MENÜ

Online

Online ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Online haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.425 Online haberi bulunmuştur.

Çevrim içi (İngilizce: online), bilgisayar sisteminde sunucuya bağlı ve çalışır durumda olma halidir.

Türkçeye İngilizce'dekinden daha dar anlamıyla yalnızca bilgisayar ve ilgili konularıyla bağlantılı olarak yerleşmiş bir sözcüktür. Bilgisayar başında iken çevrim içi olunması, bilgisayarın birçok başka bilgisayardan oluşan bir ağa bağlı ve bu ağ üzerinde çalışır.

Online Haberleri

İranda yolsuzluk tartışması Asker ekonomiden çekilsin

İran'da 'yolsuzluk' tartışması! 'Asker ekonomiden çekilsin'

İran Meclisi Başkan Yardımcısı Ali Mutahhari, askerlerin ekonomik alanda faaliyet göstermesi "yolsuzluğa" yol açacağını söyleyerek, "Askerlerin, ekonomik alanlardan çekilmesi ülkenin yararına olacak bir adım." ifadesini kullandı.

23.1.2018Dünya
Hepsiburada’nın başarı hikayesi Davos’ta konuşulacak

Hepsiburada’nın başarı hikayesi Davos’ta konuşulacak

Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF), bu yıl 23-26 Ocak tarihlerinde İsviçre’nin Davos kasabasında gerçekleşecek toplantısına, Hepsiburada’nın öncü ve örnek uygulamalarını paylaşmak üzere Doğan Online Kurucusu ve Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner de katılıyor. Yaklaşık 70 devlet başkanı ve başbakanla birlikte özel sektörün önde gelen isimlerinin yer alacağı ve ‘Kırılgan Dünyada Ortak Gelecek Oluşturmak’ temasıyla düzenlenen bu yılki zirvede, ekonomik gelişmeleri etkileyen birçok konu masaya yatırılacak.

23.1.2018Teknoloji
Bu şifreleri kullananların hesapları tehlikede

Bu şifreleri kullananların hesapları tehlikede!

Şifreler – parolalar, siber güvenlikteki en temel korunma önlemlerinin başında geliyor. Ancak bilgisayar kullanıcılarının bu konudaki karnesi hayli zayıf görünüyor. 2017 yılı boyunca beş milyondan fazla şifrenin siber korsanlar tarafından ele geçirildiğini bildiren global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, geride bıraktığımız yılın en kötü şifrelerini sıraladı.

23.1.2018Teknoloji
İşsizlik maaşı 2018 yılında ne kadar oldu / İşsizlik maaşı nasıl alınır

İşsizlik maaşı 2018 yılında ne kadar oldu? / İşsizlik maaşı nasıl alınır?

İşsizlik maaşının detayları vatandaşlar tarafından merakla araştırılırken, konu hakkında dikkat çeken detaylar bulunuyor. Asgari ücret için yapılan zam sonra işsizlik maaşı 2018 yılında arttı. Yapılan zam sonrasında işsizlik maaşı ne kadar oldu büyük merak konusu. Işte işsizlik maaşı hakkında tüm merak edilenler.

22.1.2018Gündem
Mahalleyi sanal ortama taşıyan uygulama: Bikoshu

Mahalleyi sanal ortama taşıyan uygulama: Bikoshu

Bikoshu, tüketicilerin mahallelerinde bulunan dükkân, mağaza ve restoranlardan online alışveriş yapabilmelerini sağlayan lokal bir sanal pazaryeri.

22.1.2018Teknoloji
Türkiyenin “Teknoloji Ödülleri”ne başvurular başladı

Türkiye'nin “Teknoloji Ödülleri”ne başvurular başladı!

TÜSİAD, TÜBİTAK ve TTGV tarafından, yenilikçi ürün ve teknoloji geliştiren firmaları ödüllendirmek amacıyla 13. kez düzenlenen “Teknoloji Ödülleri”ne başvurular 12 Mart 2018'e kadar yapılabilecek. Ödülde mikro-küçük-orta ve büyük ölçekli firmaların başvurabileceği kategoriler bulunuyor.

22.1.2018Teknoloji
Amazondan kasa ve kasiyersiz ilk süpermarket

Amazon'dan kasa ve kasiyersiz ilk süpermarket!

Elektronik perakendecilik devi Amazon, geçen yaz Whole Foods`u alarak girdiği fiziksel perakendecilik işinde çığır açan bir uygulamaya geçti. Kasa ve kasiyerin olmadığı, mağazadaki kamera ve raflardaki sensörlerin müşterileri takip ettiği ve tüm faturalandırmanın uygulama üzerinden yapıldığı ilk mağaza açıldı.

22.1.2018Teknoloji
Toyota yeni modeli Yaris GRMNyi tanıttı

Toyota yeni modeli Yaris GRMN'yi tanıttı

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, Toyota yeni modeli Yaris GRMN'yi tanıttı. Motorsporlarına 17 yıl aradan sonra tekrar dönen Toyota, WRC'den ilham alarak ürettiği Yaris GRMN ile segmentinde performans çıtasını daha da yukarıya taşıyor. Ralli aracı ile standart Yaris arasında köprü kuran Yaris GRMN, sadece 400 adet limitli olarak üretildi ve bu 400 adet online ön satışa çıktıktan sonra 3 gün içinde tamamen tükendi.

21.1.2018Teknoloji
60 gence istihdam sağlandı

60 gence istihdam sağlandı

Esas Sosyal’in 5 yıl boyunca odaklanacağı gençlik istihdamı alanında ilk çalışması olan İlk Fırsat Programı üçüncü yılını tamamladı. Program, 21 sivil toplum kuruluşuyla (STK) işbirliği yaparak, 60 gence ilk iş deneyimlerini kazanma fırsatını sağladı. Programın ‘geleneksel paydaşlar buluşması’ etkinliğinde konuşan Esas Sosyal Kurucular Kurulu Başkanı Emine Sabancı Kamışlı, “Amacımız şirketlerin uzun vadeli insan kaynakları sürecinin bir parçası olmak, eleman ihtiyaçlarını anlamak ve seçtikleri platform haline gelmek” dedi.

20.1.2018Eğitim
Dev giyim markasının Türkiyeden çıkacağı iddia edilmişti Planı belli oldu

Dev giyim markasının Türkiye'den çıkacağı iddia edilmişti! Planı belli oldu

Türkiye'den çıkacağı iddia edilen Zara, Türkiye'de farklı bir konsept ile faaliyetlerine devam etmeyi planlıyor.

20.1.2018Ekonomi
2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde son gün ne zaman MTV ödeme işlemi nasıl yapılır

2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde son gün ne zaman? MTV ödeme işlemi nasıl yapılır?

Araç sahipleri yeni yıla girdiğimiz bugünlerde MTV ödemelerini yapmak için bir takım araştırmalar yapıyorlar. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitini ödemek isteyen vatandaşlar aynı zamanda ödeme seçenekleri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorlar. Çeşitli kanallar aracılığı ile MTV ödemesi gerçekleştirilebiliyor. PTT, İnternet bankacılığı, ve GİB gibi bir çok seçenek mevcut. Peki MTV ödemelerinde son gün ne zaman?

19.1.2018Ekonomi
Tuncelili öğretmene CERN’den davet

Tuncelili öğretmene CERN’den davet

Tunceli'de bir öğretmen, CERN Türk Öğretmen Çalıştayı’na davet edildi.

19.1.2018Eğitim
AÖF sınav sonuçları açıklandı mı Anadolu Üniversitesi AÖF sonuçları

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? Anadolu Üniversitesi AÖF sonuçları

AÖF (Açıköğretim Fakültesi) sınav sonuçları için heyecan dorukta! Türkiye çapında yapılan AÖF güz dönemi final oturumları 13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. AÖF sınav sonuçlarına göre final sınavından başarılı olamayan öğrenciler bütünleme sınavına katılacak. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

18.1.2018Spor Arena
‘Güç’ün cinsiyeti yok..

‘Güç’ün cinsiyeti yok!..

Naomi Alderman, ‘Güç’ romanında kadınların egemen olduğu bir dünyayı, daha doğrusu o dünyanın nasıl kurulduğunu anlatıyor. Kendi ifadesiyle söylersek; “Bir parça feminist bilim -ya da spekülatif- kurgu ya da gerçeklerden ziyade hayali şeylerle ilgili bir kurmaca.”

18.1.2018Kitap Sanat
ZYXEL, 2018 yol haritasını belirledi

ZYXEL, 2018 yol haritasını belirledi

Zyxel, 2018'de kanal yapısını güçlendirme kararı aldı. Sermaye artırımına giden ve yeni partner programı ZAP ile pazarı büyütmeyi hedefleyen firma, Avrupa bölge ofisleri arasında ilerlemek istiyor.

18.1.2018Teknoloji
ATA AÖF sınavı yarın saat kaçta ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır

ATA AÖF sınavı yarın saat kaçta? ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

ATA AÖF sınavı güz dönemi final oturumları için kısa bir süre kaldı, sınav saatleri ve sınav giriş belgesi için araştırmalar yoğunluk kazandı. Atatürk Üniversitesi'nin açıköğretim bölümlerine kayıtlı olan öğrenciler, 'ATA AÖF sınavı yarın saat kaçta? ATA AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır?' gibi sorulara yanıt arıyor. İşte ATA AÖF sınavıyla ilgili detaylar!

18.1.2018Gündem
Gümrük Bakanlığı 11 saadet zinciri firması hakkında soruşturma açtı

Gümrük Bakanlığı 11 saadet zinciri firması hakkında soruşturma açtı

ÇİFTLİK Bank’ta yaşanan sıkıntının ardından, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı “saadet zinciri” mantığıyla çalıştığını belirlediği 11 firma için harekete geçti. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Vatandaşlarımız dikkatli olsun” dedi.

18.1.2018Ekonomi
Ağaçtan sofraya

Ağaçtan sofraya

Hem çiftçilerin gelirlerini arttırmak hem de kullanıcılara daha doğal ürünler sunmak isteyen Ata Cengiz ve Sonat Kaymaz, ‘Tarlamvar’ adındaki girişimi hayata geçirdi. 175 TL ile 225 TL arasında değişen ücretlerle kullanıcıları ağaç sahibi yapan girişim, yetişen meyveleri kargo ile gönderiyor.

17.1.2018Ekonomi
Zara: Kapatmıyoruz mağaza açıyoruz

Zara: Kapatmıyoruz mağaza açıyoruz

İSPANYOL hazır giyim devi Zara uzun süredir “Türkiye’den çıkıyor iddialarına” dün cevap verdi. 1998’den beri Türkiye’de Inditex Grup bünyesinde faaliyet gösteren Zara’dan yapılan açıklamada, “Türkiye’deki Zara ve alt markaları pazardan çekiliyor ve mağazalarını kapatıyor haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mağaza kapatmıyoruz aksine yeni mağazalar açıyoruz” denildi.

17.1.2018 Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır 2018 yılı MTV fiyatları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır? 2018 yılı MTV fiyatları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri için, araç sahipleri tarafından araştırmalar ve sorgulamalar sürmeye devam ediyor. 2018 yılı Ocak ayı itibariyle başlayan MTV ödemelerinde online olarak ödeyebileceğiniz birçok farklı sistem bulunuyor. Araç sahipleri ise MTV ödemelerini kolay yoldan halletmeye çalışıyorlar. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) internet sitesinden MTV ödemenizi kolayca halledebilirsiniz.

17.1.2018Ekonomi
Ekonomi kulisleri bu iddiayı konuşuyordu... Zaradan yanıt geldi

Ekonomi kulisleri bu iddiayı konuşuyordu... Zara'dan yanıt geldi

1998’den beri Türkiye’de Inditex Grup bünyesinde faaliyet gösteren Zara için Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “Türkiye’den çıkıyor” iddiasında bulundu. Konuyla ilgili olarak ulaştığımız Inditex Grup yöneticileri ise “Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyoruz” açıklamasında bulundu. Sektör temsilcileri, markanın yatırımlarına devam ettiğine dikkat çekiyor. Zara'nın bağlı olduğu Inditex Grup adına yapılan açıklamada ise, Türkiye'den çıkıyor yönündeki iddialar yalanlandı. Açıklamada "Mağaza kapatmıyoruz aksine yeni mağazalar açıyoruz” denildi.

17.1.2018Ekonomi
Bitcoini biliyoruz ama güvenemiyoruz

Bitcoin'i biliyoruz ama güvenemiyoruz!

İnternet aracılığıyla kullanılan ve herhangi bir merkezi otoriteye bağlı olmayan sanal para birimi Bitcoin ile ilgili Türkiye'de yapılan araştırmanın sonuçları dikkat çekti.

17.1.2018Teknoloji
ASBİS nedir

ASBİS nedir?

Araç Tescil ve Sürücü Belgesi İşlemlerinin Elektronik Ortamda Online Olarak Yapılması ( Araç ve Sürücü Bilgi Sistemi - ASBİS) olarak tanımlanır.

16.1.2018Gündem
Birleşik Krallıktan binlerce kişinin Pakistandan sahte diploma aldığı ortaya çıktı

Birleşik Krallık'tan binlerce kişinin Pakistan'dan "sahte diploma" aldığı ortaya çıktı

Birleşik Krallık'tan binlerce kişinin Pakistan'dan "sahte diploma" aldığı ortaya çıktı

16.1.2018Merkez
O üniversiteler binlerce sahte diploma vermiş

O üniversiteler binlerce sahte diploma vermiş

Merkezi yurtdışında bulunan sahte bir eğitim kurumundan diploma satın alan 3 binden fazla kişinin İngiltere’de başta sağlık sektörü olmak üzere pek çok alanda çalıştığı tespit edildi.

16.1.2018Dünya
ETİD/TÜBİSAD: Kredi kartlarının kapatılması e-ticareti daraltır

ETİD/TÜBİSAD: Kredi kartlarının kapatılması e-ticareti daraltır

E-ticaret sektör temsilcileri, önceden onaylanmamış kredi kartlarının 1 Şubat tarihinde online işlemlere kapatılacak olmasının sektörde yüzde 25’lik bir daralmaya neden olabileceği uyarısı yaptı.

16.1.2018Merkez
House of Gamers rekor kırdı, 6 milyon kişi bu gençleri izledi

House of Gamers rekor kırdı, 6 milyon kişi bu gençleri izledi!

İzleyicilerin yarışmacılarla yaşayıp, yarışmacılarla eğlendiği House of Gamers geleneksel formatların dışına çıkarak dünyada Twitch.tv üzerinde en çok izlenen online canlı show programı haline geldi.

16.1.2018Teknoloji
Sürücüler dikkat O ödemelerde son 15 gün

Sürücüler dikkat! O ödemelerde son 15 gün

Yeni yıla girmemizle birlikte araba sahibi vatandaşlar 2018 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni ödemeye başladı. Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) sorgulaması yapanlar, MTV'yi nasıl ödeyeceğini merak ediyor. Bazı bankalar MTV için 3 taksit imkanı sunarken, MTV nasıl ödenir, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) internet sitesi üzerinden MTV nasıl ödenir, 2018 MTV ne kadar oldu gibi soruların yanıtları merak ediliyor.

16.1.2018Ekonomi
Google Duo ile herkesi bedava arayabilirsiniz

Google Duo ile herkesi bedava arayabilirsiniz!

Google Duo ile uygulamayı yüklememiş olan Android kullanıcılarını bile aramanızın mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

16.1.2018Teknoloji
KAYSO üyelerine ORAN ve KOSGEB destekleri anlatıldı

KAYSO üyelerine ORAN ve KOSGEB destekleri anlatıldı

KAYSO üyelerine ORAN ve KOSGEB destekleri anlatıldı

15.1.2018Kayseri
Sanatın, tarihin ve lezzetin kalbi: 12 Saatte Floransa gezisi

Sanatın, tarihin ve lezzetin kalbi: 12 Saatte Floransa gezisi

Noel döneminde planladığım tatil rotasının içinde aslında olmayan, gerek arkadaş baskısı, gerek de yeni bir şehir daha görme fikrinin cazipliğiyle; günü birlik Floransa’yı da planıma ekledim. Beni olumlu anlamda bu kadar şaşırtan başka bir şehir daha olmadı. Bu kadar küçük bir şehre; bu kadar tarih, sanat nasıl sığmış akıl alır değil. Noelden dolayı her yer cıvıl cıvıl... Süsler, etkinlikler, müzisyenler. ‘Floransa’ya hoş geldiniz’ temasını ruhunuzda tamamen hissediyorsunuz…

15.1.2018Seyahat
Batık Air Berlinin battaniye ve yastıkları satışa çıkarıldı

Batık Air Berlin'in battaniye ve yastıkları satışa çıkarıldı

İflas eden Alman hava yolu şirketi Air Berlin'e ait malzemeler, açık artırmayla satışa sunuldu.

15.1.2018Ekonomi
‘Bitcoin’de bilinirlik yüksek, güvenilirlik düşük

‘Bitcoin’de bilinirlik yüksek, güvenilirlik düşük

Online araştırma şirketi DORinsight, 500 kişi ile gerçekleştirdiği Bitcoin Araştırması’nda dikkat çekici sonuçlara ulaştı. Araştırmaya göre katılımcıların büyük bir kısmı Bitcoin’i biliyor, ancak güvenilir bulmuyor.

15.1.2018Teknoloji
Çinli varlık yönetim şirketi halka açılacak

Çinli varlık yönetim şirketi halka açılacak

Çinli online varlık yönetim platformu Lufax, Hong Kong'da halka açılacak. Şirket, halka arzdan 6-9 milyar dolar gelir elde etmeyi umuyor.

15.1.2018Ekonomi
6.3 milyon araç sahibine ceza yolda

6.3 milyon araç sahibine ceza yolda

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, Emniyet’ten listeyi aldı, egzoz muayenesi yaptırmayan yaklaşık 6 milyon 300 bin araç tespit etti. Bakanlık araç sahiplerini önce uyaracak ardından egzoz muayenesini yaptırmayanlara bin 206 lira ceza gönderecek.

14.1.2018Ekonomi
6.300 kişiye araç kiralıyor

6.300 kişiye araç kiralıyor!

2017 yılın ilk 3 çeyreğinde yüzde 25 büyüyerek kiradaki araç parkını 22 bin 500 adedin üzerine çıkartan Garanti Filo’nun Genel Müdürü Ayşegül Gülgör, “Sektör yüzde 7 büyürken bizim elde ettiğimiz bu büyüme neticesinde pazar payımızı yüzde 7’ye çıkarmış olduk. Yılın aynı döneminde, hizmet verdiğimiz müşteri adedimizi de hızla artırmaya devam ettik. 2016 sene sonu itibariyle 5 bin adet olan aktif müşteri sayımızı 6 bin 300 adede yükseltmiş olduk” dedi.

14.1.2018Ekonomi
Survivor All-Starı Avcı giydirecek

Survivor All-Starı 'Avcı' giydirecek

Kahramanmaraş Afşinli iki kardeşin 22 yıl önce temellerini attıklarını şirket 2000'li yılların ortasında markalaşmayı gündemine aldı. Hazır giyim sektöründe Cazador ismi ile faaliyet gösteren şirket, Survivor'ın giyim sponsoru oldu. Cazador Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Görür, yarışmacılara özel kıyafetler hazırladıklarını belirterek, “Dünyaca ünlü bir proje olan Survivor ile tekstil konusunda derin tecrübelere sahip şirketimizin iş birlikteliği bizler için gurur vericidir. Bu vesile ile Acun Medya’ya teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

14.1.2018Ekonomi
Bitcoin nedir Neden sürekli düşüyor

Bitcoin nedir? Neden sürekli düşüyor?

Bitcoin nedir sorusunun yanıtı şu sıra internetten yoğun olarak aranıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, dünyanın en büyük sanal para birimi. Geçen sene başında 1000 dolar fiyatla satılan 1 bitcoin bugün 14 bin doları aşkın bir fiyattan satılıyor. Elbette bu bitcoin'in son günlerde düşmüş değeri... Yoksa bitcoin'in haftalar önce 20 bin dolara dayandığını da hatırlatmak gerekiyor. Peki bitcoin nedir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin gerçekten de iyi bir yatırım aracı mı? Bitcoin ne kadar? Bitcoin altın veya dövize alternatif bir yatırım aracı olabilir mi? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gerekenler...

14.1.2018Teknoloji
Trafik ceza sorgulama işlemi internetten nasıl yapılır

Trafik ceza sorgulama işlemi internetten nasıl yapılır?

Araç sahipleri trafik cezalarını sorgulamak için internette hangi işlemleri yapması gerektiğini araştırıyorlar. Trafik cezası uygulanıp, uygulanmadığı durumda kararsız kalan sürücülerin sıklıkla kontrol ettiği online işlemlerde plaka numaralarıyla da ceza sorgulama işlemi yapılabiliyor. Peki Trafik ceza sorgulama işlemi hangi adreslerden yapılır işte detaylar?

13.1.2018Ekonomi
Üniversitelilere yatay geçiş imkânı

Üniversitelilere yatay geçiş imkânı

Bölümünü ya da üniversitesini değiştirmek isteyen öğrenciler için yatay geçiş imkânı sunuluyor.

13.1.2018Eğitim
Kripto para piyasasında dalgalanmaya çözüm: Stablecoin

Kripto para piyasasında dalgalanmaya çözüm: Stablecoin

Kripto para piyasasında dalgalanmaya çözüm: Stablecoin

13.1.2018Merkez
Çift token sistemi, kripto ekonomilerin dalgalanma sorununu çözüyor

Çift token sistemi, kripto ekonomilerin dalgalanma sorununu çözüyor

Havven, rezerve dayalı çift token sistemini ve açık kaynaklı protokolü sayesinde günlük işlemler için sabit ve güvenli bir çeviri aracı sunan kendi stablecoin çözümünü piyasaya sundu.

13.1.2018Teknoloji
E-ticarette kadınlar erkekleri geçti

E-ticarette kadınlar erkekleri geçti

BİRKAÇ yıl önce adeta erkeklerin tekelinde olan online alışveriş, artık kadınların da vazgeçilmezi haline geldi.

12.1.2018Ekonomi
Diaspora başarısı

Diaspora başarısı

Büyük işler yapmak isteyen girişimlere Türkiye yetmiyor. Startuplarına direkt olarak globalden başlatan girişimcilerin başarı hikâyesi giderek artıyor. Hazırlanan rapora göre Türk diasporasındaki 184 girişime 700 milyon dolardan fazla yatırım yapıldı.

12.1.2018İK/Yeni Ekonomi
Hedefi ‘temizlik devi’ olmak

Hedefi ‘temizlik devi’ olmak

İşadamı Ahmet Babayiğit, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi çatısı altındaki projelere ilk yatırım yapan yatırımcı oldu. Babayiğit, projeye 3 milyon lira değerleme üzerinden yatırım yaptı

12.1.2018Ekonomi
e Okul not sorgulama sayfası | e Okul VBS ne zaman kapanacak

e Okul not sorgulama sayfası | e Okul VBS ne zaman kapanacak?

2007 yılından bu yana aktif olan e- Okul sistemi, karne günü öncesinde öğrenciler ve velilere büyük avantajlar sağlıyor. Hem yazılı hem de sözlü sınavların sisteme girilmesiyle birlikte E Okul VBS'de yoğunluk yaşanıyor, erişim sorunları da oluşabiliyor. Özellikle zayıf notlarını değiştirmek isteyen öğrenciler, sık sık sistemin kapanıp kapanmadığını kontrol ediyor. Peki e- Okul VBS not girişi ne zaman kapanacak?

12.1.2018Gündem
Makineciler 2018’de 17 milyar dolarlık ihracat hedefliyor

Makineciler 2018’de 17 milyar dolarlık ihracat hedefliyor

Makineciler 2018’de 17 milyar dolarlık ihracat hedefliyor

12.1.2018Merkez
Antalya OSBde proje pazarı

Antalya OSB'de proje pazarı

Antalya OSB'de proje pazarı

12.1.2018Antalya

Yazar Sonuçları

GİRVAK’ın altı adımı, Türkiye’nin geleceğe yatırımı

Ülkemizde girişimcilik kültürü istenilen seviyede değil. Bunun en önemli sebeplerinden biri girişimciliğin eğitim sistemimizin bir parçası olmaması.

20.1.2018

-20 derecede fuar mı olur?

OCAK ayı global otomotiv endüstrisi için çok önemli.

14.1.2018