MENÜ

Online

Online ile ilgili tüm haberleri, son dakika Online haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Online haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 15.145 Online haberi bulunmuştur.

Online Haberleri

Medya devinin CEOsu Bodrumda

Medya devinin CEO'su Bodrum'da

AOL Time Warner'ın CEO'su Gerald M. Levin, Ahmet Ertegün'ün davetlisi olarak iki günlüğüne Türkiye'ye geldi. Bodrum'da Ertegün'ün konuğu olan Levin, bir akşam yemeğinde de Doğan Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'la buluştu.

7.07.2001Ekonomi
Oyun kahramanı olabilirsiniz

Oyun kahramanı olabilirsiniz

Bilgisayar dünyasının en popüler oyunlarından olan The Sims ve Quake III: Arena'nın ana karakterlerinden biri siz olabilirsiniz.

13.07.2001Gündem
SON ALTIN MADENİ: ÇİN

SON ALTIN MADENİ: ÇİN

2008 yılında yapılacak Yaz Olimpiyat Oyunları´nın evsahipliğini Çin yapacak. İnsan hakları ihlalleri ve antidemokratik yönetim sistemi nedeniyle ABD´nin boykot tehdidine maruz kalan ülke her şeye rağmen zoru başardı. Peki nasıl? İşte yanıtı: En büyük büyüme hızına, en az kamu borcu ve en yüksek döviz rezervine sahip gelişmekte olan ülke... Dünyaya açılmak için elinden geleni yapıyor. Dünya genelindeki ekonomik durgunluğa rağmen büyüyor. Yabancı yatırımcıların cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Çin, olimpiyatlardan sonra ikinci zaferini Dünya Ticaret Örgütü´ne (WTO) kabul edilerek kazanmayı bekliyor.

14.07.2001Gündem
32 yaşındaki Türk, 10 milyar dolarlık şirketin zirvesinde

32 yaşındaki Türk, 10 milyar dolarlık şirketin zirvesinde

ABD'nin üçüncü yazılım şirketi Computer Associates şirketinin pazarlamadan sorumlu başkan yardımcılığına 32 yaşındaki Türk Tarkan Maner atandı.

15.07.2001Ekonomi
Dış Yatırım, finansal yaşamı internete taşıdı

Dış Yatırım, finansal yaşamı internete taşıdı

Finans konusundaki sorularınızı artık kimseye sormanız gerekmeyecek. Dış Yatırım Menkul Değerler, finans konusunda ayrıntılı analizler, güncel bilgiler ve uzman görüşler içeren internet sitesi ‘‘yatirimyap.com’’u hizmete soktu.

18.07.2001Ekonomi
En çok e-mail göndermeyi sevdik

En çok e-mail göndermeyi sevdik

İnternet kafelerde yapılan en popüler aktiviteler arasında e-mail göndermek ve sohbet etmek ilk sırada yer alıyor. Hacettepe Üniversitesi'nin araştırmasına göre en popüler aktivite yüzde 81.2 ile e-mail göndermek ve okumak. En popüler aktiviteler listesinde ikinci sırada yüzde 62.4'le chat, üçüncü sırada yüzde 50.6'yla oyun geliyor.

25.07.2001Gündem
AOL, Amazonu satın mı alacak

AOL, Amazon'u satın mı alacak?

Dünyanın en büyük internet şirketi America Online'ın, Pazartesi günü 100 milyon dolarlık bir anlaşma yaptığı alışveriş sitesi Amazon.com'u satın almaya hazırlandığı iddia edildi. AOL son anlaşmayla, 100 milyon dolar karşılığında Amazon'un 6 milyon 543 bin 646 hissesini satın almıştı.

26.07.2001Gündem
Depreme dayanıklı ´site´ reçetesi

Depreme dayanıklı ´site´ reçetesi

Dotcom şirketleri yalnızca ´hızlı büyüme´ nedeniyle batmıyor. Aslında en büyük sorun pazarlama. Gerçek dünyanın kuralları internette tamamen değişiyor. Kurallara uymayanlar dotcom mezarlığındaki yerlerini alıyor. İnternet sitenizin başarılı olmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız reçeteyi uygulayın.

4.08.2001Gündem
Doğuştan bankacılık operasyonu

Doğuş'tan bankacılık operasyonu

Doğuş Grubu, Garanti Bankası'nda ortaklık konusunda İtalya'nın önde gelen bankacılık grubu Intesa BCI S.P.A. ile çalışmalarını sürdürürken, Osmanlı Bankası ile Körfezbank birleşmesini de tamamlama aşamasına geldi.

5.08.2001Ekonomi

Yazar Sonuçları