

Üniversite için son şans: Ek yerleştirme

Üniversiteye yerleşemeyenler, ağustos ayı sonunda bir üniversite şansınız olabilir.

21.07.2017Eğitim
LYS tercihlerinde hangi bölümlerin puanı değişti

LYS tercihlerinde hangi bölümlerin puanı değişti?

LYS 2017 sınavından başarılı puan öğrencilerin dikkat etmesi gereken önemli konular var. 2017 LYS tercihleri geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından yüz binlerce öğrencinin erişimine açılmıştı. LYS tercih işlemlerinin başlamasının ardından şimdi de öğrenciler LYS tercihleri için son günün ne zaman olduğunu merakla sorguluyorlar. Öte yandan LYS tercihlerinin nasıl yapılacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, 2017 LYS tercihleri için son gün ne zaman? LYS tercihleri nasıl yapılır? İşte, LYS tercihlerinin tamamlanması için ÖSYM tarafından belirlenen o tarih.

20.07.2017Gündem
2017 LYS tercihleri için son gün ne zaman LYS tercihleri nasıl yapılır

2017 LYS tercihleri için son gün ne zaman? LYS tercihleri nasıl yapılır?

2017 LYS tercihleri geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından yüz binlerce öğrencinin erişimine açılmıştı. LYS tercih işlemlerinin başlamasının ardından şimdi de öğrenciler LYS tercihleri için son günün ne zaman olduğunu merakla sorguluyorlar. Öte yandan LYS tercihlerinin nasıl yapılacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, 2017 LYS tercihleri için son gün ne zaman? LYS tercihleri nasıl yapılır? İşte, LYS tercihlerinin tamamlanması için ÖSYM tarafından belirlenen o tarih.

19.07.2017Eğitim
LYS’de puana göre tercih yapan kaybediyor

LYS’de puana göre tercih yapan kaybediyor

LYS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte milyonlarca üniversite adayı için zorlu bir dönem başladı. 18 Temmuz’da başlayan 26 Temmuz’da sona erecek olan tercih döneminde öğrencilerin dikkat etmesi gerekenleri vurgulayan Açı Eğitim Kurumları Rehber Öğretmeni Nurcan Eğribaş, tercih edilmesi düşünülen bölümün puan türünün değişmiş olabileceğini söyledi. Eğribaş, tercih kılavuzunun dikkatli incelemesini ve adayların tercihlerini yaparken puanları değil başarı sıralarını dikkate almaları gerektiğini belirtti.

19.07.2017Kampüs
Prof. Dr. Mustafa Aydın: Hangi bölümü istiyorsanız ona yoğunlaşın

Prof. Dr. Mustafa Aydın: Hangi bölümü istiyorsanız ona yoğunlaşın

18-26 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercihleri ile ilgili öğrencilere tavsiyelerde bulunan Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın, istediği bölüme girmeyen öğrencinin bir süre sonra mutsuz olduğunu, bu sebeple öğrencilerinin hangi bölümü istiyorlarsa ona yoğunlaşmaları gerektiğini belirtti.

17.07.2017Kampüs
Puan türü değişen bölümlere dikkat

Puan türü değişen bölümlere dikkat

Bu yıl kılavuzda puan türü değişen bölümlere dikkat! YGS ile girilen bazı bölümlerin puan türü değişti. Tercihlerinizi yapmadan bunları gözden geçirmenizde yarar var.

17.07.2017Eğitim
LYS 2017 tercih robotu nasıl kullanılır LYSde doğru tercih için Uzmana Sorun

LYS 2017 tercih robotu nasıl kullanılır? LYS'de doğru tercih için Uzmana Sor'un

LYS 2017 tercih başvurularının başlamasına çok az bir zaman kaldı, araştırmalar hızlandı. Bu süreci en doğru şekilde gerçekleştirmek isteyen üniversite adayları oluşabilecek risklerin önüne geçebilmek içi tercih robotlarından yardım alıyor. Dilerseniz YÖK'ün hazırlamış olduğu ATLAS tercih robotundan dilerseniz de Uzmana Sor sayfamızdan yardım alarak tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte LYS 2017 tercihlerin fayda sağlayacak uygulamalar!

17.07.2017Eğitim
LYS’de başarı sınırına dikkat

LYS’de başarı sınırına dikkat

Meslek seçimi insanın hayatında yaptığı en önemli seçimlerden biri. Aynı zamanda karmaşık bir problem. Bireyin bir mesleğe ilgi duyması, yetenek, ilgi ve değerleriyle birlikte başka faktörler tarafında da etkileniyor. Adayların, bu süreçte çok dikkatli düşünmesi, kılavuzu iyi incelemesi gerekiyor.

17.07.2017Eğitim
Hayat ‘tercih’lerle inşa ediliyor

Hayat ‘tercih’lerle inşa ediliyor

Üniversite tercihleri 18-26 Temmuz arasında yapılacak. ÖSYM’nin yayımladığı 2017-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nu dikkatli incelemek sağlıklı tercih için oldukça önemli bir adım.

17.07.2017Eğitim
2017 LYS tercihleri ne zaman sona erecek LYS tercih robotu nasıl kullanılır

2017 LYS tercihleri ne zaman sona erecek? LYS tercih robotu nasıl kullanılır?

2017 LYS tercihlerinin ne zaman sona ereceği binlerce Üniversite hayali kuran öğrenci tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının hemen ardından tercih işlemlerine odaklanan öğrenciler tercihlerini yapmaya başladılar. Tercih robotunun nasıl kullanılacağını merak eden öğrenciler internetten araştırma yapmaya başladı. Öte yandan öğrenciler LYS tercihlerinin ne zaman sona ereceğini merak ediyorlar. Peki, 2017 LYS tercihleri ne zaman sona erecek? LYS tercih robotu nasıl kullanılır?

16.07.2017Eğitim
LYS sonuçları için flaş karar 2017 LYS puanları yeniden hesaplandı

LYS sonuçları için flaş karar! 2017 LYS puanları yeniden hesaplandı

LYS sonuçları için ÖSYM'den flaş bir adım atıldı. 14 Temmuz akşamı konuyla ilgili açıklamada bulunan ÖSYM, toplam 7 bin 84 üniversite adayının puan hesaplanma işleminde yanlışlık olduğu, bu hususta yapılan incelemeyle birlikte LYS puanlarının yeniden hesaplandığı bilgisini verdi. LYS sonuçlarının yeniden hesaplanmasında adayların başarı sıralamalarının olumlu yönde değişiklik gösterdiğini belirten ÖSYM, hata nedeniyle özür diledi

15.07.2017Gündem
Üniversite taban puanlarına nasıl erişilir 2017 LYS tercihleri ne zaman yapılacak

Üniversite taban puanlarına nasıl erişilir? 2017 LYS tercihleri ne zaman yapılacak?

Üniversite taban puanlarına nasıl bakılacağı yüz binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen detaylar arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 2017 LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının hemen ardından gözler artık LYS tercihlerinin yapılmaya başlanılacağı zamana çevrildi. LYS tercihleri yapmadan önce Üniversitelerin taban puanlarını görmek isteyen öğrenciler ise konuyu internetten araştırıyorlar. Peki, Üniversite taban puanlarına nasıl erişilir? 2017 LYS tercihleri ne zaman yapılacak?

13.07.2017Gündem
LYS tercih robotu nasıl kullanılır 2017 LYS tercih kılavuzu yayımlandı

LYS tercih robotu nasıl kullanılır? 2017 LYS tercih kılavuzu yayımlandı

LYS tercih robotunun nasıl kullanılacağı yüz binlerce Üniversite hayali kuran öğrenci tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. LYS tercih robotunun kullanımı LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından oldukça rağbet gördü. ÖSYM tarafından da LYS tercih kılavuzu yayımlandı. Peki, LYS tercih robotu nasıl kullanılır?

13.07.2017Gündem
Üniversite taban puanları nasıl öğrenilir LYS tercihleri ne zaman başlıyor

Üniversite taban puanları nasıl öğrenilir? LYS tercihleri ne zaman başlıyor?

Üniversite taban puanları aracılığıyla tercih işlemleri için hazırlıklarını sürdüren adaylar, tercihlerin ne zaman yapılacağını merak etmeye başladı. ÖSYM tarafından 18-26 Temmuz aralıklarında gerçekleştirileceği duyurulan LYS tercihleri, üniversite taban puanları bilgisini öğrenen adaylar tarafından şimdiden hazırlanmaya başlandı. İşte, YGS ve LYS ile alan bölümlerin üniversite taban puanları bilgisi

13.07.2017Eğitim
LYS tercih robotu rağbet görüyor 2017 LYS tercih kılavuzu

LYS tercih robotu rağbet görüyor! 2017 LYS tercih kılavuzu

LYS tercih kılavuzu aracılığıyla üniversite seçimleri için hazırlık devam ediyor. 18-26 Temmuz aralığında gerçekleşecek olan işlemler, tercih robotu aracılığıyla rahatça gerçekleştirilebilecek. Adaylar, almış oldukları puan türlerine göre tercihlerini gerçekleştirecek. Tercih robotu, bu esnada en çok kullanılan araçlar arasında yer alacak. İşte, LYS tercih kılavuzu ve diğer konularla ilgili detaylı bilgiler

13.07.2017Gündem
MF-3 ve MF-4 bölümleri hangileri

MF-3 ve MF-4 bölümleri hangileri?

Üniversite tercihlerini matematik-fen bölümlerinden yapacak olan adaylar MF-3 ve MF-4 ile alan bölümleri araştırmaya başladı. Peki o bölümler hangileri? İşte MF-3 ve MF-4 ile alan bölümler!

12.07.2017Gündem
2017 LYS sonucu ardından tercih süreci başlıyor... LYS tercihleri ne zaman

2017 LYS sonucu ardından tercih süreci başlıyor... LYS tercihleri ne zaman?

LYS sonuçları ÖSYM'nin günler öncesinden de bildirdiği gibi 11 Haziran Salı günü açıklandı. Zorlu bir hazırlık ve sınav sürecini geride bırakan tüm adaylar şimdi aldıkları puan ve sıralamaları doğrultusunda LYS tercihlerini gerçekleştirecekler. Üniversite adaylarının 24 tercih hakkı bulunacak. İşte LYS sonuç sorgulama sayfası ve LYS tercihleri ne zaman sorusunun yanıtı!

12.07.2017Eğitim
MF-1 ve MF-2 puanıyla öğrenci alan bölümler hangileri

MF-1 ve MF-2 puanıyla öğrenci alan bölümler hangileri?

LYS sonuçları ardından MF-1 ve MF-2 bölümleri için araştırmalar başladı. Üniversite tercihini yaparken MF (Matematik-Fen) puan türünü kullanacak olan adaylar, merakla MF-1 ve MF-2 bölümlerini inceliyor. Peki o bölümler hangileri? İşte MF-1 ve MF-2 ile alan bölümler!

12.07.2017Gündem
Puana göre tercih yapan kaybediyor

Puana göre tercih yapan kaybediyor!

LYS sonuçlarının açıklanmasıyla beraber tercih maratonu başlayacak. Tercih konusunda dikkat edilmesi gereken pek çok noktaya dikkat çeken uzmanların önerilerine kulak verin: Sonuçları çok iyi okuyun. Ön lisans ve lisansta tercih yaparken puanları değil başarı sıralarını dikkate alın. 2017 ÖSYS Kılavuzunu mutlaka inceleyin.

12.07.2017Kampüs
Ek yerleştirme nedir Ek puanlı yerleştirme ne demektir

Ek yerleştirme nedir? Ek puanlı yerleştirme ne demektir?

Ek yerleştirme nedir sorusu, tercih döneminin başlaması sonrası araştırılmaya başlandı. Üniversite tercihleri için önemli bir yere sahip olan ek yerleştirme, normal tercih döneminde herhangi bir üniversiteye yerleşemeyen öğrenciler için fırsat doğuracak. Peki, ek yerleştirme nedir ve nasıl yapılır? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

12.07.2017Eğitim
2017-ÖSYS kılavuzu yayınlandı

2017-ÖSYS kılavuzu yayınlandı

2017 ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu yayınlandı. Daha önce taslak hali paylaşılan kılavuzun son hali ÖSYM’nin internet adresinden incelenebilecek.

12.07.2017Eğitim
LYS 2017 hakkında merak edilenleri sorularını uzmana sor

LYS 2017 hakkında merak edilenleri sorularını uzmana sor

LYS sonuçları açıklandı. Haziran'da yapılan LYS-4 (Sosyal Bilimler), LYS-1 (Matematik), LYS-2 (Fen bilimleri) ve LYS-5' (Yabancı Dil) ve LYS-3 (Edebiyat-Coğrafya) ile birlikte sınav temposu geride bırakan adaylar yerleştirme sonuçlarını öğrendi. Şimdi sırada tercihler var. Almış olduğunuz LYS puanınızla hangi üniversitelerin hangi bölümlerine girebileceğinizi ve diğer merak ettiğiniz konuları 'Uzmana Sor'abilirsiniz.

12.07.2017Eğitim
2017 LYS sonuçları neden hala açıklanmadı Sosyal medyada ÖSYMye sonuçları için büyük isyan

2017 LYS sonuçları neden hala açıklanmadı? Sosyal medyada ÖSYM'ye sonuçları için büyük isyan

2017 LYS sonuçlarının açıklanması beklenirken öğrenciler tarafından geri sayım devam ediyor. ÖSYM tarafından yapılan açıklamayla birlikte binlerce öğrenci sabahtan itibaren sınavın açıklanacağı sonuç sorgulama sayfasına kilitlendiler. LYS sınav sonuçlarının hala açıklanmamasıyla birlikte sosyal medyada binlerce öğrenci ÖSYM'yi eleştiri yağmuruna tuttu. Sınavın açıklanmasını büyük bir sabırsızlıkla bekleyen öğrenciler sınavın saat kaçta açıklanacağını da öğrenmek istiyorlar. Peki, 2017 LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sosyal medyadan gelen tepkiler.

11.07.2017Eğitim
2017 LYS sonuçları için tüm gözler ÖSYMde ÖSYM LYS sonuçları saat kaçta açıklanacak

2017 LYS sonuçları için tüm gözler ÖSYM'de! ÖSYM LYS sonuçları saat kaçta açıklanacak?

2017 LYS sonuçları için büyük heyecan binlerce öğrenci tarafından devam etmeye devam ediyor. Beş oturumuyla gerçekleşen LYS sınavının açıklanması için tüm gözler artık ÖSYM'ye dikilmiş durumda. ÖSYM'nin verdiği tarihe göre 2017 LYS sonuçları bugün itibariyle binlerce öğrencinin erişimine açılacak. LYS sonuçlarının hala açıklanmamasıyla ilgili olarak sosyal medyada öğrenciler, ÖSYM'ye eleştiri yağmurunda bulundular. Peki, ÖSYM LYS sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte, LYS sınav sonucunun saat kaçta açıklanacağı ile ilgili detaylar.

11.07.2017Gündem
LYS sonuçlarının açıklanacağı saat belli mi ÖSYM takvimine göre LYS sonucu...

LYS sonuçlarının açıklanacağı saat belli mi? ÖSYM takvimine göre LYS sonucu...

LYS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı soruları yerini saat araştırmalarına bıraktı. Bu yılın sınav takvimine göre sonuçların 11 Temmuz'da açıklanacağı bilgisini veren ÖSYM, resmi sayfası üzerinden yaptığı duyuruyla LYS sonuçlarının bugün açıklanacağını bir kez daha hatırlattı. Üniversite adayları net saat umuduyla sık sık ÖSYM'nin resmi sayfasını ziyaret ediyor. Peki LYS sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

11.07.2017Eğitim
LYS sonuçları ne zaman açıklanacak ÖSYM sınav takviminde sonuç tarihi

LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM sınav takviminde sonuç tarihi

LYS 2017 sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili beklenen adım ÖSYM'den geldi. Binlerce üniversite adayının büyük bir merak ve heyecanla beklediği LYS sonuçları için net tarih geldi. ÖSYM'nin bu yılki sınav takvimine göre 4 puan türündeki sonuçlar temmuz ayı içerisinde adayların erişimine açılacak. Adaylar, puan türleri doğrultusunda tercihlerini gerçekleştirebilecek. Peki LYS sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.07.2017Gündem
Mesleğinizi seçmeden kendinizi tanıyın

Mesleğinizi seçmeden kendinizi tanıyın

LYS’nin geride kalmasıyla adayları şimdi de tercih heyecanı sardı. Bir ömür boyu yapmak istediğiniz alanı seçmek kolay değil. Çoğu lise son sınıf öğrencisi tercihe kadar ne iş yapmak istediğini bilmiyor. Bölüm seçiminde sorulması gerekenleri ve dikkat edilecekleri derledik.

5.07.2017Eğitim