MENÜ

Online Deneme Sınavı

Online Deneme Sınavı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Online Deneme Sınavı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Online Deneme Sınavı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 39 Online Deneme Sınavı haberi bulunmuştur.

Online Deneme Sınavı Haberleri

ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı ATA AÖF giriş yerleri

ATA AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı! ATA AÖF giriş yerleri

ATA AÖF sınav giriş belgeleri, Türkiye genelinde gerçekleştirilecek olan sınavlardan önce erişime açıldı. İşte, birçok bölüm için gerçekleştirilecek olan ATA AÖF sınav giriş yerleri belgesi fakültenin internet sitesinde yayımlandı. İşte, ATA AÖF sınav giriş belgesi ve sınav öncesi bazı detaylar

10.01.2018Eğitim
8’inci sınıflar bu akşam sınavda

8’inci sınıflar bu akşam sınavda

8’inci sınıf öğrencileri bu akşam online deneme sınavına katılacak. Hürriyet Gazetesi ve Uğur dershaneleri işbirliğiyle hazırlanan Merkezi Sistem Ortak Sınavları’nın (MESOS) beşincisi bugün ve yarın yapılacak.

14.04.2014Eğitim
Online LYS deneme sınavının ikinci oturumu bugün

Online LYS deneme sınavının ikinci oturumu bugün

Üniversiteye girişte ilk aşama olarak uygulanan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nın (YGS) adaylar Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) için hazırlıklara başladı. Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle yapılan online deneme sınavları LYS’ye hazırlık sürecinde de devam ediyor. Online LYS deneme sınavının ilk oturumu dün yapıldı, bugün ikinci oturumla devam edecek.

8.04.2014Eğitim
4’üncü online deneme sınavı tamamlandı

4’üncü online deneme sınavı tamamlandı

Türkiye genelinde 8’inci sınıf öğrencilerinin katıldığı online Merkezi Sistem Ortak Sınavları (MESOS) deneme sınavı tamamlandı.

26.03.2014Eğitim
Üçüncü online deneme sınavları sona erdi

Üçüncü online deneme sınavları sona erdi

Ortaokul 8’inci sınıflar için Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle düzenlenen Merkezi Sistem Ortak Sınavları’nın (MESOS) üçüncü online deneme sınavı tamamlandı.

26.02.2014Eğitim
İkinci online deneme sınavları sona erdi

İkinci online deneme sınavları sona erdi

Ortaokul 8’inci sınıflar için Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle düzenlenen Merkezi Sistem Ortak Sınavları’nın (MESOS) ikinci online deneme sınavı tamamlandı.

29.01.2014Eğitim
Yarın Hürriyet’te sınav var

Yarın Hürriyet’te sınav var

Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle hazırlanan ve üniversiteye girişte ilk aşama olarak uygulanan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nın (YGS) ilk online deneme sınavı yarın yapılacak.

16.12.2013Gündem
Online YGS deneme sınavları başlıyor

Online YGS deneme sınavları başlıyor

Üniversiteye geçişte ilk aşama olarak uygulanan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nın (YGS) online deneme sınavları başlıyor.

11.12.2013Eğitim
8’inci sınıflara yarın Hürriyet’te sınav var

8’inci sınıflara yarın Hürriyet’te sınav var

ORTAOKUL8’inci sınıf öğrencileri 21-22 Kasım’da Hürriyet gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle online uygulanan Merkezi Sistem Ortak Sınavları’nın (MESOS)ilk deneme sınavını yaptı.

27.11.2013Gündem
Gerçeğe en yakın ilk online deneme sınavı yapıldı

Gerçeğe en yakın ilk online deneme sınavı yapıldı

Türkiye’nin her bölgesinden 8’inci sınıf öğrencileri 21-22 Kasım’da Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle online uygulanan Merkezi Sistem Ortak Sınavları’nın ilk deneme sınavını yaptı. Yeni müfredata uygun soruların yer aldığı sınavda, öğrenciler aynı anda online olarak kendilerini deneme imkanı buldular.

23.11.2013Eğitim
Merkezi sınavlar arasındaki süre azaltıldı

Merkezi sınavlar arasındaki süre azaltıldı

Milli Eğitim Bakanlığı’nca 28-29 Kasım'da ilk kez düzenlenecek merkezi ortak sınavlar arasındaki süre azaltıldı, sınav saatleri değiştirildi. MEB Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik, “Merkezi sınavların arasındaki 50 dakikalık süreyi 30 dakikaya indirdik” dedi. Çelik, sınav süresinde ise bir değişiklik olmadığını, 40’ar dakika süreceğini açıkladı.

19.11.2013Eğitim
SBS adaylarına online deneme sınavı

SBS adaylarına online deneme sınavı

Bu yıl son kez 8’inci sınıflara uygulanacak Seviye Belirleme Sınavı (SBS) öncesinde online deneme sınavı yapılacak. Türkiye genelinde yapılacak sınavlar internet üzerinden canlı uygulanacak. Ertesi gün sonuçlar açıklanacak. Sınav tarihleri ise 13 Nisan, 27 Nisan ve 11 Mayıs.

11.04.2013Eğitim
İŞKUR GSB personel alımı için son gün İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR GSB personel alımı için son gün! İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

3 bin 264 kişiyi İŞKUR üzerinden istihdam edeceğini açıklayan Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) başvurular için son güne girildiğini duyurdu. Belirli koşulların karşılanması halinde başvuruları kabul eden GSB, bu müracaatları İŞKUR üzerinden kabul edecek. Peki, İŞKUR GSB 3 bin 264 personel alımı için koşullar neler olacak? İşte, o konu hakkında merak edilen detaylar

15.02.2019Gündem
Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı İŞKUR üzerinden yapılıyor GSB İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı İŞKUR üzerinden yapılıyor! GSB İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi sayfası üzerinden yayımlanan ilana göre Gençlik ve Spor Bakanlığı, il ve ilçe müdürlüklerinde istihdam etmek üzere sürekli içi alımı yapıyor. Söz konusu alımlar için başvurular İŞKUR sistemi üzerinden alınıyor. Peki, hangi branşlarda personel alımı olacak? İŞKUR üzerinden personel alım başvurusu nasıl yapılır?

11.02.2019Gündem
3 haftada 3 milyon sınav kitapçığı hazırlanıyor

3 haftada 3 milyon sınav kitapçığı hazırlanıyor

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 3 milyon öğrenciye sahip. Açıköğretimliler 26-27 Mayıs’ta son sınavlarına girdi. 2.7 milyon kitapçığın basıldığı sınavın soruları hazırlanırken 105 kişi üç hafta kampa giriyor. Telefon yasak olduğundan doğum ve ölüm haberini müdür veriyor.

28.05.2018Eğitim
YGS paraları hangi bankaya yatırılacak İşte, YGS sınav ücreti yatırma işlemi

YGS paraları hangi bankaya yatırılacak? İşte, YGS sınav ücreti yatırma işlemi

YGS sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak konusu, sınav başvurusunun son günü merak edilmeye devam ediyor. YGS parası yatırma işlemi ile birlikte başvurularını tamamlayacak olan adaylar, üniversite sınavı için hazırlıklarına devam edecek. Hayallerindeki üniversite ve bölümleri okumak isteyen adaylar, sınavın yapılacağı tarihe kadar hazırlıklarına ara vermeyecek. Peki, YGS başvuru ve sınav ücreti yatırma işlemi nasıl tamamlanacak? İşte, adayların merak ettiği o detaylar

18.01.2017Eğitim
Guinnese adayız

Guinnes'e adayız

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir, yeni açtıkları 5 bin kişilik e-Sınav Merkezi’ni tanıttı, merkezle Guinness Rekorlar Kitabı’na aday olacaklarını söyledi. 2016’da 1955 adayın sınavının saat yüzünden iptal edildiğini de açıklayan Demir, şu bilgileri verdi:

12.01.2017Eğitim
YGS başvurusunda son gün ne zaman YGS ödemeleri hangi bankalara yapılabiliyor

YGS başvurusunda son gün ne zaman? YGS ödemeleri hangi bankalara yapılabiliyor?

YGS başvuru tarihleri ve süreçle ilgili beklenen haberler geldi. 2017 ÖSYS kılavuzunun yayımlanmasıyla birlikte YGS başvurusunda son gün ne zaman? Ödemeler hangi bankalara yapılabiliyor? gibi pek çok soru işareti yanıt buldu. İşte, YGS başvurularının sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli bilgiler ve detaylar!

7.01.2017 Eğitim
TEOG soruları ve cevapları yayımlandı İşte 2016 2017 TEOG puan hesaplama robotu

TEOG soruları ve cevapları yayımlandı! İşte 2016 2017 TEOG puan hesaplama robotu

TEOG soruları ve cevapları lise adayları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Sınavın tamamlanmasının ardından öğretmenler ve veliler, çocukların doğru cevaplarını puan hesaplama robotu aracılığıyla öğrenme yoluna koyuldu. TEOG soruları ve cevaplarındaki yanıtlarını teyit eden öğrenciler, puan hesaplama robotu aracılığıyla 1.dönem tahmini puanları görebildi. İşte TEOG soruları ve cevaplarının da bulunduğu TEOG 1. dönem puan hesaplama robotu

25.11.2016Gündem
TEOG soru ve cevapları için heyecanlı bekleyiş sona erdi - İşte TEOG puan hesaplama robotu ve detaylar

TEOG soru ve cevapları için heyecanlı bekleyiş sona erdi! - İşte TEOG puan hesaplama robotu ve detaylar

TEOG soru ve cevapları için tüm öğrenciler heyecanla açıklamayı bekliyorlardı. TEOG soruları ve cevapları açıklandı. Binlerce öğrenci güzel bir lisede okumak için girdiği TEOG sınavının ardından sorulara ve cevap anahtarına bakmaya başladılar. TEOG puan hesaplaması yapmak isteyen öğrenci ve veliler için Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ODSGM) sayfasından TEOG puan hesaplaması yapılmasına olanak sağlayan bir robot sayfası hazırlandı. İşte, TEOG soruları ve cevapları sizlerle.

24.11.2016Gündem
Liseliler, elektronik değerlendirme sınavından geçti

Liseliler, elektronik değerlendirme sınavından geçti    

MEB'in, destekleme ve yetiştirme kurslarına devam 12’nci sınıf öğrencilerinin kazanım durumlarını görebilmeleri amacıyla başlattığı elektronik değerlendirme sınavının ilki Antalya'da gerçekleştirildi.

3.12.2015Eğitim
YGS-LYS’de “KEŞKE” demeyin

YGS-LYS’de “KEŞKE” demeyin!

YGS-LYS maratonu başladı. Adaylar, geleceklerini belirleyecek bu yolda en çok “keşke” demekten korkuyorlar.

15.09.2015Advertorial
Son online LYS deneme sınavı bu akşam

Son online LYS deneme sınavı bu akşam

Üniversite adayları 14 ve 15 Haziran’da başlayacak gerçek Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) için son hazırlıklarını yaparken, Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershanesi işbirliğiyle düzenlenen son online deneme sınavları ise bugün ve yarın yapılacak.

9.06.2014Eğitim
Online LYS deneme sınavının ikinci oturumu bu akşam

Online LYS deneme sınavının ikinci oturumu bu akşam

Üniversite adayları Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) için gün sayarken, Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle düzenlenen online deneme sınavları devam ediyor. 4’üncü online LYS deneme sınavının ikinci oturumları bu akşam yapılacak.

3.06.2014Eğitim
Online LYS deneme sınavı ikinci oturumu bu akşam

Online LYS deneme sınavı ikinci oturumu bu akşam

Üniversiteye geçişte ikinci aşama olarak uygulanan Lisans Yerleştirme Sınavları’na (LYS) sayılı günler kala, adaylar için online deneme sınavları devam ediyor. 26 Mayıs Pazartesi akşamı matematik-geometri ile sosyal bilimleri sınavına katılan öğrenciler, bu akşam da diğer sınavlara girecek.

27.05.2014Eğitim
Online LYS deneme sınavları devam ediyor

Online LYS deneme sınavları devam ediyor

Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyde, üniversite adayları için düzenlenen Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) online deneme sınavları devam ediyor.

12.05.2014Eğitim
Yedinci ve son online YGS deneme sınavı yapıldı

Yedinci ve son online YGS deneme sınavı yapıldı

Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri işbirliğiyle üniversite adayları için düzenlenen online deneme sınavlarının sonuncusu dün akşam yapıldı.

18.03.2014Eğitim
Gerçek sınav öncesi son şans

Gerçek sınav öncesi son şans

Hürriyet Gazetesi ve Uğur Dershaneleri, 8’inci sınıflara gerçek sınav öncesi bir şans daha veriyor. 21-22 Kasım’da online olarak uygulanan Merkezi Sistem Ortak Sınavı’nın ilk online deneme sınavlarına katılamayan ve kendilerini farklı sorularla son kez denemek isteyen öğrenciler için 25-26 Kasım’da telafi sınavı uyguluyor.

22.11.2013Eğitim
Çalışmayı artık bırakın

Çalışmayı artık bırakın

Sınava geri sayımın başladığı bugünlerde uzmanlar, artık ders çalışılmanın bırakılmasını öneriyor. Tekrarlarla bu son üç günü iyi geçirin. Son güne gelmeden sınava gireceğiniz yeri mutlaka görün. Sınav zamanı yanınızda elektronik hiçbir alet bulundurmayın. Unutmayın, ön lisans için her testten en az 4 soru, lisans için her testten 8 soru yapmanız yeterli olacak.

20.03.2013Gündem
Yabancı dilde “online” sınava doğru

Yabancı dilde “online” sınava doğru

Yabancı dil sınavlarının tek çatı altında toplanmasından sonra online eğitim veren bilişim şirketleri de bu yönde hazırlık yapmaya başladı.

29.01.2013Gündem
Öğrenciler, online eğitimi sevdi

Öğrenciler, online eğitimi sevdi

Eğitim destek hizmeti Vitamin, yeni kullanım modeline ait, ilk ay kullanım verilerini yayınladı. Kısa bir süre önce yenilenerek, ücretsiz üyelik modeline geçen, “anlayarak ve anlamdırarak” öğrenme imkanı sunan Vitamin, ilk 1 ayında 5.2 milyon kez ziyaret edildi ve 12 stadyumu dolduracak kadar üye sayısına ulaştı.

28.05.2012Ekonomi
Sınavlarda dedektöre devam, jammer olmayabilir

Sınavlarda dedektöre devam, jammer olmayabilir

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir,sınavlarda güvenlik önlemleri kapsamında el dedektörü kullanmaya devam edeceklerini, cep telefonuyla iletişimi kesmeye yardımcı olan jammer konusunda ise maliyetleri nedeniyle arayış içinde olduklarını açıkladı. Demir, “Bu yıl YGS'nin daha hızlı değerlendirilebilmesi için cevap kağıtlarını 'kırmızı kutu' dediğimiz kutularla ayrı olarak ÖSYM'ye taşıyacağız”dedi.

5.03.2012Gündem
SBS, şirketleri uzaktan eğitecek

SBS, şirketleri uzaktan eğitecek

Siemens Business Services Türkiye, şirketlere ve kurumlara yönelik uzaktan eğitim sistemi Business Academy'yi hayata geçirdi. Sistemi kullananlar, ek bir yatırım yapmadan, SBS'in altyapısı üzerinde 'kullandıkları eğitim kadar' ücret ödüyorlar.

23.06.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Düz liseli imam hatipliden önce fark etti

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ ile mücadele konusunda Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “çok geç kaldığını” söyledi.

7.08.2017